Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kezd felmerülni hogy Cutlert nem igazoljuk újra... Aszondja Jim Miller mert nem tud egészséges maradni. LOL? Nemtom igazából melyik irányító bírná ki ilyen fal mögött sérülésmentesen. Példának Arizona fala hasonló mélységeket verdes, Kolbász az kihullott rendesen (nem is nyertek azóta?).Delete
S akkor mi lesz, ha nem igazolják újra? Hozunk vmi fiatal csókát? Biztos örülne neki, hogy beledöngölik a stadion alatti csatornarendszerbe. Én nem értek hozzá, de esetleg megpróbálnék támadófalat tenni az irányítóm elé. Néhány másik franchisenál egész jól bejött. Tavaly rájöttek arra, hogy normális elkapó nélkül sem lehet maradandót elérni. Hozták Marshallt, draftolták Jeffery-t. Lehet idén rájönnek, hogy falat is kellene építeni? Pár évet lemaradtunk ezzel az egészen meghökkentő felfedezéssel.

Amúgy nem tudom melyik újságíró szopta ezt ki, de a Tribune színvonala a vasárnapi blikkel vetekszik. Bowenen kívül bármelyik másik helyett én is tudnék hasonló kvalitású cikkeket írni. Fele annyiért...
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Kezd felmerülni hogy Cutlert nem igazoljuk újra... Aszondja Jim Miller mert nem tud egészséges maradni. LOL? Nemtom igazából melyik irányító bírná ki ilyen fal mögött sérülésmentesen. Példának Arizona fala hasonló mélységeket verdes, Kolbász az kihullott rendesen (nem is nyertek azóta?).


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A rendszerrel nekem csak annyi bajom van, hogy a tavalyi jobb volt. Tavaly nyertél olyan meccseket, ahol a D nem nyújtott valami remek teljesítményt, de önerőből sikerült feltenni a táblára kiélezett küzdelemben pl az Eagles ellen 30 pontot, a Chargers ellen meg 31-et. 2010re meg már vissza se ugrok, amikor a Jets ellen 5 darab TD drivet vezetett Cutler. Idén az igazán szoros meccseken valahogy nem sikerül az offensenek 20 pont fölé kerülnie...

S akkor a tavalyi játékos keretből vedd ki Williamst, Barbert, meg mondjuk Knoxot, tedd be Marshallt, Busht, meg Jefferyt. Persze szerencsénkre a liga legjobb offenzív fala idén is kivonul a gyepre, s idén már azt a bravúrt is elérték, hogy kétszer egymás után jól játszanak.

No meg az idei rendszer annyira jó, hogy se Cutler, se Forte meg se közelíti a tavalyi önmagát...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A rendszerrel nekem csak annyi a bajom, hogy nem konzisztens fejlődést látok, hanem a sok szar meccs között pár jót. Ne legyen az, hogy évekig marad egy coach mert "a három hete is milyen jó meccset hívott".

Persze jövőre biztos teljesebb képet fogunk kapni, hogy Tice mit is szeretne pl összehozni.

Plusz ahogy te is írtad - ha jól értelmeztem -, eddig nem is látszik, hogy a Cutler-Marshall síkról nagyon el szeretnénk mozdulni. Persze, hogy is lehetne Devin Hesterekkel, meg ilyen TE állománnyal...

Ha az utolsó három meccsen is ilyen homály lesz a játék, remélem Emery rálép pár ember | faszá | -ra az offszezonban.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem ártana egy szabályváltoztatás, azért personal faultot ne neglegáljunk egy holding, vagy valami miatt. Hamár player safety pincétől padlásig. Ráadásul ezek szerint másodszor izélünk erre négy meccs alatt.

De jó, az ESPN A adja a mi meccsünket vasárnap 19.00-től, HD-ben nézhetem ahogy lealáznak minket hazai pályán. Yeahhhh...
davemayer
Az nem lenne egy rossz taktika, ha mindenki elkapná a labdát. Bekenték valamivel? Nem lehet úgy OC-t fikázni, ha egyszerűen senki nem tudja elkapni az a #&@#{>& labdát. Nem lenne annyira használhatatlan ez a rendszer, csak van benne hely 1 darab elkapónak, és egy tight endnek. Már 2 WR sincs benne értelmesen használva, 3 hát olyan magas szám az sohase nincsen is. 2009-ben Turnert kirúgni, Rick Dennison kezébe a gyeplőt. Big Love már ezért is megérdemli a szarosbödönt. De jelenleg az O Top 13 játékosából minimum 6 nem NFL szint.

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
De jó, az ESPN A adja a mi meccsünket vasárnap 19.00-től, HD-ben nézhetem ahogy lealáznak minket hazai pályán. Yeahhhh...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553

Ezért volt valami bünti?
füligjimmy
A pályán nem. Volt egy támadószabálytalanság is, aztán penalties offset...

Csekket sem olvastam még, hogy kapott volna. A héten majd kiderül
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én olyan izgatott vagyok amiatt, hogy ki lesz az új edző, és kiket fogunk draftolni..... Chucky&Monte reunion, úgyis szeretünk mindent, ami Tampa 😀

Amúgy az egyetlen logikus magyarázat az elmúlt hetek pechsorozatára, hogy az új hölgyismerősöm a hibás. Fel kell őt áldoznunk.

Ezért volt valami bünti?



Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Forte basszus...baby bogyóóóó...így ordítottam mikor körbetáncolta a védőt...istenem de gyönyörűséges volt. A tavalyi szezon eleje jutott eszembe...pl ez  www.youtube.com/watch?v=-q5DVEF4aws a torkomba volt a szívem úgy dobogott. :/ Sajnálom,de ennyi pénzért többet vár az ember még ezeknél is. Itt valami susmus van a háttérben...egyszerű politika. 😕  www.youtube.com/watch?v=xE3desWsPI0 ezekről ne is beszéljek...istenem,de kemény volt a saints ellen az a menet...meg az egész videó. Borsózik a hátam. Ezt a Fortet akarom innentől kezdve. ELÉG VOLT BABY BOGYÓ! SZEDD ÖSSZE MAGAD! Még valami...Isten éltesse Matt-et. Ma meglesz a szülinapi buli. Csapd szét magad és rázd helyre az agyad és a lábaid között az inger szálakat! Hétvégén 120+ yardot akarok meg 2 TD-t! Mást nem! 😡 Go Bears!Süsü
Azért kapott is tavaly blokkokat rendesen. Idén nincs ilyen play-design azt se felejtsd el.dcsicsak
Egyáltalán nem felejtem el. Várom a csodát! Legalább ezen a meccsen. Nem kérek többet! Édes jó Istenem segíts! 😛
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Forte basszus...baby bogyóóóó...így ordítottam mikor körbetáncolta a védőt...istenem de gyönyörűséges volt. A tavalyi szezon eleje jutott eszembe...pl ez  www.youtube.com/watch?v=-q5DVEF4aws a torkomba volt a szívem úgy dobogott. :/ Sajnálom,de ennyi pénzért többet vár az ember még ezeknél is. Itt valami susmus van a háttérben...egyszerű politika. 😕  www.youtube.com/watch?v=xE3desWsPI0 ezekről ne is beszéljek...istenem,de kemény volt a saints ellen az a menet...meg az egész videó. Borsózik a hátam. Ezt a Fortet akarom innentől kezdve. ELÉG VOLT BABY BOGYÓ! SZEDD ÖSSZE MAGAD! Még valami...Isten éltesse Matt-et. Ma meglesz a szülinapi buli. Csapd szét magad és rázd helyre az agyad és a lábaid között az inger szálakat! Hétvégén 120+ yardot akarok meg 2 TD-t! Mást nem! 😡 Go Bears!Süsü
Azért kapott is tavaly blokkokat rendesen. Idén nincs ilyen play-design azt se felejtsd el.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valaki független szakértőt kérdezem (ha van ilyen itt), hogy Roach hogy játszott az új poszton?proki
Hát jó nem volt. Igazából viszont nem derült ki. A Vikes OL simán eltakarította az védőfalat és léptek fel a második szintre blokkolni az LB-t. 1-2 misstackle becsúszott. Viszont nem gondolom, hogy a Nagy Kopasszal lényegesen más lett volna a dolog.

A Packers ellen más meccs lesz, bár ők is futottak most vagy 130 yardot. Ott sokkal többet kell zónáznia, embert fognia Roachnak, ami talán jobban megy neki. Briggs kapkodta magát tegnap, Conte viszont nagyon gáz meccset hozott.

Reméljük Jennings legalább játszhat hétvégén.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Valaki független szakértőt kérdezem (ha van ilyen itt), hogy Roach hogy játszott az új poszton?
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Cutler is szar volt. Összevissza dobált. Hol 2 yarddal rövidebb, túldobta egyszer Davist, túldobta Marshallt, utána hátba dobta védőt, de az is simán rövid lett volna. Megint rossz döntéseket hozott, erőltette a mélyeket (pl bedobta Marshallnak 2 ember közé, Jeffery meg full üresen állt a vonal mellett). Csarnokban rendszerint szarul játszik... Tegnap se volt másképp. Az mondjuk, ahogy írtad más tészta, hogy amikor odarakta a zsugát, akkor meg elbaszták a többiek. Az OL hozta a szokásos meccsét 2 fellángolás után. Ennyi droppal bazdmeg... De pl hol voltak megint a könnyű játékok, amik az elmúlt 2 hétben azért viszonylag megvoltak? Cutlernak volt vagy kb 15-20 olyan passza, ami 20+ yardot szállt a levegőben. Miért futottunk ilyen kevésszer? 14 ponttal égtünk oké, de volt hátra 50 perc és alig futottunk. Az oké, hogy nem megy gördülékenyen, de akkor is. Amióta követem a Bearst nem nyertünk meg olyan meccset, ahol 40 fölött volt az elengedett passzok száma.

Dről: Lach hiányzott, de vele is kaptunk volna kb ennyi yardot. Brutál jó run blockban ez a Vikings fal. AP meg fantasztikus. Több, mint 100 yard kontakt után... Hát igen misstackle hegyek megvoltak. De pl. hol van Forteból ez? Martz alatt pro bowl szezont futott, dinamikus volt, rengeteg tacklen ment át.. Idén semmi. Bush futott 1szer? Ha megsérült oké (sehol nem írták eddig).

Jön a Packers... Hát mit mondjunk. Legyen meg a PO, örülnék neki, de ha nem lesz meg, akkor MRI kezdje el a takarítást. Ez a véleményem.tüsi91
Forte basszus...baby bogyóóóó...így ordítottam mikor körbetáncolta a védőt...istenem de gyönyörűséges volt. A tavalyi szezon eleje jutott eszembe...pl ez  www.youtube.com/watch?v=-q5DVEF4aws a torkomba volt a szívem úgy dobogott. :/ Sajnálom,de ennyi pénzért többet vár az ember még ezeknél is. Itt valami susmus van a háttérben...egyszerű politika. 😕  www.youtube.com/watch?v=xE3desWsPI0 ezekről ne is beszéljek...istenem,de kemény volt a saints ellen az a menet...meg az egész videó. Borsózik a hátam. Ezt a Fortet akarom innentől kezdve. ELÉG VOLT BABY BOGYÓ! SZEDD ÖSSZE MAGAD! Még valami...Isten éltesse Matt-et. Ma meglesz a szülinapi buli. Csapd szét magad és rázd helyre az agyad és a lábaid között az inger szálakat! Hétvégén 120+ yardot akarok meg 2 TD-t! Mást nem! 😡 Go Bears!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
PO esetén is legyen tisztogatás, ez a véleményem. Ha egy csapat decemberben ilyen szarul játszik az nincs jól managelve. Rühellem a Giants de ők speciel nagyon jól vannak felkészítve, van sok vereségük de amikor kell hozzák a meccseket akár nagy csapatok ellen is, mi meg itt szomorkodunk ÉVEK ÓTA az összes nagyobb ütközet után.
Jön a Packers, megnéztem az esti meccsüket, nagyon gyengék voltak, ha nem hozza vissza Stafford őket komoly bajba kerültek volna, Rodgers nem passzolt TD-t, kíváncsi vagyok ez mikor fordult elő vele, főleg hazai pályán egy Lions secondary ellen.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy van esélyünk pusztán azt szeretném érzékeltetni hogy mekkora esélyt szalasztottunk el idén is egy jó PO szereplésre. Ehelyett ha lesz is PO már szinte biztos hogy csak idegenben és már a WC-on, hát érdekes lesz. Jó lenne haz összejönne, +1 meccs a szezonban de több szurkolót nem fogunk magunkhoz csábítani ilyen kiváló játékkal...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler is szar volt. Összevissza dobált. Hol 2 yarddal rövidebb, túldobta egyszer Davist, túldobta Marshallt, utána hátba dobta védőt, de az is simán rövid lett volna. Megint rossz döntéseket hozott, erőltette a mélyeket (pl bedobta Marshallnak 2 ember közé, Jeffery meg full üresen állt a vonal mellett). Csarnokban rendszerint szarul játszik... Tegnap se volt másképp. Az mondjuk, ahogy írtad más tészta, hogy amikor odarakta a zsugát, akkor meg elbaszták a többiek. Az OL hozta a szokásos meccsét 2 fellángolás után. Ennyi droppal bazdmeg... De pl hol voltak megint a könnyű játékok, amik az elmúlt 2 hétben azért viszonylag megvoltak? Cutlernak volt vagy kb 15-20 olyan passza, ami 20+ yardot szállt a levegőben. Miért futottunk ilyen kevésszer? 14 ponttal égtünk oké, de volt hátra 50 perc és alig futottunk. Az oké, hogy nem megy gördülékenyen, de akkor is. Amióta követem a Bearst nem nyertünk meg olyan meccset, ahol 40 fölött volt az elengedett passzok száma.

Dről: Lach hiányzott, de vele is kaptunk volna kb ennyi yardot. Brutál jó run blockban ez a Vikings fal. AP meg fantasztikus. Több, mint 100 yard kontakt után... Hát igen misstackle hegyek megvoltak. De pl. hol van Forteból ez? Martz alatt pro bowl szezont futott, dinamikus volt, rengeteg tacklen ment át.. Idén semmi. Bush futott 1szer? Ha megsérült oké (sehol nem írták eddig).

Jön a Packers... Hát mit mondjunk. Legyen meg a PO, örülnék neki, de ha nem lesz meg, akkor MRI kezdje el a takarítást. Ez a véleményem.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Sajnálatos vereség!

Vagy 6szor hittem azt,hogy vissza tudunk jönni a meccsbe. Olyan rakéták zúgtak a Viks endzonja felé,hogy élvezet volt nézni. Egyik másik irányító nekifutva nem dob akkorát,mint Káti vazze. Hát igen...jó lett volna,ha van olyan aki el is kapja őket. 😕 Marshall egy állat. Minden elismerésem. Mikor idejött azt se tudtam,hogy ki a fene ez a srác. Hát most már nem tudnám elképzelni nélküle az O-t egy pár évig. Remélem marad a forma jövőre is.

A PO...hát amilyen magabiztos voltam pár órával ezelőtt még meg pár nappal ezelőtt még...most már úgy vagyok vele,hogy " Be se jussunk! ". Az oka? Miért? Azért,hogy még rosszabbul essen kiesni? 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Lovie Smith twitteren: "To enhance your viewing of the #BearsVikings game:"
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Januárban jöhet személyes kedvencem, Perry Fewell. Szegény Big Love nagyon rossz érában edzősködik, 30 évvel ezelőtt minden idők egyik legjobbja lehetett volna 😀 Az elmúlt 4 évben valahogy a posztján maradt, sokkal rosszabb teljesítmények után, most ilyen csetlések, botlások okozzák a vesztét.

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 252 — "Grammar maci"
@MattBowen41:

Lehet olvasta, amit ide írtam. Mondjuk Martznak nem volt egy Brandon Marshallja...tüsi91
ha lett volna és Jay nem sérül meg lehet h ott SB-t játszunk...

A meccsről nem lehet mind mondani, kuka volt Marshallon kívül mindenki.

Lehet még 9-7 vagy 10-6 is akár de hogyha be is jutunk PO-ba úgy elkenik a szánkat... Totál szétesett a csapat, innen nem hiszem h lesz felemelkedés, mondjuk ha vmi új lendületet adhatna az pont egy GB elleni győzelem - úristen miket írok egy ilyen performance után 😕

SZÁNALOM

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
@MattBowen41: Not giving #Bears O a pass. This unit was more multiple & explosive under Martz. But without creating big plays on D they are in trouble.

Lehet olvasta, amit ide írtam. Mondjuk Martznak nem volt egy Brandon Marshallja...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
248 yardot engedtél. 438at tettél meg. Ennek a meccsnek sok fordulópontja volt, mindezekből 0 volt a mienk.
Tice sztem nem hívott jó meccset, de ennyi hibáról nem tehet. Bushhal mi a tököm lett? 3&1 milyen amatőr INT... Cutler is rossz volt. Ne szépítsük. A fal visszatért a régi kerékvágásba. Kellen Davist most azonnal takarítsák el. Hestert szintúgy, ma Jeffery is hozzátette a magáét. Marshall csodálatos volt, de így is volt tán 2-3 drop ízű elejtett labdája. Forte ugyanaz a csávó, aki tavaly játszott?

James Brown nem hiába UDFA... Miután beszállt Webb is markánsan rosszabb lett. Megsérült Melton, McClellin, Steltz, McManis, sztem Bush is, EWill. Ma is jó napot zártunk. Cutlert jól elverték.

A Defense nem hozza a big playeket a Texans meccs óta. 1-4. Serious? Az offense képtelen meccset nyerni. Ez elkeserítő.

Jön a Packers, hát sűrűn verjük meg őket. Netán ott is bukó... 7-1nél minden szép volt.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 469 — Bears & Illinois fan
Srácok, az a fals érzésem van, hogy a mi a faszt akarunk mi a PO-ban? 8-8 szerintem, ha jobb lesz, akkor örülök, de ennek semmi értelme így.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Drop, drop, holding, sack, szar passz, drop, drop, időkérés, drop, szar passz, szar passz, drop.
Én már azt hittem, hogy Tice végre megtalált valamit. Mehehhe.

Ezt sem a D vesztette el. Szar nyitó drive. Aztán ennyi. 7 pontot kaptak, mert a 2. TDnél 5 yardon volt a Vikes. 2 INT 14 pont, 2 gyakorlatilag droppolt TD ---> 14 pont. Azaz 28at ajándékoztál az ellenfélnek.

Ennyi hibát elkövetni, mint amit a Hawks ellen, meg ma csináltunk... Förtelem. Az meg igaz, hogy a D elcseszte a Hawks meccset, de 17 pont édes kevés. Ma meg 7. Hibák-hibák-hibák. Sorra.

No meg bmeg ennyi sérültet...

Vikings 7-6, Seahawks gyanúsan 8-5, Dallas 7-6, Skins 7-6.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És a Bears az nem külföldi? 😊norris21
De az sisakos foci. Fociba nem fogom nézni a külföldi szart, a volt osztálytársam, Robika is van akkora csatár, mint Balotelli. Abban mindenképp hasonlítanak, hogy Robika is állandóan leveszi a trikóját, mert néha úgy be van baszva, hogy az utcán már azt hiszi otthon van...... Robika nem egy sikeres ember

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
A United már nyert, most majd jöhet a Bears! 😊norris21
Zsír hogy ennyi United-os Bears fan van itt a fórumon:
te, tüsi, jimmy és én is 😀

GOOOOO BEAAAARS!!!davemayer
+1, énrgaby_
+ még 1 én is
Antman
Jó, akkor alapítsuk meg szerintem Jimmy ZomBears csoportja után a második magyarországi Chicago Bears szurkolói csoportot: United Bears Ultras-t. Ez a név jó ide is, oda is. 😊