Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Összeségében nem tűnik egy rossz cserélek. Ami zavar hogy Worleyt sose próbáltuk máshogy hasznalni, és hogy Torrey Smith nem érzem Ginnèl jobbnak. Tehát maradhatott volna tavaly Ginn és akkor Worley is meg van. Ugyan ez lesz a véleményem ha egy átlagos Safetyt hozunk a piacról, akkor már maradhatott volna Boston.

Egyébként mas fajta elkapot képzeltem el, pont azt gondoltam hogy Byrd es Samuel, megoldja a mélységi játèkokat. Egy Decker Marshall, szimpib lett volna amolyan Cotchery szerepkörben
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezek után Worley biztos ász corner lesz 😊

Worley nem volt jó, de Torrey rettenetesen túlfizetett, leszállóágban lévő játékos, de igazából az a bajom, hogy félő, ezzel letudtuk a WR upgrade-et.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Megjött a deep threat FunFun mellé, a Worley experiment pedig véget ért, így biztos hozunk egy CB-t Bradberry túloldalára.

Mondjuk remélem Smith fizujával kezdünk valamit, lehetne vele hosszabbítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Én igazából bírtam Worley-t, sajnálom is egy kicsit
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Panthers trading CB Daryl Worley to Eagles in exchange for WR Torrey Smith, sources tell ESPN. - Schefter
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én továbbra se szeretnék egy olyan falat, amiben ötből négy embernek elit fizetése van (elit teljesítmény nélkül), szóval részemről rendben van, hogy nem robbantunk bankot Norwellért, ő se volt hibátlan. Hurney egyik legnagyobb hibája az volt régen, hogy szórta a saját FA-knek a hatalmas szerződéseket (nyilván sose tudjuk meg, hogy mennyire volt ezekben benne JR keze, valamennyire biztosan), remélhetőleg tanult belőle. Az eddigi cutok talán azt mutatják, hogy igen, bár ezek abszolút kötelező nobrainer húzások voltak.

Gano szerződése elmegy, igazából nem nagyon volt jobb opciónk, miután tavaly Butkert elkótyavetyéltük.

Nagyon mennek a pletykák, hogy most már aztán tényleg rárepülünk a nagy FA WR-ekre, nem mintha azokkal ne lehetne megégetni magunkat, de bízzunk benne, hogy nem Funchess lesz az első számú elkapónk jövőre...

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Mondjuk ha lenne választási lehetőség hogy Norwell vagy Turner akkor Norwellt választanám. Félő hogy Matt Kalil taknyosra lesz szopatva Norwell nélkül, és sok meccs befolyásoló hatalmas blokkja volt Andrewnak, Seahawks Vikes mind hosszú futás és mindig Norwell csinálta meg a nehéz kulcs blokkot.

Turner mellet az atletikussaga szól , idén csak a fizuja volt elit és sérülékenyebb is.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Hosszútávon az teljesen elfogadható filozófia, ha van egy elite guardod és egy projekt guardod, vagy egy még mindig jól teljesítő olcsó veterán. Egy gyengébb guardot lehet palástolni és lehet neki besegíteni futó és Center részéről, ha passprotectet nézzük, jó futás blokkolot meg azért nem nehéz olcsón szerezni.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
A tag érték azért 14 millió, mert ebben benne vannak a LT szerződések, az öt legjobb OL szerződés átlaga. Guard talán három-négy van, aki 10 millió felett keres. Sztem mi Turner szintű szerződést sem akarunk adni, mondván két elit guard fizetést nem akarunk kigazdálkodni. Meglepne, ha évi 12 misi felett kapna a piacon.

Egy hét múlva okosabbak leszünk.

szerk.: megnéztem a legnagyobb guard szerződések éves átlagát
Zeitler 12M
Osemele 11.7M
Turner 11.25M
Jackson 11M
DeCastro 10M
Bitonio 10M

Szóval sztem az évi 12 milliót vigyorogva írná alá, csak mi nem szánunk rá ennyit.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Abból indulok ki hogy egy Turner szintű szerződést+1-2m/év adnánk neki, de azt ő nem akarja. Ugye a Tag az 14 ennyit nem akartunk adni neki, ugyanakkor a transition tag 12 körül van ami már majdnem Turner szintű. Ezt nem raktuk rá, aminek az lehet az oka hogy feltételezük, valaki ránk licitál és akkor kompenzáció nélkül megy el.

A piaci értékét most évi 12+ ra lövi be Norwell és szerintem mi is. A csóka 3 eve elit Guard és eddig csak apró pénzt keresett. Tehát most be akar keresni és hosszabb távon. 4 évre el tudom képzelni hogy ad neki valaki egy 14-16-18-20 szerződést. Most soknak hagzik de addigra kb 220 m lesz a cap.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
4 év 70 millió? Az kb a legjobb nonQB fizetés ever. Én olyan 5 év 60 misit látok reálisnak, amit kaphat a piacon (Turner tavaly 4 év 45 milliót kapott). Mondjuk én ráraktam volna a taget, és vagy elcseréltem volna, vagy nyárig megpróbáltam volna hosszútávút kötni.

Nyilván az a 14 millió kicsit fájna a capnek, de Cam, Turner, és KK szerződésének átstrukturálásával ennyi nyerhető, továbbá nem hiszem, hogy totál kihegyeznénk magunkat költekezés terén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Nem tudom mi lehet az ajánlatuk Norwell ügynökének asztalán, de gondolom hogy adtak neki valamit, ők meg megnézik hogy melyik csapatok és mennyit ajánlanak. 1-2 millió + egy gyengébb csapattól még esetleg itt tarthatja, nem hiszem hogy kevesebbért mint 4 év 70m alatt akár egy patshez is aláírna.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
Turóczi Szabolcs
Nincs ebben semmi meglepetés, évek óta a hatàron tàncolunk!
De a fontosabb jàtékosokat megtartjuk így is, és hozunk is egy-egy jàtékost a FA piacról, bàr ezek nem mindíg jönnek be!
Fattyu
Igen, mert tóljátok amit csak lehet ameddig van brees (nagyon helyesen), de amint vége muszáj lesz kitakarítani a capet ami 1-2 évig biztos fájni fog. A kérdés csak az, hogy mennyire. Ha sikerül ledraftolni az új qb-t akkor kevésbé, ha nem akkor jobban.
peach
Nah jah, annyira nem is jó ez, főleg úgy hogy a FA igazolásokban vannak rendes mellényúlások. Viszont tényleg most kell tolni, mert most van kapitány a hajón 😀.
Annyi pozitívum van az egészben, hogy van egy korrekt fiatal gerince a csapatnak a QB kívűl. Mondjuk egyszer Őket is meg kell fizetni. De itt be is fejezem, mert nem akarom Szenté változtatni a topikot. Még a végén a nagymacsekok fújni fognak rám 😀

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Gano aláírt négy évre, így rá nem megy tag, kérdés, tesszük-e Norwellre vagy Starra.

szerk.: 4 év 17 millió, 9 millió garantált. Nem rossz ez, jobb, mintha tagelni kellett volna.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
Turóczi Szabolcs
Nincs ebben semmi meglepetés, évek óta a hatàron tàncolunk!
De a fontosabb jàtékosokat megtartjuk így is, és hozunk is egy-egy jàtékost a FA piacról, bàr ezek nem mindíg jönnek be!
Fattyu
Igen, mert tóljátok amit csak lehet ameddig van brees (nagyon helyesen), de amint vége muszáj lesz kitakarítani a capet ami 1-2 évig biztos fájni fog. A kérdés csak az, hogy mennyire. Ha sikerül ledraftolni az új qb-t akkor kevésbé, ha nem akkor jobban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
Turóczi Szabolcs
Nincs ebben semmi meglepetés, évek óta a hatàron tàncolunk!
De a fontosabb jàtékosokat megtartjuk így is, és hozunk is egy-egy jàtékost a FA piacról, bàr ezek nem mindíg jönnek be!

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Tökmindegy mennyi a cap, Shepardot így is úgy is ki kell rakni.

Ingramet nem fogja kirakni a Saints, legalábbis most még tuti nem. Amíg Brees van, ki kell maxolniuk a lehetőségeket.

Blount, Martin, Crowell, Lewis, lesznek opciók FA-n, de a drafton is. És most már ne azt nézzük hol draftoltuk CMC-t, hanem hogy miként a leghasznosabb a csapat számára. Leadbacknek sztem nem jó, ellenben a passzjátékban, option játékoknál, és egy nagyobb futó mellé párnak tökéletes. De majd az új stáb kitalálja mit akarnak vele.

Viszont úgy néz ki Allen Robinson FA lesz, érte all int kéne menni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Pont annyival lett kevesebb a cap hogy Shepard mehetne.

CMC vel nem tudom hogy számolnak.
Eltudják képzelni hogy leadback lesz vagy meghagyják ebben a RB2/WR3 szerepkörben, ami egy 1/8 tól csúnya lenne. Ha ő lesz a kezdő Rback akkor is kell mellé ember amire abszolút jó egy 3-4. Kör. Viszont ha szeretnének egy komolyabb snapszámú futót mellé akkor FA be kellene gondolkozni. A draftot meglehetősen segitené ha a S, RB lyukat betömnénk még előtte.

Vissza kanyarodva a Saint mocskos fosul áll capel. Ingramet teljesen logikus lenne kivágniuk barmennyire jó. Nekünk szerintem ő jó megoldás lenne.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Quinn egy negyedik körért jött el a Ramstől, ennyit belefeccöltem volna én is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Stew is cut. Hurney eddig hibátlan 😊

Stewt amúgy sajnálom, egyik kedvenc játékosom ever, de kiürült a tank 😕

Nem tudom Worleyt, ha eddig nem próbàltzk ki safetyként, sztem már nem fogunk váltani. Hurney Coxot említette, mint fiatal, aki lehetőséget kaphat, azért remélem nála komolyabb terveink vannak a poszt megerősítése kapcsán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Már dobtam fel a témát de Worley-t ki tudja elképzelni Safetybe? Csak hogy ha esetleg hoznánk 1 cornert ne dobjuk már ki ugy hogy nem próbáljuk meg. Tudom hogy Gabo szívni fogja a fogát hogy időzített bomba a srác, de talán ott nem jönne ki az hogy emberezésbe mennyire gyenge, és amit már párszor mutatott hogy zonázásba nincs elveszve és Cornerhez képest futás ellen is elég kemény ha nem is túl pontos.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Reid Vaccaro Joyner tőlem jöhet. Plusz 1 Safety a draftról.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Na Coleman meglepi. Szerettem a karakterét de fos 2 éve. Lehet hozunk komolyabb FA-et?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Nem igazán értem ezt a 10-et még ér 12-t már nem hozzáállást. Azokat a jó játékosokat kell megfizetni, akik a csapatban vannak, mást sajnos nem tudunk. Joe Thomast nem fogjuk tudni megfizetni, mert nem nálunk játszik, nálunk Norwell van, meg Daryl Williams, őket kell a lehető legjobb megoldással megtartani. Mondjuk Norwell sztem egy öt-hat éves 12-13 milliós szerződést tuti aláírna. Ez meg simán megoldható úgy, hogy idén és jövőre 7-8 misinél többel ne terhelje a sapkát.

Amúgy jövőre Williams olcsóbb lesz? Nem hiszem. Ryan Kalil visszavonul, Matt ha nem javul cutolva lesz, ott állsz majd egy Turnerrel, egy FA Daryl Williamsszel, meg egy nem tudom milyen Motonnal. Nyilván idén húzunk vkit, de Norwellt meg kell tartani, ha jövőre nem akarsz letolt gatyával állni az FA kezdetén.
gabokocka
Szerintem nagyon sok FO így dolgozik hogy belövi hogy neki mennyit ér egy adott játékos, és hát valahol kell hogy legyen egy limit. Ennyi erővel minden játékos azt mondaná hogy most nem minegy hogy 10 vagy 12? Aztán 5 játékosra az már 10 milla. Amúgy Norwell lehet adna egy kis home discountot, persze meg kell próbálni megtartani, de azért nem minden áron.
Tomcsik
Nem minden játékosnál, de van minden keretben 6-8 játékos akinél nem lehet pár milliókon szarakodni. Pont a panthers jó példa erre norman esetével, azóta is azt a hibát nyögik és nem bírják szintre hozni a secondaryt. Norwell t meg kell tartani, ha 10 annyiért, ha 13 annyiért mert 100+ milkós frencsi qb van mögötte akinek stílusa miatt kell is az elit interior ol. Nyílván a teljes képet kell nézni és lehetne matekozni ha lenne vmi ígéretes projekt mögötte, de nincs + ehhez még hozzájön amit gabo is leírt, te meg rugóznál itt 2 millió usd-n az fo helyében. Nem is értem.
peach
Mondjuk én is pipa voltam amikor nem fizettük meg AJ-t...Mondjuk ő menni is akart...