Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Vazze, de nem szeretem az ilyen meccseket. A kedvenc csapatom játszik azzal a csapattal, ahol éppen az egyik legenda látszik utoljára. Kikapni mindig szar érzés, de így nyerni se lenne olyan édes. Kicsit sajnálnám az öreget, ha netán sikerülne egy upset.

Tudjátok mit? Nem hiszem el, oszt kész. 😊 Nem ő lenne az első aki többször vonul vissz. Volt nemrég egy kúbé aki jópár évig visszavonulok-mégse vonulokot játszott, oszt a végén még majdnem SB-t is játszott. 😊peterk2005
Azért nem hiszem, hogy Lewis lesüllyedne Fav...akarom mondani annak a bizonyos QB-nak a szintjére😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Nincs itt véletlen köztetek egy Tommy Soprano néven futó egyén facebookon? 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vazze, de nem szeretem az ilyen meccseket. A kedvenc csapatom játszik azzal a csapattal, ahol éppen az egyik legenda látszik utoljára. Kikapni mindig szar érzés, de így nyerni se lenne olyan édes. Kicsit sajnálnám az öreget, ha netán sikerülne egy upset.

Tudjátok mit? Nem hiszem el, oszt kész. 😊 Nem ő lenne az első aki többször vonul vissz. Volt nemrég egy kúbé aki jópár évig visszavonulok-mégse vonulokot játszott, oszt a végén még majdnem SB-t is játszott. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Néhányan azt állítják, hogy Lewis visszavonulása csak elhintett, felfújt szöveg volt, és állítólag tárgyalnak egy új, +1 éves hosszabbításról a vezetőséggel.Stez
Még a hét éves papírja is élne... szóval ha duma, akkor nem az újratárgyalás fog megoldást hozni...
meglájuk

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Néhányan azt állítják, hogy Lewis visszavonulása csak elhintett, felfújt szöveg volt, és állítólag tárgyalnak egy új, +1 éves hosszabbításról a vezetőséggel.

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Huhh nagyon furcs lesz látni a csapatot a vezér nélkül... Miatta és Reed miatt lettem annó Ravens(és Hurricans) drukker. Reed-re is kiváncsi vagyok mit fog csinálni a szezon végén, lehet őt is most látjuk utoljára a pályán. Az biztos, hogy mindkettő First-Ballot Hall of Famer! A Colts-ot ütni kell mindenképpen aztán meglátjuk kit kapunk a főcsoport elődöntőben... Remélem nyer a Bengals és akkor max az AFC döntőn kell a Mile High-ra utazni vagy legjobb esetben kapna az öreg még egy hazai meccset a tigrisek ellen 😊 AFC North Powa!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Eszmost nekem mondtad-é, édes öcsém?sutianap
Nem hiszem,semmi sértőt nem írtál,az pedig természetes,hogy a rivális frontembere nem a szíved csücske.Én is csak Polamalut kedvelem a Steelersből.
Pedig minden ésszerűséget nélkülöz,hogy nem mindenki Steelers drukker. 😊


Ui,jól vagytok?Violet? Nagylányod?kátrány
jóvagyunk, köszi, márafogunkis négy 😀

aszondod Révenz
aszondom Őszentsége HalottIngGatya
aszondod Réverz
aszondom Taréj Smitt
aszondod Kerüli
aszondom kiám a Krüger, az Elm streeti vagyány
aszondod Padavan
aszondom rég nem, Anakin mester lett
aszondod Rizs
aszondom szedegetia csülkeit szaporán
aszondod kOherens
aszondom inkább ezen sírjon az asszony, mint a Micsodanőn
aszondod a Gyerek vásott
aszondom Mekfíí a varászdada
aszondod TE
aszondom Pista meg Dixon, te-te
aszondod kia fa..... a gyerek
aszondom papám Tukker bevágja a gémvininget

mondd azt Révensz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eszmost nekem mondtad-é, édes öcsém?sutianap
Nem hiszem,semmi sértőt nem írtál,az pedig természetes,hogy a rivális frontembere nem a szíved csücske.Én is csak Polamalut kedvelem a Steelersből.
Pedig minden ésszerűséget nélkülöz,hogy nem mindenki Steelers drukker. 😊


Ui,jól vagytok?Violet? Nagylányod?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Még csak 37 éves,1-2 év még volt benne 😀
Sajnálom,hogy visszavonul,talán érezte,mennyire nehezen gyógyul a sérülése,nem huszonéves szervezet már az.
Elvileg a D zúzni fog,majd mindenki PO warrior,mindenki tudja milyen a sebességváltás az alapszakasz után.
Ngata,Suggs ,Yanda + egyhetet pihent,ahogy Ray,Pollard is gyógyult és frissen érkezik a vasárnaphoz.Ők pedig frissen nagyon mennek,Ngatan különösen látszik a + pihenő.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eszmost nekem mondtad-é, édes öcsém?sutianap
meglepődnék...
korábban az én cserisdeláv posztom lájkolta, gondolom még a soldi vs igor vs tomi-tomi szágára tolta, csak nincs kvótolás rajta...
sutianapban nincs olyan ami bántó... mondjuk sztem eddig másba se, de ez magánvéleményCollapo
Kizárásos alapon soldi a címzett. igor ide nem megy át más topic-ba, szerinte én nem károgtam (adott lájkot nekem is).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Eszmost nekem mondtad-é, édes öcsém?sutianap
meglepődnék...
korábban az én cserisdeláv posztom lájkolta, gondolom még a soldi vs igor vs tomi-tomi szágára tolta, csak nincs kvótolás rajta...
sutianapban nincs olyan ami bántó... mondjuk sztem eddig másba se, de ez magánvélemény

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az milyen már amúgy, hogy a Colts-ot a tavalyi Ravens DC és Steelers OC készíti fel az ellen a Ravens ellen, ahol az OC a tavalyi Colts HC 😀. A Colts franchise történelme okán is pikáns a meccs, plusz most Ray bejelentése is 😕 ...
Asszem az utóbbi évek legkomolyabb szurkolása lesz.
A visszavonulás bejelentése előtt is viszonylag sima győzelmet vártam, de most aztán még inkább.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Eszmost nekem mondtad-é, édes öcsém?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
én sose megyek károgni más topicba, pedig holló drukker vagyok. 😊 ha más szemét szúrja a csőrünk, az csak bizonyíték, hogy valamit jól csinálunk. 😊



back to back AFC North Champs - nuff said



több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
ó már meg is van a forgatókönyv
 manga.animea.net/battle-royale-chapter-52-page-2.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray-t a düh motiválta, ez alap... felment és szét akart tépni bárkit aki elé került.. ez a mentalitás kell most is, csak ráadásul az egész csapattól

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem kamázom az öreg Rayt, de megadom neki, ami az övé. Ippeg Collapóval futtatunk eszmét sezlony elejin, a dühről, ami ég benne, s hogy az ilyen tűzzel meddig lehet játcni egy csapatszellemmel, mert másfele is elsülögethet. Lehet ez pörgeti ezt a hektikus évet, no mindegy is. Lui bácsi megtette a nagyvakot, remélem bejön neki, s még jobban, hogy emlékezve a zariánus korra, megmutassa mié is nincs helye a zészakiáefcébe. Respect ötkettő.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem hatalmas löketet adhat a bejelentés, bár ha ilyen szinten külön motiválni kell az embereket az régen sz*r.
A csapat meg fog szakadni a pályán a nézők pedig pokoli hangulatot fognak teremteni, hogy Ray győztes meccsen játszhasson utoljára otthon ez szinte tuti. A baj az, hogy utána kellene még 3 meccset nyerni idegenben a megdicsőülésig. A realitás talaján maradva erre olyan hatalmas sanszunk nincs, de ha kijön a lépés akkor a Denver sem mehet ellenünk biztosra.

Ami pedig a jövőt illet. Az, hogy idén csapat voltunk a kórház szélén esélyt adott a fiataloknak arra, hogy bizonyítsanak és szerintem volt is aki élt vele. Ray hiánya mint Vezér felmérhetetlen, de a pályán azért már rákészülhettünk a visszavonulását követő időkre a sérülései miatt.
A csoportban szerintem még így is elég jól állunk már ami a jövő csapatának építését illeti.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hát ez a visszavonulás duplán rossz hír. Az egyik ok az, hogy a liga legjobb defense játékosa visszavonul, a másik, hogy megpróbál emelt fővel távozni, és vasárnap szerintem letépi az arcunkat😀
Amúgy mehet is egyenesen a Hall of Fame-be😊

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem én hogy miért jelentette be most, és persze hogy ravasz róka, nagy simlis az öreg...bár szerintem a Colts ellen jónak kell lenni ígyis-úgyis, szóval egy hetet várhatott volna. 😛
Ettől függetlenül nem ez az egyetlen esélyünk.. inkább mondjuk úgy, megnövelte azt a néhány százaléknyit, amit volt. Nem gyengék vagyunk, hanem szélsőségesek.. nem hiszem én se, hogy 4 olyan meccset le tudunk hozni mint a Giants ellen, mert ha le tudnánk, akkor sima ügy lenne a dolog.

Nem kell túlragozni, nem hiszek az ekkora isteni szikra jellegű motivációs löketekben/hollywoodi történetekben (sajnos), ennyi.
Valahogy rossz előérzetem lett most ettől, nehogy aztán az legyen, hogy így legalább tényleg időben bejelentette, és nem hétfőn egy L után kellett neki.. ne legyen igazam.

A csapatértékelésedet(?) köszi, de igazából sokadszorra fölöslegesen fáradtál azzal a három sorral, szerintem elmondtad már máskor is.. engem/sok embert nem fogsz megtéríteni vele, ebben a topicban pláne 😊 fölösleges minden hsz-be belerakni.

Igor
Az egy dolog, hogy Te nem hiszel benne, de ettől még egy ilyen óriási erőt és lökést adhat egy csapatnak. Sztem nagyon jól csinálta Ray.

Azt meg hagyjuk, hogy ez a Ravens jó lenne. A Giants meccsbe kár kapaszkodni, ritkán látni ennyire szétesett csapatot, mint az a Giants volt. A küzdés leghalványabb jelét sem lehetett tapasztalni. Az összes többin pedig kifejezetten gyengének tűnt a Ravens.

tomi-tomi: próbálj meg szöveget értelmezni az állandó kötözködés helyett. Sehol nem írtam, hogy a Steelers elit lenne, csak azt, hogy abban megvan (most már csak volt) a potenciál rá. De úgy látszik szelektiven is olvasol, mert egyértelműen fogalmaztam abban a témakörben is, hogy az egész évet nézve nem érdemeltük meg a PO-t, sőt, abban is, hogy a Cincy megérdemelten vert el minket és jutott PO-ba. Tudnám díjazni, ha a jövőben nem kötözködnél, hanem értelmes, tartalmas, érvekkel teli HSZ-eket írnál az állandó gúnyolódásod és fröcsögésed helyett.

Ui.: az utolsó bekezdésért bocs a Ravens-fanoktól. Még egyszer sok sikert a PO-ra! Van kiért küzdeni! Remélem, titeket kevésbé bántott a véleményem, nem hiszem, hogy bántó lett volna, sokkal inkább Ray döntésének általam logikusnak vélt oldalának és csapatvezetői nagyságának szerettem volna szentelni pár sort.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kicsit OFF, de azért több boldogságot Igor!

Ja és persze semmiképpen sem örömteli a bejelentés!
Valószínűleg az öltözőben már mindenki sejtette, vagy érezte!
Amennyire Harbot megismertem, nem kell ide az, hogy Ray Lewis leöntse magát kanna benzinnel és égő fáklyaként motiválja a srácokat! Motiváltak ők eléggé! Szerintem elfáradt, hiányoznak a srácok, ilyesmi!

Jesszusom de fog hiányozni, nem lesz a pályán ő meg az a hatalmas karja! 😕 Láttam egy egyetemi videót, ahol kiütötték, és ment le pihengetni. Hát nagyot változott!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cherish the love...
forum... leírjuk... vélemény kimondjuk... érdekel meghallgatjuk, elolvassuk... én pl annyit, hogy "hiányoni fog" ennyi.

Ray, Ed... jajj... viszont meg kell újulni az biztos... több kell mindenkitől... most és mindörökké.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A csapatértékelésedet(?) köszi, de igazából sokadszorra fölöslegesen fáradtál azzal a három sorral, szerintem elmondtad már máskor is.. engem/sok embert nem fogsz megtéríteni vele, ebben a topicban pláne 😊 fölösleges minden hsz-be belerakni.Igor
Miért mondod ezt?!
A vak (is) úgy látja, hogy a Ravens gyenge, a Steelers elit. S a legújabb szabályok szerint a gyenge csoportot nyer és PO-ba jut, az elit pedig örül a 3. helynek. Mert ő jó és jutalmazza a gyengéket.
Ezt a dolgot bizony sokszor és bárhol le kell írni, ehhez képest az evangélium kutyafasza.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Értem én hogy miért jelentette be most, és persze hogy ravasz róka, nagy simlis az öreg...bár szerintem a Colts ellen jónak kell lenni ígyis-úgyis, szóval egy hetet várhatott volna. 😛
Ettől függetlenül nem ez az egyetlen esélyünk.. inkább mondjuk úgy, megnövelte azt a néhány százaléknyit, amit volt. Nem gyengék vagyunk, hanem szélsőségesek.. nem hiszem én se, hogy 4 olyan meccset le tudunk hozni mint a Giants ellen, mert ha le tudnánk, akkor sima ügy lenne a dolog.

Nem kell túlragozni, nem hiszek az ekkora isteni szikra jellegű motivációs löketekben/hollywoodi történetekben (sajnos), ennyi.
Valahogy rossz előérzetem lett most ettől, nehogy aztán az legyen, hogy így legalább tényleg időben bejelentette, és nem hétfőn egy L után kellett neki.. ne legyen igazam.

A csapatértékelésedet(?) köszi, de igazából sokadszorra fölöslegesen fáradtál azzal a három sorral, szerintem elmondtad már máskor is.. engem/sok embert nem fogsz megtéríteni vele, ebben a topicban pláne 😊 fölösleges minden hsz-be belerakni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Jó" ilyenre hazaesni. :/ Eehhh, nagyon szegények leszünk, még el kell készülni erre lelkiekben is.

Akkor innentől BEAST mode a SB-ért. 😀

Vrijbloed
Jó ilyenre hazaesni az ember szülinapján, miután este tízig dolgozott.. uhh.
Nem akarok/tudok egyelőre írni semmit.. addig még játsszon sok meccset.. és hátha-hátha meggondolja magát.

Nincs mese, idén menetelni kell.. jaj, most sokkal pesszimistább lettem 😕

Igor
Szerintem pedig sokkal pozitívabbnak kéne lenned - legalábbis a mostani rájátszást illetően. Szerintem Ray kijátszotta az egyetlen esélyeteket. Ez a Ravens gyenge, mindenki láthatta az elmúlt hetekben, és nem valószínű (vagy legalábbis nem látni), hogy jövőre mitől is lehetne jobb. (A védelem évről évre gyengébb, az O nem képes feljavulni, mert Flacco képességei korlátozottak) Épp ez az, ami Ray részére okot szolgáltathatott a visszavonulásra. Nincs előremutató jövőkép, vagy fejlődési potenciál jelenleg. Viszont a PO előtti bejelentése olyan motivációs pluszt szabadít(hat) fel, ami sokat érhet, megsokszorozhatja egyesek erejét, teljesítményét. Hadd ne menjek messzire példáért: Ride the Bus.

Az én meglátásom szerint Ray az egyetlen logikus utat választotta, mert ezzel esélyt adott a csapatának, hogy vmi nagyszerűért (a vezérükért, példaképükért) küzdjenek az utolsó vérig. Pontosan ez a lépése is azt bizonyítja, micsoda kiemelkedő csapatvezér.

Akárhogy is lesz, hiányozni fog. Minden idők egyik legjobb LB-je.

És bár én nem nektek drukkolok majd a PO-ban (ugyebár én az erős védelmeket szeretem, így a PO-ban is az ilyen csapatokat preferálom majd), de ha másért nem is, Rayért (vagy talán még inkább a gyűrű nélküli Ed Reed miatt) sok sikert kívánok nektek a PO-ra!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!