Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy éra méltó lezárása volt a mai meccs! Köszönjük srácok!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2005, Jaxonville Jaguars - Baltimore Ravens, 30-3 L az első mérkőzés, a fertőzés kezdete, az első lépés az úton. Számtalan siker, megannyi fájó kudarc, lépések az úton. Nagy harcosok ki, veteránok ki, újoncok, nagy küzdők, fantasztikus játékosok be, az út folytatódik. Megannyi elszalasztott lehetőség, erős évek és kimaradó lehetőségek, de csak ballagtunk az úton. Szemléletváltás, földhözragadtság, furcsált és teljesen megértett döntések, alakul, átalakul, megújul a csapat, de csak halad az úton, előre, előre. Stabil PO szereplések, csúfos, vagy épp fájdalmas kiesések, de a cél, az út még mindig a csapat előtt, tovább az úton. Hullámzó teljesítmény, kétkedés, szidalmazás, dicsőítés, de csak továbbra is rajta az úton. 2011-2012, már senki nem kétli, hogy esélyesek vagyunk, mégis, mégis kicsúszik a kezünkből a gyeplő, visszabucskázunk a lejtőn, mely az út végéig vinne, 2012-2013, vezérek hullanak, sebzett vad a csapat, kétkedünk, de bízunk, remélünk, de félünk, mert messze az út vége, sokat kell menni még rajta, de egy vezér hangja, egy csapat ereje és kitartása 2013. február 3-4-én megannyi kínszenvedés után a kapuban, a szokásos módon kicsit hullámzóan, de meg nem törvén, áramszünet, s ami még fontosabb egy kiváló, kiváló 49ers ellen a csapat feláll, tesz egy lépést, majd még egyet, és még egyet és a végén, rafináltan, okosan, számítóan, gyönyörűen, szívszorítóan és kegyetlenül, fáradtan, elgyötörten, mámorosan, boldogan és örömtől duzzadó kebellel a CSAPAT végigér az úton, melynek jutalma a világ figyelme, megbecsülés, kritika, újrakezdés, visszaesés az út elejére, hogy a malom, a vágy, az érzés újra meg újra eljöhessen.

Baltimore Ravens, az én történetem, az én csapaton 😊

PLAY LIKE A RAVEN!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azt tudjátok, hogy milyen sokat köszönhetek az Eagles-nek 😉 😛 Kezdve a HC-toktól, át azon, hogy veletek játszottuk az első otthoni meccsünket, egészen Juan Castilloig. Jó örvendezést 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratula, bár az áramszünet után simázott a Niners. Érdekes, hogy Flacco az egész PO alatt God üzemmódban nyomta, Rice pedig többször is hibázott. Ki fogadott volna erre?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Segített az oroszlánok ereje, nagyon szurkoltunk nektek.
Gratulálok! Sajnálom, hogy mi soha még a közelébe sem jutunk a SBnak. Remélem azért jövőre legyőzünk titeket, várhatólag a Hálaadás napi meccsen. 😊

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó ez a lila alakulat. remélem Flakon nem jár úgy mint anno Dilfer

/ kihullik a haja és állást kap az espn-nél 😀) /
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Gratula Flakonnak, Ray-Raynek, Harbónak, Reednek, meg az egész lila bandának!
Fájó szívvel, de hatalmas dolog, amit csinált ez a ronda lila társaság😊kishaszi
Köszönjük szépen!! Fantasztikus dolog Ravens fannek lenni!
Szerintem MVP Flacco egész PO-ban nyújtott teljesítményével kiérdemelte, hogy innentől mindenki a rendes nevét használja 😉
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok Nektek. Nem sokon múlott, most ott volt a pont. Jövőre folyt köv.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gratula Flakonnak, Ray-Raynek, Harbónak, Reednek, meg az egész lila bandának!
Fájó szívvel, de hatalmas dolog, amit csinált ez a ronda lila társaság😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Grat a Ravens-nek, illett is megnyernetek, ha már minket kivertetek 😀

Jó csapat, jó edző, minden elismerésem 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én is gratulálok! jó kis csapatotok van.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 436 — Pats fan
Azt gondolom,hogy aki megveri a Broncost,a Coltsot,a Patset és a Ninerst és a többségüket idegenben,az mindenféleképpen megérdemli az "Egy Gyűrűt"! Gratulálok,már csak a tavalyi meccs miatt is megérdemeltétek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula!
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a SB győzelemhez minden Ravens szurkolónak! Az első félidő alapján is megérdemelt, bár a Frisconak és Mossnak szurkoltam, de Ed Reed miatt roppantul örülök, hogy végre megszerezte bajnoki gyűrűjét, klasszishoz méltón. Remélem nem fejezi, mert ilyen tudású és mentalitású játékosra szüksége lenne a Patsnek. 😊
Ray Lewis története pedig ennél jobban nem is végződhetett volna.

Jövőre ismét megvívunk a Bajnokkal az AFC trónjáért!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat srácok 😊
Azért fostatok a végén, mi 😀

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
El se hiszem 😀
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Annyit tudok mondani, hogy WORLD CHAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat! Ez kellett! 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kipukkadt a lufi 😀tenorx
😀 Minden lufi sorsa ez.

akiknek szurkoltam a döntőkön:
2007 - new york giants
2008 - arizona cardinals
2009 - new orleans saints
2010 - green bay packers
2011 - new york giants
2012 - baltimore ravens

6-ból 5. nem is rossz szurkolás 😀Ventura
Ennél nárcisztikusabb gratulációt(?) elképzelni sem tudtam eddig. Nem semmi.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Élvezzétek!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ednek, Sizzlenek, és sok más embernek is megvan! Hangulatom jelenleg 😀

Na majd ma/holnap este részletesebbet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy grat a Whez. És Flacco új szerződésének költségeihez. 😀
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
akiknek szurkoltam a döntőkön:
2007 - new york giants
2008 - arizona cardinals
2009 - new orleans saints
2010 - green bay packers
2011 - new york giants
2012 - baltimore ravens

6-ból 5. nem is rossz szurkolás 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
And the Ravens are World Champions!!!!
Grats to the 49ers.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Végre jó bandwagonra ültem 😀
Grat srácok +22nél kicsit hülye volt a playhívás meg minden összejött, de ezen a meccsen megérdemelten nyertetek!