NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Reiff és DeCastro még így is benn lett volna.
Mindkettő hatalmas upgrade lenne sztem.
Idén is érdekes lesz az utolsó meccs. Nekünk lényegtelen míg nektek alighanem a POról dönt majd.Bazzani
ennek ellenére sztem ti nyertek majd 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Reiff és DeCastro még így is benn lett volna.
Mindkettő hatalmas upgrade lenne sztem.
Idén is érdekes lesz az utolsó meccs. Nekünk lényegtelen míg nektek alighanem a POról dönt majd.Bazzani
Ez most részlet kérdés.
Utólag visszanézve húztál egy nickel rushert, aki semmi különöset nem mutatott első körösként. Cserébe egy agyrázkodás és egy térdsérülés befigyel. AJ szintúgy fele szezonban maródi, Hardin IR, Rodriguez jó játékos, neki is voltak térd panaszai. Frey PS, McCoy McDonalds.

Pont ma beszéltünk arról, hogy 3 esztendővel ezelőtt tét nélkül, 16. héten legyőztük a Vikingst, elütve őket az 1. kiemeléstől. A vége az lett, hogy NO-ban kiestek. Szóval biztos komolyan veszi a Lions.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff és DeCastro még így is benn lett volna.
Mindkettő hatalmas upgrade lenne sztem.
Idén is érdekes lesz az utolsó meccs. Nekünk lényegtelen míg nektek alighanem a POról dönt majd.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
És azzal a győzelemmel sikerült lemaradnunk Clady-ről, helyette Chris "Big Bamba" Williams játékjogát megszereznünk.

Aaron Rodgersfüligjimmy
Utána még megcsaptuk itthon a New Orleanst is... Ezeken a meccseken megy a szekér. Tavaly se kellett volna nyerni Minnyben. Mindössze Cutler mezszámával megegyező draft pozíciót buktál. S akkor lehet nem McClellin jön, AJért fel se kellett volna kullogni 5 helyet, s a trade miatti 5. körös pick helyén húzhattál volna egy olyan játékost, aki már rosteren sincs.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
És azzal a győzelemmel sikerült lemaradnunk Clady-ről, helyette Chris "Big Bamba" Williams játékjogát megszereznünk.

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most olvasom csak, hogy Rodgerst 42szer sackelték idén, így különösen fáj, hogy Melton, Mekkelek doubtful, Toeaina questionable. Győzni csak extrém nyomással tudnánk.

Az O-ról nem is beszélek, Mettyúz játszik...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
Én még akkor nagyon kiscsikó voltam. Azt se tudtam mi az az NFL. Pont azon a napon töltöttem a születésnapomat. Az csak jelent valamit. 😛 Abban segíthetnétek viszont,hogy ezt a 16. heti MNF-t honnan tudom letölteni. Szívesen megnézném ráhangolódás miatt. Süsü
Mondanám, hogy ugorj át hozzám 😀, mert nekem megvan.
TYT-n tuti fenn van, de lehet egyéb torrent oldalakon is.

De az összefoglaló is megteszi azért.

Ez a meccs anno csodálatosan alakult. A Lovie vezette D betlizett, az utolsó játékot Cutler hívta át, tehát még nem is Turnert kellett fényezni. Jaynek talán az egyik legjobb meccse volt Bears szemszögből, egy cslódással teli év végén. Óriási győzelem volt.tüsi91
Megnéztem az összefoglalót. Brutális amit ott láttam. Szívesen megnézném az egész meccset és meg is fogom. Megnézem TYT-n és imádkozom,hogy fentlegyen 😀 Amúgy meg hívhatsz...😀 Viszek sört! 😀Süsü
A sport összehozza az embereket. Kár, hogy nem Kaliforniában éltek 😉.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
Én még akkor nagyon kiscsikó voltam. Azt se tudtam mi az az NFL. Pont azon a napon töltöttem a születésnapomat. Az csak jelent valamit. 😛 Abban segíthetnétek viszont,hogy ezt a 16. heti MNF-t honnan tudom letölteni. Szívesen megnézném ráhangolódás miatt. Süsü
Mondanám, hogy ugorj át hozzám 😀, mert nekem megvan.
TYT-n tuti fenn van, de lehet egyéb torrent oldalakon is.

De az összefoglaló is megteszi azért.

Ez a meccs anno csodálatosan alakult. A Lovie vezette D betlizett, az utolsó játékot Cutler hívta át, tehát még nem is Turnert kellett fényezni. Jaynek talán az egyik legjobb meccse volt Bears szemszögből, egy cslódással teli év végén. Óriási győzelem volt.tüsi91
Megnéztem az összefoglalót. Brutális amit ott láttam. Szívesen megnézném az egész meccset és meg is fogom. Megnézem TYT-n és imádkozom,hogy fentlegyen 😀 Amúgy meg hívhatsz...😀 Viszek sört! 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
Én még akkor nagyon kiscsikó voltam. Azt se tudtam mi az az NFL. Pont azon a napon töltöttem a születésnapomat. Az csak jelent valamit. 😛 Abban segíthetnétek viszont,hogy ezt a 16. heti MNF-t honnan tudom letölteni. Szívesen megnézném ráhangolódás miatt. Süsü
Mondanám, hogy ugorj át hozzám 😀, mert nekem megvan.
TYT-n tuti fenn van, de lehet egyéb torrent oldalakon is.

De az összefoglaló is megteszi azért.

Ez a meccs anno csodálatosan alakult. A Lovie vezette D betlizett, az utolsó játékot Cutler hívta át, tehát még nem is Turnert kellett fényezni. Jaynek talán az egyik legjobb meccse volt Bears szemszögből, egy cslódással teli év végén. Óriási győzelem volt.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...tüsi91
Én még akkor nagyon kiscsikó voltam. Azt se tudtam mi az az NFL. Pont azon a napon töltöttem a születésnapomat. Az csak jelent valamit. 😛 Abban segíthetnétek viszont,hogy ezt a 16. heti MNF-t honnan tudom letölteni. Szívesen megnézném ráhangolódás miatt.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azon a meccsen és a rá következő Lions elleni győzelemmel Cutler megmentette Lovie állását. A helyzet kísértetiesen hasonlít.
Ha a védelem 21 pont alatt tartja a Packerst, jó munkát végeztek. Az offensenek kell előlépni és nem 14-17 pontokat szerezni éles meccsen.

21 pont felett egyébként 2007. december 23-án szereztünk a Packers ellen: 35-7re vertük a már POban lévő ellenfelet. Ideje lenne...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Remélem holnap valami hasonló lesz, jó lenne megélni még egy nagy győzelmet ebben a szezonban + most még egy PO-t is érhet a Win...

GO BEARS!!!davemayer
Én csak ennyit akarok. Semmi mást. Beérem ennyivel is a szezonra. Egy győzelem még és ígérem nem fogok többet elvárni az idén! 😕
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Eszembe jutott egy meccs abból a szezonból amikor az Öreg kidőlt már az első fordulóban (Pont a packers ellen). Akkor a végén már nem volt esély a PO-ra, MNF-on fogadtuk az 1st seedeért hajtó Vikingst, azt amiben Favre volt a QB és Peterson is élete egyik legjobb szezonját futotta. Akkor még kisebb volt az esélyünk a győzelemre, mégis a meccs előtt úgy éreztem nyerhetünk így fent is maradtam. A Bears az első félidőben hengerelt, elhúzott 16-0ra, aztán Favre élete egyik legjobb félidejét hozta a második, egy utolsó másodperces TD-vel lehozták döntetlenre a meccset. Jöhetett a hosszabbítás ahol Hunter Hillenmeyer megrázta magát, csinált egy fumble-t Petersonon és már FG-range környékén volt a Bears. Ott aztán Cutler dobott egy 30 yardos TD-t Aroma-nak és felrobbant a stadion, mindenki őrjöngött én meg majdnem levertem a monitort úgy ráztam az öklöm 😀

ha titeket is elkapott a nosztalgia: itt a catch (ami pont nem látszik 😊 )

itt az összefoglalója a meccsnek:



Ezzel a győzelemmel megakadályoztuk a Vikings 1st seedjét így végül nekik kellett menni a Saints-hez a főcsoportdöntőben- többek szerint ott azért (sem) jutottak tovább a vikingek mert a Superdome hangulata nem feküdt nekik (Favre meccs végi INT-jét is azal magyarázták hogy a nagy hangorkán miatt a WR-e félreértette a playt és rossz route-ot futott).


Az a Bears gyengébb volt mint a mostani, több szempontból is, például nem volt ilyen elkapója Cutlernek mint most Marshall.
Remélem holnap valami hasonló lesz, jó lenne megélni még egy nagy győzelmet ebben a szezonban + most még egy PO-t is érhet a Win...

GO BEARS!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Remélem ilyen könnyű lesz! 😉

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most olvastam a profootballmagazin.hu-n, hogy Cuttler középső térdszalagja meghúzódott, de tudja vállalni a játékot.laccoo74
Ajánlott olvasmányok továbbá:
 www.chicagobears.com/index.html
 www.windycitygridiron.com/
 www.nfl.com/
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/
picidzé
Az egyik legfontosabb szerintem a  www.twitter.com
Rengeteg friss információ-morzsát lehet itt találni.dcsicsak
Nem használom, mert addiktív, valakinek meg dolgoznia is kell ugye. Amúgy tökéletesen igazad van.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
jó ez a hsz csak nem írtál számlaszámot 😛

ha ez olyan lesz mint a bounty-rendszer akkor hajlandó vagyok Rodgers sisakjáért( lehetőleg fejjel együtt, de lehet mellette is nem számít 😀 ) felajánlani egy jelentékeny összeget 😊davemayer
Ne a kifogásokat keresd, a lóvét add! Úgyis itt a karácsony, és én például a dupla anállal is úgy vagyok, ha be kell vállalni, akkor inkább adjuk, mint kapjuk. Csak nem biztos, hogy Cutler térde jó állapotban lesz, oszt a csapat inkább szépen lehasal, és reménykedik, hogy a másik fél gyengéd lesz. Fizikum kell ám ehhez a társasjátékhoz.

A védelemből hiányzik: Lach, Mekk Elek, Melton, Jennings. Kérdéses: Hayes, Big Toe. Aaaaaz igen

Aaron Rodgersfüligjimmy
If Geno Hayes (knee/questionable) cannot play Sunday, expect #Bears to use Blake Costanzo at strong-side linebacker

Ha Hayes se lesz, akkor jöhet majd Costanzo. Lassan ez már nem is B, hanem C csapat... Tisztes helytállás?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Hayes netán nem hadra fogható, jöhet JT Thomas. Ha Big Toe sem játszik az gáz, mert marad Paea, Collins, a héten visszaigazolt Okoye. Alighanem, akkor Izzy sokat lesz belül. Ha Izzy sokat lesz belül, marad Wootton és Peppers (ő is indul majd belülről) endnek. Akkor lehet, hogy az Ozozugwu vagy hogy írják srácot is megismerjük a pályán. Sok a ha, de lehet belőle valóság is.

S ki a pöcsöm játszik majd safetyt ha netán Wright - Conte duóból az egyik kiesik? Walters?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Most olvastam a profootballmagazin.hu-n, hogy Cuttler középső térdszalagja meghúzódott, de tudja vállalni a játékot.laccoo74
Ajánlott olvasmányok továbbá:
 www.chicagobears.com/index.html
 www.windycitygridiron.com/
 www.nfl.com/
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/
picidzé
Az egyik legfontosabb szerintem a  www.twitter.com
Rengeteg friss információ-morzsát lehet itt találni.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
A védelemből hiányzik: Lach, Mekk Elek, Melton, Jennings. Kérdéses: Hayes, Big Toe. Aaaaaz igen
füligjimmy
Megesznek reggelire.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jó ez a hsz csak nem írtál számlaszámot 😛

ha ez olyan lesz mint a bounty-rendszer akkor hajlandó vagyok Rodgers sisakjáért( lehetőleg fejjel együtt, de lehet mellette is nem számít 😀 ) felajánlani egy jelentékeny összeget 😊davemayer
Ne a kifogásokat keresd, a lóvét add! Úgyis itt a karácsony, és én például a dupla anállal is úgy vagyok, ha be kell vállalni, akkor inkább adjuk, mint kapjuk. Csak nem biztos, hogy Cutler térde jó állapotban lesz, oszt a csapat inkább szépen lehasal, és reménykedik, hogy a másik fél gyengéd lesz. Fizikum kell ám ehhez a társasjátékhoz.

A védelemből hiányzik: Lach, Mekk Elek, Melton, Jennings. Kérdéses: Hayes, Big Toe. Aaaaaz igen

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most olvastam a profootballmagazin.hu-n, hogy Cuttler középső térdszalagja meghúzódott, de tudja vállalni a játékot.laccoo74
Ajánlott olvasmányok továbbá:
 www.chicagobears.com/index.html
 www.windycitygridiron.com/
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/huyi5phugow13jxetlvk.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

 sportsillustrated.cnn.com/nfl/

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
A megfelelő személy felé irányítjátok a csodálatotokat. A következő lépés a fizetésetek 10 százalékánál nem kisebb összeg felajánlása. A spirituális vezetőknek is kell enni.

Aaron Rodgersfüligjimmy
jó ez a hsz csak nem írtál számlaszámot 😛

ha ez olyan lesz mint a bounty-rendszer akkor hajlandó vagyok Rodgers sisakjáért( lehetőleg fejjel együtt, de lehet mellette is nem számít 😀 ) felajánlani egy jelentékeny összeget 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A megfelelő személy felé irányítjátok a csodálatotokat. A következő lépés a fizetésetek 10 százalékánál nem kisebb összeg felajánlása. A spirituális vezetőknek is kell enni.

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most olvastam a profootballmagazin.hu-n, hogy Cuttler középső térdszalagja meghúzódott, de tudja vállalni a játékot.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ne tévesszen meg sankit a nevel alatt a Patriots fan felirat, még régen, amikor regeltem az nfl.hu-n, akkor kezdett érdekelni ez a remek játék, és én is mint sokan mások, az akkor legnépszerűbb csapatnak kezdtem szurkolni.Remélem, ezért senki nem fog megkövezni.Aztán átalakult az oldal, és úgy maradt a dolog, és nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni.Amúgy nekem a kedvenc játékosom a kicker Robbie Gould.laccoo74
Beállítások oldalon szabadon átírható a rang.ChesterPapa
Köszönöm a helpet!