Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csak most volt szerencsém, de zseniálisak voltak a versek, egy élmény volt az összes 😀
Ezzel a partys szöveggel meg nem kell foglalkozni, mindig van pár nagyon jó fej ember, (az előző fordulóban egy faszkalap bostoni újságíró) de azokkal nem kell foglalkozni 😊
Kíváncsi leszek, a „beszólásotok” után mennyi lesz a no huddle 😊Wyatt
Jaja, szerintem ennyi tress simán belefér.. aztán ugye tudjuk Denver is hogy járt.

A no huddle-ban az a jó, hogy 17 másodperc alatt sikerült 4th&10-t csinálnotok 😛

Erre én is kíváncsi vagyok, mert már sokan emlegették.. a Denver is pl nagy dérrel-dúrral belengette többször is, hogy majd hozzuk az öreg védelem ellen, és hogy kifáradnak, aztán semmi nem lett belőle és csak limitáltan használták/nem merték a meccsen.. szerintem Ray/Ed rutinja miatt ellenünk ez pont nem annyira hatékony. És például egy runplay+incomplete passz után 3rd&9-ra már nem sokan szoktak nekirohanni 😉
Kíváncsi leszek azért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez marha jópofa 😀Flacco5
Egy olyan usanka kell nekem 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Domine Christy! akkor inkább ez



Emberverseny

Ember vagy, akiben nem bízhatok
- ember vagyok, a húsba font titok -
tompa, szürke fény, nem él,
tompa, szürke fény, nem ragyog,
a mába születtem, a tegnapba rohanok.
Árnyék vagy, ami mindenhol ott van
- árnyék vagyok, de ideál voltam -
egy villanásban lüktető csupasz test,
ami elvetél, mikor célba ér.
Emberverseny - meg kell nyernem.
Fekete-fehér lesz holnap az érzelem helye.
Szólnak, de nekem már nem fáj.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
😂
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831


Ez marha jópofa 😀
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak nehogy visszafelé süljön el...
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/denver_broncos/736543Collapo
Annyira elmondhatatlanul gyűlölöm és elegem van a 'gópecc'-ből... Ámbár mindjárt szimpatikusabbak lennének egy ravens W után 😛Flacco5
Én inkább csak várom a meccsünket, remélek és nem is... érdekes érzés...Collapo
Én a Broncos meccs előtt voltam úgy, hogy vártam is, de közben rettegtem is tőle.
A várakozással most sincs baj 😀 Fél másodpercenként frissítgetem nfl.com, baltimoreravens.com, bowl.hut - hátha van egy új morzsa. Viszont ennél a meccsnél amitől még inkább tartok az a csalódás. Ha emlékeztek év közben is leírtam, hogy kieshetünk bárhol csak ne itt.. Elbukni még egyszer a Cél kapujában... Áááá az lélekölő lenne. BE. KELL. HÚZNI!! Rayért. Önmagukért. Miértünk 😊 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak most volt szerencsém, de zseniálisak voltak a versek, egy élmény volt az összes 😀
Ezzel a partys szöveggel meg nem kell foglalkozni, mindig van pár nagyon jó fej ember, (az előző fordulóban egy faszkalap bostoni újságíró) de azokkal nem kell foglalkozni 😊
Kíváncsi leszek, a „beszólásotok” után mennyi lesz a no huddle 😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak nehogy visszafelé süljön el...
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/denver_broncos/736543Collapo
Annyira elmondhatatlanul gyűlölöm és elegem van a 'gópecc'-ből... Ámbár mindjárt szimpatikusabbak lennének egy ravens W után 😛Flacco5
Én inkább csak várom a meccsünket, remélek és nem is... érdekes érzés...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak nehogy visszafelé süljön el...
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/denver_broncos/736543Collapo
Annyira elmondhatatlanul gyűlölöm és elegem van a 'gópecc'-ből... Ámbár mindjárt szimpatikusabbak lennének egy ravens W után 😛
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak nehogy visszafelé süljön el...
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
Ez kicsit patkány dolog .... ( szerintem ) persze ha nyerünk akkor jó buli lehet 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/valx7rdi9dxeuehocqcf
Billboard counts down Ray Lewis 'retirement party'
Baltimore Ravens linebacker Ray Lewis plans to retire after the season, and it appears some New England Patriots fans are confident Sunday's playoff game will end in their team's favor.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.empty taxi
Ma Géza barátom szemüveget kapott. 1990 óta (mióta vezetek) szemüveges sofőr hatszor okozott nekem balesetet, nem szemüveges sofőr egyszer. Géza mától nem a barátom.
Meg tudom érteni, hogy a statisztikának látszó izék miatt a statisztikára is gyanakodva tekintenek.tomi-tomi
funfactről nem hallottál?empty taxi
de, csak efelejtette bekapcsolni reggel 😉sutianap
Nem így van, de legyen így!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.empty taxi
Ma Géza barátom szemüveget kapott. 1990 óta (mióta vezetek) szemüveges sofőr hatszor okozott nekem balesetet, nem szemüveges sofőr egyszer. Géza mától nem a barátom.
Meg tudom érteni, hogy a statisztikának látszó izék miatt a statisztikára is gyanakodva tekintenek.tomi-tomi
funfactről nem hallottál?empty taxi
de, csak efelejtette bekapcsolni reggel 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.empty taxi
Ma Géza barátom szemüveget kapott. 1990 óta (mióta vezetek) szemüveges sofőr hatszor okozott nekem balesetet, nem szemüveges sofőr egyszer. Géza mától nem a barátom.
Meg tudom érteni, hogy a statisztikának látszó izék miatt a statisztikára is gyanakodva tekintenek.tomi-tomi
funfactről nem hallottál?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.empty taxi
Ma Géza barátom szemüveget kapott. 1990 óta (mióta vezetek) szemüveges sofőr hatszor okozott nekem balesetet, nem szemüveges sofőr egyszer. Géza mától nem a barátom.
Meg tudom érteni, hogy a statisztikának látszó izék miatt a statisztikára is gyanakodva tekintenek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.empty taxi
Ettől még underdogok vagyunk és ez nekem jó is így 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Ravens are the No. 4 seed in AFC. Since current seeding system was introduced in 1990, No. 4 seeds are 6-1 in conference championship games.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pirsze mivan? az lényeges lehetsutianap
- Pierce limitáltan edzett a térdekalácsa miatt.
- Anthony Allen, Gino Gradkowski (head), David Reed (thigh) limitált még.
- 16 játékos probable: Anquan Boldin (shoulder), Torrey Smith (back), Ray Lewis (triceps), Terrell Suggs (achilles/biceps), Dannell Ellerbe (ankle/back), Albert McClellan (shoulder), Jimmy Smith (abdominal) Chykie Brown (shoulder), Haloti Ngata (knee), Terrence Cody (ankle), Arthur Jones (thigh/knee), Vonta Leach (ankle), Pernell McPhee (shoulder), Marshal Yanda (shoulder), Ed Reed (shoulder), Bernard Pollard (chest).

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx... hát most sincsenek kis nevű FA-ink... remélem nem kapják megint szét a teljes csapatot...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
idén: “RFA tenders, per memo from NFLPA: $1.323 million (original round, right of first refusal), $2.023 million (2nd rd), $2.879 million (1st rd)”

Ami már biztos, hogy fájni fog, szerződés kéne Flacconak, Cwillnek, Ellerbe-nek és Krugernek is, ha maradásra akarjuk bírni őket.

Esetleg valaki összeírhatná, ki lesz náluk FA... most sajna nincs időm rá :SCollapo
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-ravens-defense-free-agents-0116-20130115,0,6559157,full.story
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Esetleg valaki összeírhatná, ki lesz náluk FA... most sajna nincs időm rá :SCollapo
szerződésekkel kiegészítve:
 www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/bal/
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
C-Willben nem vagyok biztos. Webb visszatér és Graham is egészen nem volt szar. Jimmy so-so. Ha C-Will sokba fájna akkor szerintem nem fogunk mindenáron ragaszkodni hozzá. Egy korrekt áron maradhat persze 😀 A többi okés.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agency-baltimore-ravens/ voálá
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
idén: “RFA tenders, per memo from NFLPA: $1.323 million (original round, right of first refusal), $2.023 million (2nd rd), $2.879 million (1st rd)”

Ami már biztos, hogy fájni fog, szerződés kéne Flacconak, Cwillnek, Ellerbe-nek és Krugernek is, ha maradásra akarjuk bírni őket.

Esetleg valaki összeírhatná, ki lesz náluk FA... most sajna nincs időm rá :S

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!

BSR: Adam Jones Has Become The Ravens Good Luck Charm

Hajrá a szomszédból 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
9,5 pontos underdogok vagyunk... ez nekem jó... a többit majd meglátjuk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!