Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Számomra érthetetlen megoldás volt a Bobby Wiliams szerepeltetése.Williams nem egy sikeres igazolás,sérüléséből visszatérve az új kihívásnak nem igazán tudott megfelelni,átlag alatt teljesít.Nem is értem, hogy gondolták,hogy Yandát tudja pótolni.Most csodálkoznak az edzők,milyen sokszor odaért Joe-hoz az elit passrush duó és F7.
Egy McKinnie-Reid/Osemele-Birk-Yanda-Oher fal sokkal jobban néz(ne) ki .

Azzal.hogy McClain IR-re került egy LB igazolását tervezi az FO.A kegyvesztett Rolando McClainre rá kellene startolni.Bár egy fórumon azt olvastam róla,hogy nem nő fel a vezér szerephez,sem munkamorál sem pályán kívüli viselkedés szempontjából.Egyenesen lelustázták.Azért jó lenne Ravens mezben látni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Megtippeli valaki, hogy hány védőnk kezdett a szezon minden meccsen amúgy? 😊Igor
kb. Reed és CWill... a védelemből... de lehet ők se :/Collapo
NONO, ők se voltak vagy három meccsen, marad Tukker ;P


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megtippeli valaki, hogy hány védőnk kezdett a szezon minden meccsen amúgy? 😊Igor
kb. Reed és CWill... a védelemből... de lehet ők se :/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ugyanmár.. ez nagyjából várható volt.
Viszont egész jó volt a 37 éves csoroszlya+ a 2. éves UDFA srác ott közepén, a két ILB-ként... ha ezt néhány éve egy Ravens D-ről írom le, megköveztek volna.

Amúgy:
"Wide receiver Torrey Smith and running back Bernard Pierce both sustained concussions, wide receiver Tandon Doss left with an ankle injury and outside linebacker Albert McClellan suffered a hamstring injury, although he was able to play through it."
Ebből az első kettő fájna főképp.. az O még úgy ahogy rendben volt, bár Yanda és Dickson hiányzonak, de ha Torrey is bukó.. akkor tényleg game over, és azért Pierce is kell néha Rice mögé, sőt.

Megtippeli valaki, hogy hány védőnk kezdett a szezon minden meccsen amúgy? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
LB Jameel McClain has a spinal cord contusion. He's done for the season.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A félidő előtti picksix után nem néztem a meccset inkább tanultam a vizsgáimra, szóval nem tudom mi történt a másodikban, de

Flaccot ha így "teper" a nagy lóvéért, akkor vagy szereti a csapatot és megoldja, hogy ne kelljen túlfizetnünk, vagy nála nem érvényes az a szabály, hogy a szerződésért játszók 2x erőbedobással teszik oda magukat. Megvan szinte minden fegyvere, az O fal lehetne jobb az kétségtelen, de idén neki és az O-nak kellett volna tolnia a csapat szekerét mert a védelmünk millió sebből vérzik (ha vasalósoknak lenne ennyi sérültjük Soldi szerintem a draftról beszélne már, így persze, hogy nekünk van így "kipukkadtravenslufi") és ez nem ment neki. Így nem tudom mennyire lehet abban bízni, hogy majd képes lesz a Ray és ED nélküli D mellett SB menetelést levezényelni.

PO meg nincs mese meg kell nyerni valamelyik hátralévő meccsünket és akkor megvan a 4. kiemelés és jön hozzánk a Colts. Talán még ellenük van a legnagyobb sansz.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kell, csak egészségesebben, mint amilyenek most vagyunk... azért a 2nd string D#-től ne várjuk, hogy 0 pontot enged mindenkinek... az O#-nek kell javulnia, azt kell "kivárni".

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Kell nekünk a Playoff?Flacco5
Ha kell ha nem egy meccsetek mindenképp lesz.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kell nekünk a Playoff?
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Suggs elvileg játszani fog.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kórház a város szélén...

Ravens Injury Report:

Out: Ray Lewis ILB, Jameel McLain ILB

Questionable: Dannell Ellerbe ILB, Arthur Jones DE, Pernell McPhee DE, Bernard Pollard S, Jimmy Smith CB, Terrell Suggs OLD, Vonta Leach FB, Marshall Yanda G

Doubtful: Ed Dickson TE,

Probable: Chykie Brown CB, Ed Reed S, Jacoby Jones WR, Bernard Pierce RB, Ray Rice RB, Deonte Thompson WR, LaQuan Williams WR

Asa Jackson CB eltiltott
Yanda és Pollard nem edzett pénteken Thompson, Suggs, Williams, Smith edzett csak teljes értékűen.

Szóval csak optimistán (megint) :/
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Lewis még a mai meccsen sem játszik.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vugyli szíve is a lilákhoz húz... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt egyenlőre nemtom értelmezni
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10102152858685753&set=a.10101224708191783.3171031.2257393&type=1&relevant_count=1&ref=nf


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az idő igazolja ezt a döntést... majd... vagy nem, viszont valamit váltani kellett, ez így nem volt jó... elvesztettük identitásunkat, nincs ball-control, sok esetben érthetetlen playhívás, néha érthetetlen game-plan, Ahogy Kátrány írta, az anyag pedig adott volt.

9-4(2) ellenére a D# a kulcsa a játéknak, ha végre lenne 4 kezdőnk egyszerre a pályán, talán azt mondanám, h van értelme a PO-nak, erre kb. az Óriásiak ellen van esély... megltájuk, mondta a vak és a fának ment...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 themagicalsays.blogspot.hu/2012/12/vasarnap-este-baltimore-ravenskikapott.htmlMagicalDan
szerintem nézd meg még egyszer a meccset😊, másrészt a 182 passzolt yard ez ellen a secondary nagyon-nagyon kevés.[/quote]Nekem tényleg nem volt problémám a mutatott játékkal. Tény, hogy volt nem egy olyan pontja a meccsnek, amikor le lehetett volna zárni, meg lehetett volna nyerni. De olyan égbe kiáltó baklövést egyik szekció sem követett el. Igazad van, a 182 yard tényleg kevés, bárki ellen. Azt visszaszívom. De még ezzel együtt is 121-es rating tőle nem rossz (szerintem). Ennél csak rosszabbul játszott idén.[/quote]Ez egy közepes O,ha a Brady,Brees,Manning féle O az etalon,attól nagyon messze vagyunk,egy erős O-t viszont össze lehetett volna hozni,ebből az állományból.Nem elvtelen hibakeresés,mert,aki hibát keres,az talál,viszont érthetetlen gameplan,mikor Rice-t nem használjuk,mint legjobb támadó opciót .Nincs TE játék 2 ilyen jó kezű gyors Te-vel.
2005,Boller,Wright,gyötrelem,még volt Jamal Lewis,bár,mintha akkor lett volna eltiltva,fegyver vagy/és drog ügyek miatt.
2006,dicsőséges év,McNair,qrva jó csapatunk volt
2007,a purgatórium,mindenki megsérült,4-12,csak ellenünk győzött a Dolphins,a D is középszerű volt
2008-2012,Harbs,Cameron,Flacco ,azóta semmi jelentős változás,pedig azóta van a vertikális célpont,Torrey,slot,Boldin,2 jó kezű TE,+ csupa biztos kezű WR
Rice külön kategória,ha engedte Cam futni,hozta a yardokat,ezen kívül semmi,csak azóta mindig kihúzta a D a slamasztikából,labdaszerzések,abból pontok,pozíciók.
Kb.ezért kellett mennie,a hihetetlen hullámvölgyek,inkonzisztencia adott meccsen belül,mint pl.a Redskins ellen.
A játékosok sem szerették.
Egy kamera által elcsípett pillanat ,Boldin mondja Cam-nek,hogy miért nem használjuk a pálya közepét ,ott sebezhetők.A pálya közepe ezután sem volt használva,mintha szándékosan nem akarta volna,hogy a játékosának legyen igaza,mert,ha már olyan gyenge volt,hogy nem vette észre.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
De most tényleg Joe köhög, ha nagyon nem is akarok gonosz lenni biztos edzői utasítás volt az ominózus két FF tőle. Ahelyett hogy lapítana a szőrös seggén, persze ha már Harbó eldöntötte illik utána rúgni. Egyébként biztos hosszab menet volt amíg HCként tartotta a hátán, s valószínűleg maga a vereség ténye borította ki a bilit. sutianap
Cam-nek nem volt már támogatottsága,elfogyott körülötte a levegő,"ciki"volt támogatni.Mint Julius Ceasar ,ahhoz képest még jól is járt. 😊
Ha innen elbukjuk a PO-ért vívott harcot,pont 2 div.riválissal szemben,Harbough-nak is magyarázkodnia kellett volna,a pozíciója is gyengült volna.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
nálunk az egy éves HC időszaka alatt, szerintem nem láttam beszélni 😀dugo1993
Három évig volt nálatok vezetőedző.vassadi
tényleg. elírtam bocsi. lehet h a tavalyi fantasztikus szezon hagyott mély nyomot

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nálunk az egy éves HC időszaka alatt, szerintem nem láttam beszélni 😀dugo1993
Három évig volt nálatok vezetőedző.vassadi
Túlságosan csendben volt, csendben röppent az idő 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
nálunk az egy éves HC időszaka alatt, szerintem nem láttam beszélni 😀dugo1993
Három évig volt nálatok vezetőedző.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Caldwell-t OC-nek? akkor fel kell fogadnotok egy süketnéma tolmácsot 😀dugo1993
?Collapo
nálunk az egy éves HC időszaka alatt, szerintem nem láttam beszélni 😀

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Caldwell-t OC-nek? akkor fel kell fogadnotok egy süketnéma tolmácsot 😀dugo1993
?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Caldwell-t OC-nek? akkor fel kell fogadnotok egy süketnéma tolmácsot 😀

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Asa Jackson PED-je miatt Omar Brown, TC kedvencem a rosteren... na most lehet kiszorítani Considine-t és a csapatban ragadni végleg 😀

LB poszton vékonyodunk, Denver ellen Meklén se lesz... na ez így már gáz azért szép lassan...

Yanda, Ellerbe, Arti, Pollard, Leach, Mekfityiszosztó nem edzett, Sizzle, Diddle-diddle Pierce, EdDickson pedig limitált...

Sugar már ugye edzeget, de sanszos, hogy még nem lép pályára... szerintem talán még nem is baj...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
No offense.sapka
None taken... és lényegében igaz amit írsz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!