Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
és Ross Cockrell CB
 247sports.com/nfl/carolina-panthers/Bolt/NFL-Free-Agency-Ross-Cockrell-signs-with-the-Carolina-Panthers-116595803

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Sirles is megjött
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Frankó nagyobb darab Strong safety deep
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Searcy in da house.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Megnéztük mi is Manzielt,hogy dobál. Örülnek ha mi adnánk neki egy új esélyt és mèg mutatna is valamit amivel megcsíp egy QB 2 helyet.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.
Fattyu
Biztos a mi capunket terheli Brees szerződése! Egy kis könyvelési mágia XD
Turóczi Szabolcs
Hàt ha a nyugdíjàt Ti fizettek, akkor igen! 😁😁
A 2019-est terheli meg a szerződése! De még úgy is van arra az évre kb 30 millànk, nektek meg 40 körüli helyetek! 19ben nagyobb mozgàsteretek lesz mint idén, nekünk nem mert allin üzemmód van, így még idén ràkenünk egy esetleg két szerződést!
A dead money nagyrésze meg kifut idén! Persze generàlódni fog, mert nem lehet meguszni, pl Fleenert előbb utóbb kivàgjuk!

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.
Fattyu
Biztos a mi capunket terheli Brees szerződése! Egy kis könyvelési mágia XD
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.

több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
hrubi
Ebron és Matthieu után is érdeklődtünk, ajánlatot is tettünk, de nem minket választottak.
gabokocka
Na király. Matthieu-nél pedig marha mérges voltam, mikor 3 csapatot soroltak fel az érdeklődők között, nem volt benne a Panthers.
Bár annyira ez nem vigasztal...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
hrubi
Ebron és Matthieu után is érdeklődtünk, ajánlatot is tettünk, de nem minket választottak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
JPP egy harmadik körért ment gyakorlatilag a Tampába.....
Nekünk is nyélbe kéne ütni valami hasonló bizniszt .

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Végre.

Jó lenne megszerezni, nagyon szerettem a játékát a Jax-ben. (jó, voltak hullámvölgyei, de van benne fantázia 😊 )
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Érdeklődünk Allen Hurnst iránt
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
16 milliónak van elvileg még. 8 at kell az újoncokra eltenni.
Egy normál cornerre van meg pénz , shepard cut jönne még 3,5. Szűken tudunk foltozgatni.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Turner embere. Ő anno jól is használta. Gondolom szívesebben hív olyanra passzt 3&4 re akinek ismeri a képességeit.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Clay lyukaskezű speedster, Wright biztosabb kezű slot elkapó, teljesen más játékosok. Nem mondom, hogy vele meg vagyunk mentve, de értem, miért látunk bele többet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Wrightot semmivel nem tartom képességileg többre mint Clayt
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Ebron két év 15 misi, hát ennyiért értem, hogy nem kellett.

Wrightra kinn rá vannak izgulva, én annyira nem vagyok elájulva tőle, abba azért gondoljunk bele, hogy a playoffban kik voltak az elkapóink a félig lehalt Funchess mellett....

Szóval meg tudok békélni vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Ezt akkor tudnàm elfogadni ha Ő fizet.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Jött Jarius Wright a Vikingsból, ha másra nem, Shepard kivágására jó lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Breelanddel beszoptuk, kellemetlen meglepetés, mintha Breaux-t olvasta volna pletykaként mint következő célpontot. Meh.

Motonnal kapcsolatban a beatwriterek azt írják, hogy nem akarjuk guardba teeni, lehet csak Williamst nem akarjuk jövőre megfizetni, ideális persze az lenne, ha bal oldalon is tudna játszani. Meglátjuk...

Kezdő guardot szerintem a draftról próbáljuk majd megoldani, vannak jó prospectek, 1-2. körben sanszos az OL pick. Safety depthnek Ron Parker tökéletes lenne, ráadásul helyi gyerek, szívesen jönne is. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy több FA WR-ben nem gondolkodunk, a DE és TE depth kéne mélyíteni mindenféleképp, Ebronnal kapcsolatban nem tudom, hogy éreznék, óriási bust a csóka, de láttunk már feltámadásokat.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Azért van itt mèg lyuk bőven. 2. Hullámos aktivitásra szükség lenne. Breeland lufftal maradt némi pénz legalább egy Cornerbackre

E.j Gaines
DRC
Breaux
Crockrell
William Gay
Sandricks
Darquez Denard
Newman
Tramon Williams
Packman
Davon House

Ilyen arcok maradtak akikről érdemes beszélni. 30+ os Cornereket szerintem kivehetjuk. Akibol akar hosszútávú kezdő is lehet az szerintem Gaines Breaux Crockrell . House akkor tetszene ha kapna 2 évre egy 8-10 millát és korai körbe jönne egy újonc.

Safety is legalább egy csere kaliber kéne. De amúgy nagyon tele a piac és a kutya nem viszi őket van 5-6 simán kezdő aki 30 alatt is van. És van fölött is aki meg tudja hozni a szintet.


Tegyük fel hogy moton kezdő Guard lesz azért egy veteránt mondjuk Bergert hoznék mögé. De van bőven olyan aki már bizonyított hogy nem teljesen vak, mégha nem is elit.

Aztán van itt meg DE RB WR QB Te need ami darabra sincs meg nem.

Jövőre meg kell C TE LB S DE akiket nem akkor kene elkezdeni pótolni
Ennyi mindent nem lehet megoldani 1 draftrol szóval remelem legalább egy Corner és Guard jön mèg a piacról

Nekem egy Gaines, Berger, Duó tetszene
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 749 — Keep pounding
Meglepne, ha több lenne, mint campbody.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.