Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Meg azon, hogy Julio nem kapjon el 250 yardot 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez a mai meccs Samuelen(és Cam) múlik. És összességében a szezon is, ha most csinál 2-3 nagy playt akkor újra lesz futó játék, komolyan fogják venni amit elterveztunk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nevetséges a liga, TD közel 50 rongyos csekket kapott, míg Alonso tízezreset. No comment.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Billsre ráküldtük a rontást, sikerült egyből a szezon legszarabb meccsét hozniuk. Egyfelől sajnálom, mert szurkolok nekik, de máris jobb a harmadik körös pick négy-öt hellyel 😊

Qrva kíváncsi leszek a vasárnapi produktumra, a szezon eddig legfontosabb meccse.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Biztos elhiszik ezt hogy ettől jobb lesz. Még el is mondják hogy azt akarják hogy ne tömje az ellen a boxot mert akkor megvagyunk lőve. Rendben és kijött aki miatt nem kéne tömni 😀 aki miatt hátrébb helyezkdnek a Safety-k?

Most komolyan Shulát mint egy idotat kell kényszeríteni? Moneyball-ba volt ez hogy a GM azt akarta hogy egy jatekos azon a poszton játszon, az edző nem azt akarta, ugyhogy a GM elcserélt mindenkit arrol a posztrol hogy ne tudjon más jatszani csak akit ő akar? Ez most akkor ilyen?

Falcons biztos nem fogja tömni a boxot most beijedtek, Samueltől meg Shepardtol akik eddig is itt voltak. Preventbe lesznek végig.

Nem kell ehhez elit elkapó hogy kihasználjuk egy Ted Ginn is eléggé bűntette a 8 emberes boxot,ha nem droppolt 😀 de Cam se tud úgy hosszút dobni mint régebben. Phily Brownak is milyen számai voltak mikor ez működött, azota a Billsbe se fért be ahol eddig nem volt elkapó

Csak értitek nem tudok balkézzel írni levágom a jobbat, hogy ne is tudjak és muszáj legyen a balal.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az ellenérték azért minimum egy körrel több, mintha egy comp picket kaptunk volna másfél év múlva, hiszen eleve egy évvel hamarabb van, legalább 10, de inkább 20 hellyel korábbi, illetve az is benne van a pakliban, hogy csupán negyedik kör lett volna (a plusz hetedik kör igazából nem oszt nem szoroz, még egy UDFA). Illetve ha megnézzük a más játékosokért kapott ellenértékeket, annyira vészesen nem is kevés, és az sztem biztos, hogy idény végén nem hosszabbítottunk volna vele,

A másik feléről a dolognak. Az látszik, hogy az O döglődik, vmit tenni kellett. Hogy erre a legjobb megoldás a no1 WR elpasszolása, arról nem vagyok meggyőződve. Eddig ki a tököm tiltotta meg Shulának, hogy használja a mélységi célpontjainkat, és ne a két mammutot küldje mélységi útvonalakra. Ezek után remélem a Falcons ellen Dickson és FunFun felé mennek majd a mély passzok. Byrd amikor egészséges volt, hány passz ment felé? Na mindegy, lehet ez is bejön, mint a többet kell Dicksont keresni duma.

Sztem ha már változtatni akartunk, akkor vagy kellett volna hozni egy normális futót (pl. Ajayi), vagy egy elit elkapót, akár egy jó deep threatet. Most ott tartunk, hogy egyetlen olyan elkapó van a rosterern, akit jóindulattal kezdő szintnek lehet nevezni, ha funchess megsérül, akkor a nagyanyám lesz a kezdő elkapó.

Mindegy, meglátjuk mi lesz a hétvégén, Samuelnek eddig a mostani volt a legjobb meccs, volt rendes elkapása és az endaround futása is jó volt, kár, hogy ezekből mostantól meccsenként kell 5-6....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Re-sign Bersin 😩

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Cam nem éppen stabil lelkivilágának se biztos hogy jó ez. Twitteren kitette hogy hiányoznak a spanjai (Webb,Benji)

Cam fejbe se egy Tom Brady. Nem a kritika és a nehézségek teszik jobbá. Hanem pozitív energiából él.

Nagyon remélem hogy jól sül el dolog, de ha rosszul akkor félek Cam jó időre megtörik.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez a trade nem az ellenértékről szólt. Az offense nem ment idén, valamit csinálni kellett - kirúghatod Shulát, de egy új OC szezon közben ugyanolyan reménytelen, nem lehet menet közben új playbookot installálni (max egy nagyon lebutítottat). Nem tudjuk azt játszani, ami akarunk, mondjuk ez elsősorban a futójáték hiánya miatt van, de az elkapók is stagnáltak. Primitív problémakezelés egyszeriben elcserélni a legjobb WR-t, de rákényszeríti ezzel az O-t új felállások játszatására, ami jól is elsülhet (azért nagyon visszaesni nem lesz könnyű 😊 ).

Az én alapvető problémám, hogy elengeded Beane-t tavasszal, aztán két hónap múlva kirúgod a GM-et és visszahozod azt az embert, aki egyszer már leépítette 1/1-ig a csapatot...

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Norwell, Star szerződése persze hogy fontosabb. Biztos nem hosszabbítottunk volna Benjivel. De idén még nagyon kellet volna ha tényleg akarunk valamit és a comp pick is lehet annyit fog érni ( ha nem többet) mint így.

Lehet nagy változás lesz az Offensben és egyből tudták hogy Benjinek nem lesz nagy szerepe.

De ha mindenbe azt magyarázom bele miért jó ez nekünk ......

Kompenzációs pick alacsonyabb lenne, Benji nem tud lényegesen hozzátenni az új felfogáshoz. Funfun simán helyettesíti. Látnak valamit Samuel Shepardba amit mi nem.

Még ha ezek mind így vannak akkor is ez egy ajándék volt a Billsnek.

Ilyen szarul draftolo csapatoknak mint mi semmit nem ér egy 3. Kör közepe meg egy 7. Kör. Nekünk konkrétan 400yard meg 2 TD többet ér mint egy 3 kör mert ugyse tudjuk beváltani.

Erről beszéltem tegnap hogy azthiszik a GM ek meg a scoutok hogy ők 2-4 körön kitudják húzni a következő Julio Jonest. 100/1 jön be
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Érdekes mert ha nem tudod/akarod megtartani akkor is kaptál volna érte egy komp picket mert valaki sok pénzt fog neki adni. Ami inkább 3. kör lett volna de legrosszabb esetben 4. A bills pedig top25 körül fog draftolni.
Legfőképp azért furcsa az ár mert biztos, hogy nem ti árultátok hanem ők kerestek meg.
McDermott jól keveri a kártyákat, ez a lépés már egy kicsit nekünk is szól.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem tudon hova tenni ezt a faszságot szezon felén. Nyilván most tudtunk keresni rajta valamit, de ezekszerint lefelé adjuk.
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
 twitter.com/PanthersBill/status/925463964741402625
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hurneymagic 😀
Jakehomer
Nekem is az volt az egyik 1, gondolatom h ez nem igazán tipikus interim GM move 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hurneymagic 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk ha Ajayi negyedik körért ment el, akkor még túl is lettünk fizetve.
A viccet félretéve az nehezen volt elképzelhető, hogy a szezon után marad, hiszen sztem Norwell és Star is nagyobb prioritás, illetve FunFun korrektül fejlődik hasonló adottságokkal, de így év közben ez szopó, ráadásul nem is tudunk már hozni senkit. Azt sem látom, hogy ki fog előlépni, mint no2 WR (nyilván FunFun lesz az elsőszámú).
Hát meglátjuk, boldog nem lettem. Érthető mögötte a logika, csak én jelen helyzetben nagyon másképp gondolkoztam volna és inkább pont fordítva próbáltam volna cserélni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Benjiért egyáltalán nem kár, de ez így megint egy szerencsétlen és olcsó megoldás

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Lehet Landry fog erkezni? Marmint Funchess megvan mint nagy darab elkapo. Kell valaki jo Route futo, jo sebeseggel.
Toto21
Sajnos ezzel a trade-del zárult a bolt kilenckor, kutyát nem fogunk tudni hozni, max Smitty-t a mikrofon mögül, esetleg TO vagy Randy Moss.

Bíztam benne, hogy lesz vmi csere, de kicsit másképp gondoltam. Mindegy, a Falconst azért szájba kell verni hétvégén, mert csak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
B verzió, Cam Benji nélkül lett MVP, már csak ennyi kellett a sikerhez.
Hurneymagic 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Lehet Landry fog erkezni? Marmint Funchess megvan mint nagy darab elkapo. Kell valaki jo Route futo, jo sebeseggel.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Majd Samuel/Shepard lesz a kezdő FunFun mellett, remek. Olsen két meccs múlva jöhet vissza, igazságtalan lett volna ennyi célpont, muszáj volt valakit elpasszolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Szintén keveslem, egyértelmű nyertes a Bills. Ráadásul nem értem így a logikát, mert még simán van esély a csoport megnyerésére...és most egy jó WR-el kevesebb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk az sanszos, hogy nem lett volna esély a megtartására, de baszki, legalább vmi játékost hoztunk volna, nem egy nyomorult harmadik kört, amiből húzunk vmi bohócot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy harmadik és egy hetedik körért, hát ez fasza, ügyesek vagyunk
gabokocka
Kicsit keveslem érte, akk nem vagyok egyedül vele.