Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem tudom volt-e itt szó, róla, mert ugyan csak most szellőztették meg, de nem friss hír, hogy Ngata-val nem sikerült hosszabbítani. Idénre neki van a legnagyobb cap száma és ki sem vághatjuk. Jövőre is fájna a dolog cap szempontjából, igaz jóval kevésbé.
A csapat eléggé komolytalan ajánlatot tett le Ngata elé, gondolom próbálták a cap számait redukálni, de nem fogadta el. Minden bizonnyal idén fogjuk utoljára Ravens mezben pályán látni, mert vagy visszavonul, vagy kivágjuk jövőre, ha nem megy bele egy Suggséhoz hasonló hosszabbításba (és ha idén nem ment bele miért menne bele jövőre?)

Upd:
Jah és Rolando kb elkefélte az utolsó utáni lehetőségét. Késett és a workoutja is katasztrófa volt. Ennyit erről.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Érdekel valakit egy zsír új Ngata mez?most hozták az usa-ból,48-as méret és lila.rám kicsi sajnos.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.Peter
Viszont az érdekelne, hogy BILLY TURNER a 3. körben miért rossz húzás? Így vagy Ő vagy Ricky Wagner lehetne a kezdő, legalább meglennének versenyeztetve egymással.
Voice
Moist olvastam egy egész jó scouting report-ot BILLY TURNER-ről,ezeken az amcsikon is nehéz kiigazodni néha.mindenesetre sorry!Peter
Több szót vesztegetni felesleges az arcról 😀 majd ha véletlen ledraftoljuk, akkor elővesszük.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.Peter
Viszont az érdekelne, hogy BILLY TURNER a 3. körben miért rossz húzás? Így vagy Ő vagy Ricky Wagner lehetne a kezdő, legalább meglennének versenyeztetve egymással.
Voice
Moist olvastam egy egész jó scouting report-ot BILLY TURNER-ről,ezeken az amcsikon is nehéz kiigazodni néha.mindenesetre sorry!

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
A játékosaink tavalyi teljesítményét hol tudom megnézni? Van valami összesített statisztika?
Mint mondjuk az NBA-ben a P.E.R. ?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet számítani idén Brandon Williams-re a kezdőben, mert ha megfelelőt nyújtott akkor nem kellene DT-t húzni 1-3 körben, csak mondjuk a 4-5-ben mögé valakit és lehetne korábban CB-t.Voice
PFF
Williams tavalyi statjai itt vannak, ha nincs hozzáférésed
 docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AosoaWQNLvrodGlBZm9NVXlpUFJuaExTeE9KcXlBcWc&single=true&gid=0&output=htmlBaltimoreDefense
Sajnos nekem így egyedül nem mond semmit, látnom kell a többiek teljesítményét hozzá, pl A.Jones vagy Ngata.

De ha ti már ezen túl vagytok és szerintetek megállja kezdőként a helyét, nekem az is elég, azért érdekel, mert ESPN-n statok alapján nem volt túl jó rookie éve...3. körös pickhez képest.Voice
B-Will elég alacsony osztályban játszott egyetemen, sok első osztályban pallérozódott játékosnak is nehezen megy az nfl tempójának átvétele. Plusz ugye alacsonyabb osztályban az edzői kar is "gyengébb". 3. körös pick volt az upsideja miatt, amit ki kell belőle hozni, ez lehet csak a harmadik évében jön ki. A fizikuma megvan hozzá, hogy szörnyeteg legyen (leginkább ennek köszönhető, hogy állta a sarat már újoncként) de a technikáján mindenképpen csiszolni kell.Blaise
Biztos, hogy többet lesz a pályán mint tavaly, de ahogy Blaise is írta én sem hiszem, hogy idén akkora faktor lenne idő kell neki még. Cody visszajött ő fogja Ngata-t tehermentesíteni elsősorban, de továbbra is tartom, hogy vékonyak vagyunk DL-ben.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A játékosaink tavalyi teljesítményét hol tudom megnézni? Van valami összesített statisztika?
Mint mondjuk az NBA-ben a P.E.R. ?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet számítani idén Brandon Williams-re a kezdőben, mert ha megfelelőt nyújtott akkor nem kellene DT-t húzni 1-3 körben, csak mondjuk a 4-5-ben mögé valakit és lehetne korábban CB-t.Voice
PFF
Williams tavalyi statjai itt vannak, ha nincs hozzáférésed
 docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AosoaWQNLvrodGlBZm9NVXlpUFJuaExTeE9KcXlBcWc&single=true&gid=0&output=htmlBaltimoreDefense
Sajnos nekem így egyedül nem mond semmit, látnom kell a többiek teljesítményét hozzá, pl A.Jones vagy Ngata.

De ha ti már ezen túl vagytok és szerintetek megállja kezdőként a helyét, nekem az is elég, azért érdekel, mert ESPN-n statok alapján nem volt túl jó rookie éve...3. körös pickhez képest.Voice
B-Will elég alacsony osztályban játszott egyetemen, sok első osztályban pallérozódott játékosnak is nehezen megy az nfl tempójának átvétele. Plusz ugye alacsonyabb osztályban az edzői kar is "gyengébb". 3. körös pick volt az upsideja miatt, amit ki kell belőle hozni, ez lehet csak a harmadik évében jön ki. A fizikuma megvan hozzá, hogy szörnyeteg legyen (leginkább ennek köszönhető, hogy állta a sarat már újoncként) de a technikáján mindenképpen csiszolni kell.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A játékosaink tavalyi teljesítményét hol tudom megnézni? Van valami összesített statisztika?
Mint mondjuk az NBA-ben a P.E.R. ?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet számítani idén Brandon Williams-re a kezdőben, mert ha megfelelőt nyújtott akkor nem kellene DT-t húzni 1-3 körben, csak mondjuk a 4-5-ben mögé valakit és lehetne korábban CB-t.Voice
PFF
Williams tavalyi statjai itt vannak, ha nincs hozzáférésed
 docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AosoaWQNLvrodGlBZm9NVXlpUFJuaExTeE9KcXlBcWc&single=true&gid=0&output=htmlBaltimoreDefense
Sajnos nekem így egyedül nem mond semmit, látnom kell a többiek teljesítményét hozzá, pl A.Jones vagy Ngata.

De ha ti már ezen túl vagytok és szerintetek megállja kezdőként a helyét, nekem az is elég, azért érdekel, mert ESPN-n statok alapján nem volt túl jó rookie éve...3. körös pickhez képest.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
A játékosaink tavalyi teljesítményét hol tudom megnézni? Van valami összesített statisztika?
Mint mondjuk az NBA-ben a P.E.R. ?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet számítani idén Brandon Williams-re a kezdőben, mert ha megfelelőt nyújtott akkor nem kellene DT-t húzni 1-3 körben, csak mondjuk a 4-5-ben mögé valakit és lehetne korábban CB-t.Voice
PFF
Williams tavalyi statjai itt vannak, ha nincs hozzáférésed
 docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AosoaWQNLvrodGlBZm9NVXlpUFJuaExTeE9KcXlBcWc&single=true&gid=0&output=html
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A játékosaink tavalyi teljesítményét hol tudom megnézni? Van valami összesített statisztika?
Mint mondjuk az NBA-ben a P.E.R. ?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet számítani idén Brandon Williams-re a kezdőben, mert ha megfelelőt nyújtott akkor nem kellene DT-t húzni 1-3 körben, csak mondjuk a 4-5-ben mögé valakit és lehetne korábban CB-t.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Köszönöm ! Én az első körböl lefelé térdeltem volna a 2.ba , de a rendszer ezt nem tette lehetővé ! Szerintem idén nincs első körös s ! És a capet is lehetne managelni ha a 2.körben választanánk elöször / az elmult években volt már rá példa / jövöre is fontos szerződések járnak le !kufu1984
Az idei safety klasszról már leírtam a véleményem, kár, hogy azokban látom a legtöbb fantáziát (ez engem minősít) akik egyetemen vagy CB-t v. CB-t és S-t vagy CB-t és LB-t játszottak. Pryor Dix duótól meg leverne a víz ha hozzánk kerülne. Nézegetve Shilkor mock draft topicba betett mockját (minden szentnek maga felé 😀 )... lehet a két évvel ezelőtti scenarió lenne a legjobb amikor a letraddel meg sem álltunk a második körig. Valahogy ez a kör közepe kör vége ugyanúgy szívás. 1 kör végén sincs olyan prospekt akiért oda vissza lennék. Ha nincs Martin v valamelyik a top 2 corner közül, akkor próbáljunk lemenni a másodikba és BPA alapon húzogassunk szépen. (Sajnos partner ebben nem nagyon lesz, mert szinte mindenki lefelé akar menni, de ez csak elméleti sík)Blaise
én azér, ha könnyes szemmel is elvinném Tuittot vagy Shaziétsutianap
Shaziére nekünk nem nagyon van szükségünk. Tuitt 17-re reach szerintem, egy 9erssel történő helycsere után már okés.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm ! Én az első körböl lefelé térdeltem volna a 2.ba , de a rendszer ezt nem tette lehetővé ! Szerintem idén nincs első körös s ! És a capet is lehetne managelni ha a 2.körben választanánk elöször / az elmult években volt már rá példa / jövöre is fontos szerződések járnak le !kufu1984
Az idei safety klasszról már leírtam a véleményem, kár, hogy azokban látom a legtöbb fantáziát (ez engem minősít) akik egyetemen vagy CB-t v. CB-t és S-t vagy CB-t és LB-t játszottak. Pryor Dix duótól meg leverne a víz ha hozzánk kerülne. Nézegetve Shilkor mock draft topicba betett mockját (minden szentnek maga felé 😀 )... lehet a két évvel ezelőtti scenarió lenne a legjobb amikor a letraddel meg sem álltunk a második körig. Valahogy ez a kör közepe kör vége ugyanúgy szívás. 1 kör végén sincs olyan prospekt akiért oda vissza lennék. Ha nincs Martin v valamelyik a top 2 corner közül, akkor próbáljunk lemenni a másodikba és BPA alapon húzogassunk szépen. (Sajnos partner ebben nem nagyon lesz, mert szinte mindenki lefelé akar menni, de ez csak elméleti sík)Blaise
én azér, ha könnyes szemmel is elvinném Tuittot vagy Shaziét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Köszönöm ! Én az első körböl lefelé térdeltem volna a 2.ba , de a rendszer ezt nem tette lehetővé ! Szerintem idén nincs első körös s ! És a capet is lehetne managelni ha a 2.körben választanánk elöször / az elmult években volt már rá példa / jövöre is fontos szerződések járnak le !kufu1984
Az idei safety klasszról már leírtam a véleményem, kár, hogy azokban látom a legtöbb fantáziát (ez engem minősít) akik egyetemen vagy CB-t v. CB-t és S-t vagy S-t és LB-t játszottak. Pryor Dix duótól meg leverne a víz ha hozzánk kerülne. Nézegetve Shilkor mock draft topicba betett mockját (minden szentnek maga felé 😀 )... lehet a két évvel ezelőtti scenarió lenne a legjobb amikor a letraddel meg sem álltunk a második körig. Valahogy ez a kör közepe kör vége ugyanúgy szívás. 1 kör végén sincs olyan prospekt akiért oda vissza lennék. Ha nincs Martin v valamelyik a top 2 corner közül, akkor próbáljunk lemenni a másodikba és BPA alapon húzogassunk szépen. (Sajnos partner ebben nem nagyon lesz, mert szinte mindenki lefelé akar menni, de ez csak elméleti sík)
több mint 10 éve
kufu1984 Baltimore Ravens 2
Köszönöm ! Én az első körböl lefelé térdeltem volna a 2.ba , de a rendszer ezt nem tette lehetővé ! Szerintem idén nincs első körös s ! És a capet is lehetne managelni ha a 2.körben választanánk elöször / az elmult években volt már rá példa / jövöre is fontos szerződések járnak le !
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Kufu, hozott isten a Hollók rajongói közt

btw, bitonio nem első körös, és sztem amúgy Tyúitt nem csúszik másodikban hozzánkig, 2 safety nem igazán kell, wr viszont igen, a Skov pick még érdekes is lehetne, de szerintem Ő inkább 3-4 ILB szerintem... azért első mocknak nem volt ez vállalahatatlan 😀 XD 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Biztosíthatlak D-fan vagyok csak már nagyon nehéz úgy nyerni,hogy az O csak fieldgoalokat rugdos. 😊

Draft után is lesznek cut-ok onnan is leeshet valami.Peter
Ez megint csak az idei szezonra volt igaz...mert hiányzott Pitta és nem volt mögötte egy Daniels, plusz J.J. gyakran volt sérült.

Idén teljesen más lesz a kávéház, tök felesleges WR elől, kivéve ha ilyen 2. körre leesik az egyik legjobb, mint most nálam 😀 , akkor ellehet hozni. Érkezett egy rutinos jó elkapó(S.S.), Pitta egészséges és mögé is érkezett egy jó TE(Daniels).

Így WR és TE poszton megvagyunk, még ha kiesik egy se leszünk olyan rossz helyzetben, mint idén voltunk, sőt a falunk is rendbe lett rakva(futásokon meglátszik majd) és még draftról érkezhet egy jó OT, amivel minden puzzle a helyére kerülne. Az #O sokat javul az utóbbihoz képest.

Ha tudnánk még a #D secudary-n erősíteni egy 1-2. körös S-el és egy középső körös CB-vel és 2-3. körül DT-t akkor igazán erős csapat lehetnénk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Voice
Dreamdraft az első 3 kör 😊Peter
Sejtettem, hogy az #O beállítottságú drukkereknek tetszik majd 😀 Nekem sokkal jobban tetszik az első, mert már nincs FA-n normális S, szóval ott nagy gondok lehetnének..Voice
Biztosíthatlak D-fan vagyok csak már nagyon nehéz úgy nyerni,hogy az O csak fieldgoalokat rugdos. 😊

Draft után is lesznek cut-ok onnan is leeshet valami.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Voice
Dreamdraft az első 3 kör 😊Peter
Sejtettem, hogy az #O beállítottságú drukkereknek tetszik majd 😀 Nekem sokkal jobban tetszik az első, mert már nincs FA-n normális S, szóval ott nagy gondok lehetnének..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Voice
Dreamdraft az első 3 kör 😊

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
azért kell elkapó mert minnél több célpontja van Joe-nak annál jobb.legyen az TE vagy WR mindegy.van egy öreg Smith akinek lehet ez az utolsó éve max 2 év,egy UDRFA Marlon Brown akinek valjuk be őszintén voltak problémái azzal hogy nyitva legyen,egy 6-ik körös Melleette sérülés műtét után,egy JJ aki playmaker ugyan de nem 2-ik számú elkapó.ha pedíg Smith JR lesérűl akkor megint cseszhzetjük az egészet. Oher óta nem draftoltunk első körben Offense játékost ideje lenne már.

nem ismerem Turnert csak nem olvastam róla jókat.nem hiszem,hogy megoldja a problémáinkat.Peter
De ha bukjuk Rizsát, akkor csináltam egy másikat, itt volt elérhető #O játékos akit itt nagyon hypeoltok 😀 Szóval elhoztam a kedvetekért.

Ezen draftom után kezdő S és rotációs CB kell FA-ről.

R1
OT TAYLOR LEWAN
MICHIGAN
R2
WR MIKE EVANS
TEXAS A&M
R3
RB CARLOS HYDE
OHIO STATE
R3
DT CARAUN REID
PRINCETON
R4
DT EGO FERGUSON
LSU
R4
ILB PRESTON BROWN
LOUISVILLE
R5
S SEAN PAKER
WASHINGTON
R6
CB AARON COLVIN
OKLAHOMA

Itt a link a draftomhoz:  fanspeak.com/ontheclock/draft.php?d=ydgzfb


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.Peter
Minek korábban WR, amikor van megfelelő kezdő WR a csapatnál 2 is, mögöttük is van 2 használható. Ez tartom továbbra is. Majd húzunk jövőre elől WR-t, amikor szükséges lesz.

Viszont az érdekelne, hogy BILLY TURNER a 3. körben miért rossz húzás? Így vagy Ő vagy Ricky Wagner lehetne a kezdő, legalább meglennének versenyeztetve egymással.
Az ILB 5. körös húzás, ott már nem igen van minőség, csak a mélység miatt hoztam.


Moncrief nem lesz négyre benn TOP10WR, sem DQJones a harmadik végin, ő meg szerintem a kettesket a nose-ok közt.sutianap
Ez egy draft game, ezekben a körökben voltak elérhetőek, így hoztam őket azokon a helyeken.Voice
azért kell elkapó mert minnél több célpontja van Joe-nak annál jobb.legyen az TE vagy WR mindegy.van egy öreg Smith akinek lehet ez az utolsó éve max 2 év,egy UDRFA Marlon Brown akinek valjuk be őszintén voltak problémái azzal hogy nyitva legyen,egy 6-ik körös Melleette sérülés műtét után,egy JJ aki playmaker ugyan de nem 2-ik számú elkapó.ha pedíg Smith JR lesérűl akkor megint cseszhzetjük az egészet. Oher óta nem draftoltunk első körben Offense játékost ideje lenne már.

nem ismerem Turnert csak nem olvastam róla jókat.nem hiszem,hogy megoldja a problémáinkat.

több mint 10 éve
kufu1984 Baltimore Ravens 2
Sziasztok ! Itt az én DRAFTOM !
17


OT JOEL BITONIO

NEVADA


48


DE STEPHON TUITT

NOTRE DAME


79


S AHMAD DIXON

BAYLOR


99


ILB SHAYNE SKOV

STANFORD


134


TE C.J. FIEDOROWICZ

IOWA


138


RB TERRANCE WEST

TOWSON


175


S JONATHAN DOWLING

WESTERN KENTUCKY


194


G RYAN GROY

WISCONSIN
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.Peter
Minek korábban WR, amikor van megfelelő kezdő WR a csapatnál 2 is, mögöttük is van 2 használható. Ez tartom továbbra is. Majd húzunk jövőre elől WR-t, amikor szükséges lesz.

Viszont az érdekelne, hogy BILLY TURNER a 3. körben miért rossz húzás? Így vagy Ő vagy Ricky Wagner lehetne a kezdő, legalább meglennének versenyeztetve egymással.
Az ILB 5. körös húzás, ott már nem igen van minőség, csak a mélység miatt hoztam, mint mondtam, nem nézek egyetemi focit, prospecteket sem ismerem, néhány játékos erősségét tudom, kb ennyi.


Moncrief nem lesz négyre benn TOP10WR, sem DQJones a harmadik végin, ő meg szerintem a kettesket a nose-ok közt.sutianap
Ez egy draft game, ezekben a körökben voltak elérhetőek, így hoztam őket azokon a helyeken.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Moncrief nem lesz négyre benn TOP10WR, sem DQJones a harmadik végin, ő meg szerintem a kettesket a nose-ok közt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 fanspeak.com/ontheclock/

majd írd meg az eredménytPeter
Tehát az én draftom: próbáltam posztra igazolni és mivel az O# megfelelően erősnek érzem ezért főleg a D# kapott erősítést. Ezek után még CB posztra FA-ről hoznék egy rotációs játékost és Leach-t vissza.

R1
S HA HA CLINTON-DIX
ALABAMA
R2
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
R3
OT BILLY TURNER
NORTH DAKOTA STATE
R3
DT DAQUAN JONES
PENN STATE
R4
RB TERRANCE WEST
TOWSON
R4
WR DONTE MONCRIEF
OLE MISS
R5
ILB JONATHAN BROWN
ILLINOIS
R6
CB ANDRE HAL
VANDERBILTVoice
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 fanspeak.com/ontheclock/

majd írd meg az eredménytPeter
Tehát az én draftom: próbáltam posztra igazolni és mivel az O# megfelelően erősnek érzem ezért főleg a D# kapott erősítést. Ezek után még CB posztra FA-ről hoznék egy rotációs játékost és Leach-t vissza.

R1
S HA HA CLINTON-DIX
ALABAMA
R2
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
R3
OT BILLY TURNER
NORTH DAKOTA STATE
R3
DT DAQUAN JONES
PENN STATE
R4
RB TERRANCE WEST
TOWSON
R4
WR DONTE MONCRIEF
OLE MISS
R5
ILB JONATHAN BROWN
ILLINOIS
R6
CB ANDRE HAL
VANDERBILT


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8