Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.kátrány
hááát, azért h Flakon ilyen legyen, ahhoz kellett az igen szar napot kifogó Broncos sec...ettől függetlenül jár neki a taps.

Finoman szólva se csippantom a lilákokat, de azért le a kalappal. Azért egy pacsi jár az OC-nak, 4 jó passzal sikerült kb. folyamatosan meccsben tartani a csapatot, nem semmi! Ray Lewis hatalmas. Szerintem ugyan mostantól sokkal nehezebb 2 meccsetek lehet, akárki is jön szembe, ahol ha nem adják meg azt a luxust, hogy ilyen lyukas legyen többször is a védelem, de eddig hűálivúdi a Lújiz sztori!kishaszi
Itt egy meccsen kell jónak lenni,hogy azt látod,hogy sz*r Broncos sec.vagy jó Ravens QB/O,azt mindenki maga látja.
Ahogy senki a Ravens szurkolókon kívül nem hitte,hogy Flaccó képes 1-nél több jó passzt adni,lehet a Broncos sec.is lesajnálta,ami a veszte lett.Talán.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 777 — !SuPeR6BoWL!
Foxborough vagy Reliant melyik a szimpibb? 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.kátrány
hááát, azért h Flakon ilyen legyen, ahhoz kellett az igen szar napot kifogó Broncos sec...ettől függetlenül jár neki a taps.

Finoman szólva se csippantom a lilákokat, de azért le a kalappal. Azért egy pacsi jár az OC-nak, 4 jó passzal sikerült kb. folyamatosan meccsben tartani a csapatot, nem semmi! Ray Lewis hatalmas. Szerintem ugyan mostantól sokkal nehezebb 2 meccsetek lehet, akárki is jön szembe, ahol ha nem adják meg azt a luxust, hogy ilyen lyukas legyen többször is a védelem, de eddig hűálivúdi a Lújiz sztori!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Play like a Raven <3
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Gratulálok a csapatnak! Mondtam, hogy nyertek és SB-t fogtok játszani! És még söröket is nyertem rajtatok! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Impressive. Most impressive...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez szép volt,el kell ismerni. A mentális erő átjött...😊
Kiváncsi vagyok,tudnak-e más playbookot összerakni Flakonnak a köv. meccsre,mint a handoff Rice-hosszú Smith kombót..
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx a gratokat, ez meg hűha...
hosszú még az út.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szép volt! 😊
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Grat srácok! Raj Lajost csak nem hagyjátok nyugdíjba menni???!!! 😀 😀 😀

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.Sobri Jóska
Amikor lufit mondtam/írtam, akkor az is volt.

Ray bejelentése Zeppelinné változtatta a lufit. Soldados
könnyen lehetett volna belőle egy Hindenburg.

Bármennyire is nem szeretem Flacco-t és a Mórokat, de respect a maiért, nagy küzdés volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.Sobri Jóska
Amikor lufit mondtam/írtam, akkor az is volt.

Ray bejelentése Zeppelinné változtatta a lufit. Nincs ezzel gond, megérdemelt győzelmet arattak. Pont neked nem fogom magyarázni, hogy a sportban mennyit számít a mentális erő, hisz ebben mindig egyetértettünk, ezt okozta Lewis, többek között ezért is nemcsak egy szimpla nagy játékos, hanem egy csapatvezér, egy legenda.

Flaccóban nem értünk egyet. Van ez így. Mai meccsen is az jött ki, ami mindig. A mélyet jól dobja, mást nem igazán. Ez egy adott meccsen elég lehet, de hosszú meneteléshez eddig sosem volt az. De itt az újabb lehetőség, rám lehet cáfolnia. 😊Soldados
Nem kell a cáfolat, lehet egy rossz meccse a Pats ellen tulajdonképpen. 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
ha nem ilyen gyenge a Denver secondary ezen a meccsen az utolsó 5 perc garbage time.

Nagy győzelem, kihoztátok a maximumot a kínálkozó lehetősekből, Lewis is megérdemel még egy meccset. Azért én nem jelenteném ki hogy Flacco nyerte meg ezt a meccset, dobott 3 hulló falevelet ami mind catch lett...davemayer
Ha nem ilyen gyenge a Ravens spec.team, akkor a 4. negyed garbage time.

Lehet ilyeneket írni, mindkét csapat kihasznált sok lehetőséget, amit az ellenfele adott neki, a Ravens eggyel többet.somoskovig
nem tudom ,persze fel lehet így is fogni de azért a ST igen nagy lutri pontszerzés szempontjából, de ennyire gyenge secondaryt egy PO meccsen én szerintem még nem is láttam. Olyan passzokat nyeltek be amit egy közepes alakulat INTre hoz, a legjobb példa az utolsó TD. És mindig akkor amikor megléphetett volna a Broncos, akkor nyelték be. Persze oda is kell dobni, nem is akarom elvenni a Ravens érdemeit, nagy győzelem ez, de nem tudom mikor csinált pl PO-meccsen utoljára 38 pontot a Ravens... Ez azért csak mutat valamit az ellenfél D-jéről nem?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.Sobri Jóska
Amikor lufit mondtam/írtam, akkor az is volt.

Ray bejelentése Zeppelinné változtatta a lufit. Nincs ezzel gond, megérdemelt győzelmet arattak. Pont neked nem fogom magyarázni, hogy a sportban mennyit számít a mentális erő, hisz ebben mindig egyetértettünk, ezt okozta Lewis, többek között ezért is nemcsak egy szimpla nagy játékos, hanem egy csapatvezér, egy legenda.

Flaccóban nem értünk egyet. Van ez így. Mai meccsen is az jött ki, ami mindig. A mélyet jól dobja, mást nem igazán. Ez egy adott meccsen elég lehet, de hosszú meneteléshez eddig sosem volt az. De itt az újabb lehetőség, rám lehet cáfolnia. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
ha nem ilyen gyenge a Denver secondary ezen a meccsen az utolsó 5 perc garbage time.

Nagy győzelem, kihoztátok a maximumot a kínálkozó lehetősekből, Lewis is megérdemel még egy meccset. Azért én nem jelenteném ki hogy Flacco nyerte meg ezt a meccset, dobott 3 hulló falevelet ami mind catch lett...davemayer
Ha nem ilyen gyenge a Ravens spec.team, akkor a 4. negyed garbage time.

Lehet ilyeneket írni, mindkét csapat kihasznált sok lehetőséget, amit az ellenfele adott neki, a Ravens eggyel többet.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
ha nem ilyen gyenge a Denver secondary ezen a meccsen az utolsó 5 perc garbage time.

Nagy győzelem, kihoztátok a maximumot a kínálkozó lehetősekből, Lewis is megérdemel még egy meccset. Azért én nem jelenteném ki hogy Flacco nyerte meg ezt a meccset, dobott 3 hulló falevelet ami mind catch lett...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gratulálok!

Mindkét csapat hatalmasat küzdött. Sztem senki nem esett szét, nem volt jobb fejben, meg ilyesmi. De valakinek győzni kellett. És a Ravens győzött. Nagyon nagy diadal ez, egy kiváló ellenféllel szemben.ulpianus
Egyetértünk, pontosan így látom... szerintem teljesen nüanszgyőzelem.
(Persze megértem, hogy Broncos szurkerek mérgesek/fogják a fejüket a Moore-play és a PM-pick miatt.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Gratulálok!

Mindkét csapat hatalmasat küzdött. Sztem senki nem esett szét, nem volt jobb fejben, meg ilyesmi. De valakinek győzni kellett. És a Ravens győzött. Nagyon nagy diadal ez, egy kiváló ellenféllel szemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
wow... na ez félelmetes volt.... wow....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom... nem fogom föl még mindig.

Visszanéztem a Jacoby TD-t.. 3 man rush-sal majdnem beszopatták Flaccot, de jól kerülte el az összes DL embert. (persze Moore)

Áhhh, holnap írok értékelést.. mert nagyon sok embert figyeltem/van véleményem... de ez a meccs. Ha tudnám, beleégetném a memóriámba teljes terjedelmében.

És még így is meg kellett állnia Jacobynak.. majdnem ez is rövid lett, ááááh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Grat itt is, jók voltatok, jobbak mint mi legalábbis, sok szerencsét a továbbiakban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Óriási meccset nyertek a Hollók. Nehezemre esik leírni, de nálam a Ravens előlépett az első számú SB esélyessé az AFC-ben. Flacco meg szvsz élete meccsét játszotta...