Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Állítólag, ha nagyon gáz lesz a cap helyzet Suggs és Ngata szerződése is át lesz strukturálva, de Ozzie szerint csak legvégső esetben.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens coach John Harbaugh will be honored with statue at alma mater.
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/John-Harbaugh-To-Be-Honored-With-Statue-At-Miami-University/c31c5ab7-2dc9-41a3-b639-969dccd8e8fe
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Eddig azzal voltam,a 3 elitnek vélt LB egyike lecsúszik,a tegnapi gyakorlatok után nem vagyok biztos benne hogy draftoljuk őket.Inkább az látszik biztosnak,hogy nem érik meg a top pickünket.
Ellerbe 4,63-at futott a combine-on,Bynes 4,8-at.Az LB sorunknak sebességre van szüksége. kátrány
Jon Bostic eléggé süvített 40 yardon (4.60), de a drilljeit nem láttam. Kombájn előtt 3-4. kör magasságára jósolták.

Szerk: Most végignézve a result trackert, még Cornelius Washingtonnak és Sio Moorenak voltak jó eredményei a fizikai felmérőkön.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eddig azzal voltam,a 3 elitnek vélt LB egyike lecsúszik,a tegnapi gyakorlatok után nem vagyok biztos benne hogy draftoljuk őket.Inkább az látszik biztosnak,hogy nem érik meg a top pickünket.
Ellerbe 4,63-at futott a combine-on,Bynes 4,8-at.Az LB sorunknak sebességre van szüksége.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem egy hajszállal Minter tetszett jobban amúgy, mint Teo.. de itt is az az érzésem, hogy 2-4. körben jobban járnánk egy kisebb nevű emberrel.
DT/NT-ket nem nagyon láttam, ott nem tudom mi volt... de a DL elég mélynek tűnik, pláne ha egy nagy név esetleg lecsúszik.

Én elit WR-t húznék első körben., ott is egy nagyobbat, mert szerintem az offense vérkeringését kell pótolni (Hunter, Hopkins vagy T Williams) a D teljes rendbetételére az egész draft nem lenne elég 😕
Esetleg valakit a DL-be.. másodiktól meg jöhet a LB és az összes többi poszt... aztán persze úgyis az lesz hogy BPA-zunk 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Biztosan BPA-zni fogunk ,LB/NT/S posztokon.kátrány
Még az OL-t idevenném, de igaza van Blaise-nek FA piac előtt annyi biztos, hogy Ozzie a védelem közepének erősítését tartja prioritásnak. Reddick-ben látok még potenciált és Ő elérhető lesz későbbi körökben is, nem mellesleg Ravens drukker 😊

Én Webb-et elég soványnak érzem S-nek....
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Webb esete lehet hogy tényleg érne egy misét, de akkor a cb draft keskeny, akkor biza fizetni kellene CWillért kicsit többet... hát izgi a kérdés, mert Birk visszavonulása se hozott túl sokat a konyhára, Flacco papírja még mindig sorsdöntő lesz sok ember számára

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyik top LB sem volt szerintem túlságosan meggyőző. Ogletree mellé mindenképpen kellene egy tisztességes runstopper NT mert Ő futás ellen nem nagyon volt meggyőző a szakik szerint. De ha NT az első, akkor Ogletreet fújhatjuk mert a második körösnél nem lesz bent. Kár, hogy Arthur Brown nem vett részt a méricskélésen kívül semmiben, de legalább azt megmutatta, hogy tud felszedni izmot.
Minter és Te'o szerintem nekünk nem fog érni 1 kört kérdés, hogy a másodikban már mozognánk-e értük kicsit felfelé. Ugye úgy okoskodnak sok helyen, hogy lesz 4 komp pickünk 4-5-6-6 leosztást olvastam, így talán nagyobb az esélye az eredeti pickek feláldozásának, a felfelé mozgásnak.

Webbről hozták fel (talán sbnation)a FS-vé való átirányítását, mert lehet két ilyen sérülés után az lenne számára az ideálisabb poszt és akkor CB draft Jimmy és Corey mellé.

Jó lenne ha már a FA henger beindulna mert addig csak vaksin tapogatunk a draftot illetően 😀
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Így combine alapján kiben lehet meg szerintetek az a bizonyos "Play like a Raven" faktor? 😊Flacco5
Csak LB drilleket néztem tegnap,a többit csak érintőlegesen.
Okosabb nem lettem,kíváncsi leszek,mit nyilatkoznak a feldolgozás után.Nekünk egy gyors,coverageben erős ILB kell,ez pedig egyértelműen csak Ogletree nyújtotta.Mind Te'o,mind Minter lassú volt.Nem csak 40-en,az első lépések is lassúak voltak..Mert pl.Suggs sem futott jó 40y-ot,az első lépései viszont pokoliak voltak,mind erőben,mind gyorsaságban.Azt mondta erre Billick,Aggodik érte,hogy ér oda a QB-hoz,ha 40 yarddal van a LOS mögött 😀 ,óriási fazon,imádtam.
Te' annyiban tetszett,hogy gyenge volt a 40 yardja,viszont a gyakorlatokat magabiztosan és -az én szememnek- szépen csinálta.Jobban tetszett a mozgása,mint a Minteré.
Biztosan BPA-zni fogunk ,LB/NT/S posztokon.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Így combine alapján kiben lehet meg szerintetek az a bizonyos "Play like a Raven" faktor? 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130222/baltimore-ravens-offseason-preview/ SI cikk az offseasonról. Sok új nincs benne, de ami nem tetszik, hogy Leach-t is feszegeti.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Márciustól Rongylábú Jacoby a Dancing With The Stars-ban. Tuti nyerő 😊
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Bár sokat nem jelent,velük találkoztunk eddig.
Tavon Austin
Jesse Williams
Kevin Reddick
Menelik Watson
Matt Elam
Josh Evans
Tyrann Mathieu
D.J. Swearinger
Kenny Vaccaro
Margus Hunt
Manti Te'o
William Gholston
Kevin Minter
kátrány
Van egy ilyen is, mondjuk Walter-os szóval csak tájékoztató jellegű 😊
 walterfootball.com/draft2013meetingsteams.phpBaltimoreDefense
😀 kicsit hiányos a listámkátrány
elvileg pár naponta frissítik
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bár sokat nem jelent,velük találkoztunk eddig.
Tavon Austin
Jesse Williams
Kevin Reddick
Menelik Watson
Matt Elam
Josh Evans
Tyrann Mathieu
D.J. Swearinger
Kenny Vaccaro
Margus Hunt
Manti Te'o
William Gholston
Kevin Minter
kátrány
Van egy ilyen is, mondjuk Walter-os szóval csak tájékoztató jellegű 😊
 walterfootball.com/draft2013meetingsteams.phpBaltimoreDefense
😀 kicsit hiányos a listám


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Bár sokat nem jelent,velük találkoztunk eddig.
Tavon Austin
Jesse Williams
Kevin Reddick
Menelik Watson
Matt Elam
Josh Evans
Tyrann Mathieu
D.J. Swearinger
Kenny Vaccaro
Margus Hunt
Manti Te'o
William Gholston
Kevin Minter
kátrány
Van egy ilyen is, mondjuk Walter-os szóval csak tájékoztató jellegű 😊
 walterfootball.com/draft2013meetingsteams.php
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bár sokat nem jelent,velük találkoztunk eddig.
Tavon Austin
Jesse Williams
Kevin Reddick
Menelik Watson
Matt Elam
Josh Evans
Tyrann Mathieu
D.J. Swearinger
Kenny Vaccaro
Margus Hunt
Manti Te'o
William Gholston
Kevin Minter


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Torrey Smith ‏@TorreySmithWR
Good thing my twitter followers aren't replacing Ozzie...we would be in trouble

Szerk: még egy kis twitter.

Gino Gradkowski ‏@GinoGrad56
I'm very fortunate to have had the opportunity to learn from one of the brightest centers to ever play the game

Reméljük ez a pályán is meg fog nyilvánulni jövőre. Next man up Gino!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Látom h már volt, de azért sztem elfér itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Matt Birk visszavonul | Bowl.hu
Újabb klasszis köszön el Baltimore-ból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sz*r falat nem lehet Flacco és a jövőbeli fizetése elé tenni ezért az O fal kiemelt prioritásnak kellene lennie. Gradkowski ha hozza Birk szintjét akkor már jó lesz, ha a stáb szerint nem tudja akkor valami megoldást kell találni. Center nem az a pozíció ahol hamar kiszoktak menni az emberek a drafton, Frederick és Jones is elérhető lehet a második körben.
McKinnie megtartása szerintem top 5 issue mert mire mi jövünk a drafton elfognak fogyni a legjobbnak tartott LT prospektek, FA-re nincs pénzük, max kukázni, azt pedig nem kellene. Oher maradjon Yanda mellett és Osemele is maradjon LG.
több mint 11 éve
lucio 324
Birk visszavonulása valószínűleg magával von egy C draftot vagy egy szabadügynök C igazolást (attól függően, milyen Gradkowski megítélése és a draft ezen a poszton) Ha igazolunk, akkor a 2 misit nem spóroltuk meg teljesen (sokadik körös draft esetén viszont nagy részét igen) Ha McKinnie-t sem tartjuk meg, akkor kvázi új falunk is lehet, ebben egy másodéves (Osemele) és egy kvázi újonc ( Gino) és egy vakoldali (remélem nem Oher lesz a vakoldal) új ember. Namost azt nem hinném, hogy a vakoldali is egy olcsón draftolt újonc lenne, mer' az nagy lutri lenne az aranyárú irányító elé, azaz vagy McKinnie-t fizetjük meg, vagy valakit a piacról, tehát Birk felszabaduló fizetésének (vagy annak elég jelentős részének) megvan a helye már magában a falban is. Nem ebből lesz Ellerbenk😀
Nem akarok előrerohanni, de ha megnézitek a 2014 évi cap helyzetet, és a jelenlegi dilemmáinkat, akkor könnyen lehet, hogy az lesz a vezetőség startégiája, hogy 2013-at oldjuk meg valahogy (pl. Flacco fizujában a 2013 kisebb összeg, 2014 meg nagyobb), ugyanis jövőre lesz két olyan játékos, aki az elmúlt idényben sérült volt: Suggs és McClain. Namost ha nem azt hozzák, amit 2011-ben és azelőtt, akkor ők lehetnek az "áldozatok" jövőre (11 mió cup savings) + Birk és Lewis 8,2 mió. Persze addig még sok minden lehet -pl. ugyanolyan jók lesznek, mint 2012 előtt. (Tudom, Suggs eretnekség, de a tulajdonosok üzeletemberek is, és ez jelentős részben business.)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
With Birk's retirement, the Ravens will realize a savings credit of $2.05 million against the 2013 salary cap. That would place them at $12.864 million under a projected salary cap limit of $122 million with another $4.35 million to be gained when middle linebacker Ray Lewis officially retires.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
lucio linkje alapján 2M spórolás, ez még jól fog jönni, Birknek meg köszönjük és jó pihit.
No meg sajnos: Én megmondtam! 😀 :S 😕

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Várható volt

@RavensInsider Source confirms that matt birk is definitely retiring in the morning

Szerk: Source: Matt Birk to announce his retirement today
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ravens announce 2-year, $35 million investment in M&T Bank Stadium to improve video boards, concession stands and all concourses.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azt írtam, hogy a "támadósorból maximum Leach mehet" = nem azt, hogy engedjük el, hanem azt, hogy ha megy valaki az O-ból, akkor egyedül őrá lehet számítani a kulcsjátékosok közül...lucio
Értem amit mondasz, csak nem értek egyet.... de ha már előkerült, akkor az O-n való spórolást Joe segítheti elő, valamint szabadulnunk kell az olyan ballaszttól, mint Considine, aki nem is olcsó meg nem is jó... szvsz Bajema is ezért fog távozni, és számítok egy OL boom-ra is... (Birka retire, vagy Mekkini pápá, bár ez utóbbi azért necces, ha nincs utódja, esetleg Oher paycut, vagy ilyesmi... )
Továbbra is tartom, én Leach-et nem engedném akkor se, ha nyerek vele 1 misit (utód is kell, mert mi foglalkoztatunk FB-t )
Amúgy a számok tekintetében Jacoby se áll jól, róla nem cikkeznek, pedig vele több szabadulna fel.... szvsz az van, hogy vannak olyan kulcsfigurák, akiket nem lehet eladni, Leach a játékhoz hozzáadott értéke miatt ilyen, JJ-ben meg ott az X-factor

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!