Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy az megvan, hogy Tre Boston már 4 picknél jár idén, ami csak eggyel kevesebb, mint nekünk az egész csapatnak? Miközben nálunk szar esetben Colin Jones rohangált a pályán.
gabokocka
Mind a 4 et liveba láttam 😀 😀

Ginn is elég jól mozog
Klein az Klein
Ealynek inkább villanásai vannak de valami 6 paszt ütött le már a Jetsben...
Remmers nem tudom hogy hogy muzsikál most vagy kezdő-e de a Vikes minden esetre jó.

Ealy trade oké volt mert kaptunk érte valamit meg szar volt tavaly, Horton vagy CJ szintjét hozta volna szerintem.
De ez a Boston cut azota érthetetlen, sima kezdő jó lett volna backupnak.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy az megvan, hogy Tre Boston már 4 picknél jár idén, ami csak eggyel kevesebb, mint nekünk az egész csapatnak? Miközben nálunk szar esetben Colin Jones rohangált a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ugyan itt Victor Cruzt megnéztem volna de nyilván nem véletlenül nem tudott a bearsben se megragadni
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Shepard nekem nem csalodás pont ezt vártam. 3 használható elkapni tudó játékosunk van. Olsen Fun CMC.
2 típusú játékos kéne ide egy mély célpont és egy nagyon megbizható slot. Mind2 biztos nem jön össze idén de az egyik Bryd személyében adott.
Egy Cotch féle megbízható veteránt nem sikerült azóta találni. 3.downokbam Funchesst szoktuk használni abban a szerepkörben mint Cotchery-t 15 ben.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem Byrd és Clay együtt képes lehet (vagy jobb esetben valamelyikük) pótolni Samuelt, sőt igazán jó az lenne, ha Byrd Shepardot is beelőzné a depth charton, mert ő nekem egyelőre csalódás, több a drop, mint a jó megoldás.
Remélem Byrd felé végre lesz komolyabb bizalom, azért hogy ő lett visszahzova IR-ről Olsen mellett, talán már erre utal (mondjuk olyan nagy név nem volt rajta kívül, esetleg Elder vagy Hall kerülhetett volna szóba, de nem tudom, hogy az ő állapotuk milyen jelenleg). Illetve ha most se sikerül tényezővé válnia, hogy gyakorlatilag nincs komoly WR-ünk Funchessen kívül, akkor azt hiszem erről a projektről is lemondhatunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk szegény Benji keményen rákerült a süllyedő hajóra, nem egyszerű lejtmenetben van a Bills, ráadásul meg is sérült 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nekünk végül is az sem rossz, hogy a Hawks gyűjtött be egy vereséget, a wc helyünk ezzel kicsit biztosabb lett. Mindegy, még korai számolgatni, az mindenesetre biztos, hogy a Jets ellen nem fér bele a botlás. Benne van a pakliban, hogy őket is szétdomináljuk, de azért nem olyan rossz az a D, még ha voltak is szar meccseik, a DL-jük respektálandó. És hát McCown ellen szenvedni szokunk 😀

Nem sokat beszéltünk róla, de Benji elküldése óta elsősorban azért támadt fel az offense, mert elkezdtük valami olyasmit játszani, mint 2015-ben, még ha a personnel ugye kicsit más is, de a lényeg, hogy nagyon durván option heavy lett az O, és mivel Cam most már full egészséges, az ő futójátéka újra komoly faktor és ez életet lehelt az egész egységbe még Olsen nélkül is. Aki egyébként szerintem most vasárnapra még nem lesz kész, legalábbis Rivera nagyon óvatosan fogalmazott. Samuel a hagyományos sémákban egy gyenge tweenernek tűnt (nyilván nem segített, hogy tc kimaradt neki), viszont az option játékoknál kimondottan veszélyes fegyvernek bizonyult ő is, mint deep threat WR Byrd pótolni fogja majd, de a futójátékoknál egy variációval kevesebb lesz a hiányában.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olsen, Kalil és Byrd is mozgolódik, Olsen már a héten játszhat, ha minden rendben lesz, Byrd ugye a jövő héten, Kalil pedig amikor a nyaka engedi, elvileg őt is a Saints ellen akarjuk bevetni.

A Jetsről nem nagyon beszélünk, nem kéne még egy Bears meccset nyomni, illetve jó volna, ha továbbra is tudnánk futni, mint a legutóbbi két meccsen.
gabokocka
Olsen nagy fegyvertény lenne, mert a TE-kel nagyon vakon vagyunk, de kb a Jetsen fog múlni, hogy mennyire lesz könnyű dolgotok. Ha sikerül Tampa elleni formánkat hozni, akkor sima. 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Olsen, Kalil és Byrd is mozgolódik, Olsen már a héten játszhat, ha minden rendben lesz, Byrd ugye a jövő héten, Kalil pedig amikor a nyaka engedi, elvileg őt is a Saints ellen akarjuk bevetni.

A Jetsről nem nagyon beszélünk, nem kéne még egy Bears meccset nyomni, illetve jó volna, ha továbbra is tudnánk futni, mint a legutóbbi két meccsen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az a jó, hogy mindenkinek a saját kezében a sorsa, ráadásul hogy jó legyen a buli, a Bucs is elkezdett nyeregetni.
gabokocka
Jaja, kérem szépen Délen a helyzet fokozódik 😁
Mert még a Tampànak is van esélye a PO-ra.
Fattyu
Egészen addig amíg Winston vissza nem tér 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Az a jó, hogy mindenkinek a saját kezében a sorsa, ráadásul hogy jó legyen a buli, a Bucs is elkezdett nyeregetni.
gabokocka
Jaja, kérem szépen Délen a helyzet fokozódik 😁
Mert még a Tampànak is van esélye a PO-ra.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az a jó, hogy mindenkinek a saját kezében a sorsa, ráadásul hogy jó legyen a buli, a Bucs is elkezdett nyeregetni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Amúgy két hét múlva remélhetőleg nyomunk egy ugyanolyan divdöntőt (tekintsünk el attól, hogy mindkét csapatnak lesz még pár fontos/nehéz meccse), mint 2013-ban, Dominic Hixon never forget 😀
Jakehomer
A Bills meccs után azt mondtam, volna, hogy ugyanmár, de ezután meg azt mondom, hogy ehhizé. Szóval meglátjuk. Ma este egyébként a Hawks sokat tehet azért, hogy csoportdöntő legyen...
Gyurma Pappa
Nem tettek sokat érte 😊
Izgi a csoport 😊
gabokocka
Izginek izgi, de nézegetve a hátralévő meccseket annyira bonyolult, mint elsőre tűnik. Mivel kombinálva 4 meccset játszunk még körbe-körbe, szóval kb. ezeken fog múlni. Hacsak a Bucs be nem kavar, és veri meg oda-vissza a Falconst 😀

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Amúgy két hét múlva remélhetőleg nyomunk egy ugyanolyan divdöntőt (tekintsünk el attól, hogy mindkét csapatnak lesz még pár fontos/nehéz meccse), mint 2013-ban, Dominic Hixon never forget 😀
Jakehomer
A Bills meccs után azt mondtam, volna, hogy ugyanmár, de ezután meg azt mondom, hogy ehhizé. Szóval meglátjuk. Ma este egyébként a Hawks sokat tehet azért, hogy csoportdöntő legyen...
Gyurma Pappa
Nem tettek sokat érte 😊
Izgi a csoport 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Most a grounding érdekes volt, lehet rossz routeot futott lehet csak eljátszották hogy jaj rossz routot futott. Az egy bénázás volt Kirktől. Mint mikor letérdelt egyszer spike helyett. Lehet hogy kellet volna ott elkapomak lenni de nem volt ő meg dobta mert nem akart sacket. Ha azt nézük mi látszik kintről mintapélda grounding volt azt leszámítva hogy nem jött még meg a nyomás, de 5 tized múlva lett volna az is. Arra van a szabály hogy ne dobáljanak össze vissza hogy elkerüljék a sacket. A zebrának nem kell tudnia mi volt az elkapó routja vagy mi zajlik a QB fejében.

Szerintem az a a Brees ütés volt az egyetlen ami megint arról szólt hogy ha egy noname QBnak mennek neki úgy miután engedi a labdát akkor nem dobnak semmit.

Ez nem az hogy a Saintet segítik csak máshogy nézik ezeket Brady Brees Rogers Bigben múltú QB-k nál.
Ez egy zavaró eleme a zebra munkának hogy baromira nem mindegy kit fektetnek hátra.
Mikor lassításba eltelik 3tized az ütés és a labda elengedes között akkor képzelem milyen gyorsan történik ez, valahogy nem várom el hogy 1,5 lépés alatt megállitsa a mozdulatot a védő.
Turóczi Szabolcs
Nem akarok vitàt nyitni, mert màrmindegy
A védő fejét talàlt, szerintem erre ment a zàszló.
Fattyu
Igen igen láttam én is nem vita téma bekell dobni, ha a tényeket nézük, hozzáért a sisak a sisakhoz, nem volt nála labda. De nálam ez olyan eset mikor a punter sipcsomjához hozzáér a védő miközbe pörög ki az esesből. Persze hozzáért de hát ezt hogy kerüli el?

Meg hát Brees sisakja másnak mell magassag a pályán 😀
Turóczi Szabolcs
Értem mit akarsz mondani, csak hàt ez nem olyan egyszerű, kb majdnem elkapàs nem elkapàs kérdése.
Cam meg hatalmas😀😀, Őt meg nem érik fel, így kerűl egyensúlyba a világ 😜

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Amúgy két hét múlva remélhetőleg nyomunk egy ugyanolyan divdöntőt (tekintsünk el attól, hogy mindkét csapatnak lesz még pár fontos/nehéz meccse), mint 2013-ban, Dominic Hixon never forget 😀
Jakehomer
A Bills meccs után azt mondtam, volna, hogy ugyanmár, de ezután meg azt mondom, hogy ehhizé. Szóval meglátjuk. Ma este egyébként a Hawks sokat tehet azért, hogy csoportdöntő legyen...

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
...
Jakehomer
Leírtam előbb gabónak, hogy bele sem kellett volna kezdenem 😊

Nem kell megnyugtatni magamat, teljesen nyugodt vagyok. Passzív-agresszíven reagáltam, ez tény. De most már túl sokat beszélünk rólam, és ez kezd sooo 2013 lenni. Megint majd megkapom, hogy kellemetlenkedek 😕 Azt azóta sem hevertem ki (de) 😊
Gyurma Pappa
Ugyan már, tudod, hogy te vagy a kedvenc Saints drukkerünk... 😊

Amúgy két hét múlva remélhetőleg nyomunk egy ugyanolyan divdöntőt (tekintsünk el attól, hogy mindkét csapatnak lesz még pár fontos/nehéz meccse), mint 2013-ban, Dominic Hixon never forget 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
...
Jakehomer
Leírtam előbb gabónak, hogy bele sem kellett volna kezdenem 😊

Nem kell megnyugtatni magamat, teljesen nyugodt vagyok. Passzív-agresszíven reagáltam, ez tény. De most már túl sokat beszélünk rólam, és ez kezd sooo 2013 lenni. Megint majd megkapom, hogy kellemetlenkedek 😕 Azt azóta sem hevertem ki (de) 😊

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jakehomer
Akkor téves ítélet volt. Biztos ezért nyertünk megint, mert a bírók nekünk kedveznek.
Gyurma Pappa
Ne má, pont Tőled nem vártam, hogy egy ilyenen megsértődsz 😊 Elszoktál attól, hogy contender a csapat 😛
gabokocka
Dehogy sértődtem meg. Csak lezártam a vitát. Eleve nem kellett volna válaszolnom. De aki egyszer függő volt, könnyen visszaesik 😛
Gyurma Pappa
Te kezdted a vitát (amit éjjel Amerikában már páran lejátszottak 😊 ), aztán jöttél ezzel a gyerekes szöveggel. A saját magad megnyugtatása érdekében azért keress képeket, láthatod majd, hogy Cousins közelében nem volt védő. 😛

Előítéleteid vannak velem szemben 😕
Ha letakarod a nevemet és úgy olvasod el, amit írtam, akkor nem estél volna egyből pánikba 😀

Tényleg nem gondoltam, hogy bármi offenzív/ellentmondásos lett volna a mondandómban, azt hittem, mindenki számára teljesen egyértelmű volt a szitu. De legalább a soft call részével egyetértesz, ez nekem elég 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Jakehomer
Akkor téves ítélet volt. Biztos ezért nyertünk megint, mert a bírók nekünk kedveznek.
Gyurma Pappa
Ne má, pont Tőled nem vártam, hogy egy ilyenen megsértődsz 😊 Elszoktál attól, hogy contender a csapat 😛
gabokocka
Dehogy sértődtem meg. Csak lezártam a vitát. Eleve nem kellett volna válaszolnom. De aki egyszer függő volt, könnyen visszaesik 😛

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jakehomer
Akkor téves ítélet volt. Biztos ezért nyertünk megint, mert a bírók nekünk kedveznek.
Gyurma Pappa
Ne má, pont Tőled nem vártam, hogy egy ilyenen megsértődsz 😊 Elszoktál attól, hogy contender a csapat 😛

Amúgy ha egy csapat három perc alatt 15 pontot ad le, azt nehéz a bírókra fogni, volt egy rossz ítélet, utána még simán nyerhettek volna, tovább kell lépni. És itt nem is volt ilyesmi írva, csupán annyi, hogy 50 yard körülről rúghattak volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Szerintem az a a Brees ütés volt az egyetlen ami megint arról szólt hogy ha egy noname QBnak mennek neki úgy miután engedi a labdát akkor nem dobnak semmit.
Turóczi Szabolcs
Ezt MÉG Camre is bedobták volna, tiszta helmet-to-helmet volt.
Jakehomer
Akkor téves ítélet volt. Biztos ezért nyertünk megint, mert a bírók nekünk kedveznek.
Gyurma Pappa
Ha te mondod 😊
Jakehomer
Megtanultam az évek alatt, hogy nem megyek bele veled. Csak hosszú oda-vissza kapok lenne. Már épp fényképeket kerestem az esetről, mire leesett, hogy van más dolgom is 😀 Fejlődőképes vagyok, 3 éve még komplett elemzést kaptál volna róla 😀

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Most a grounding érdekes volt, lehet rossz routeot futott lehet csak eljátszották hogy jaj rossz routot futott. Az egy bénázás volt Kirktől. Mint mikor letérdelt egyszer spike helyett. Lehet hogy kellet volna ott elkapomak lenni de nem volt ő meg dobta mert nem akart sacket. Ha azt nézük mi látszik kintről mintapélda grounding volt azt leszámítva hogy nem jött még meg a nyomás, de 5 tized múlva lett volna az is. Arra van a szabály hogy ne dobáljanak össze vissza hogy elkerüljék a sacket. A zebrának nem kell tudnia mi volt az elkapó routja vagy mi zajlik a QB fejében.

Szerintem az a a Brees ütés volt az egyetlen ami megint arról szólt hogy ha egy noname QBnak mennek neki úgy miután engedi a labdát akkor nem dobnak semmit.

Ez nem az hogy a Saintet segítik csak máshogy nézik ezeket Brady Brees Rogers Bigben múltú QB-k nál.
Ez egy zavaró eleme a zebra munkának hogy baromira nem mindegy kit fektetnek hátra.
Mikor lassításba eltelik 3tized az ütés és a labda elengedes között akkor képzelem milyen gyorsan történik ez, valahogy nem várom el hogy 1,5 lépés alatt megállitsa a mozdulatot a védő.
Turóczi Szabolcs
Nem akarok vitàt nyitni, mert màrmindegy
A védő fejét talàlt, szerintem erre ment a zàszló.
Fattyu
Igen igen láttam én is nem vita téma bekell dobni, ha a tényeket nézük, hozzáért a sisak a sisakhoz, nem volt nála labda. De nálam ez olyan eset mikor a punter sipcsomjához hozzáér a védő miközbe pörög ki az esesből. Persze hozzáért de hát ezt hogy kerüli el?

Meg hát Brees sisakja másnak mell magassag a pályán 😀
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Most a grounding érdekes volt, lehet rossz routeot futott lehet csak eljátszották hogy jaj rossz routot futott. Az egy bénázás volt Kirktől. Mint mikor letérdelt egyszer spike helyett. Lehet hogy kellet volna ott elkapomak lenni de nem volt ő meg dobta mert nem akart sacket. Ha azt nézük mi látszik kintről mintapélda grounding volt azt leszámítva hogy nem jött még meg a nyomás, de 5 tized múlva lett volna az is. Arra van a szabály hogy ne dobáljanak össze vissza hogy elkerüljék a sacket. A zebrának nem kell tudnia mi volt az elkapó routja vagy mi zajlik a QB fejében.

Szerintem az a a Brees ütés volt az egyetlen ami megint arról szólt hogy ha egy noname QBnak mennek neki úgy miután engedi a labdát akkor nem dobnak semmit.

Ez nem az hogy a Saintet segítik csak máshogy nézik ezeket Brady Brees Rogers Bigben múltú QB-k nál.
Ez egy zavaró eleme a zebra munkának hogy baromira nem mindegy kit fektetnek hátra.
Mikor lassításba eltelik 3tized az ütés és a labda elengedes között akkor képzelem milyen gyorsan történik ez, valahogy nem várom el hogy 1,5 lépés alatt megállitsa a mozdulatot a védő.
Turóczi Szabolcs
Nem akarok vitàt nyitni, mert màrmindegy
A védő fejét talàlt, szerintem erre ment a zàszló.

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jakehomer
Akkor téves ítélet volt. Biztos ezért nyertünk megint, mert a bírók nekünk kedveznek.
Gyurma Pappa
Ha te mondod 😊

Perception is reality.