Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
Nice. Jól jártatok vele.Bondi
Benne volt a kezed?
😕)kátrány
Szerintem tuti, biztos nem felejtette el melyik csapatért szorított először :pBaltimoreDefense
😕)
Az biztos, hogy most majd ismételten többet fogom követni a Ravens meccseket.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
Nice. Jól jártatok vele.Bondi
Benne volt a kezed?
😕)kátrány
Szerintem tuti, biztos nem felejtette el melyik csapatért szorított először :p
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
Nice. Jól jártatok vele.Bondi
Benne volt a kezed?
😕)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
erre nem számítottam, de remek hírBaltimoreDefense
Így Flacco nagy játékaira is több esély lesz 😀samu09
legalább a zone blocking is helyre lesz téve
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
erre nem számítottam, de remek hírBaltimoreDefense
Így Flacco nagy játékaira is több esély lesz 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
erre nem számítottam, de remek hír
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.vassadi
Nice. Jól jártatok vele.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Ravens hired Gary Kubiak as offensive coordinator.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
League source confirms Gary Kubiak is regarded as frontrunner for Ravens' OC job, also interested in hiring Rick Dennison, Kyle Shanahan

Hoppás.gergo
Ez jól hangzik 😊 Rick RB coach, Kyle meg QB coach lesz talán.puffin
Ez így elég komoly stáb lenne az offense-nél. Houstonban egyébként dolgozott már együtt ez a trió, úgyhogy Kubiak érkezése esetén egyáltalán nem kizárt, hogy össze tudnátok hozni ezt a teamet.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
remélem nem Hostler leszPeter
League source confirms Gary Kubiak is regarded as frontrunner for Ravens' OC job, also interested in hiring Rick Dennison, Kyle Shanahan

Hoppás.gergo
Ez jól hangzik 😊 Rick RB coach, Kyle meg QB coach lesz talán. Már csak egy secondary edző kéne... Reed bácsi visszavonulhatna 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Chaos is good!!! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
remélem nem Hostler leszPeter
League source confirms Gary Kubiak is regarded as frontrunner for Ravens' OC job, also interested in hiring Rick Dennison, Kyle Shanahan

Hoppá
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
remélem nem Hostler lesz

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
"Wink" Martindale ILB edzőnk is szóba került, mint lehetséges Browns DC. Kirby-t sajnálom, lehet szempont volt az OC tapasztalat, így akkor már inkább Shanahané legyen a poszt.(tehát Hostler lesz a választott 😊)
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kirby Wilson isn't getting the job as offensive coordinator, according to a source. Ravens expected to go with one of the other finalists.vassadi
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 6 p
Many people figure the Ravens looking at Kirby Wilson as more a fit for their RB opening than OC job. Could end up being the case ...

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 5 p
He doesn't have a future with the Steelers with that situation turning sour. Vikings, Redskins also looking for RB coaches
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Kirby Wilson isn't getting the job as offensive coordinator, according to a source. Ravens expected to go with one of the other finalists.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ma jön 2. interjúra Shanahan, holnap pedig Wilson. Hostlert is újrainterjúztatjuk Linehan viszont úgy tűnik nem jön másodszor.BaltimoreDefense
Sztem,ha Hostler lenne a befutó,már kinevezték volna,pont úgy,ahogy Caldwellt,Cam után vagy a DC-ket,mindig házon belül oldotta meg a GM.kátrány
Caldwell azért más tészta szezon közben lett kinevezve fura lett volna, ha vármak az új OC-vel pár hetet 😊 Mióta Caldwell interjúzni jár azóta az egekig van marasztalva Hostler, hogy mennyire nagy edzői tehetség és fényes jövője van a csapatnál plusz vele nem kell sietni, mert más nem kapkod érte így itt van tartaléknak, ha esetleg más lenne a fő esélyes. Shanahan-t nem bánnám egyébként, ha idekerülne, de én továbbra is Wilsont szeretném OC-nek remek edzőnek tartom Hostler pedig maradna WR coach.

Más, Pettine kinevezésével jelenleg 7 HC van a ligában, aki korábban nálunk volt asszisztens.(Caldwell, Lewis, Pagano, Pettine, Ryan, Smith, Whisenhunt)
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ma jön 2. interjúra Shanahan, holnap pedig Wilson. Hostlert is újrainterjúztatjuk Linehan viszont úgy tűnik nem jön másodszor.BaltimoreDefense
Sztem,ha Hostler lenne a befutó,már kinevezték volna,pont úgy,ahogy Caldwellt,Cam után vagy a DC-ket,mindig házon belül oldotta meg a GM.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ma jön 2. interjúra Shanahan, holnap pedig Wilson. Hostlert is újrainterjúztatjuk Linehan viszont úgy tűnik nem jön másodszor.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kérek abból, ami neki jutott 😀 XD 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@jtuck9: Just landed in Honolulu and on the way to the hotel after signing some autographs for a few fans. Everybody is super friendly! #Aloha

gratulálok, meg is érdemli, hogy ott legyen és jól érezze magát 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... mondasz valamit... mármint CastAway tényleg összerakta a futásukat, és tradicionális (?) erőfocit játszik, ahhoz ért, ami nem lenne itt rossz... arra alapozhatna Joe, Sanyi meg kreatívabb, ha jól skubizom, ami meg segítheti Joe-t. Viszont - bár én az erőfocit szeretem jobban - én pont fordított sorrendet várok... ami a futásra nézve nem akkor ötlet... meglátjuk...

RB coach? SEC coach?

Ezenmeg közben majdnem elsiklottam: Baltimore Ravens 1/14 Anthony Allen (RB) Reserve/Future (reserve/future).
Ha eddig nem kapott semmi komolyat, mostfog?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem úgy tűnik,Harbough nem tudja simán valamelyik családi barátot kinevezni.Amikor 49-ers meccset néztem,mindig a sírás kerülgetett,mert amikor Mattison bácsit-aki Harbough családi barát meg ilyesmi- kineveztük,akkor Fangio is lehetett volna a DC és azzal az állománnyal szerintem bármi lehetséges lett volna.Ezzel szemben a Matty bácsi D-jét az egyéniségek tették naggyá.
Rex-hez hasonló brutál D , a Pagano-é volt.
Ha Hostler lenne,akkor már kinevezték volna.Most megfontoltan próbálnak OC-t választani,akkor volt ennyi várakozási idő,amikor Harbs-ot kinevezték ,ami egy jó döntés volt,most is azt érzem,hogy valóban interjúznak.
Én Shanahannak is és Wilsonnak is örülnék.
Már nem beszélnek róla ,de Kubiak is jó lett volna.
Néha olyan érzésem van,hogy Harbs torpedózza a számára konkurenciát jelentő fiatal aspiránsokat.Szabad volt McAdoo,Lombardi,fiatal kreatív OC tehetségek.Mindenki máshová került.
Azért örülnék a S-nek és W-nek,mert az elmúlt évek alatt jó munkát végzett mindkettő.
Wilsonban tetszik,hogy érti az erőfoci,amit játszatni akarunk az O-val.Még Bettis féle O-val is dolgozott ,Parker UDFA -ból lett PB RB,a Steelers O ezen része minőségi volt.
Az én befutóm Wilson,picivel a 2.helyen az ifjú Shany.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/Blaise
Az csak HC pozícióra van, ha jól tudom. Hostlertől én is parázok, de Haribó úgy néz ki nem 😥
@RavensInsider Although no decision made on Ravens OC job, multiple NFL sources at Senior Bowl predicting WR coach Jim Hostler will ultimately land the jobpuffin
Igen sanszos, hogy neked lesz igazad a Rooney rule-al kapcsolatban.

Nem akarok nagy sírás rívásba kezdeni mielőtt kinevezik Hostlert, meg meg kell adni neki a bizalmat ha megtörténik, de akkor is... Shanahan bizonyította, hogy rá tud szabni egy offenzt egy speciális irányítóra, pedig inkább WCO-t futtat (szerintem Houstonban az volt alatta), és nem hiszem, hogy olyan hiperszuperül működött volna a mi Coryellünk, hogy azon ne lehetne akár gyökeres változtatást eszközölni. Ráadásul zone blockhoz is konyít valamit, ha már Texasban és D.C-ben is az futott alatta.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/Blaise
Az csak HC pozícióra van, ha jól tudom. Hostlertől én is parázok, de Haribó úgy néz ki nem 😥
@RavensInsider Although no decision made on Ravens OC job, multiple NFL sources at Senior Bowl predicting WR coach Jim Hostler will ultimately land the job