Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Csak a játék kedvéért
Első play Benji, FunFun, Shepard, Samuel, CMC - empty backfield
Hány LB-t raksz be?
Két-három playenként egy-egy csere, Stew és Dickson jöhet be, de úgy, hogy mindig legalább 3 elkapó és CMC fenn legyen.
Mellesleg érdekes, hogy azt mondod, hogy fel vannak erre készülve az NFL védelmek manapság, miközben a mi védelmünk, ahol atletikusság tekintetében három a liga élvonalába tartozó LB van, beindítja a szopórollert, ha elkezd no huddle-vel haladni az ellen. Pats meccs megvan, negyedik negyed? Közünk nem volt hozzá, odaszagolni se tudtunk a történtekhez, Bills a végén simán jött, miként a Lions is átment rajtunk, mint hígfos a libán amint elkezdtek gyorsan játszani. Szóval hiszem, hogy igenis lenne létjogosultsága, Illetve mit veszíthetünk? A három pontot amit fel tudtunk tenni a Bears D-nek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 550
A mi védelmünkből is ezt hiányolom hogy a falon kívűl sehol nem variálunk. Ezért nincs egyszerűen int. Levan osztva ki hol játszik mikor mire kell készülni. Mekkora zavar lenne mondjuk néha beküldenénk egy 3-4 et. Vagy Shaqot utolsó pillanatba betolni Ss be Adamset ki FS be Colin meg jön a nickellbe. Közbe meg Addison Peppers egy 3-4 OLB be közepén CJ Star, Short? Azt se tudnák mi van.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 550
De szívessen meghallgatom a no hudlle off kezdő 11-ed. Buccs-bol felküldök olyan Deff 11-et ahol nem találsz tutti mismatchet. Amúgy meg időkérés van ha tudja a DC vagy a védelem hogy nagy a baj.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 550
Nem vagyok benne biztos hogy Cam elég okos egy jó no huddlebe. Egyszer kétszer beadják oké de erre nem tudunk vele alapozni. Tudjuk hogy izombol játszik jól 50 yardos bombák 30 yardos lézerek és futás. Nem olvas jól nem lát jól play közbe, ha ez nincs meg akkor nem fogja a mismatcheket se észre venni. Valószínű úgy nézki egy Shula féle play hívás hohy lezongorázza camnek a fülesbe, aztán tudjuk jól hogy Cam 3 msig nézi az első számú célpontot már en is tudom kinel dobja, akkor kinéz az aktuális szerencsétlenre aki optionba van es jobb eserbe -2 yard , rosszabba Fumble Int. Most minden azon múlik shula mit hív sajnos a játékosok se hajtják azt se végre. Nem bántás de mégegyszer szerintem Cam nem elég okos ehhez nyilván a irányítóhoz mérve
Turóczi Szabolcs
Pont ez az, hogy könnyebb dolga lenne, a védelem felkészületlen lenne. Nehezebb például komoly blitz csomagokat behívni, ami ellen látványosan szenvedünk, hiszen nincs idő a védőknek sem átbeszélni a játékot. A mismatch észrevétele pedig azért nem olyan bonyolult, ha pl egy LB áll a slotban lévő CMC-n, az elég komoly hátrány a védőknek, ha meg több a DB a pályán, akkor mehet az option futás, stb...
Nyilván Cam soha nem lesz Manning vagy Brees, épp ezért törekedni kéne, hogy olyan helyzetből kelljen játszania, amit jobb eséllyel tud végrehajtani. Ezért nem feltétlenül bánom egyelőre a CMC draftot, mert jött egy olyan security blanket a passzjátékba, ami komoly segítség Camnek. Végre nézi a checkdownt, sok sikeres passz és 3rd conversion jött ezzel. Most az más kérdés, hogy ilyet azért lehetett volna a későbbi körökben vagy a szabadügynökpiacon is szerezni, de hát így sikerült, ha már itt van, akkor legalább használjuk ki a lehető legjobban.
gabokocka
Szerintem nem látod jól ezt a no huddle dolgot. A mai védelmek is tele vannak versaliti playerel, van no huddle deff minden csapatnak amit felfog küldeni úgy hogy nem lesz ordas nagy mismatch. Brady Brees van azon a rutin és IQ szinten aki ezt tudná rendszer szintem űzni nem az hogy 7-8 play 1 meccsen. Hozzáteszem hogy a falba is olyan elvárások kellenek no huddle hogy csak na. Kezdjük azzal hogy egy Veterán mindent látott center és minimum egy elit Tackle. Ryan Kalil adná magát de kezdik leélni, elit tacklet gross óta nem láttunk. Tökéletes fal kommunikáció kell mert zóna blitzekkel szétkapnak a mai nflben. Gondolj bele vannak LB ek akiket bátran küldhetsz 3 pontos felállásba de be tolod nickkelbe ott se szarja össze magát.továbbá kéne egy futó aki tud futni tud routot futni tud ,blokkolni , ebből a 3 bol CMC jó indulattal 1,5. Stew 1. Fun Benji meg a méretéből adodoan baszhatja a no huddlet egyszerűen nem fogja bírni. Senki nem tud igazán no huddle játszani NFL ben annyira képzettek és alul méretezettek a Deffensek, hogy saját magadat olod meg tartósabb no huddle el. A mi csapatunk meg 1 az egyben alkalmatlan. Camnek nem egyszerűsítene mert pillanatok alatt az arcába vannak a fal miatt. Az elkapoink nem a gyors elszakadásokrol híresek. Dickson nem tud blokkolni van 2 futonk egyik futni nem tud közepén másik elkapni nem tud blokkolni egyik se.

Szerintem rendszer szinten ez abszolút off, pár playre persze oké ahogy eddig is.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Luke mégse találkozott ma a független dokival, marad a protokollban. Nem jó 😕
Mondjuk legalább már odáig eljutottunk, hogy nem Mayo szerencsétlenkedett minden downnál, mondjuk ha volt meccs, amikor tökmindegy volt, akkor ez volt az.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Nem vagyok benne biztos hogy Cam elég okos egy jó no huddlebe. Egyszer kétszer beadják oké de erre nem tudunk vele alapozni. Tudjuk hogy izombol játszik jól 50 yardos bombák 30 yardos lézerek és futás. Nem olvas jól nem lát jól play közbe, ha ez nincs meg akkor nem fogja a mismatcheket se észre venni. Valószínű úgy nézki egy Shula féle play hívás hohy lezongorázza camnek a fülesbe, aztán tudjuk jól hogy Cam 3 msig nézi az első számú célpontot már en is tudom kinel dobja, akkor kinéz az aktuális szerencsétlenre aki optionba van es jobb eserbe -2 yard , rosszabba Fumble Int. Most minden azon múlik shula mit hív sajnos a játékosok se hajtják azt se végre. Nem bántás de mégegyszer szerintem Cam nem elég okos ehhez nyilván a irányítóhoz mérve
Turóczi Szabolcs
Pont ez az, hogy könnyebb dolga lenne, a védelem felkészületlen lenne. Nehezebb például komoly blitz csomagokat behívni, ami ellen látványosan szenvedünk, hiszen nincs idő a védőknek sem átbeszélni a játékot. A mismatch észrevétele pedig azért nem olyan bonyolult, ha pl egy LB áll a slotban lévő CMC-n, az elég komoly hátrány a védőknek, ha meg több a DB a pályán, akkor mehet az option futás, stb...
Nyilván Cam soha nem lesz Manning vagy Brees, épp ezért törekedni kéne, hogy olyan helyzetből kelljen játszania, amit jobb eséllyel tud végrehajtani. Ezért nem feltétlenül bánom egyelőre a CMC draftot, mert jött egy olyan security blanket a passzjátékba, ami komoly segítség Camnek. Végre nézi a checkdownt, sok sikeres passz és 3rd conversion jött ezzel. Most az más kérdés, hogy ilyet azért lehetett volna a későbbi körökben vagy a szabadügynökpiacon is szerezni, de hát így sikerült, ha már itt van, akkor legalább használjuk ki a lehető legjobban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Shulának ez volt a legrosszabb meccse, amire emlékszem, az a 4&2 megmagyarázhatatlan, pláne ezzel a fallal (az is megérne egy misét, hogy mi történt velük, mert az Eagles elleni meccsig ha nem is kiemelkedően - bár a PFF szerint 2. legjobb volt 😀 -, de teljesen korrektül játszottak)
Jakehomer
Hát sztem egyedül a 49ers meccs volt jó, ott a protection és a futás is rendben volt, ült is minden, a második félidőben lenyomtuk a torkukon a labdát (bár a redzone bénázás már ott is megvolt). Utána a Bills front agyonverte a falunkat, a Saints és a Pats ellen voltak jobb és rosszabb periódusok, de átlag felettinek semmiképp se mondanám a teljesítményüket, a Lions ellen már terített betli volt a futásblokkolás, a pass protection elment, az Eagles ellen volt a mélypont, a Bears ellen is ütötték verték Camet, de a futást ismét legalább átlagosan tudták segíteni. Tehát összességében volt egy kiemelkedő, két átlagos (nevezzük jónak) és négy szar meccsük (itt lehet lamentálni, hogy melyik mennyire volt szar). Na erre hozta ki két meccsel ezelőtt a pff a második helyet. Ami még akkor is vicc, ha két szar azóta került bele a kosárba és mindenféle mellébeszéléssel meg lehet magyarázni, hogy az nem is azt jelenti, hanem még ha a szomszéd kutyája beáll és az unokatesók ellen fogunk játszani akkor másképp lesz.


Gano valóban mindent berúgott egy XP-n kívül. A gond az, hogy 50-ről már nem is mer Rivera FG-lal próbálkozni... Kivéve azt az egy esetet, amikor mindenféle logika és elgondolás nélkül 55-ről megrúgatta a szerencsétlent 😊

Mindenesetre Aguayo próbajátékon LOL
Jakehomer
Valami nyűgje van Ganonak, jegelte a lábát a meccs után, ez a sors fintora a kicker kérdés elbaszásáért, miközben Butker villog a Chiefsben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 550
Nem vagyok benne biztos hogy Cam elég okos egy jó no huddlebe. Egyszer kétszer beadják oké de erre nem tudunk vele alapozni. Tudjuk hogy izombol játszik jól 50 yardos bombák 30 yardos lézerek és futás. Nem olvas jól nem lát jól play közbe, ha ez nincs meg akkor nem fogja a mismatcheket se észre venni. Valószínű úgy nézki egy Shula féle play hívás hohy lezongorázza camnek a fülesbe, aztán tudjuk jól hogy Cam 3 msig nézi az első számú célpontot már en is tudom kinel dobja, akkor kinéz az aktuális szerencsétlenre aki optionba van es jobb eserbe -2 yard , rosszabba Fumble Int. Most minden azon múlik shula mit hív sajnos a játékosok se hajtják azt se végre. Nem bántás de mégegyszer szerintem Cam nem elég okos ehhez nyilván a irányítóhoz mérve
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mondjuk a kicker kérdést a draft utáni napon le lehetett volna zárni Gano kivágásával.

De ne legyünk igazságtalanok, ebben a szezonban egy szavunk nem lehet Ganora, vele van a legkevesebb gond.
gabokocka
Gano valóban mindent berúgott egy XP-n kívül. A gond az, hogy 50-ről már nem is mer Rivera FG-lal próbálkozni... Kivéve azt az egy esetet, amikor mindenféle logika és elgondolás nélkül 55-ről megrúgatta a szerencsétlent 😊

Mindenesetre Aguayo próbajátékon LOL

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Mondjuk a kicker kérdést a draft utáni napon le lehetett volna zárni Gano kivágásával.

De ne legyünk igazságtalanok, ebben a szezonban egy szavunk nem lehet Ganora, vele van a legkevesebb gond.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gettleman draftjai tényleg nem olyan erősek, bár olyan eszeveszett bustokat nem nagyon húzott (igazából Kugbila volt az egyetlen, de ő is 4. körös, Samuel lehet, hogy bekerül ebbe a kalapba, mert gimmick playeken kívül használhatatlan), de alapembert se sokat - Star, KK, Turner, Benji, Bradberry és idéntől Shaq is az már. Ez valóban vékonyka öt draft alatt - vagy ha az ideit még nem számoljuk, négy alatt is.

Mondjuk ha nem rúgják ki, akkor biztos vagyok benne, hogy most Butker a kickerünk... (Armah project játékos, nála elfogadható, hogy lassabban kerül be a playbookba)

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Sztem teljesen nyilvánvaló, hogy mit kéne ezzel az offense-zel csinálni, vagy legalábbis megpróbálni. Samuel az nem lesz aminek sztem draftoltuk (ha ez volt a terv, már ebben sem vagyok biztos), egyszerűen képtelen betölteni a Ginn távozása után keletkezett űrt (az is milyen nonszensz, hogy Ginn pótlását nem sikerült megoldani, pedig tényleg), ellenben vannak olyan képességei, amiket ki lehetne használni (nyilván, ha az optionnél elkapja a labdát úgy könnyebb). CMC se lesz soha lead back, az is nyilvánvaló, ellenben open fielden ő is komoly fegyver. Van egy irányítónk, aki nem klasszik zseb irányító, a pontosságával nyilvánvaló problémák vannak, de igazi playmaker, a földön és a levegőben is képes a legbámulatosabb megoldásokra. Van két elkapót, akik nem konzisztensek, de tökéletes paraméterekkel rendelkeznek a pontatlan QB-d mellé, hiszen olyan catch radiusuk (nem tudom jobban megfogalmazni) van, ami kevés játékosnak a ligában. Magyarul ami náluk még elérhető labda, az másnál már sima incomplete. Illetve egy középszar (nyilván pff ligamásodik) fal, amelyik alkalomadtán összeáll, de inkább nem, magyarul Camet meg kéne próbálni kimozgatni a zsebből jobbra, balra. Ezekből az emberekből kéne egy működő offense-t összerakni. Látszik, hogy Cam is akkor kapja el a ritmust, ha megy a no huddle, ezért aztán alig használjuk. Teljesen felesleges labdabirtoklásra játszani, ha nem tudsz utat nyitni a futódnak, illetve a védelem meg annyira nem jó, hogy ezzel stabilan meccseket nyerjél. Magyarul fel kéne pörgetni az O-t, különböző felállásokban egy támadás alatt erőltetni a no huddle-t (mert azért mint említettem tele vagyunk hibrid playákkal, CMC, FunFun és Benji is több pontján fel tud tűnni a pályának, Samuel meg egyszer csak hasznos lesz), szóval igenis ilyen irányba kéne elmenni. Rengeteg olyan matchupot lehetne kreálni, hogy főne az ellenfél DC-jének a feje, pláne, ha no huddle-ben folyamatosan variáljuk a felállást és össze se tudnak állni, nemhogy cserélni. Nem, ehelyett jön a szokásos szenvedés, felállunk két TE-del, van 5 mp a snap indításáig, nem lehet átnézni rendesen a pályát, Cam shotgunból vagy odadja a futónak nulla yardért (optimális esetben, vagy vmi nyomorék toss mínusz 5 yardért), vagy rányomják a zsebet, menekül, vagy lesz csoda, vagy nem. Rollout playt hányszor hívtunk idén? Annál jobb fegyver kevés volna, megvan az opció futni és passzolni. Hányszor mozgattuk ki Camet a passz előtt, mint mondjuk az Oakland a győztes TD előtt Carrt? Nekem ezek a legfőbb bajaim Shulával, mert tud ő jó meccset összerakni, Detroitban élmény volt nézni, milyen játékokat hívott (nyilván az OC is jobb, ha a játékosok megcsinálják a játékokat és nem faszok), aztán meg jön a totális meltdown.

Mondjuk a draftjaink is megérnének egy misét. Ki volt az utolsó igazán jó pickünk? Minek húzol kickert és FB-et ha nem váltod le a régi kickert, illetve nem használsz FB-et? Ennyire tele lett volna a roster? Jó ezek késői körök, de baszki, akkor húzzunk egy falembert vagy egy skill playát, hátha beválik. Olyan játékost fölösleges draftolni, aki nem illik a rendszerbe és nincs rá szükség.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Shulának ez volt a legrosszabb meccse, amire emlékszem, az a 4&2 megmagyarázhatatlan, pláne ezzel a fallal (az is megérne egy misét, hogy mi történt velük, mert az Eagles elleni meccsig ha nem is kiemelkedően - bár a PFF szerint 2. legjobb volt 😀 -, de teljesen korrektül játszottak). Amikor ott megindultunk, elkezdtünk no huddle-t használni, de futottunk belőle és nem passzoltunk, ami megint hiba volt, mert a Bears töltötte a boxot persze.

Persze igazad van gabo, a pitch Samuelnek jó hívás volt és mégis az ütött vissza a legkeményebben.

McCaffrey élete első broken tackle-jét ünnepeljük meg, mert sok nem lesz 😊 Volt az a hihetetlen látványos egykezes elkapása Cam szar passzából, de amikor futni kell, akkor azonnal lemegy (Stew most szerintem hozta az agilis játékát, ezzel a fallal ennyi volt benne). Ráadásul rossz döntéseket hoz, ugye elkapott egy passzt -5 yardért ahelyett, hogy leütötte volna, illetve elengedett egy puntot, ami miatt buktunk 15-20 yardot.

Most megy a fogadkozás persze, de eddig hét meccsen ötször szar volt az O. Na de Rivera kitalálta, hogy leegyszerűsítjük a dolgokat és minden rendben lesz, Dicksonnál bejött a tippje, úgyhogy vasárnap alázunk 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 550
Ezzel a vereséggel se lenne semmi bajom, ha azt hallanám hogy Samuel 12 763 pitch passzt kapot el hiba nélkül a PS ben Garett Gilbertől. Cam 1 milliót passzolt úgy hogy kevesebb mint 3 ms percig nézi a célpontját. Shula pedig teljes felszerelésve 4&2 gyakorol shoutgunbol teliboxxal.

Egyébként 2 pro bowler 2 all pro és coleman sérült, és nem ezen múlik.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Azon gondolkoztam, ha minden playben csak letérdelünk, majd puntolunk, több esély lett volna nyerni. Sőt igazából 3 spike kellett volna, hogy ne menjen az idő. A védelem ha egész nap fenn van, csak szerzett volna pontot. Az O-nak ez nem sikerült. Azért valahol igazán elszmorító, hogy másfél hét felkészülés után ezt sikerült összerakni. Gondolkoztam, hogy írok egy hosszasabb elemzést a borzalmas játékhívásról és a rossz edzői döntésekről, de igazából nem ezen ment el a meccs, az már csak hab volt a tortán. Jellemző, hogy az egyik legjobb playhívásból fumbli return TD lett, illetve Ron kb egyetlen (sztem) jó döntéséből (4&2-re nekimenni) turnover on downs. Ha a fumblinál Samuel megfogja a labdát, egy LB-t kellett volna megverni open fielden (akit Dickson csodálatosan nem blokkolt meg). A 4&2-re pedig Shula olyan játékot hívott be, amit sztem az összes néző tudott előre a TV-k előtt, nem csoda, hogy esély se volt meg csinálni. Azt nem értem Shulában, hogy miért nem akarja széthúzni a pályát, pl az ilyen Cam futásra is jóval esélyesebb, ha nincs tele a box, 5 elkapó feláll (csak raknak vele nagyjából szembe valakit) nyilván akkor tán a két safety sem a boxban pihikél, aztán az öt falemberre jut kb öt védő, között kellene két yardot szambázni előre. Ehelyett nyolc ember próbált megblokkolni kilencet, nyilván nem sikerült.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Régen baszta így fel meccsünk az agyam. Annyira de annyira több van ebben a csapatban! (kivéve az OL-t)
Gorro
Érdekes, mert szerintem meg ez a meccs azt bizonyította, hogy abszolút nincs sok ebben a csapatban. A D dominált, de nem tudjuk, mi lett volna, ha a Bears nem csak és kizárólag labdatartásra játszik, azért egy nagy playt így is beszoptunk. Felejtsük el a csoportgyőzelmet és a playoffot, örüljünk, ha összejön 8 W.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Tmix gyilkos banda...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Ha másért nem, ezért a meccsért el kéne zavarni mindenkit a picsába. Nyilván nem az edzők tehetnek a két return TD-ről, de ahogy ez a meccs menedzselve lett az megérne egy részletes elemzést. Talán egy jó döntése nem volt Ronnak....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát ennél szánalmasabb meccs nem hiszem, hogy volt valaha a franchise történetében.
gabokocka
Oh dehogynem, nagyon sok 😊

Ugye pont azt az egyetlen dolgot csináltuk az elején, amit nem lett volna szabad... A két pick meg egy csomó rossz döntés már annak a következménye lett, hogy hátrányba kerültünk. Az esetek 99%-ban igaz, hogy nem egy playen múlik a meccs, de ma az a Samuel balfaszság döntőnek bizonyult, jól ment az első drive, még abban a playben is lett volna potenciál, ha nem követ el egy amatőr béna hibát (egyelőre óriási bust a srác). Ha csak 3-0-ra mi vezetünk, ez egy teljesen más jellegű meccs, lehet, nem verték volna agyon Camet pl.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Régen baszta így fel meccsünk az agyam. Annyira de annyira több van ebben a csapatban! (kivéve az OL-t)

#KeepPounding
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/CarPanthersNews/status/922186554969378818

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Hát ennél szánalmasabb meccs nem hiszem, hogy volt valaha a franchise történetében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Luke nem lesz, Benji kérdőjeles.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fázom ettől a vasárnapi meccstől, mint a qrva élet. Szar idő is lesz, Benji is nyűglődik, nagy szenvedés várható, de remélem valahogy csak behúzzuk. Mondjuk a LB sor a Bearsnél is kidöglött, CMC-t kell tömni rövid passzokkal azt egyszer csak meglódul, illetve a read optiont is elővehetnénk, a Philly D is elszaladt világgá, nem is értem, minért nem használtuk többet (just Shula things...)
gabokocka
Amikor meg több read optiont játszottunk, az volt a baj
Jakehomer
az egyszerű read option most már nem is elég, az RPO a menő, különösen a shovel pass-os variációja 8)

szerk.: most látom csak, hogy McCaffrey is épp abból szerezte az első TD-jét
baggio
Igen, de magunk között szólva az szabálytalan TD volt, Kalil 3 méterrel a LoS előtt blokkolt, járt volna az ineligible man downfield flag.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding


Az ott biza egy sisak a kézben edzésre menet 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.