Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Butler egészségesen inaktív. A legutóbbi három első körös pick azért nem tűnik jackpotnak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Hall IR, Southward jött fel a PS-ből. Egyfelől szomorú,hogy Hallból nem látunk semmit idén, másfelől így azért bizakodó vagy Pep és Addison játékát illetően. Ja és így eggyel több opció van arra, hogy mindenki kedvence Colin később kerüljön pályára. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Amini múlt héten Turner helyére ugrott be guardként, mint tackle jobban teljesített preseasonben. Moton mondjuk nála is meggyőzőbb volt a backupok ellen, de valszeg akárki lesz az LT (ideértve Kalilt is) kelleni fog a besegítés Ansah ellen.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jay Cash-t sajnos kivágtuk. Sose láthattuk meccsen, és örok rejtély marad miért nem probáltuk Ki Boxsafetynek....

Ha már sérültek, Pep es Addison cinkes lenne de legalább annyit láthatnánl Horton CJ mit tudnak ha több szerepet kapnak. Matt helyet John Theust szívesebben nézném mint Silatolut. A Safety kérdéskört bárhogy megoldhatjuk csak ugy ne hogy Colin Free. Ők tudják majd hogy Bryd betud-e már szállni.

Egyébként Gunter skilljeivel nem vagyok annyira képben de megnézném edzéseken Safetybe.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Coleman, Cox és Ryan Kalil out, Matt Kalil, Pep és Addison kérdéses.
Most mondjam azt, hogy Matt nem volna akkora veszteség? Persze Silatolu eddig asszem egy playt játszott, sikerült is sacket engedni asszem holdinggal egyetemben. Viszont Pep és Addison kéne, nélkülük nem tudom ki a fene fog nyomást gyakorolni a szélről....

Nem a legjobb előjelek, pláne ha azt vesszük, hogy utána csütörtökön jön az Eagles, jó volna, ha nem halna le a csapat másik fele is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Az az érzésem, még pont jókor jáccottunk a Peccel 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
de nem gondolom, hogy ezért oroszlánok elé kéne vetni
gabokocka
Hát pedig vasárnap az vár rá. 😉
Bazzani
Touche 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
de nem gondolom, hogy ezért oroszlánok elé kéne vetni
gabokocka
Hát pedig vasárnap az vár rá. 😉

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Egyébként most kicsit utánaolvasva valami személyes dolog lehet a valóban primitív megjegyzés hátterében, a szorgos drukkerek már előásták a csaj mildly rasszista tweetjeit 😀
Jakehomer
Gyanús volt, mert azért a zárójeles kérdésemre magamnak reagálva, nem hiszem, hogy Cam ne találkozott volna még női riporterrel vagy újságíróval (akárcsak a pálya szélén), viszont eddig az ilyen jellegű megnyilvánulások elmaradtak. Mindegy, lapozzunk, vihar egy pohár vízben, miközben lehet új safety lesz a kezdőben a hétvégén 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyébként most kicsit utánaolvasva valami személyes dolog lehet a valóban primitív megjegyzés hátterében, a szorgos drukkerek már előásták a csaj mildly rasszista tweetjeit 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Igen, ez egy komoly probléma, ha egy ekkora ikon(?) úgy nyilvánul meg mint egy utolsó dél texasi hímsoviniszta redneck

 twitter.com/MMarcilla98/status/915688165733801985

 twitter.com/JourdanRodrigue/status/915683363675090944
ZERO_L
Ja, majdnem akkora bunkó volt, mint Gronk.


Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Valóban, ennél nagyobb problémák nincsenek az amerikai foci (társadalom) környékén. Gondolom furcsának vélte, hogy hölgyújságíró kérdezte ilyen mélységben, mert az eddigi pályafutása során férfi újságírók kérdezték. Nyilván nem volt szerencsés megnyilvánulás, de nem gondolom, hogy ezért oroszlánok elé kéne vetni (btw, ha olyan gyakoriak a női újságírók, akkor az elmúlt x évben hogy a fütyiben nem nevetett ki egyet sem, vagy lehet, hogy ilyen sajtótájékoztatón még nem kérdezte hölgy, vagy mi lehet a történet mögött?) Elnézést kell kérni nyilvánosan és legközelebb udvariasan válaszolni. Ennyi.

Mellesleg sztem nagyobb tahóság elfordulni és otthagyni a másikat, miközben kezet fognak vele és beszélnek hozzá.



Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Igen, ez egy komoly probléma, ha egy ekkora ikon(?) úgy nyilvánul meg mint egy utolsó dél texasi hímsoviniszta redneck

 twitter.com/MMarcilla98/status/915688165733801985

 twitter.com/JourdanRodrigue/status/915683363675090944



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Na, Camnek sikerült nevetnie egy női újságírói kérdésen, ebből szokás szerint áll a bál. Komolyan, mi problémák vannak.

Amúgy kb a fél csapat nem edzett tegnap, viszont Samuel már igen, illetve Kalil is mozgolódott vmit.

Ja és Pep lett a hét védője az NFC-ben, eddig nagyon bejött ez a reunion 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Byrd elméletben illik a D-be, nyilván oka van, hogy FA volt, de a jó öreg Colinhoz képest upgrade még féllábon is.
Jakehomer
Hozzá képest a fórumra irkálok fele az lenne 😀 Az ösztönei kiválóak, kérdés milyen fizikális állapotban van.
Az a durva, hogy -5-ös turnover mutatóval állunk 3-1-gyel, ha a D elkezdene labdákat szerezni, ugrásszerűen javulnának az esélyeink a jó szereplésre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Byrd elméletben illik a D-be, nyilván oka van, hogy FA volt, de a jó öreg Colinhoz képest upgrade még féllábon is.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Mindegy, a szezon ezen szakaszában komoly játékost már nem nagyon lehet találni a piacon, kukázunk azt meglátjuk mi sül ki belőle. Nagyon jó volna nyerni Detroitban, ez egy olyan meccs, amin a playoff is múlhat adott esetben a tiebreakerrel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jairus Byrd a fedélzeten. Kérdéses milyen állapotban van, a Saintsben nagyon vakon volt, hátha itt életre kel. De legalább látjuk a problémát és megpróbáljuk orvosolni.
gabokocka
Tavaly a Saintsbe mindenki vakon volt , nem hiszem hogy tudással baj lenne. Inkább elkopott 30 éves nem egy szuper atléta fizikai adotságai meg elég korlátozottá teszik. Nem szeretem az ilyen safetyket 2-3 jó évük van aztán elfogynak és nem tudnak kompenzálni
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jairus Bryd a szerencsés áldozat. Még egy törpe

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gronk flop sztem fújható volt, Chung pedig tényleg majdnem letépte a srác fejét ...Gilmore ra kicsit utaztak.
Nem a bírók miatt kaptunk ki, ritka szar a védelem
Motion után toporogtak, mint kezdő buzik a gőzfürdőben...sírtam..
Gratula, sok sikert a továbbiakban.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Jairus Byrd a fedélzeten. Kérdéses milyen állapotban van, a Saintsben nagyon vakon volt, hátha itt életre kel. De legalább látjuk a problémát és megpróbáljuk orvosolni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Beszélhetünk a bírókról, mert én nem úgy láttam, hogy mi jöttünk ki jobban belőle. Két ítélet volt, amit joggal vitathat a Pats, az egyik a Gronk OPI, amit nem szoktak bedobni, mert tényleg minimális kontaktot csinált Luke-on, a másik meg egy illegal use of hands, és ez volt a sokkal súlyosabb, mert egyrészt kamu volt, másrészt elrontott 3rd down helyett életben tartott egy drive-unkat, aminek a végén TD-t szereztünk.

Ugyanakkor a Chung holdingban nem is értem, mi volt véleményes, amikor simán lehúzta CMC fejét a sisakjánál fogva... És Gilmore egyik illegal use of hands flagje is jogos volt, persze nagyon ritka, hogy egy meccsen kettőt is dobjanak egy emberre, valszeg utaztak erre a bírók.

A mérleg másik serpenyőjében több kisebb eset (mint pl amit írtál a picknél Byrdön volt egy kis DPI, de az ilyenek nálam beleférnek) mellett a meccs két legnagyobb bírói hibája van, méghozzá az ordas nagy false start, amivel ugye 4th&8 lett volna a 4. negyed közepén két TD hátrányban, ergo simán lehet, hogy már ott lezárjuk a meccset, illetve a botrányos Gronk flop, ami egyrészt legalább 30 yardos kamu volt, ráadásul ugyancsak TD-t csináltak belőle végül.

Egyezzünk ki döntetlenben és akkor még rendes voltam 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Visszanézve a meccset pár érdekesebb gondolat. A bírók igen, szarok voltak, akadt nem egy véleményes ítélet, ami nekünk kedvezett (két illegal use of hands, Chung holding, két OPI), ugyanakkor a másik oldalt is voltak hibák, fura callok (Gronkon a DPI vmi szánalom volt, a picknél is volt bőven contact Byrdön, ami miatt nem tudta megfutni a route-ot, illetve legalább két szabad szemmel látható false start nem lett befújva), de összességében ebből most mi jöttünk ki jobban. Ugyanakkor nem emiatt nyertünk, hiszen nagyon kellett a végén az a FunFun catch, hogy Gano berúgja, a védelem majd három és fél negyeden 16 pontot tartsa Bradyéket, szóval tettünk eleget, hogy nyerjünk. Persze jöttek a szokásos balfaszságok, két TD előnynél beszartunk, hogy nyerhetünk, rendkívül passzívra váltott a védelem, nyilván a safetyk elfogytak, de akkor sem lett volna szabad ennyire leolvadni. Az O is vakvágányra került, szerencsére még egyszer felszívtuk magunkat, pont mint 2015-ben tettük jó néhányszor.

Amúgy Shaq, ha lehet, ne maradjon már egy az egyben Amendola szintű WR-ekkel. Azért van nickel CB, hogy játsszon, Munnerlyn nem is kutya, szóval baszki, használjuk már jobban a keretet. Tetszett viszont a 3 RB-es felállás, pacsi Shulának. Illetve végre felálltunk időben a snapekhez, Cam is jól olvasta a védelemnek nevezett izét a túloldalon, jó döntéseket hozott a legtöbb esetben, kihasználtuk a hibákat, szóval jár az elismerés. Ja és Adams is jó volt, két szép levédekezett passz, hozza amit kell, pedig aggódtam miatta a szezon előtt. Ami fáj, hogy CMC a tacklek között nulla, hoztuk egy szituációs játékost 1/8-ra. Persze ettől őt még lehet jól használni (pl a Fozzy TD nélküle biztos nem lett volna meg), de, hogy is fogalmazzak, ez így kevés tőle, ilyen helyen ennél sokkal komolyabb értéket kellett volna választani. Mindegy ezen már kár sírni, azzal kell főzni, ami van.

Viszont a Lions ellen kell egy kezdő safety Adams mellé, kéne mélységi opció a passzjátékba (Byrd kéztörés, Samuel nem tudom lesz-e), szóval lesz min agyalni. Megmondom őszintén, én a Saints meccs után elengedtem a szezont, és nem azért mert kikaptunk, hanem a Cam által az első három hét során nyújtott játék miatt. Viszont a vasárnapi után újra van értelme az egésznek, nem azt mondom, hogy tuti a PO, mert nagyon nem, de ismét látom a keretben, hogy komolyat domborítsunk, ha sikerül ősz végére összeállni. Addig minél több W-t kell gyűjteni, mert idén tényleg brutális lett az NFC South.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem tudom hogy gondolják hogy nem hoznak Safety-t. Azzal ki is szállunk a buliból. Most nem tudtak külön erre rákészülni a Patsnél mert meccsközben történt de erre már a Lions komoly gameplant tud írni. Ezen fostunk egész holt szezonba én meg mondtam hogy ő nem kell ha baj van hozunk valakit safety az tömeg cikk. Erre baszdmeg Coleman off 3 meccsre, Cox jön be Ss be Adams megy FS be Cox megsérül Jonesra dobnak mindent . És meccs után azt mondják hát Cox csak jól lesz meg ott van Jones meg hát ha nagyon kell ott van Dezman a gyakorlobol .....

Bejelentkezek én is ingyen vállalom lehet engem választanak csak ne kelljen azt a kurva pénzt költeni valakire. Olyan roster helyek vannak komolyan mondom....... Safety deep ugy fog kinezni a Lions ellen hogy Portás, hóember Derek Anderson. De az se lep meg ha visszahozzuk Ohert Safetynek, pont annyi közé van hozzá mint Jonesnak
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Coleman MCL sprain, huh, asszem ezt 2-3 meccsel megússzuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.