Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bashaud Breeland érkezik.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Kyle Williams , Ngata elkellt maradt Logan, Poe .
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Breaux-t nem tenderelte a Saints, szabadügynök lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Azért egy veterán runstuffert igazolnék, ha netalán a Butler projekt bedöglene (amire látok reális esélyt bőven).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Hát ezeket papíron meg kell oldani.
Ha azért azt tudjuk hogy egy Elit guardnak nincs sokkal nagyobb befolyása a meccsre mint egy átlagosnak. Önmagába ettől nem fog összeroppani az O.

Butler 3. Éves első körös tehetség, tudnia kell pótolni Start.

Teljesen vállalható döntések egy olyan FO-tol aki bízik magába és nincs befosva.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Star Bills, öt évre, legalább lesz két jó komp pickünk jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
A tag érték azért 14 millió, mert ebben benne vannak a LT szerződések, az öt legjobb OL szerződés átlaga. Guard talán három-négy van, aki 10 millió felett keres. Sztem mi Turner szintű szerződést sem akarunk adni, mondván két elit guard fizetést nem akarunk kigazdálkodni. Meglepne, ha évi 12 misi felett kapna a piacon.

Egy hét múlva okosabbak leszünk.

szerk.: megnéztem a legnagyobb guard szerződések éves átlagát
Zeitler 12M
Osemele 11.7M
Turner 11.25M
Jackson 11M
DeCastro 10M
Bitonio 10M

Szóval sztem az évi 12 milliót vigyorogva írná alá, csak mi nem szánunk rá ennyit.
gabokocka
Egy milliót tévedtem, de nagyjából közel jártam az igazsághoz.
gabokocka
Én azt hittem sokkal far nehezebb szerződése lesz és hogy fel tolják 14mra, de lehet hogy 13 nap kicsekkolt a többi csapat a licitből
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A tag érték azért 14 millió, mert ebben benne vannak a LT szerződések, az öt legjobb OL szerződés átlaga. Guard talán három-négy van, aki 10 millió felett keres. Sztem mi Turner szintű szerződést sem akarunk adni, mondván két elit guard fizetést nem akarunk kigazdálkodni. Meglepne, ha évi 12 misi felett kapna a piacon.

Egy hét múlva okosabbak leszünk.

szerk.: megnéztem a legnagyobb guard szerződések éves átlagát
Zeitler 12M
Osemele 11.7M
Turner 11.25M
Jackson 11M
DeCastro 10M
Bitonio 10M

Szóval sztem az évi 12 milliót vigyorogva írná alá, csak mi nem szánunk rá ennyit.
gabokocka
Egy milliót tévedtem, de nagyjából közel jártam az igazsághoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Norwell Jags, 67 Milla 5 év
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Robinson Bears, bár amúgy se nagyon hittem benne.

Coleman állítólag trade blockon a Brownsnál, jöhetne még egy sérülékeny speedster 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Összeségében nem tűnik egy rossz cserélek. Ami zavar hogy Worleyt sose próbáltuk máshogy hasznalni, és hogy Torrey Smith nem érzem Ginnèl jobbnak. Tehát maradhatott volna tavaly Ginn és akkor Worley is meg van. Ugyan ez lesz a véleményem ha egy átlagos Safetyt hozunk a piacról, akkor már maradhatott volna Boston.

Egyébként mas fajta elkapot képzeltem el, pont azt gondoltam hogy Byrd es Samuel, megoldja a mélységi játèkokat. Egy Decker Marshall, szimpib lett volna amolyan Cotchery szerepkörben
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ezek után Worley biztos ász corner lesz 😊

Worley nem volt jó, de Torrey rettenetesen túlfizetett, leszállóágban lévő játékos, de igazából az a bajom, hogy félő, ezzel letudtuk a WR upgrade-et.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Megjött a deep threat FunFun mellé, a Worley experiment pedig véget ért, így biztos hozunk egy CB-t Bradberry túloldalára.

Mondjuk remélem Smith fizujával kezdünk valamit, lehetne vele hosszabbítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Én igazából bírtam Worley-t, sajnálom is egy kicsit
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN. - Schefter
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Én továbbra se szeretnék egy olyan falat, amiben ötből négy embernek elit fizetése van (elit teljesítmény nélkül), szóval részemről rendben van, hogy nem robbantunk bankot Norwellért, ő se volt hibátlan. Hurney egyik legnagyobb hibája az volt régen, hogy szórta a saját FA-knek a hatalmas szerződéseket (nyilván sose tudjuk meg, hogy mennyire volt ezekben benne JR keze, valamennyire biztosan), remélhetőleg tanult belőle. Az eddigi cutok talán azt mutatják, hogy igen, bár ezek abszolút kötelező nobrainer húzások voltak.

Gano szerződése elmegy, igazából nem nagyon volt jobb opciónk, miután tavaly Butkert elkótyavetyéltük.

Nagyon mennek a pletykák, hogy most már aztán tényleg rárepülünk a nagy FA WR-ekre, nem mintha azokkal ne lehetne megégetni magunkat, de bízzunk benne, hogy nem Funchess lesz az első számú elkapónk jövőre...

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Mondjuk ha lenne választási lehetőség hogy Norwell vagy Turner akkor Norwellt választanám. Félő hogy Matt Kalil taknyosra lesz szopatva Norwell nélkül, és sok meccs befolyásoló hatalmas blokkja volt Andrewnak, Seahawks Vikes mind hosszú futás és mindig Norwell csinálta meg a nehéz kulcs blokkot.

Turner mellet az atletikussaga szól , idén csak a fizuja volt elit és sérülékenyebb is.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Hosszútávon az teljesen elfogadható filozófia, ha van egy elite guardod és egy projekt guardod, vagy egy még mindig jól teljesítő olcsó veterán. Egy gyengébb guardot lehet palástolni és lehet neki besegíteni futó és Center részéről, ha passprotectet nézzük, jó futás blokkolot meg azért nem nehéz olcsón szerezni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
A tag érték azért 14 millió, mert ebben benne vannak a LT szerződések, az öt legjobb OL szerződés átlaga. Guard talán három-négy van, aki 10 millió felett keres. Sztem mi Turner szintű szerződést sem akarunk adni, mondván két elit guard fizetést nem akarunk kigazdálkodni. Meglepne, ha évi 12 misi felett kapna a piacon.

Egy hét múlva okosabbak leszünk.

szerk.: megnéztem a legnagyobb guard szerződések éves átlagát
Zeitler 12M
Osemele 11.7M
Turner 11.25M
Jackson 11M
DeCastro 10M
Bitonio 10M

Szóval sztem az évi 12 milliót vigyorogva írná alá, csak mi nem szánunk rá ennyit.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Abból indulok ki hogy egy Turner szintű szerződést+1-2m/év adnánk neki, de azt ő nem akarja. Ugye a Tag az 14 ennyit nem akartunk adni neki, ugyanakkor a transition tag 12 körül van ami már majdnem Turner szintű. Ezt nem raktuk rá, aminek az lehet az oka hogy feltételezük, valaki ránk licitál és akkor kompenzáció nélkül megy el.

A piaci értékét most évi 12+ ra lövi be Norwell és szerintem mi is. A csóka 3 eve elit Guard és eddig csak apró pénzt keresett. Tehát most be akar keresni és hosszabb távon. 4 évre el tudom képzelni hogy ad neki valaki egy 14-16-18-20 szerződést. Most soknak hagzik de addigra kb 220 m lesz a cap.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
4 év 70 millió? Az kb a legjobb nonQB fizetés ever. Én olyan 5 év 60 misit látok reálisnak, amit kaphat a piacon (Turner tavaly 4 év 45 milliót kapott). Mondjuk én ráraktam volna a taget, és vagy elcseréltem volna, vagy nyárig megpróbáltam volna hosszútávút kötni.

Nyilván az a 14 millió kicsit fájna a capnek, de Cam, Turner, és KK szerződésének átstrukturálásával ennyi nyerhető, továbbá nem hiszem, hogy totál kihegyeznénk magunkat költekezés terén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Nem tudom mi lehet az ajánlatuk Norwell ügynökének asztalán, de gondolom hogy adtak neki valamit, ők meg megnézik hogy melyik csapatok és mennyit ajánlanak. 1-2 millió + egy gyengébb csapattól még esetleg itt tarthatja, nem hiszem hogy kevesebbért mint 4 év 70m alatt akár egy patshez is aláírna.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
Turóczi Szabolcs
Nincs ebben semmi meglepetés, évek óta a hatàron tàncolunk!
De a fontosabb jàtékosokat megtartjuk így is, és hozunk is egy-egy jàtékost a FA piacról, bàr ezek nem mindíg jönnek be!
Fattyu
Igen, mert tóljátok amit csak lehet ameddig van brees (nagyon helyesen), de amint vége muszáj lesz kitakarítani a capet ami 1-2 évig biztos fájni fog. A kérdés csak az, hogy mennyire. Ha sikerül ledraftolni az új qb-t akkor kevésbé, ha nem akkor jobban.
peach
Nah jah, annyira nem is jó ez, főleg úgy hogy a FA igazolásokban vannak rendes mellényúlások. Viszont tényleg most kell tolni, mert most van kapitány a hajón 😀.
Annyi pozitívum van az egészben, hogy van egy korrekt fiatal gerince a csapatnak a QB kívűl. Mondjuk egyszer Őket is meg kell fizetni. De itt be is fejezem, mert nem akarom Szenté változtatni a topikot. Még a végén a nagymacsekok fújni fognak rám 😀

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Gano aláírt négy évre, így rá nem megy tag, kérdés, tesszük-e Norwellre vagy Starra.

szerk.: 4 év 17 millió, 9 millió garantált. Nem rossz ez, jobb, mintha tagelni kellett volna.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
Turóczi Szabolcs
Nincs ebben semmi meglepetés, évek óta a hatàron tàncolunk!
De a fontosabb jàtékosokat megtartjuk így is, és hozunk is egy-egy jàtékost a FA piacról, bàr ezek nem mindíg jönnek be!
Fattyu
Igen, mert tóljátok amit csak lehet ameddig van brees (nagyon helyesen), de amint vége muszáj lesz kitakarítani a capet ami 1-2 évig biztos fájni fog. A kérdés csak az, hogy mennyire. Ha sikerül ledraftolni az új qb-t akkor kevésbé, ha nem akkor jobban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...