Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
de most meg, most az egyszer qrva nagyot kell jaszania!!Vegita
szerintem 3x 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
mindenkeppen gyoznotok kell hetvegen, mert ebbol a PM istenitesbol elegge sok volt mar es igencsak unalmas. lekell gyalulnotok az egesz szezonban kb 3 komoly ellenfel ellen jatszo denvert(akiktol offkorsz ki is kaptak.). be kell huznotok, nincs mese! attol viszont tartok, h flacco ingadozo teljesitmenye kihatassal lehet a csapatra. de most meg, most az egyszer qrva nagyot kell jaszania!!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert tegyük hozza hogy PM egy gyűrűvel rendelkezik. Pedig a Colts csapatával sokszor volt a siker kapujában.
Megremeghet a keze.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Attól függetlenül,hogy kevés esélyt látok a győzelemre,ez egy egészen más meccs lesz,mint pár hete.
A Broncos szárnyalt,mi finoman szólva is stagnáltunk,nagyon gyengék voltunk.
3 egészséges ILB-nk volt,Bynes,aki még nem kezdett NFL regular seasonban , Ayanbadajo,aki nem emlékszek,mikor volt all down és McClellan ,aki eddig kiegészítő ember volt.Ellerbe felnőtt a kezdő vezető szerephez,más lett volna vele.
Yanda nem volt és nem értettem miből gondolták,hogy a bűnrossz Bobbv Williams helyettesíti egy az egyben a PB,sacket még nem engedő Yandát .Most egy jobb,sokkal jobb fal várja az egyébként brutál Broncos front7-t.
Lesz Pollard a sec.-ben,ami egyben van,jobbak,mint akkor voltak.

A Payton faktortól jobban tartok,mint a Mile High stadium-tól,őt akkor sem tudtuk megverni,mikor top 3 D-nk volt és nem támogatta PM-et ilyen jó D,mint most.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Évek óta szimpatizálok velük rájátszás idején.
Egyetlen egy antipatikus játékos van, igaz az pont az irányítjuk.
Sanchez méretű 'tehetségnek' tartom. Bár első évében Sanchezt Staffordhoz hasonlították es istenítették.
Azert azóta helyre állt a világ rendje 😊
Ebben a csapatban viszont annyi talentum van, hogy így is simán SuperBowl kaliber csapat.
Legalább is en ebben bízom 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszus minden Lions drukker nektek szorít? Én is. 😊
(Ez akár átok is lehet.)

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm a válaszokat!
Kicsit meglepett, mert az ilyen tortenetek es körülmények közötti emberek kegyvesztettek szoktak lenni az államokban.
Ennek ellenére Ray Lewis nagy Media kedvenc.
En is nagyon tiszteltem, de azert ez rombolja a nimbuszát.

En nem szoríthatok a csapatomért idèn (sem) a POban úgyhogy hajrá Ravens!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Kindle 3 év és néhány meccs után kirakva... kár, hogy fejre esett, kíváncsi lettem volna rá "ereje teljében".Collapo
az a longhorn class sok minden csak szerencsés nem...kár érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
RL-ra visszatérve. Tudjátok kit sackelt életében először?

Speaking of Lewis, Harbaugh recently heard from his father, Jack, that he was the first sack victim in the Hall of Fame linebacker’s career. Harbaugh’s Indianapolis Colts defeated Baltimore 26-21 on that Oct. 13, 1996.
“My legend grows,” Harbaugh quipped. “Ray Lewis’ first sack.”
😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... közbe azon gondolkoztam, milyen jó lenne, ha kijönne 1 mérföld magasan is a Manningitis... mondjuk egy-két int kapcsán, amit visszahordunk, meg lenne Flacco TD, meg Rice is... és jól énekelhetné Peyton a Republic slágerét:

"És csak kezeket látok furcsa magasban, kiáltanék, nem így akartam...." 😀

Jajj... de jó lenne behúzni még 3 meccset 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Az is elég es megköszönöm ha leírjátok nekem milyen gyanúba keveredett, mert teljesen vakon vagyok. Magyar cikket pedig nem találok az ügyben. topmodell
Atlantában 2000 január végén a SB után összebalhézott két társaság. Az egyikből meghalt két ember, a másikban volt Lewis. Alkut kötött az ügyészséggel, hogy vall a két társára, őt pedig csak a vizsgálat akadályozásáért vádolják meg. Ezért el is ítélték (12 hónapos próbára bocsájtás), a két társát végül nem ítélte el a bíróság. A két áldozat családjával peren kívül egyezett meg, így ők nem indítottak polgári per(eke)t ellene.tomi-tomi
nono, csak eggyel egyezett meg a Lollar babával (vagy annak jogi képviselőjével), a másik családdal sose, a Bakerekkel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az is elég es megköszönöm ha leírjátok nekem milyen gyanúba keveredett, mert teljesen vakon vagyok. Magyar cikket pedig nem találok az ügyben. topmodell
Atlantában 2000 január végén a SB után összebalhézott két társaság. Az egyikből meghalt két ember, a másikban volt Lewis. Alkut kötött az ügyészséggel, hogy vall a két társára, őt pedig csak a vizsgálat akadályozásáért vádolják meg. Ezért el is ítélték (12 hónapos próbára bocsájtás), a két társát végül nem ítélte el a bíróság. A két áldozat családjával peren kívül egyezett meg, így ők nem indítottak polgári per(eke)t ellene.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
 sportsillustrated.cnn.com/football/nfl/features/bloody_monday/news/2000/02/25/part1/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az is elég es megköszönöm ha leírjátok nekem milyen gyanúba keveredett, mert teljesen vakon vagyok. Magyar cikket pedig nem találok az ügyben.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tudnátok dobni nekem egy linket, hogy Ray Lewis-t miért írják kozossegi oladakon gyilkosnak!?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kindle 3 év és néhány meccs után kirakva... kár, hogy fejre esett, kíváncsi lettem volna rá "ereje teljében".

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szubjektíve írtam sajtfejűeket, de a SuperHarbowl sem lenne rossz 😊 persze a tavalyi végeredménnyel 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
sajtfejűekről le kell mondanod Haribó-brádersz-fájt lesz 😉sutianap
Én éppen kibékülnék az első SuperHarbowl-lal

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
sajtfejűekről le kell mondanod Haribó-brádersz-fájt lesz 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No akkor most, hogy az otthoni búcsú szépre sikeredett indulhat az Amerika körüli túrné. 1. állomás kis magaslati tréning vadlovaglással egybekötve, utána bostoni vendetta végül megnézzük van-e még nyoma a Kátyának, ahol a rossz idődtől védve megkoronázzuk a sajtfejűek ellen Ray-Ray-t 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tetszett a tegnapi... ilyen, vagy jobb kell 1 mérfőd magasba'Collapo
Bocsesz, de mi ez az egy mérföld magasba dolog? 😊 Én lenni kezdő, kérni bocsánat, nem ismerni USÁ földrajz 😀steroid stewie
Mellesleg Denver fizikailag is 1 mérföld magasan van a tengerszinthez képest 😊
5183 feet = 0.981628788 miles
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Tetszett a tegnapi... ilyen, vagy jobb kell 1 mérfőd magasba'Collapo
Bocsesz, de mi ez az egy mérföld magasba dolog? 😊 Én lenni kezdő, kérni bocsánat, nem ismerni USÁ földrajz 😀steroid stewie
mile high stadium, ott fészkelnek a lovacskák
sutianap
Ígyisvanezkérnémszépen! 😀Collapo
éppen zoknit heggesztenek 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tetszett a tegnapi... ilyen, vagy jobb kell 1 mérfőd magasba'Collapo
Bocsesz, de mi ez az egy mérföld magasba dolog? 😊 Én lenni kezdő, kérni bocsánat, nem ismerni USÁ földrajz 😀steroid stewie
mile high stadium, ott fészkelnek a lovacskák
sutianap
Ígyisvanezkérnémszépen! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csak megtaláltam:

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Tetszett a tegnapi... ilyen, vagy jobb kell 1 mérfőd magasba'Collapo
Bocsesz, de mi ez az egy mérföld magasba dolog? 😊 Én lenni kezdő, kérni bocsánat, nem ismerni USÁ földrajz 😀steroid stewie
mile high stadium, ott fészkelnek a lovacskák


Aki nem hiszi, annak utánajárnak