Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Hogy egy klasszikus idézzek: "Ki? Én? Én nem?" Fogadok rájuk, akkor persze drukkolok.

OFF. soha nem értettem, hogy lehet külföldi csapatnak drukkolni. Az én szívemben csak és kizárólag szülőfalum aranylábúi számára van hely

Jeffery kezdő állítólag. Múlt héte azt mondtam, Bennettől 5 elkapás kell minimum, és akkor nyerünk. Ez nem jött össze. Múltkor Spaeth villantott egyet, szóval ő 3 évig semmit nem fog csinálni, szóval most ugyanez Jeffery, vagy Davis. Esetleg Forte, de ő annyira fájdalmasan átlagos idén.

Christian Ponder

füligjimmy
És a Bears az nem külföldi? 😊
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Teo jön hozzánk? 😛Antman
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
+1, énrgaby_
+ még 1 én is

több mint 11 éve
rgaby_ Chicago Bears 47
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
+1, én
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Hogy egy klasszikus idézzek: "Ki? Én? Én nem?" Fogadok rájuk, akkor persze drukkolok.

OFF. soha nem értettem, hogy lehet külföldi csapatnak drukkolni. Az én szívemben csak és kizárólag szülőfalum aranylábúi számára van hely

Jeffery kezdő állítólag. Múlt héte azt mondtam, Bennettől 5 elkapás kell minimum, és akkor nyerünk. Ez nem jött össze. Múltkor Spaeth villantott egyet, szóval ő 3 évig semmit nem fog csinálni, szóval most ugyanez Jeffery, vagy Davis. Esetleg Forte, de ő annyira fájdalmasan átlagos idén.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Real fanos Bears fanok csatlakozhatnak? 😛Süsü
Nem a legjobb, de egye fene beveszünk 😀.

Kíváncsi vagyok az OL mai teljesítményére. 2 héttel ezelőtt Webb jól semlegesítette Allent, pedig a játékok 40%ban nem volt besegítés. Most idegenben, csarnokban, nagy hangzavarban. Meglátjuk.tüsi91
Elárulom,hogy van egy Bears fan cimbim aki Barcás...szerinted,ha nem a mackókról van szó,akkor hogyan jövünk ki egymással? 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Real fanos Bears fanok csatlakozhatnak? 😛Süsü
Nem a legjobb, de egye fene beveszünk 😀.

Kíváncsi vagyok az OL mai teljesítményére. 2 héttel ezelőtt Webb jól semlegesítette Allent, pedig a játékok 40%ban nem volt besegítés. Most idegenben, csarnokban, nagy hangzavarban. Meglátjuk.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Én a Crystal Palace-t szeretem. Bevesztek? 😀 Hajrá Macikáim. KELL KELL KELL a W!!!!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Real fanos Bears fanok csatlakozhatnak? 😛Süsü
hát naná, a Bears összetart minket, a soccer meg vasárnap este már úgysem érdekel senkit 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
Real fanos Bears fanok csatlakozhatnak? 😛
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
Most minden Bears fant a képernyők elé, ezt a meccset meg kell nyerni. Elő kell lépnie az O-nek és több pontot kell csinálni mint amit kapunk. Ha mi vezetünk akkor nyerhetünk, ha futnunk kell az eredmény után akkor nagy bajban vagyunk általában. Magunkhoz kell ragadni már az elején a kezdeményezést, ha a Vikingsnak kell mennie akkor ők sem tudnak semmit csinálni - a GB elleni meccsen az utolsó negyedben nem volt futása AP-nek! Ki kell erőszakolni hogy Ponderre bízzák a labdát, aztán reménykedni hogy hozza azt amit tud és nem élete meccsét játssza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
norris: sztem sima lesz 31-13, vagy ilyesmi. Ők nem lettek jobbak, mi nem lettünk rosszabbak. Ellenük a második félidőben 5-6 kezdő hiányzott, plusz át kellett rendezni a támadófalat is. Kérdezek mindenkit, a Hox ellen ha Wright a végén megfogja, oszt lecsengetik, akkor is ilyen öngyilkos lenne a hangulat?

Christian Ponderfüligjimmy
Ó, én nem írtam, hogy ne remélném a győzelmet, olyan nincs! Bízok Cutlerben, szerintem idén egy tekintetben biztosan nagyot lépett előre, ez pedig a vezér szerep, megcsinálja és győzelemre vezeti a mackókat! 😊

Csak arra céloztam, hogy bizony vannak nehézségek, és ugye azért az NFC North az az NFC North, itt nincs könnyű meccs, soha.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
Nem öngyilkos sztem a hangulat, csak a PO küszöbén egy hazai pályás hosszabbításos vereség amikor meglehetett volna elég demoralizáló. Remélem a srácoknak nem mert így ez végképp kulcsmeccs, egyébként én is győzelmet várok, ha nem is olyan simát mint te.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy valahogy össze kéne hozni egy közös draftnézést.
Üvölteném Veled, hogy mackóóóóóóó.

Amúgy tényleg rengeteget dropolunk, még Megatronnak is van meccsenként 2 legalább.Bazzani
Nem szeretek felétek rohangálni, mióta a Gyilkos elméket nézem, szent meggyőződésem hogy egy nekrofil birkapásztor fogságba ejt a tanyáján, és ott aztán senki nem hallja meg a sikoltásomat.

norris: sztem sima lesz 31-13, vagy ilyesmi. Ők nem lettek jobbak, mi nem lettünk rosszabbak. Ellenük a második félidőben 5-6 kezdő hiányzott, plusz át kellett rendezni a támadófalat is. Kérdezek mindenkit, a Hox ellen ha Wright a végén megfogja, oszt lecsengetik, akkor is ilyen öngyilkos lenne a hangulat?

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Ennyi hiányzóval idegenben, csoport rangadón, ha győzünk, megérdemeljük a Po-ot!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy valahogy össze kéne hozni egy közös draftnézést.
Üvölteném Veled, hogy mackóóóóóóó.

Amúgy tényleg rengeteget dropolunk, még Megatronnak is van meccsenként 2 legalább.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gyerekek én rájöttem mi volt múlt héten a probléma. Nem volt kit anyázni. Tice korrekt meccset hozott, a fal jól játszott.

De gond egy szál se. Hester visszatér, Hayden a kezdő CB, és ha netán jók lennének még mindig ott van Kellen Davis.

tüsi91
Nem lepődnék meg, ha szezon végén azt olvasnám, hogy a ligában a legtöbbet droppolt a Lions, második a Bears. Minden meccsen van 3 tiszta drop, meg kettő olyan, hogy hát igen, elkapható lett volna. Big Love szinte biztosan marad, szóval nem tudom, drafton mi lesz (mackóóóóóóóóóó), és arra is kíváncsi vagyok, hogy ezek a read option irányítók mennyire lesznek sikeresek hosszútávon. Velük nem nagyon tudunk idén mit kezdeni.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Gyerekek én rájöttem mi volt múlt héten a probléma. Nem volt kit anyázni. Tice korrekt meccset hozott, a fal jól játszott.

De gond egy szál se. Hester visszatér, Hayden a kezdő CB, és ha netán jók lennének még mindig ott van Kellen Davis.

tüsi91
Én azt is bevállalom,hogy anyázzatok engem,csak jussunk be a PO-ba!!! 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gyerekek én rájöttem mi volt múlt héten a probléma. Nem volt kit anyázni. Tice korrekt meccset hozott, a fal jól játszott.

De gond egy szál se. Hester visszatér, Hayden a kezdő CB, és ha netán jók lennének még mindig ott van Kellen Davis.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hester tuti nem fog beszarni, ha közeledik felé valaki... Főleg egy agyrázkódás után. De nem ám. Remélem Jeffery lesz a starter.

tüsi91
Lehet azt hiszi, tűz-víz-repülőt játszanak. Fogadok, hogy már oviban is ő nyert. Szegénykémmel valamit kezdeni kéne, sok közönségkedvencet kiabáltak már le a szurkolók a pályáról, nem kéne idáig jutni.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hester tuti nem fog beszarni, ha közeledik felé valaki... Főleg egy agyrázkódás után. De nem ám. Remélem Jeffery lesz a starter.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Jeffery sanszosan játszik. Jeah

Hester biztosan. Eeeeeeeeeehhhhhh

Christian Ponderfüligjimmy
Tim Jennings out. Ez már szintén biztos.soma80
Bennett is out.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jeffery sanszosan játszik. Jeah

Hester biztosan. Eeeeeeeeeehhhhhh

Christian Ponderfüligjimmy
Tim Jennings out. Ez már szintén biztos.