NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Carimi lesz újra a kezdő. Mivel ez a két meccse van, hogy biztosítsa a helyét a ligában, és eddig is mentálsian erősnek tűnt a pályán, szerintetek mennyire fog összeomlani? Várok tőle két false startot minimum.

Melton szerint ő a legjobb DT a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀silent7939
Ha futóra azt mondod, hogy Wells, befejeztük a még el sem kezdődő beszélgetést. Egyszer még a kapanyél is elsül.... az enyém ráadásul mindig túl korán. füligjimmy
Mire gondolsz? Tavaly szaladt 10 td-t és tolt egy 1000 yardos szezont. Ezt azért annyira nem mondanám szarnak. Az idei évben nulla futásblokk mellett a fél szezonban sérült volt és mindemellett még így is összehozott 5 td-t. Akárcsak Bush 😊silent7939
szerintem egy futót a yardjai sokkal inkább minősítenek mint a TD-k száma.davemayer
Egytértek. Wells nem rossz, átlagos játékos amikor egészséges, egykét jobb meccsel.kovi470
Tisztességes fallal nagyon sok futó elkapirgál, az én mércém a 10+, vagy 20+ yardos játékok száma. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀silent7939
Ha futóra azt mondod, hogy Wells, befejeztük a még el sem kezdődő beszélgetést. Egyszer még a kapanyél is elsül.... az enyém ráadásul mindig túl korán. füligjimmy
Mire gondolsz? Tavaly szaladt 10 td-t és tolt egy 1000 yardos szezont. Ezt azért annyira nem mondanám szarnak. Az idei évben nulla futásblokk mellett a fél szezonban sérült volt és mindemellett még így is összehozott 5 td-t. Akárcsak Bush 😊silent7939
szerintem egy futót a yardjai sokkal inkább minősítenek mint a TD-k száma.davemayer
Egytértek. Wells nem rossz, átlagos játékos amikor egészséges, egykét jobb meccsel.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀silent7939
Ha futóra azt mondod, hogy Wells, befejeztük a még el sem kezdődő beszélgetést. Egyszer még a kapanyél is elsül.... az enyém ráadásul mindig túl korán. füligjimmy
Mire gondolsz? Tavaly szaladt 10 td-t és tolt egy 1000 yardos szezont. Ezt azért annyira nem mondanám szarnak. Az idei évben nulla futásblokk mellett a fél szezonban sérült volt és mindemellett még így is összehozott 5 td-t. Akárcsak Bush 😊silent7939
szerintem egy futót a yardjai sokkal inkább minősítenek mint a TD-k száma.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀silent7939
Ha futóra azt mondod, hogy Wells, befejeztük a még el sem kezdődő beszélgetést. Egyszer még a kapanyél is elsül.... az enyém ráadásul mindig túl korán. füligjimmy
Mire gondolsz? Tavaly szaladt 10 td-t és tolt egy 1000 yardos szezont. Ezt azért annyira nem mondanám szarnak. Az idei évben nulla futásblokk mellett a fél szezonban sérült volt és mindemellett még így is összehozott 5 td-t. Akárcsak Bush 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀silent7939
Ha futóra azt mondod, hogy Wells, befejeztük a még el sem kezdődő beszélgetést. Egyszer még a kapanyél is elsül.... az enyém ráadásul mindig túl korán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Olyan könnyűnek tűnik...  www.chicagobears.com/multimedia/videos/Playoff_Picture_Week_16/80cb8923-ca6c-4351-8be1-c40929b5a383 Mindössze meg kell nyernünk a hátralévő két meccset. Végülis a remény még él! 😉
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ahogy nézem, legalább 5-6 első körös offense falember lesz a drafton, reméljük az egyik beesik hozzánk legalább (Joeckel, Warmack, Lewan, Matthews, Cooper, Fisher, Jones). Én a két alabamainak tudnék örülni, Joeckel úgyis kimegy már hamarabb...proki
A szabadügynök piacről nem lehet csapatot építeni, ezt mindig megpróbálják, mindig elbukik, de ha minimum egy, inkább két igazolás nélkül MRI nekivág a szezonnak, azonnal lapátot érdemel nálam. Persze nem Spencer és Scott újraigazolása a megoldás. Az, hogy Carimi ennyire szar, mindenkit meglepett. Scott sokkal konzisztensebb, nála legalább megmondod előre, hogy ezt tudja, ezt nem. Kár, hogy kiesett mellőle Louis, aztán Rachalt váltó Spencer, az őt váltó Williams, most nem tudom, ki fog kezdeni. Sex Machine nem lehetett valami nagy spíler. Mekkora zseni volt bűnbaknak kikiáltani Rachalt!!! És Bush is egy pöttyet hiányzott a rövid yardos szituknál. Na nem észrevehetően..... Cardinals ellen olyan meccset várok, amitől egy buddhista is felgyújtaná magát. Két Super Bowl kaliber védelem, nulla O. Náluk mondjuk nincs támadófal, irányító, meg futó. Itt azért háromből kettő van. A fizetéseket nézve mindenképp. füligjimmy
Kicsit kijavítanálak 😊

Fal most már egész tűrhető, futó van, futásblokk nincs.
Az irányítóban igazad van 😀
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Emlékszek én egy olyan Cards elleni meccsre nem is olyan régről, amikor 2 vagy 3 defense TD-t szereztünk ellenük. Plusz még Hester is állatkodott vmit. Egy olyan most is jöhet. Mondjuk az a meccs nálunk volt.proki
2006. És régen volt. Szép volt, jó volt, igaz volt.tüsi91
Klasszikus

 www.youtube.com/watch?v=SWmQbk5h86w

Szegény Green. Tice alatta volt samesz, és őt váltotta. Csak Green tisztességes munkát végzett vagy tizenvalahány évig. Ebben a kis szösszenetben pedig arra célzott, hogy pontosan azt csinálta az offense, amire számítottak. Ezután a meccs után Grossmann karrierjének csengettek, Turner persze kapott még 3 évet, és 2 új irányítót. füligjimmy
MNF volt, elaludtam, a jövendőbeli feleségem rázott fel, hogy megy a meccs negyed órája. (nem csak ezért vettem el, de azért értitek...)
20-0 volt asszem a félidőben, és 24-23-ra nyert a csapat, a Nagy Kopasz 25 tacklet csinált, aztakurva, mennyire élveztem...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Emlékszek én egy olyan Cards elleni meccsre nem is olyan régről, amikor 2 vagy 3 defense TD-t szereztünk ellenük. Plusz még Hester is állatkodott vmit. Egy olyan most is jöhet. Mondjuk az a meccs nálunk volt.proki
2006. És régen volt. Szép volt, jó volt, igaz volt.tüsi91
Klasszikus



Szegény Green. Tice alatta volt samesz, és őt váltotta. Csak Green tisztességes munkát végzett vagy tizenvalahány évig. Ebben a kis szösszenetben pedig arra célzott, hogy pontosan azt csinálta az offense, amire számítottak. Ezután a meccs után Grossmann karrierjének csengettek, Turner persze kapott még 3 évet, és 2 új irányítót.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Emlékszek én egy olyan Cards elleni meccsre nem is olyan régről, amikor 2 vagy 3 defense TD-t szereztünk ellenük. Plusz még Hester is állatkodott vmit. Egy olyan most is jöhet. Mondjuk az a meccs nálunk volt.proki
2006. És régen volt. Szép volt, jó volt, igaz volt.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Emlékszek én egy olyan Cards elleni meccsre nem is olyan régről, amikor 2 vagy 3 defense TD-t szereztünk ellenük. Plusz még Hester is állatkodott vmit. Egy olyan most is jöhet. Mondjuk az a meccs nálunk volt.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy nézem, legalább 5-6 első körös offense falember lesz a drafton, reméljük az egyik beesik hozzánk legalább (Joeckel, Warmack, Lewan, Matthews, Cooper, Fisher, Jones). Én a két alabamainak tudnék örülni, Joeckel úgyis kimegy már hamarabb...proki
A szabadügynök piacről nem lehet csapatot építeni, ezt mindig megpróbálják, mindig elbukik, de ha minimum egy, inkább két igazolás nélkül MRI nekivág a szezonnak, azonnal lapátot érdemel nálam. Persze nem Spencer és Scott újraigazolása a megoldás. Az, hogy Carimi ennyire szar, mindenkit meglepett. Scott sokkal konzisztensebb, nála legalább megmondod előre, hogy ezt tudja, ezt nem. Kár, hogy kiesett mellőle Louis, aztán Rachalt váltó Spencer, az őt váltó Williams, most nem tudom, ki fog kezdeni. Sex Machine nem lehetett valami nagy spíler. Mekkora zseni volt bűnbaknak kikiáltani Rachalt!!! És Bush is egy pöttyet hiányzott a rövid yardos szituknál. Na nem észrevehetően..... Cardinals ellen olyan meccset várok, amitől egy buddhista is felgyújtaná magát. Két Super Bowl kaliber védelem, nulla O. Náluk mondjuk nincs támadófal, irányító, meg futó. Itt azért háromből kettő van. A fizetéseket nézve mindenképp.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ahogy nézem, legalább 5-6 első körös offense falember lesz a drafton, reméljük az egyik beesik hozzánk legalább (Joeckel, Warmack, Lewan, Matthews, Cooper, Fisher, Jones). Én a két alabamainak tudnék örülni, Joeckel úgyis kimegy már hamarabb...
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Bush IR, Bell újra itt.

Bell:
Chi town what's up doe!!! Great to be back with the Bears! Feels like coming back home. Now lets make this playoff push!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én már semmin sem lepődök meg.
Mondjuk szerintem is alá fog írni Miami-ben.Bazzani

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már semmin sem lepődök meg.
Mondjuk szerintem is alá fog írni Miami-ben.

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ez addig szép story amíg a Miami rá nem kúrja a tag-et.
Onnantól hívogathatja Marshall.Bazzani
meglepődnék ha tag-elnék.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez addig szép story amíg a Miami rá nem kúrja a tag-et.
Onnantól hívogathatja Marshall.Bazzani
15 milliót Ross nem fog neki kifizetni. Fogadok veled egy Boci csokiba, hogy vagy aláír egy hosszútávút, vagy elengedik, de nem fog taggel játszani a szezonban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez addig szép story amíg a Miami rá nem kúrja a tag-et.
Onnantól hívogathatja Marshall.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Byrd valszeg nem marad!Helmut Zimmer
Byrd jól teszi, ha elhúz a fenébe. De egy petákot nem költenék a védelemre. Melton újraigazolása se lesz népünnepély. Plusz ha repül Big Love, valszeg a faterját is kirúgják, és azért ezeket a személyes kapcsolatokat se lehet hanyagolni. Mondjuk ha Fewell jönne....füligjimmy
Perry link, mint a véreshurka! A legjobb Cover 2-es DC, de néha borzasztóan nem készül fel!
Byrd simán elfér nálatok! Mikor volt a legjobb? Perry alatt! Mekkora reunion lenne! 😊Helmut Zimmer
Deeeehogy link, úgy pörög a Giants D mindig, hogy ihaj 😀 Vele úgy képzelem el, hogy elkaristolnánk a szezonban, lenulláznák a Patriotsot, utána 20 ponttal kikapunk a Jaguarstól. De a rájátszásban inkább ő álljon a kormánynál.

Theo sztem egy változatos blitzeket kedvelő 3-4 csapatnak ér első kört. Elsőkörös LB-t nem is tudom, padoztatott e valaha valaki. Elsőkörös játékost nem is szoktak. Urlacher kifújt, szép volt, jó volt, köszi a halakat. Hány rájátszásmeccset nyertünk miatta ebben a 12 évben? Vagy 2005-ben, amikor az év védője volt?

Cutler a rádióműsorában asszonta, ő és Marshall beszélgettek erről, és simán bevállalnának valami fizetéscsökkentést, ha ezzel el lehet hozni Longot. Mert ugye nyerni akarnak. Mennyit? Hááát, 10 %-ot... Azért Marshall felemeli a telót, szia Jake, ugyan hideg van, de én karrierszezont produkáltam. Long-Warmack, egyből jobban érezném magam. Valszeg álom, de Cutlerről se hittük, hogy elhozzák, MArshall derült égből seggberúgás, szóval miért ne?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha valami folytán Teo jönne, egyből kezdene (max SLBbe). De nem gondolom, hogy a mai ligában egy belső linebacker lenne a legnagyobb need. Az első körbe, ami nem OL az böszmeség. Esetleg Eifert még, de TE-t tudsz később is húzni bőven.

Urlacher ha marad még egy évet rosszabb nagyon nem lehet. A fiatalok idén jó tapasztalatot gyűjtenek. Paea, Wootton, McClellinnek ez volt az első szezonja. Egy-két veterán marad, max kiegészíted vkivel FA piacról. Secondaryben safetyk adottak, a két CB mögé kellene valaki. Tillman és Jennings szerződése is lejár 2014ben, lehet nem marad mindkettő. Haydent láttuk vasárnap.

Ennek a draftnak az O-ról kell szólnia. Idén sem a defensen mentek el a meccsek.

Idénre a needek: OT, G/C, TE, backup CB.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nem akarok hozzáértőnek tűnni, mert nem is vagyok az.
De Teo-nak állítólag gondjai lesznek a sebességével a felmérőkön. Ugyanígy járt anno Maualuga és Highsmith is akik első kör elejére voltak jósolva aztán csúsztak bőven. Teo aligha csúszik ki az első körből, de annyira nem biztos az a top10. Mondjuk én imádom a játékát.
De akkor mi lenne Urlacher-el? Padozna mögötte Teo? Vagy fordítva? Egyikse túl jó megoldás.Bazzani
Eleinte Teo pad, aztán szépen fokozatosan átvenné a Nagy Kopasz helyét.proki
Ezt én értem. Csak hozol padozni valakit egy évig a védelembe, amikor az OL olyan, hogy az irányítódra életbiztosítást kell kötni? Nem egy hanem 5 új ember kellene oda. És akkor még a TE posztotokról nem is szóltam.Bazzani
A mi drafjainknál nem reálisan kell gondolkozni, úgyhogy én is azt teszem 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok hozzáértőnek tűnni, mert nem is vagyok az.
De Teo-nak állítólag gondjai lesznek a sebességével a felmérőkön. Ugyanígy járt anno Maualuga és Highsmith is akik első kör elejére voltak jósolva aztán csúsztak bőven. Teo aligha csúszik ki az első körből, de annyira nem biztos az a top10. Mondjuk én imádom a játékát.
De akkor mi lenne Urlacher-el? Padozna mögötte Teo? Vagy fordítva? Egyikse túl jó megoldás.Bazzani
Eleinte Teo pad, aztán szépen fokozatosan átvenné a Nagy Kopasz helyét.proki
Ezt én értem. Csak hozol padozni valakit egy évig a védelembe, amikor az OL olyan, hogy az irányítódra életbiztosítást kell kötni? Nem egy hanem 5 új ember kellene oda. És akkor még a TE posztotokról nem is szóltam.

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nem akarok hozzáértőnek tűnni, mert nem is vagyok az.
De Teo-nak állítólag gondjai lesznek a sebességével a felmérőkön. Ugyanígy járt anno Maualuga és Highsmith is akik első kör elejére voltak jósolva aztán csúsztak bőven. Teo aligha csúszik ki az első körből, de annyira nem biztos az a top10. Mondjuk én imádom a játékát.
De akkor mi lenne Urlacher-el? Padozna mögötte Teo? Vagy fordítva? Egyikse túl jó megoldás.Bazzani
Eleinte Teo pad, aztán szépen fokozatosan átvenné a Nagy Kopasz helyét.