Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tesztek szerint szerencsére Olsen elkerülte a súlyos sérülést, egyebet nem írnak még.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Elég nyögvenyelős volt, de bízzunk benne, hogy Cam rendben lesz a jövő héten.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nehéz pozitívumokat találni a győzelmen kívül, de az azért fontos, hogy mindhárom csapatrész megcsinálta a feladatát, amikor nagyon kellett.

Ilyen szar kevés csapat tud nyerni. 😊
gabokocka
Akkor a Panthers és a Titans kéz a kézben jár. 😊 Borzasztó meccsen nyertünk a Colts ellen.

Music City Miracle
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nehéz pozitívumokat találni a győzelmen kívül, de az azért fontos, hogy mindhárom csapatrész megcsinálta a feladatát, amikor nagyon kellett.

Ilyen szar kevés csapat tud nyerni. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez a csoport.....
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
En is konnyebb meccsre szamitottam, egy ujabb izzados vegjatek, de meg van, tavaly sorrba buktuk el az ilyen meccseket, amikor nem mi jottunk ki jol a vegen ( raiders, tampa, denver, saints ) iden viszont megvanak ezek a gyozelmek, bills , lions, pats, ez. Egyebkent ezzel, hogy a jetset is megvertuk, az AFC East csopit ki pipalhatjuk, mind a 4et megvertuk ( NE, bills, miami, jets ) 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát ez rosszabb volt, mint vártam, mert nem elég, hogy az O két drive kivételével szenvedett (elsősorban Cam gyenge játéka miatt), még a D is csúnyán alulteljesített, és bár végül is Luke TD-je volt az egyik kulcsmomentum, azt megköszönhetjük McCownnak. Clay punt return TD-je nagyon szép volt, amúgy is jól játszott, volt, hogy megverte deep route-on a cornert, de Cam nem tudta odadobni, meg ugye volt az a nagy end around futása.
Jakehomer
Mondjuk neki is volt egy csúnya dropja, katasztrófa volt az O. A védelem is balfaszkodott bőven, nehéz megmagyarázni, miként tudtuk lehozni ezt a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát ez rosszabb volt, mint vártam, mert nem elég, hogy az O két drive kivételével szenvedett (elsősorban Cam gyenge játéka miatt), még a D is csúnyán alulteljesített, és bár végül is Luke TD-je volt az egyik kulcsmomentum, azt megköszönhetjük McCownnak. Clay punt return TD-je nagyon szép volt, amúgy is jól játszott, volt, hogy megverte deep route-on a cornert, de Cam nem tudta odadobni, meg ugye volt az a nagy end around futása.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Szar volt, csúnya volt, nyertünk. 8-3.

Olsent sikerült túl hamar berakni, TD is meghúzta a combját, drága W volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New York Jets - Carolina Panthers - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Gyere eredménykövetőbe, meccs közben ne ide.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Newtonnak egyértelműen fel kell javulnia, üres célpontokat megint nem dobja meg, rossz döntéseket hoz, aztán Punt és kapunk 1 tdt....
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Védelem picit összekaphatná magát, mert úgy jöttek szinte végig, ahogy akartak :S
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Igen. én is ezen gondolkoztam, milyen csodás megoldással rukkol elő a stáb Captain kiesését követően. Én Colin Jonesra fogadnék 😀
gabokocka
Es Bryd
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Véleményetek szerint Olsen fog kezdeni vagy Dickson?
Leon78
Nehéz megmondani, mármint Olsen kezd valszeg, de hogy mennyit lesz pályán, arról megy a ködösítés. Ha fantasy miatt kérdezed, akkor inkább Olsen, mint Dickson. 😊

Camnek van a dobókezén egy ujjsérülése, nem tudni, mennyire zavarja, mindenesetre nincs jó előérzetem a mai meccs kapcsán, bye week után nem egyszer előfordult már, hogy nagyon szarul játszottunk, az O-ban túl sok a kérdőjel, Shaq (mert szerintem ő lesz sokat nickelben a szezon első felének tapasztalatai alapján) a secondaryben... Trap game, ki kell szenvedni a W-t valahogy

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Véleményetek szerint Olsen fog kezdeni vagy Dickson?
Leon78
Meglepne ha a Jets ellen kezdetnénk Olsent és Kalilt, sőt lehet Van Rotten fog centerbe kezdeni. Csoport meccsekre nagyon kellenek ők. Nem zárom ki hogy játszanak, de szerintem nem kapnak 50% snapet
több mint 6 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Véleményetek szerint Olsen fog kezdeni vagy Dickson?

Szerkesztette: Leon78
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Seymour a Billsbe elvileg nickel volt. Ahonnan pont a tőlünk távozó leonard johnson szorította ki.

Jones nemtudom mennyivel jobb megoldás mint Shaq.

70% szerintem Shaq lesz fent Colin 2. Égése után meg jön Seymour
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen. én is ezen gondolkoztam, milyen csodás megoldással rukkol elő a stáb Captain kiesését követően. Én Colin Jonesra fogadnék 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kit fogunk nickelbe csodálni ma?
Shaq végig vagy Seymour esetleg Colin?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ealyre eléggé oda figyelnék ellenünk nagyon szentimentalis a srác, oda fog pörkölni.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ha már ex-játékosok, számomra sokkal érdekesebb, hogy Remmers a liga talán legjobb falának egy megbízható pontja. Míg nálunk Kalil meh
Jakehomer
Szerintem Matt a Bears ellen volt válalhatatlanl. Utóbbi 3 meccsen tök rendbe volt egy félszezon türelmi időt azért megérdemelt. Remmers meg a Super Bowl égése miatt van ennyire alul értékelve. Egy közepes iparos aki ha jól van használva egész jó dolgokra képes. Nyilván mikor át kell mennie balra és az egész fal/offense szar akkor nem tud ugy helytállni.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha már ex-játékosok, számomra sokkal érdekesebb, hogy Remmers a liga talán legjobb falának egy megbízható pontja. Míg nálunk Kalil meh

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Amúgy az megvan, hogy Tre Boston már 4 picknél jár idén, ami csak eggyel kevesebb, mint nekünk az egész csapatnak? Miközben nálunk szar esetben Colin Jones rohangált a pályán.
gabokocka
És párat el is ejtett csúnyán. Ezzel együtt amikor láttam, nem volt jó, nekem abszolút nem hiányzik.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Freeneyt kivágta a Seahawks, amit egyfelől nem értek (ez legyen az ő bajuk), de egy próbát megnéznék tőle, 3rd downokon segítséget nyújthatna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Viszont meglepő módon a rúgóknál az eddig látottak alapján nem balfaszkodtunk, Palardy simán top10 punter, Gano pedig egy 55 yardosat hagyott ki összvissz. Mondjuk Butker is fasza, de ennél rosszabb dolgunk ne legyen, mint kettejük közül választani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.