Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Samuel pár hétig valszeg nem lesz, ez most kimondottan rosszkor jött.
Jakehomer
Hát, három hete van rendbe jönni. Olsen is jön vissza, remélhetőleg megpróbáljuk Byrdöt Shepard helyett - most már egyértelműen ő a gyenge láncszem (eddig akit fikáztunk rendre megtáltosodott, szóval hajrá 😊 ) - és tudunk egy éles meccset játszani a Superdomeban. Sztem ha nyerünk se feltétlen lenne meg a csoport, nem hiszem, hogy a Saints többet bukna a hátralevő meccseiből, mint mi, szóval tartogassuk az idegenbeli győzelmeket a PO-ra 😊

A védelem nem volt éles, két fontos játékot megcsináltak, a többit most az O lerendezte. Leginkább az jellemezte őket, hogy hagyták a Phinsnek magától elbaszni a támadásokat, amit döntő többségben meg is tettek.

Tökéletesnek érzem a szituációt vmi nagy dolog alkotására, radar alatt vagyunk, nem mi vagyunk a fő téma, szép csendben gyűjteni kell a W-ket és majd januárban hasítani. A PO rutin sokat érhet, kevés csapat áll e tekintetben jobban nálunk az NFC-ben. Sőt, az igazán jó formában lévő csapatok konkrétan nulla rutinnal bírnak (na jó, a Saints nem, de ők is rég jártam a postseasonban).

Persze amennyire szoros az NFC, még az is lehet, hogy a PO se lesz meg, de azért a mai után el lehet kezdeni bizakodni és számolgatni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Samuel pár hétig valszeg nem lesz, ez most kimondottan rosszkor jött.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Matt Kalil a Bears elleni blama óta jól játszik. Van Roten szintén nem volt elveszett. Daryl Williams viszont tegnap nem volt olyan stabil. Mindegy Sacket nem engedtünk. Kezd a fal is vállalhatót játszani és Newton is nagyon sokat segít rajtuk. Ryan nem tudom valaha jó lesz-e még, de jó hogy Larsennel úgy nézki a pótlása megoldott.

2 meccs alatt 500 yardot futottunk az se gyenge úgy, ha van futó jaték így tud játszani ez az offense.

Az történt hogy Chicago óta mindenki fejlődött a fal 2-3 tagja,Cam, CMC, Stew is vissza forgatta az időt erre a meccsre. Cap is használva van, Armah Manhertz is talált helyet. Fun se droppol, és nem csak egy Endzone célpont. 3-4 csúnya drop volt Samuel Sheparttol főleg Shepard, most nem lett ezekből INT. Armahot kiváncsi vagyok bevonjuk e lassan 1-2 power Runra vagy elkapásra. Az még kiszámíthatatlanabbá tenné. Most 2 package volt. Manhertz Armah Stew Moton- CMC Shepard Clay/Bersin Dickson.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A D annyira nem tetszett, Cutler nagyon szarul játszott, de nehéz megítélni, mert elég hamar eldőlt a meccs. Az O dominált, már az elején is tetszett, ahogy haladtunk, csak ugye Shephard két béna dropja meg Cam majdnem idióta pickje miatt nem lett sok pont, most tényleg egyben lévőnek tűnt minden. Azért óvatos lennék még, a Miami úgy tűnt, gyorsan beletörődött a verésbe.

Perception is reality.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
kristóf17
Tartott is egy fél szezonig, míg rájöttünk, de jobb későn, mint soha.
Remélem Samuel nem halt le, a Saints ellen kelleni fog, a byeweek jókor jön, illetve talán a Jets fogható nélküle is. No meg jön vissza Olsen, és sztem Byrd is.
gabokocka
Ja és akkor még egy jó Samuel agilitását és gyorsaságát, illetve Olsent nem is vettem ide. Ha nem Colts fan lennék... 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
kristóf17
Tartott is egy fél szezonig, míg rájöttünk, de jobb későn, mint soha.
Remélem Samuel nem halt le, a Saints ellen kelleni fog, a byeweek jókor jön, illetve talán a Jets fogható nélküle is. No meg jön vissza Olsen, és sztem Byrd is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Alakulunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
de szerintem szarrá fogjuk sackelni Cutlert...
Jakehomer
Így legyen! 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az volt, amit mondtál, Benji átvitte a rontást a Billsre (már ha kell még rájuk extra) 😊 A Saints erős, de ez a tegnapi Bills full hulladéknak tűnt, ahogy múlt héten is. Mindegy, ahhoz, hogy bármi sanszunk legyen a divgyőzelemre, nyerni kéne a Superdome-ban, azt meg most valahogy nem érzem, de a wild cardnak szinte csak a kötelezők behúzásával meg kéne lennie.

Ez a Fins meccs kicsit olyan, mint a Bears elleni volt, ha az O nem szopatja meg magát, akkor nehezen látom, hogy kapnánk ki. Persze ez megtörténhet, ahogy ott is megtörtént, és a Miami O-ban vannak jó playmakerek, de szerintem szarrá fogjuk sackelni Cutlert...

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
A Saints elég komolyan erődemonstrált, jelenleg minden tekintetben ők tűnnek a legjobb csapatnak a csoportban. Benjit nem irigylem, ez a Bills most elég komolyan összeesett csapatnak tűnik, nem lepne meg, ha 0-7-tel zárnák a szezont. Mondjuk így a mi harmadik körös bustunk pickünk is többet ér.

Kíváncsi vagyok, mennyire sikerült átmenteni a Falcons elleni jó futójátékot a Phins ellen, mennyire tudunk kreatívak maradni, vagy egy meccsre szólt a feltámadás és jön a szokásos szenvedés. A védelemnek mindenesetre fel kell kötni a gatyát, Cutler a múlt héten jól nézett ki, mondjuk ő is pont annyira hullámzó, mint Cam, szóval simán lehet, hogy most hajnalban már nem fog annyira villogni.

Egy a lényeg, kell a W.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az hogy ki volt jobb játékos arról meg nehéz vitatkozni ha nem egy Gross Remmers különbség van köztük.
Turóczi Szabolcs
Nem olyan nehéz az, csak akkor, ha - mint gyanítom - nem nagyon láttad ezeket a játékosokat... Keyshawn egy bona fide szupersztár volt a pályafutása nagy részében, Moose egy nagyon jó WR volt, de nem véletlen, hogy nr2 WR-ként hozta az amúgy jó statokat, amikor elment a Bearsbe nr1-nak, az nem volt egy sikertörténet.

Ami a safetyket illeti, ott is teljesen egyértelmű a helyzet. Griffin egy remek playmaker safety volt, de miután megkapta a nagy szerződését, elég gyorsan lejtmenetbe került és az utolsó éveiben már inkább liability volt mint erősség. Adams 30 éves korában lett csak stabil kezdő, ez elég sokat elmond a tehetségéről. Mivel nagyon hosszú a karrierje, jó statokat halmozott fel az évek során, de Minterhez mérni, aki ligaelit védelmeknek volt a lelke és motorja, hát megmosolyogtató.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
QB: Delhomme
Amíg nem nyerünk SB-t, nálam Cam nem előzi be Jake-et
RB: Stew
FB: Hoover
WR: Smitty, Moose
TE: Olsen
LT: Gross
LG: Wahle
C: Kalil
RG: Turner
RT: Schwartz

DE: Peppers, CJ
Pep mellé nehéz megtalálni a másik endet, Rucker és CJ között gondolkoztam sokat, de igazából Hardyt írnám ha nem úgy ért volna véget a történet, ahogy.
DT: Jenkins, Short
LB: Luke, TD, Morgan
Ide azért van választék, Beason és Morgan között gondolkoztam, de csak mivel 2003 óta követem csapatot, ha előtte is néztem volna Mills nyilván szerepelne.
CB: Norman, Gamble
Nickel: Manning
S: Harris, Minter

K: Kasay
P: Baker
LS: Kyle
KR/PR: Smitty

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem reálisnak írtam a realitás ez ami most van. Kk és Jenkins meg szerintem nem zárja ki egymást. Normant meg kiprobálnám ott.
Az hogy ki volt jobb játékos arról meg nehéz vitatkozni ha nem egy Gross Remmers különbség van köztük.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Az a gond ezekkel a listákkal, hogy nem reális csapatot raksz össze. A védőfalban pl KK és Jenkins ugyanaz a poszt, kellene Star a csapatba, csak akkor a két sackgyáros egyikét ki kéne hagyni. A secondaryben meg az a kérdés, hogy a zónázó cornereket vagy az emberezőket tartod-e többre, mert Norman nyilván nem tehető be nickelbe, ott a legrosszabb.

Keyshawn Johnson jobb WR volt, mint Moose.

Nem vagyok hajlandó szóba állni olyan emberrel, akinél Minter nincs a csapatban 😛
Jakehomer
Ha azt néztem volna nálünk milyen volt, benne lenne. De Griffinek azért volt 2-3 elég veretős éve ami miatt nem hagynám ki.Adams ugyan ez a Coltsban.
Turóczi Szabolcs
Minternek meg volt 10 jó éve, mindkettőnél sokkal jobb játékos volt.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem vagyok hajlandó szóba állni olyan emberrel, akinél Minter nincs a csapatban 😛
Jakehomer
Ha azt néztem volna nálünk milyen volt, benne lenne. De Griffinek azért volt 2-3 elég veretős éve ami miatt nem hagynám ki.Adams ugyan ez a Coltsban.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem vagyok hajlandó szóba állni olyan emberrel, akinél Minter nincs a csapatban 😛

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hogy ignoráltok köcsögök 😀 😀
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
SS Michael Griffin
FS Mike Adams
NCB Josh Norman
CB Charles Tillman
CB Chris Gamble
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
RE: Julius Peppers
NT: Kris Jenkins
DT: Kawan Short
LE: Reggie White

MLB:Luke Kuechly
LB: Thomas Davis
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
WR1 Mushin Muhamad
WR2 Steve Smith
TE Greg Olsen
Flex Jeremy Shockey
HB Stephen Davis
QB Cam Newton
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
LT: Jordan Gross
LG Travelle Wharton
C: Ryan Kalil
RG: Evan Mathis
RT:Todd Steussie
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mivel nem történik semmi és van plusz 1 napunk a MNF miatt ezért arra gondoltam All time csapatot irhatnánk páran. Szabadon választott felállás bárki jöhet aki valaha Panther volt, és nem csak a nálünk töltött évei számítanak a teljesítménybe.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Kalilon kívül mindenki bevethető hétfőn. A Phinsből James nem lesz, nem feltétlen hátrány. Nyernikő

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Davist kivágta a Colts. Elvileg lovaglóizom sérülés miatt műtétre vár, kérdés, hogy mennyire súlyos a dolog, mikorra épülne fel, lehetne-e még idén használni. Utánajárnék a dolognak.
gabokocka
No igen, meg asszem hosszabbítás is téma kell h legyen, ha lecsaptok rá.
Beki
Ha nem waiverről hozzuk, akkor olyan szerződést kap, amiben megállapodunk, ez lehet több éves is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.