Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
lucio 324
Véleményem szerint kisebb (de a salary cap függvényében akár nagyobb) módosulás is várható a csapat felfogásában. Eddig egy védelem központú, támadásban inkább futójátékra alapozó csapat volt a Ravens. A Flacco kérdés ezt alapvetően megváltoztatja - nyert (hurrá) meg kell fizetni (kérdés, mennyibe kerül) Egy 20 miós irányítót nem fognak "fegyverek" nélkül hagyni, így egy olyan csapatot várhatunk, ahol a offense (költségvetésében) minimum annyira fontos lesz, mint a D (ha nem fontosabb) Hiszen fal, elkapók nélkül a Flaccora költött pénz kidobott összeg lenne. Ezért én nem tartok Boldin cutolásától, a falemberek közül McKinnie és Birk szerintem maximum a kora (előbbi sérülései) miatt van veszélyben, de ha ők mennek, nem hiszem, hogy itt spórolunk , (hacsak nincs a tarsolyban egy megfelelő helyettes alacsonyabb összegű élő szerződéssel), akkor igazolunk, vakoldalra mindenképp, látszott, mi a helyzet, ha nem Oher van a vakoldalon.A támadósorból maximum Leach mehet, ő a fizetéséhez képest kevés snapben használjuk, viszont pont tavaly sokoldalúbban, mint előtte + Rice futásaihoz fontos, ami meg kell ahhoz, hogy a 20 misis irányító nyugodtabban dobálhasson, hiszen osztja a figyelmet. Azaz szerintem a támadósort összerakják, aztán a védelemben abból főznek, ami maradt, Cary Williams szerintem megy, Kruger is, ha tényleg 20 misi közelében lesz Flacco, akkor lehet, Ellerbe is, Reednél kérdéses, hogy a home town mennyit ér, (de valahogy méltánytalannak érzem, hogy rajta spóroljunk,szóval inkább menjen) ha sokat kér, szerintem inkább Ellerbe-t tartjuk meg. A drafton én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy 3. vagy 4. körben elkapót húzunk, Flacco miatt, ha van megfelelő a piacon...
Innentől kezdve viszont a támadósortól elvárás lesz a stabil teljesítmény, különben play off közelében sem leszünk.
Érdekes egyébként, hogy a nagy menetelés előtt ezek a dilemmák nem merültek fel, holott a költségvetés helyzete akkor is ugyanilyen volt - viszont Flacco szárnyalása kb 10 misit dobott az árán. Ez rossz is, mert - szerintem - nem 20 miós irányító, egy stabil csapatban klasszis teljesítményre képes, de nem tud elvinni a hátán egy csapatot. Jó is, mert Flacco 5 éven keresztül igazi play-off menő volt, nyertünk vele SB-t, minden évben nyertünk vele play off meccset, hány olyan QB van, akit eredmények nélkül előre megfizettek, ő utólag kap nagy pénzt, és mondhatja, emberek, védjetek meg, legyen elkapóm, a többit- hiszen láttátok - megoldom.
Mindenesetre furcsa lesz áthangolnom magam arról, hogy akkor voltam nyugodt, amikor a D volt a pályán, és akkor idegeskedtem, amikor az O. Ha a következő idényben is így lenne, az nem lenne jó😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ILB, NT, CB, WR, S, BPA, BPA ebben a sorrendben... most erősen D# heavy draftot várok, de fenntartom, hogy a PS és rookie, vagy annak nevezhető játékosok keményet csatázhatnak. Imádnám, ha Kruger maradna, mert sztem Upshaw még nincs kész, egy év jól jönne neki, de ez van, Joe, Ellerbe, Pitta, talán Mekkini és - persze jó lenne - Reed megtartására fogunk szerintem figyelni.

Itt hoznám fel, hogy bár imádom Reed-et, Cook, Pollard, Brown, Thompson, Ihedigbo tudná tartani a hátsó alakulatot, ha Kruger maradna és/vagy a nyomást Suggs, Upshaw, Jones, Ngata és McPhee, erősödő teljesítménnyel pedig Cody tudná hozni.

Nagy áldozatok lesznek, ennek tükrében húzunk majd. OLB-t a végén projekt stílusban hoznék max.

Jah, és a sorrendnél nem néztem a draft mélységét, mert nem értek hozzá, pusztán ebben a sorrendben látom a szükséget.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens and Joe Flacco’s agent, Joe Linta, will meet this week in Indianapolis in their first face-to-face negotiating session since August.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon korai még,sztem,ha valakinek adnak 5M/év környéki pénzt,az Ellerbe lesz.A beérő játékosainkat meg szoktuk tartani,nagyon korrekt fizetésért,de most Joe szerződése miatt Krugerre nem hiszem,hogy maradna.Sajnos,mert sztem a PO menetelés egyik kulcsfigurája volt ,a Colts,a Denver,a Pats ellen szinte végig a pályán volt all down-ként.

Reed-re sem tudom,mennyi esély van.Harbs és közte a győzelem hevében sem tellett többre egy visszafogott kézfogásnál.Talán pár millió/évért marad,nálam másik kulcsfigura,még akkor is,ha nem olyan hatékony,mint volt.
Sztem megy a Pats-hez ,ahol jó esélye van újra nyerni,ahol szükség van rá.

A draft első választottja?Ogletree/Minter/Te'o vagy a legjobb elérhető DT,talán épp Jessi Williams.Kérdés,Te'o mennyit fut a combine-on,mennyire használható coverage-ben ,akkor,ha zuhan addig,őt.
A kezdő ILB párosunknak Ellerbe-Bynes duót tippelem .Bynes megítélése rendkívül pozitív az edzői stábban.És az Auburn-ben rajta volt a rádiós sisak.Van irányítási tapasztalata.Ettől függetlenül nem kizárt a 3 legjobb ILB zuhanó tagja,mint 1. választottunk.
Ugyan Ellerbe rátermett,hogy Ray helyén játsszon,viszont mindig van valami sérülése.Az SB-n boka,ujj sérüléssel játszott.

Nem kizárt,ha valamely safety,Vaccano/Elam/Reid zuhan őt .
Mivel Webb a 2. súlyos térdsérüléséből tér vissza,kérdés,mennyire marad forgulékony,CB-nek,bemozoghat free safety-nek-,mármint,ha Reed megy-.Az alázat,ész ,gyorsaság ,erő,ami jellemzi,biztosan megtaláljuk a helyét a sec-ben.

Passrushert ,ha valamely nagy név zuhan,talán akkor.A közepe lyukasabb a védelemnek,mint a széle és,ha Suggs visszatér,akkor megint potencionális veszélyforrás lesz.McAdoo-nak és Hamiltonnak sztem adunk egy esélyt,hogy bizonyítson.A Suggs/Upshaw kezdő páros adott,ehhez egy speed rusher kell,aki passz szituációkban a pályán van.

A prioritás a közepe,ILB és NT .Ha McBean visszatér és jó lesz,nem is kell bevetni azonnal.DE -re nem számítok,mert most lesz az Arti Jones és a McPhee kiugró éve,akik lesznek.Ők megoldják a belső nyomást.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kissé pangunk szóval vitaindítónak felteszem a kérdést (bár tudom a csillió FA miatt nehéz megmondani a tutit): Ki mit/kit vár a drafttól/draftról?

Én első körben pass rushert (Kruger szerintem nem marad) v. NT gondolok. Jesse Williams pöpec runstopper Ngataval ketten brutális párost alkothatnának. Ha pass rusher akkor Datone Jones aki nekem szimpi és a mi választásunkon még bent lehet. Mindkettejük elérhető lehet jelen állás szerint a második kör első harmadában is akár(letrade elsőből).

Olinemanek közül Barett Jonesra tenném a voksomat. 3 bajnoki cím 3 pozícióban. Ha már folyamatosan keresgéljük a tökéletes kezdő 5öt akkor egy ilyen rugalmas emberre van szükségünk. Ő is elérhető lehet a 2. körben.

LB: Kevin Mintert láttam több helyen hozzánk mockolva, de szerintem első körben nem fogunk oda húzni. Én Arthur Brown-t látnám szívesen, még ha kicsi és 4-3 ból is érkezne, de elég kemény játékosnak tűnik akiről sok jót lehet olvasni. 2 körben akár az original pozíciónkban is kihúzható lehet jelen állapotban. Esetleg jóval hátrébb Mike Mauti és reménykedünk, hogy bírja a strapát.

S is lehet ha Ed megy, bár az sem hiszem, hogy első körben jönne, Második, harmadik körben Philip Thomas vagy Tony Jefferson lehet az emberünk.

Felületesen beleolvasgatva a draftról szóló cikkekbe az idei classban kevés a kiugró tehetség, de mély a felhozatal ezért nem lepne meg a letrade az első napon plusz pikkért.

Nos most ennyi. Nem kiforrott a véleményem, csak vitaindítónak szánom a hsz-t, hogy ne legyen ekkora pangás 😀
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ahogy ez várható volt,Frankie goes to Hollywood

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/14/eagles-sign-dennis-dixon/kátrány
No igen felmerült bennem pár napja, hogy akkor ki is lesz jövőre Flacco backupja. Paintert szétverte TT, de Dixonnal azért ez érdekes küzdelem lett volna. Így a kérdés tárgytalan, TT bizonyított idén, legyen csak szépen ő a backup QB-nk 😊
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ahogy ez várható volt,Frankie goes to Hollywood

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/14/eagles-sign-dennis-dixon/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
De szép lenne egy Ed Reed + Kruger kombó a Coltsnál 😀 Persze a bilibe lógó kéz tipikus esete.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hm... látom ám, nem akarjátok, hogy táncra perdüljek 😊 😀
Collapo
Hogyne akarnám! (Különös tekintettel a hajad elfedését szolgáló eszközre.) Köthetted volna e jeles eseményt nagyobb valószínűséghez, mit tudom én, ha piros hó esik például. Így nem tűnik túl nagy vállalásnak. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... látom ám, nem akarjátok, hogy táncra perdüljek 😊 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha meg tudnánk tartani Flaccot, Krugert, Ellerbet és Reed-et a nagyok közül és a kicsik közül még a korábban leírtakat is, akkor lenne ám ilyen hangulatom:
Collapo
Nem valószínű, hogy elő kell majd adnod ezt a táncot bármilyen jó is lenne megtartani mind a négyüket :/Blaise
főleg amennyit ki kéne pöngetnie Barbikáé 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha meg tudnánk tartani Flaccot, Krugert, Ellerbet és Reed-et a nagyok közül és a kicsik közül még a korábban leírtakat is, akkor lenne ám ilyen hangulatom:
Collapo
Nem valószínű, hogy elő kell majd adnod ezt a táncot bármilyen jó is lenne megtartani mind a négyüket :/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha meg tudnánk tartani Flaccot, Krugert, Ellerbet és Reed-et a nagyok közül és a kicsik közül még a korábban leírtakat is, akkor lenne ám ilyen hangulatom:
 coedmagazine.files.wordpress.com/2013/01/barbara-palvin-gifs-2.gifCollapo
Hát, a főkötő a fejeden biztos sokat dobna a nézőközönség hangulatán! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha meg tudnánk tartani Flaccot, Krugert, Ellerbet és Reed-et a nagyok közül és a kicsik közül még a korábban leírtakat is, akkor lenne ám ilyen hangulatom:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
Blaise
Hát a fene se tudja, Barnákok felé elkellene egy erős pass-rusher... a forumtársak már fenik a fogukat Krugerre 😀
Collapo
Leginkább a Colts ,Paganoval "veszélyes "Krugerre.Chuck-kal a védelem bármely tagja játszana újra és ők jobban állnak cap ügyileg,mint mi.Amikor a projekt játékos beérik,nem jellemző,hogy elengedjük,most viszont Joe szerződésével nem hiszem,hogy lesz rá keret.kátrány
A vasingtoni gyorsot se felejtsdd el!sutianap
ott is fővárosközpontúság van,mint ks hazánkban? 😊
Annyi pénze van a fővárosiaknak?
sztem a Coltsot nem tudjuk felülígérni.kátrány
ha kőnekik lessz pénz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
Blaise
Hát a fene se tudja, Barnákok felé elkellene egy erős pass-rusher... a forumtársak már fenik a fogukat Krugerre 😀
Collapo
Leginkább a Colts ,Paganoval "veszélyes "Krugerre.Chuck-kal a védelem bármely tagja játszana újra és ők jobban állnak cap ügyileg,mint mi.Amikor a projekt játékos beérik,nem jellemző,hogy elengedjük,most viszont Joe szerződésével nem hiszem,hogy lesz rá keret.kátrány
A vasingtoni gyorsot se felejtsdd el!sutianap
ott is fővárosközpontúság van,mint ks hazánkban? 😊
Annyi pénze van a fővárosiaknak?
sztem a Coltsot nem tudjuk felülígérni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
Blaise
Hát a fene se tudja, Barnákok felé elkellene egy erős pass-rusher... a forumtársak már fenik a fogukat Krugerre 😀
Collapo
Leginkább a Colts ,Paganoval "veszélyes "Krugerre.Chuck-kal a védelem bármely tagja játszana újra és ők jobban állnak cap ügyileg,mint mi.Amikor a projekt játékos beérik,nem jellemző,hogy elengedjük,most viszont Joe szerződésével nem hiszem,hogy lesz rá keret.kátrány
A vasingtoni gyorsot se felejtsdd el!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
Blaise
Hát a fene se tudja, Barnákok felé elkellene egy erős pass-rusher... a forumtársak már fenik a fogukat Krugerre 😀
Collapo
Leginkább a Colts ,Paganoval "veszélyes "Krugerre.Chuck-kal a védelem bármely tagja játszana újra és ők jobban állnak cap ügyileg,mint mi.Amikor a projekt játékos beérik,nem jellemző,hogy elengedjük,most viszont Joe szerződésével nem hiszem,hogy lesz rá keret.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
Blaise
Hát a fene se tudja, Barnákok felé elkellene egy erős pass-rusher... a forumtársak már fenik a fogukat Krugerre 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Birknek nem is a teljesítményével van gond, hanem inkább a fizujával. Meg a tapasztalata sem ártana, főleg ha Gradkowski még nem bevetésre kész.

BigMek szerintem nem kap nagy zsák pénzt mert sok jó OT van most a piacon, Clady, Albert, Loadholt, Smith. Rájuk előbb repülnék rá harmadik csapat GMként mint BigMekre.Blaise
Én BigMac-et megtartanám.A fal belseje elit volt a PO-ban,a nagyember pont elég lenne LT-ként.
Birket nem fogjuk elküldeni,sztem visszavonul.Van 6 gyereke,akikkel sok tennivaló van.Ha pedig marad,akkor az is jó.

Ozz és a Bisciotti nyilatkozta,nem fognak olyan szerződéseket kötni,amik 2014-ben tarthatatlanok lesznek.kátrány
Én is bízok benne, hogy megtartjuk, de a motivációja eléggé kérdéses... most pedig már gyűrűje is van és Ray sem lesz ott akivel együtt edzettek év közben ha jól tudom. Sok körülötte a kérdés, de ha tudná hozni a PO formáját vagy a körül, már megérné megtartani.

Bengals és a Browns benne van a leginkább spórolós csapatok között, szerintem nem ők fogják a veszélyt jelenteni a FA-inkre
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ozz és a Bisciotti nyilatkozta,nem fognak olyan szerződéseket kötni,amik 2014-ben tarthatatlanok lesznek.Blaise
Ez viszont elég jó talajt teremt a pénzgyárak számára, mint pl a Barnákok és a Tigricicák.... lehet majd mazsolázni tőlünk...kátrány

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Birknek nem is a teljesítményével van gond, hanem inkább a fizujával. Meg a tapasztalata sem ártana, főleg ha Gradkowski még nem bevetésre kész.

BigMek szerintem nem kap nagy zsák pénzt mert sok jó OT van most a piacon, Clady, Albert, Loadholt, Smith. Rájuk előbb repülnék rá harmadik csapat GMként mint BigMekre.Blaise
Én BigMac-et megtartanám.A fal belseje elit volt a PO-ban,a nagyember pont elég lenne LT-ként.
Birket nem fogjuk elküldeni,sztem visszavonul.Van 6 gyereke,akikkel sok tennivaló van.Ha pedig marad,akkor az is jó.

Ozz és a Bisciotti nyilatkozta,nem fognak olyan szerződéseket kötni,amik 2014-ben tarthatatlanok lesznek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Birknek nem is a teljesítményével van gond, hanem inkább a fizujával. Meg a tapasztalata sem ártana, főleg ha Gradkowski még nem bevetésre kész.

BigMek szerintem nem kap nagy zsák pénzt mert sok jó OT van most a piacon, Clady, Albert, Loadholt, Smith. Rájuk előbb repülnék rá harmadik csapat GMként mint BigMekre.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Pluszba ott az O fal kérdése, mert Birk és B. Williams sem fogja jövőre a csapatot erősíteni (visszavonulnak szerintem) és McKinnievel is kellene kezdeni valamit... Jó lenne ha nem kellene LT után nézni. Szar falat egy 15 milla körül kereső irányító elé nem lehet rakni.

Ozzienak valami hatalmas varázslatot kellene végrehajtania...
Blaise
Szvsz Birk még egy évet játszik, BWill meg nem tudom... szerintem elbírjuk nélküle is... BigMek még 1 évet maradhat, de sztem lesz aki ad neki egy zsák pénzt... mi meg nem.Collapo
Birk olyan szinten tolta KO és Yanda között,hogy nem gáz,ha marad,B.Williams viszont talán az évtized legrosszabb igazolása,ne gyengítse a falat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pluszba ott az O fal kérdése, mert Birk és B. Williams sem fogja jövőre a csapatot erősíteni (visszavonulnak szerintem) és McKinnievel is kellene kezdeni valamit... Jó lenne ha nem kellene LT után nézni. Szar falat egy 15 milla körül kereső irányító elé nem lehet rakni.

Ozzienak valami hatalmas varázslatot kellene végrehajtania...
Blaise
Szvsz Birk még egy évet játszik, BWill meg nem tudom... szerintem elbírjuk nélküle is... BigMek még 1 évet maradhat, de sztem lesz aki ad neki egy zsák pénzt... mi meg nem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!