NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit utánanéztem. Ha zakózunk kétszer, a konferenciából beelőzhet még a Cowboys, Giants. Beelőzhet még a Jets, Dolphins, a Vasassal, de velük szemben sztem mi nyerjük a tiebreakert. Reálisan nézve max. 2 helyet léphetünk előre 2 zakóval. Extrém esetben 1 győzelem is rájátszást érhet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha bejutsz, akkor megérdemelted. Én még nem láttam csapatot érdemtelenül rájátszásba jutni. A két vereséggel se kerülnék a drafton sokkal feljebb, ennyi csapatot 8-6os mérleggel, ez valami rekord lehet, de utána már "szakadék". Ha Lovie Smith akar még kezdeni valamit a karrierjével, Tice-t most teszi lapátra, az utolsó két meccsen Bates hívja a játékot. Nem fogja megtenni. Nagyon úgy néz ki, az állásába kerülhet.

dave: gondoltam egy bazmegolás, meg egy vizespólós videó között beszúrok valami értelmiségi megnyilvánulást és lenyúltam a haverom örökbecsűjét. Pedig nincs közöm az Orbán-kormányhoz, nagyon nehezen, de plagizálás nélkül végeztem el az egyetemet is. Ettől mondjuk még nem lettem értelmiségi

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Az eszem tudja, hogy hülyeség, mert jobb lenne a draft szempontjából két L, de én akkor is bízok, jó lenne a Po-ban látni a csapatot. Elkeserítő volt az utóbbi három meccs.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekesen változik a szurkoló lélektana, amíg tegnap estig óriási várakozás töltött el, hogy most ha nyerünk, meg nyerni kellene...

Hát mától a cél két vereség, lehetőleg két offensive blowouttal. A POhoz minimum két győzelem kell. A Lions megmutatta, hogyan kell kikapni a Cardinalstól, remélem nekünk is összejön. Most már nem akarok PO-t, legyen tisztogatás, ez már a prioritás.
Két vereséggel amúgy is sokkal jobb helyről draftolnál. Elkerülnéd jövőre a Seahawkst és a Saintset, helyettük Rams és Bucs lenne.

Roppant csalódott vagyok és nem azért, mert kikaptunk, hanem azért, mert megint a szokásos módon tettük ezt a Packers ellen.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Apám, itt milyen optimista emberek vannak. Lovie és Jay is kb azt mondta, hogy semmi baj, van még 2 meccsünk, amit megnyerünk. Egyszerű ez, ezek szerint, csak mi vagyunk ilyen finnyásak...
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Arizona, Detroit. Vikingsnél Houston, green bay. Mi 7, ők 6. helyen. Most úgy azt mondanám egy karnyújtásra van csak a PO, de mán minek...


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Sic transit gloria mundi, hogy egy kicsit műveltnek tűnjek. füligjimmy
az ilyen ez a c'est la vie jobb volt jimmy 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marshall enyhén kiakadt. Nem bírja elviselni a vereséget, nagyon úgy tűnik. Amikor nem szedi a gyógyszereit, kipofozza a kocsmából a népeket, meg összeszurkálják egymást az asszonnyal, de jólesik a drukkernek látni, hogy legalább annyira megviseli, mint mondjuk minket. Mondjuk én nem sírok, a magyar-jugó meccsen kiszáradtak a könnyeim. Mondjuk azon inkább röhögtem.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/z1ahrvcmhkn6whyvrtww
Brandon Marshall upset by Chicago Bears' latest loss
Brandon Marshall couldn't contain his emotions after a frustrating Sunday loss to the Green Bay Packers put the Chicago Bears on the verge of another late-season collapse.


Nem hiszem, hogy Tice már hétfőn pakol, de hogy ő már nem marad, az is biztos. Mondjuk csoda kéne, mert nagyon úgy alakul, hogy 10 győzelem se lenne elég. Sic transit gloria mundi, hogy egy kicsit műveltnek tűnjek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dave:

Az a baj, hogy Cutler nem csak akkor hibázik, mikor pressure van rajta. Ezért nem elit irányító. Mindig benne van egy hiba.
Amúgy azt viszont nem lehet megkérdőjelezni, hogy nélküle itt sem lenne az O. De valahogy idén sok a hiba, tavalyhoz képest. Bates munkájának gyümölcse nem igazán látszik. Bár szerintem sok beleszólása nincs az ügyekbe.

Azért Martz remélem van annyira kárörvendő, hogy röhög az offense láttán. Neki volt egy Knoxa, meg egy Roy Williamse.tüsi91
Nincs semmi, ami konziztens. Ez nem ott van, az nem kapja el. Egy iránytó elenged 35 passzt, abból 15 rossz. Vagy nincs ott az elkapó, vagy nem védik meg, vagy elejtik, vagy simán elrontja. Ha ebből a 15 rossz passzból megmentenek neki bravúrral ötöt, már 25/35 a mérlege. Ha a dobószázalékot nézed, 59, és 62% között a különbség nagyjából 1 sikeres passz 1 meccsen. Marshallnak oda tudja dobni, a többieknek nem. Mert nincs bizalom a társakban, nincs bizalom a rendszerben.füligjimmy
S akkor tavaly ezek szerint volt? Mert Cutlert látva igen. S akkor megint ott vagyunk, hogy Martz >>> Tice.tüsi91
Martz sokkal nagyobb koponya, csak nem lehet elviselni. Kombinálod Cutlerrel, hát nem egy egészséges munkakapcsolat. De ő pontosan tudta, hogy például Kellen Davis, és Haine mekkora nulla. Nem most, amikor mindenki számára nyilvánvaló, hanem 2011 júliusában. Nála Haine nem irányító, és ő nem volt hajlnadó sémát Davis/Olsen köré tervezni. Egyelőre nem cáfol rá senki. És az első 10 meccsen tavaly letudtuk a sorsoás nehezebb részét, plusz a védelem messze nem volt ilyen domináns. De valaki(k)nek mennie kellett. Ahogy egy havaerom szokta mondani, ilyen ezt a c'est la vie.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave:

Az a baj, hogy Cutler nem csak akkor hibázik, mikor pressure van rajta. Ezért nem elit irányító. Mindig benne van egy hiba.
Amúgy azt viszont nem lehet megkérdőjelezni, hogy nélküle itt sem lenne az O. De valahogy idén sok a hiba, tavalyhoz képest. Bates munkájának gyümölcse nem igazán látszik. Bár szerintem sok beleszólása nincs az ügyekbe.

Azért Martz remélem van annyira kárörvendő, hogy röhög az offense láttán. Neki volt egy Knoxa, meg egy Roy Williamse.tüsi91
Nincs semmi, ami konziztens. Ez nem ott van, az nem kapja el. Egy iránytó elenged 35 passzt, abból 15 rossz. Vagy nincs ott az elkapó, vagy nem védik meg, vagy elejtik, vagy simán elrontja. Ha ebből a 15 rossz passzból megmentenek neki bravúrral ötöt, már 25/35 a mérlege. Ha a dobószázalékot nézed, 59, és 62% között a különbség nagyjából 1 sikeres passz 1 meccsen. Marshallnak oda tudja dobni, a többieknek nem. Mert nincs bizalom a társakban, nincs bizalom a rendszerben.füligjimmy
S akkor tavaly ezek szerint volt? Mert Cutlert látva igen. S akkor megint ott vagyunk, hogy Martz >>> Tice.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Dave:

Az a baj, hogy Cutler nem csak akkor hibázik, mikor pressure van rajta. Ezért nem elit irányító. Mindig benne van egy hiba.
Amúgy azt viszont nem lehet megkérdőjelezni, hogy nélküle itt sem lenne az O. De valahogy idén sok a hiba, tavalyhoz képest. Bates munkájának gyümölcse nem igazán látszik. Bár szerintem sok beleszólása nincs az ügyekbe.

Azért Martz remélem van annyira kárörvendő, hogy röhög az offense láttán. Neki volt egy Knoxa, meg egy Roy Williamse.tüsi91
Nincs semmi, ami konziztens. Ez nem ott van, az nem kapja el. Egy iránytó elenged 35 passzt, abból 15 rossz. Vagy nincs ott az elkapó, vagy nem védik meg, vagy elejtik, vagy simán elrontja. Ha ebből a 15 rossz passzból megmentenek neki bravúrral ötöt, már 25/35 a mérlege. Ha a dobószázalékot nézed, 59, és 62% között a különbség nagyjából 1 sikeres passz 1 meccsen. Marshallnak oda tudja dobni, a többieknek nem. Mert nincs bizalom a társakban, nincs bizalom a rendszerben.

Cutler soha nm lesz Hall of Fame. Soha. Nem is fogják jelölni. De vettünk egy 4000+yardos irányítót, és ennyit hozunk ki belőle 5 év alatt. Lovie Smith a Chicago Bears 3. legsikeresebb edzője. Mennie kell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave:

Az a baj, hogy Cutler nem csak akkor hibázik, mikor pressure van rajta. Ezért nem elit irányító. Mindig benne van egy hiba.
Amúgy azt viszont nem lehet megkérdőjelezni, hogy nélküle itt sem lenne az O. De valahogy idén sok a hiba, tavalyhoz képest. Bates munkájának gyümölcse nem igazán látszik. Bár szerintem sok beleszólása nincs az ügyekbe.

Azért Martz remélem van annyira kárörvendő, hogy röhög az offense láttán. Neki volt egy Knoxa, meg egy Roy Williamse.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Áááááá, Süsü, ezt így neeeeeeee!!!! Gyerekek is olvassák!!!füligjimmy
sztem is töröld.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Áááááá, Süsü, ezt így neeeeeeee!!!! Gyerekek is olvassák!!!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Oké, hogy a fal az minősíthetetlen, de Cutler összes hibáját, ami van szép számmal, azokat nem lehet mind rákenni valakire. Múlt héten szörnyen túl dobta Marshallt, most egy miscommunication Hesterrel, nem tudjuk ki hibázott. Vélhetően Cutler. De ha megnézed a passzait. Kicsit hosszabb, rövidebb. Borzalmas. Te is tudod, hogy imádom a csávót, de sajnos kódolva van benne a hiba.
Persze az első az lenne, hogy falat teszel eléje. Ezt az építkezést 2009ben megkellett volna kezdeni.tüsi91
ezek a hibák amiket írsz teljesen jogosak, a kérdés hogy mi szüli ezeket. Lehet hogy köze van hozzá ahhoz hogy 2szer annyi ütést kap legalább mint egy átlagos QB az NFL-ben pedig sztem elég mobilisnak minősül. Azt hiszem abban kiegyezhetünk hogy sok QB már otthon enné a tejbepapit ha ilyen védelmet kap. A hibái mellett nem szabad elmenni de azt is észre kel venni például hogy mit hozott ki idén Marshallból úgy hogy mindig védekeztek rajta - persze ez Marshall zsenije is de azért kell egy QB is hozzá.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát igen, érdekes volt a Jeffery call. De a bírókat ki kell érdemelni, uraim. Ha 11 győzelemmel álltunk volna, vagy megcsinálnak néhány játékot az első félidőben, más tészta. Hester az egyik legostobább játékos a ligában, pedig néhányan írni alig tudnak. A Packers támadófala pedig évek óta külön kategóriát képvisel. Anno Clifton ha a meccs elején látta, hogy nem tud mit kezdeni egy védővel, simán torkonvágta. Utána még egyszer. Attól kicsit összéb húzza magát mindenki. Seahawks ellenit emlegetik, hogy a csrebírók elcsalták, ott Irvin fejét hátulról letépték, ugye minek ugrált annyit az első félidőben. Befújták? Nem. Nem is vitték földre Rodgers a 2. félidőben. De ehhez zsinórban ott kell lenni éveken keresztül. Ha bejutottunk volna tavaly is, és idén az utóbbi hatból nyertünk volna négyet, nem ilyen bíráskodás lett volna. A liga így működik, szokod, vagy szopod. Hát mi ugye most jelenleg....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Oké, hogy a fal az minősíthetetlen, de Cutler összes hibáját, ami van szép számmal, azokat nem lehet mind rákenni valakire. Múlt héten szörnyen túl dobta Marshallt, most egy miscommunication Hesterrel, nem tudjuk ki hibázott. Vélhetően Cutler. De ha megnézed a passzait. Kicsit hosszabb, rövidebb. Borzalmas. Te is tudod, hogy imádom a csávót, de sajnos kódolva van benne a hiba.
Persze az első az lenne, hogy falat teszel eléje. Ezt az építkezést 2009ben megkellett volna kezdeni.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Zimmer-re konkrétan nem sok esély van, többször kijelentette már, hogy jó neki ott ahol most van.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
A félreértések elkerülése végett n nem CSAK a sporikat hibáztatom a vereség miatt, az egész csapat gyenge volt ismét, Cutlernél is elszakadt valami. De amellett amit itt a zebrák csináltak nem szabad szó nélkül elmenni: nem mondtam, most sem mondom hogy megnyertük volna a meccset ha normálisan fújnak, de hogy drasztikusan rontották DÖNTŐ pillanatokban az esélyeinket az biztos. Nem szabad hogy hazai pályán ezt megengedjük magunknak ill. a sporiknak, valakinek ilyenkor helyre kell tennie őket hogy tudják hogy mit művelnek. Igenis ilyenkor toporzékolni,ordítani kell velük (ahogy Harbaugh teszi, mondjuk ő mindig...) hogy érezzék ezt velünk hazai pályán "büntetlenül" nem tehetik meg.
Kicsit már unom hogy nem tudunk 20 pontot feltenni a táblára, remélem Emery is. Én személy szerint egy teljesen új HC-nak örülnék az NCAA-ből, már ha van olyan aki alkalmas a posztra. A lényeg hogy ne tucatedző jöjjön, ne egy olyan aki ilyen tejbetök mint ez a csokimikulás.

Cutlert most lehet szidni, gyenge volt ő is, de a helyét megkérdőjelezni csak akkor lenne jogos ha lenne egy olyan szezonja amikor fel van köré építve az O és az ő gyengélkedései miatt állnánk így. Most támadni őt szerintem nem szép, aki szidja azt odaállítanám az OL-unk mögé...

1st and goal az 5ről, 3 futás és nincs TD - ez a mai Bears emberek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nem tudom, miért lehet bírózni, füligjimmy
Jimmy mester, komolyan mondom, ne nézd meg a meccset. Elég lesz az összefoglaló. Ekkora foshalmot még nem láttál idén, pedig a Frisco meccs sem volt szép...😊
Koncentráljunk a draftra, kár, hogy ahhoz nem értek. picidzé
Az a baj, hogy az illetékesek sem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezt az Arizonát akkor is megverjük, ha nem akarjuk. Sajnos. A Lions viszont szerencsére nem nekünk áll, POba nem jutunk draftolunk kb. 17-19. helyről.

Phil Emery remélem lesz olyan tökös, hogy kiáll, megköszöni Lovie munkáját, s egyik legsikeresebb Bears HCként kirúgja.
Aztán pedig választ egy olyan HC-t, aki még nem esett pofára sehol sem.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Nem tudom, miért lehet bírózni, füligjimmy
Jimmy mester, komolyan mondom, ne nézd meg a meccset. Elég lesz az összefoglaló. Ekkora foshalmot még nem láttál idén, pedig a Frisco meccs sem volt szép...😊
Koncentráljunk a draftra, kár, hogy ahhoz nem értek.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, miért lehet bírózni, szerencsére vendégeim voltak/vannak. 13 pontot szereztünk hazai pályán. Gondolom volt megint 4 drop minimum. Látom eljutottunk odág, hogy már csak 2 mbernek lehet passzolni. De legalább megvan az általam áhított 5 elkapás. Mondjuk nem így képzeltem 😀 A védelem fele hiányzott, és kaptunk 21 pontot? Persze gondolom az elején ment a futójáték, lejjebb kellet hozni egy safety-t, oszt utána Hayden meg lett égetve. De szerintem ez jó teljesítmény. Fewell, Zimmer a két jelölt, ezt a sémát kell tovább vinni. Idén már nem vuduzok, házon belül kell férget írtani. Semmi szükség még egy győzelemre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Én hálás vagyok a bíróknak, mert így legalább rájuk is lehet mérgesnek lenni. Ne vicceljünk, egy konzisztens csapatot nem tudnak megverni csak a bírók. 1 yardról kellett volna beszenvedni. Egyszer kellett volna jobb döntést hozni. Ésatöbbi. Gyenge közepes D, kritikán aluli O. Már 3 hete is mondtam, most is mondom: nem PO csapat ez.

Gyász.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Ahogy nézem, már 2 győzelemmel sem jutnánk be...proki
vikings megelőzött minket, a végén a GB leadja nekik idegenben ha már nem kell nekik ugyhogy bye-bye PO 7-1ről. A meccsről felesleges bármit írni, mindkét csapat szar volt, a zebrák meg eldöntötték - azt hogy nekünk ne legyen esélyünk magunktól elbukni. Bár ha Jeffery TD-jét megadják akkor még talán lett volna sansz. Elképesztő hogy hazai pályán egy ilyen játékvezetést kell végignézni, Harbaugh a spori fejével ment volna be az öltözőbe, remélem egyszer nekünk is lesz egy olan edzőnk aki nem enged ilyeneket. A D fos, az O fos, this is not a football team.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal