Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
C-Willben nem vagyok biztos. Webb visszatér és Graham is egészen nem volt szar. Jimmy so-so. Ha C-Will sokba fájna akkor szerintem nem fogunk mindenáron ragaszkodni hozzá. Egy korrekt áron maradhat persze 😀 A többi okés.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agency-baltimore-ravens/ voálá
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
idén: “RFA tenders, per memo from NFLPA: $1.323 million (original round, right of first refusal), $2.023 million (2nd rd), $2.879 million (1st rd)”

Ami már biztos, hogy fájni fog, szerződés kéne Flacconak, Cwillnek, Ellerbe-nek és Krugernek is, ha maradásra akarjuk bírni őket.

Esetleg valaki összeírhatná, ki lesz náluk FA... most sajna nincs időm rá :S

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
robiroboter 1 993 — Let's go O's!

BSR: Adam Jones Has Become The Ravens Good Luck Charm

Hajrá a szomszédból 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
9,5 pontos underdogok vagyunk... ez nekem jó... a többit majd meglátjuk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Tössön Igorúr www.redzone.rga.com idén 70%os a látogatás tédé arány, ez uszkve 10%kal magasabb mint az ötéves átlag, pedig azzal is líder. De nem csak vérszomjas, okos is, háromból fogja megoldani, midig egy lépéssel közelebb.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igor, majd írok egy hosszabbat is.
RZ adat azért nincs benne, mert az könnyen hozzáférhető.
Mindkét ötleted tetszik egy kis módosítással. A pont/RZ alkalom minimálisan mondana többet, mint a RZ TD %. Ellenben a RZ pont/mérkőzés és a szerzett pontátlag aránya már érzékelhető különbséggel mutatná egyes csapatok támadó stratégiájának különbségeit.
suti javasolt taktikájának van-e alapja, tényleg vérszagra gyűlik-e az éji vad?
A Pats Off. meccsenként 34,8 pontot szerez, ezekből 25,3-at RZ-ból gyűjt be. Pontjainak nagyjából 3/4-ét, a 67 TD-jéből 50-et RZ lehetőségből szerezte. Egy átlagos Pats meccsen 3 RZ és egy big play TD-ből és egy-egy RZ és távoli FG-ből jön össze a 34 pont környéke.
suti pontosan látja, ha TB bejut a RZ-ba, akkor már jellemzően kivégez. Idén a tendenciát csak a Seahawks védelme tudta megtörni.

A RZ futásátlag sem adna pontos képet, főleg nem a goal to go helyzet. Itt inkább lehetne alkalmazni a sikeres futások aránya mondana pontos, használható értéket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
A Tom beReady RZt stat helyett inkább tvájlájtosítanám, tehát mintha kiöntenél négyszázliter vért egy vájúba és akkor belép a vámpír és megcsapja a szag. Nem szabad odaengedni a vályúhoz. MUSZÁJ műszáj uszáj előbb stoppoltatni, aszalódjon csak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Inkább elsősorban a fal, Gatya-Kody-McFí, meg hogy onnan ne jöjjenek büntik. Másodrész én számítanék valami Pollard-Graham duplaatomnapra mer muszály.sutianap
a két utolsó kommentedben elipszilonnal írtad a muszáj szót. ezt direkt? mert ha nem, akkor szólók, hogy helytelen... muszáj voltam, annyira zavart. 😊
tomer
direkt van! 😉
több mint 11 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
Inkább elsősorban a fal, Gatya-Kody-McFí, meg hogy onnan ne jöjjenek büntik. Másodrész én számítanék valami Pollard-Graham duplaatomnapra mer muszály.sutianap
a két utolsó kommentedben elipszilonnal írtad a muszáj szót. ezt direkt? mert ha nem, akkor szólók, hogy helytelen... muszáj voltam, annyira zavart. 😊


több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha már a gameplan készítésnél jártok.
DoMmal írtunk ősszel közösen egy cikket, etalonként a Ravens-t választottuk a Pats hatékonyságának a mérésére. Itt van az elmúlt két alapszakasz adatainak a táblázata.
Látni lehet, hogy miben változott a két csapat, mik az erősségei, gyengéi - akár egymáshoz képest is.
Például a suti által jelzett 14 pontra valóban szívesen megyünk rá.
Használjátok egészséggel!

Nagyon jó ez a Ravens, de már máshol vannak az erősségei, mástól jó például a védelem, mint a közvélekedés tartja.tomi-tomi
Nem rossz, bár a statisztikák nagy része szerintem a pici minta miatt nem igazán használható.. pl. ez a félidei duplázás is. Még ha feltételezzük, hogy elég jó time mgmt koordinátor van valamelyik csapat oldalán, akkor is nagyon kicsit az esély, hogy úgy tudja a csapat manipulálni az órát, hogy összejöjjön neki a duplázás. Akkor már egy picksix utáni motivációs löketnek/összeesésnek nagyobb szerepe van.. 😊 pedig ugyebár nem nagyon hiszek az ilyenekben.

Az első három oszlop (C-E), az tetszetős, pontos, fontos és egyértelműen jogosan használt statok.. mutatja, hogy a D-k között talán nincs szignifikáns különbség, bár én úgy látom hogy a pocsék évünk ellenére is talán egy fél fokkal jobbak vagyunk 😀 a Pats O viszont elvileg sokkal hatékonyabb ugye. Én ettől függetlenül optimista vagyok: mind a D, mind az O javulgatott az utóbbi hetekben.. és hiszek a matchupban is 😊

Egyébként kicsit (sőt, egy ilyen szép munkánál akkor inkább azt mondom.. eléggé) hiányolom a RZ-hatékonysági mutatókat.. én ezeknek vagyok nagy fanja, és érdekes lenne még szerintem az alábbi 2 statot megvizsgálni/azzal kiegészíteni:
- RZ látogatássorán szerzett pontok/látogatások száma - szerintem a turnoverek mellett a legfontosabb statisztika. Az hogy ez inkább 7-hez vagy 3-hoz korrelál, a csapat sikerességének egyik fő záloga.
- RZ-ban (sőt, esetleg 10 yardon belül) mutatt futási átlag - ez már érdekesebb, és talán csak a szélsőértéket felmutató csapatokra használható igazán (illetve itt is előjöhet a kicsit mintavétel, ettől függetlenül érdekes lehet megnézni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
kis érdekesség: az utolsó 6 Patriots elleni mérkőzésünkből kettőt nyertünk meg, de csak egy mérkőzésen volt 6 pontnál több a különbség a két csapat között. mégpedig a 2009-es wildcard körben, amikor 33-14 re győztünk.


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
estire

meg lírába es


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Inkább elsősorban a fal, Gatya-Kody-McFí, meg hogy onnan ne jöjjenek büntik. Másodrész én számítanék valami Pollard-Graham duplaatomnapra mer muszály.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha már a gameplan készítésnél jártok.
DoMmal írtunk ősszel közösen egy cikket, etalonként a Ravens-t választottuk a Pats hatékonyságának a mérésére. Itt van az elmúlt két alapszakasz adatainak a táblázata.
Látni lehet, hogy miben változott a két csapat, mik az erősségei, gyengéi - akár egymáshoz képest is.
Például a suti által jelzett 14 pontra valóban szívesen megyünk rá.
Használjátok egészséggel!

Nagyon jó ez a Ravens, de már máshol vannak az erősségei, mástól jó például a védelem, mint a közvélekedés tartja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem Kruger rohadt jó napot fog ki.
Meg még páran akinek kell...

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Alap esetben,hogy lehet megverni a peccet?
Sokat futsz,ölöd az órát,nyomás a QB-n,és erős védekezés a LOS+20-30yard.
Pokoli nehéz és ők ezt úgy oldják,meg,hogy az elején nem engednek senkit futni>>hátrányba kerülsz és onnantól ők vannak nyeregben.

Ezért mi lehet jó?
Pitta és Boldin passzok miközben ők ráfeszülnek a Rice megállításra.
Hm?Janek
Ezt pont egy Löbóista kérdezi. A nyomás Bradin -ok, nem engeded a futást- ?, redzone életveszély - ok, és rohadtul figyeled az órát ( imádják a félidős fordulásnál bezsákolni a 14 pontot). Offenzben meg kell firkálni rendesen a félidő nyitódrájvokat ott muszály TDzni meg Breduárd bedarál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Alap esetben,hogy lehet megverni a peccet?
Sokat futsz,ölöd az órát,nyomás a QB-n,és erős védekezés a LOS+20-30yard.
Pokoli nehéz és ők ezt úgy oldják,meg,hogy az elején nem engednek senkit futni>>hátrányba kerülsz és onnantól ők vannak nyeregben.

Ezért mi lehet jó?
Pitta és Boldin passzok miközben ők ráfeszülnek a Rice megállításra.
Hm?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Pirsze mivan? az lényeges lehet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hosszú még az út 😊
És most sem mi vagyunk az esélyesek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Érdekes meccs lesz, Rice-on sok dolog fog múlni, Foster is ha nem is mindig futásban,de futás+elkapásban jól játszott. Ricenak ez erőssége.
Gronko kiesése mondjuk nem tünt fel a Texans ellen ,de szerintem itt kijöhet.
A WR-ek dropjait kéne elhagyni mert most lehet nem fog beleférni.
Go Ravens!
Már csak azt kéne kitalálnom hogy Boldin vagy Torrey menjen a fantasymba ? 😀Toca
Torrey, aztán max anyázol. 😀

Hár eljön 1 év múlva a revans ideje, ilyen nem adatik meg ilyen rövid idő alatt oly sokszor, úgyhogy élni kell a lehetőséggel. 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Érdekes meccs lesz, Rice-on sok dolog fog múlni, Foster is ha nem is mindig futásban,de futás+elkapásban jól játszott. Ricenak ez erőssége.
Gronko kiesése mondjuk nem tünt fel a Texans ellen ,de szerintem itt kijöhet.
A WR-ek dropjait kéne elhagyni mert most lehet nem fog beleférni.
Go Ravens!
Már csak azt kéne kitalálnom hogy Boldin vagy Torrey menjen a fantasymba ? 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"Javaslat: A jelöltek alakítsák meg az nfl.hu Művészeti Akadémia költői tagozatát"tomi-tomi
hehe... tényleg 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
mindeközben ráleltem a betyármacára 😀
 divany.hu/poronty/2009/12/04/lelotte_a_fiam_jancsikat/?cp=1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jóskáné költői munkásságát még nincs szerencsém ismerni, alkotása korai zsengének kiváló. Elegáns és egyéni szóhasználata mellett kiemelkedő az ellentétpárokból történő építkezés, azok folyamatos fokozásával jut el a mű a csúcspontjáig.

suti alanyi költőnk a jól megszokott színvonalon dolgozta ki parafrázisát. Az alapmű megfelelő kiválasztása biztosítja a befogadók hangulati, érzelmi beállítását. Szereplőit jól helyezi el a történetben, stílusuk illik személyiségükhöz; hibátlan jellemrajz. Az eposzi homályba burkolózó végkifejlet tökéletesen illik a mű hangulatához.tomi-tomi
Jó elemés, bár a gondolatok kifejtése nem elég részletes, 4es! 😀Collapo
Csatlakozhatsz két társadhoz az alapításnál. 😀tomi-tomi
5ös... hova csatlakozzak? 😀Collapo
"Javaslat: A jelöltek alakítsák meg az nfl.hu Művészeti Akadémia költői tagozatát"

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jóskáné költői munkásságát még nincs szerencsém ismerni, alkotása korai zsengének kiváló. Elegáns és egyéni szóhasználata mellett kiemelkedő az ellentétpárokból történő építkezés, azok folyamatos fokozásával jut el a mű a csúcspontjáig.

suti alanyi költőnk a jól megszokott színvonalon dolgozta ki parafrázisát. Az alapmű megfelelő kiválasztása biztosítja a befogadók hangulati, érzelmi beállítását. Szereplőit jól helyezi el a történetben, stílusuk illik személyiségükhöz; hibátlan jellemrajz. Az eposzi homályba burkolózó végkifejlet tökéletesen illik a mű hangulatához.tomi-tomi
Jó elemés, bár a gondolatok kifejtése nem elég részletes, 4es! 😀Collapo
Csatlakozhatsz két társadhoz az alapításnál. 😀tomi-tomi
5ös... hova csatlakozzak? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!