Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
De akkor mi lenne Urlacher-el? Padozna mögötte Teo? Vagy fordítva? Egyikse túl jó megoldás.Bazzani
Ha egyáltalán lesz jövőre Urlacher... 50-50 hogy vagy marad vagy máshol játszik/visszavonul. Nagy változások lesznek következő szezontól úgy gondolom.


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Byrd valszeg nem marad!Helmut Zimmer
Byrd jól teszi, ha elhúz a fenébe. De egy petákot nem költenék a védelemre. Melton újraigazolása se lesz népünnepély. Plusz ha repül Big Love, valszeg a faterját is kirúgják, és azért ezeket a személyes kapcsolatokat se lehet hanyagolni. Mondjuk ha Fewell jönne....füligjimmy
Perry link, mint a véreshurka! A legjobb Cover 2-es DC, de néha borzasztóan nem készül fel!
Byrd simán elfér nálatok! Mikor volt a legjobb? Perry alatt! Mekkora reunion lenne! 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem akarok hozzáértőnek tűnni, mert nem is vagyok az.
De Teo-nak állítólag gondjai lesznek a sebességével a felmérőkön. Ugyanígy járt anno Maualuga és Highsmith is akik első kör elejére voltak jósolva aztán csúsztak bőven. Teo aligha csúszik ki az első körből, de annyira nem biztos az a top10. Mondjuk én imádom a játékát.
De akkor mi lenne Urlacher-el? Padozna mögötte Teo? Vagy fordítva? Egyikse túl jó megoldás.

több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
NFL power rankingjében még mindig a 10.ek vagyunk, az is egy csoda... Egyszer mi is túlfizethetnénk 1-2 jó T-t vagy G-t, egye fene. Első kör Teo nálam még mindig, csak azt nem tudom, hogy oldjuk meg.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Long kimegy a piacra akkor valaki brutálisan túl fogja fizetni.
Gondolom minden vágya, hogy ebben a falban játszon.
Ha fogadni kellene akkor nem húztok első körben OLbe. 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Byrd valszeg nem marad!Helmut Zimmer
Byrd jól teszi, ha elhúz a fenébe. De egy petákot nem költenék a védelemre. Melton újraigazolása se lesz népünnepély. Plusz ha repül Big Love, valszeg a faterját is kirúgják, és azért ezeket a személyes kapcsolatokat se lehet hanyagolni. Mondjuk ha Fewell jönne....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Byrd valszeg nem marad!
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Bevallom, én már a FA piacot nézegetem, be is írom a targeteimet: Cook TE, Andre Smith T, Umenyiora DE, Byrd Sproki
Andre Smith??? A dagi még a ligában van? De miért ő, amikor valószínűleg ott lesz Jake Long is? Igaz, hogy sérülések is gyötrik, és most asszongyák nincs olyan jó éve, és el fog kérni 5 év 60 milliót zokszó nélkül, mégis inkkább őt hoznám. Bár engem simán meg lehet győzni arról, hogy 5 új ember kell. Jó lesz az OL class (most is az volt), de szabadügynökök se ártanak. Mondjuk jó falat nem lehet építeni 1 év alatt, kérdezd a kínaiakat. Cap alatt lesz vagy 20-30 millió. Persze ott van Lach szerződése, aki most ugye picit beleszellentett a nulláslisztbe. Nem nagyon, épp csak annyira, hogy érezhető legyen.

 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/21414043/brian-urlacher-rips-bears-fans-media-for-criticizing-lovie-smithfüligjimmy
Én nem gondolnám, hogy Longot kiengedik a piacra. Smith egy elfogadható RT lenne nekünk sztem.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bevallom, én már a FA piacot nézegetem, be is írom a targeteimet: Cook TE, Andre Smith T, Umenyiora DE, Byrd Sproki
Andre Smith??? A dagi még a ligában van? De miért ő, amikor valószínűleg ott lesz Jake Long is? Igaz, hogy sérülések is gyötrik, és most asszongyák nincs olyan jó éve, és el fog kérni 5 év 60 milliót zokszó nélkül, mégis inkkább őt hoznám. Bár engem simán meg lehet győzni arról, hogy 5 új ember kell. Jó lesz az OL class (most is az volt), de szabadügynökök se ártanak. Mondjuk jó falat nem lehet építeni 1 év alatt, kérdezd a kínaiakat. Cap alatt lesz vagy 20-30 millió. Persze ott van Lach szerződése, aki most ugye picit beleszellentett a nulláslisztbe. Nem nagyon, épp csak annyira, hogy érezhető legyen.

 www.cbssports.com/nfl/blog/nfl-rapidreports/21414043/brian-urlacher-rips-bears-fans-media-for-criticizing-lovie-smith

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Bevallom, én már a FA piacot nézegetem, be is írom a targeteimet: Cook TE, Andre Smith T, Umenyiora DE, Byrd S
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Toeiana IR. Helyére Cory Brandon (OT) jött fel a Practice squadból.
S állítólag Kahlil Bell is vissza lesz igazolva, mert Bush sem egészséges. Hétvégén ugyan sérülten beöltözött, de pályán nem volt fenn.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No changes on the #Bears' coaching staff, according to Lovie Smith.

Lovie Smith era 2004-2012. RIPDelete
Szép volt, amíg tartott. Ahhoz képest, hogy a védőknél gyakrabban váltogatta a segédedzőket, mint más a gatyáit...

Helmut: most hogy így mondod, legalább építene egy támadófalat, és elkezdenénk Fortét sokkal okosabban használni. Cutler lehet megdöntené Favre rekordjait, már ami az eladott labdákat illeti, de rosszabb nem lenne. Gondolom a Hox ellenit láttad, az még egy tisztességesen összerakott meccs volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
No changes on the #Bears' coaching staff, according to Lovie Smith.

Lovie Smith era 2004-2012. RIP


több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Úgyis szeretitek a nálunk levitézlett embereket. Vigyétek Linehant HC-nak.Bazzani
Azért az elmúlt 3 évben Marinéni keze alatt megtáltosodott a védelem. Szóval jöhet Linehan is, a legrosszabb, ami történhet, hogy Cutler is passzol ijedtében vagy 4500 yardot. füligjimmy
Csengéli kell nektek!
Nem passzolna Jay 4500 yardot, de sokkal izgalmasabb lenne minden meccs! 😊 😊 😊 Ja nem mert Jay karja erős, szóval akár még működhetne is a spread!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Most még mögöttünk van a Giants, de én úgy néztem, hogy ha ők is, és mi is nyerjük a két meccset, akkor már előttünk lesznek. Gondolom azért, mert ha több 10-6-os csapat van, akkor ott már más tiebreaker van érvényben. Valaki tudja esetleg, hogy lenne ez?proki
igen, én tudom.😛
azért olyan rossz most a giants, mert csak 3.ak a csoportban, és ez a legfontosabb breaker; de az utolsó hétre ha mind2-őt nyerik biztosan másodikak lesznek, és az első megy a kiemelésbe, és ők pedig a WC helyre pályáznak! tehát az nfc-s tibreaker számít, és az viszont nagyon erős nekik.
bízom benne érthetően fogalmaztam😀
szerk. azért lehetnek másodikak, mert lesz dallas-redskins utolsó héten
de ugye ehhez pontot kéne majd szerezniük egy meccsen, nehéz ügy ez😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tice az interjújában kiemelte, mennyire fontos olyan elkapót szerezni, aki megnyeri a párharca nagy részét. A tegnapi meccsek után ez nem is lehet kérdéses többé. Ezzel a felismeréssel csak 4 évvel vagyunk elmaradva, de jobb későn, mint kés nélkül.

“Details are the key. We need to detail everything out. Have a play for every situation. And have a way to get out of all bad plays.”
Ez nagyon bántja a szememet. Nincs is annál jobb, mintha a DC-k ingujjból lehívnak ellened egy meccet, mert neked minden szituációra megvan a játékod. :/ Epekedve várom, ki lesz a passzkoordinátor.Óóóó, legyen Koetter, mami, legyen Koetter. Ők ketten sikert sikerre halmoztak a Jaguarsnál.füligjimmy
Na, visszakerestem ezt az interjút. Ez eddig a legalja. Ron Turner ásott egy kurva nagy gödröt, abba Tice még turkál egy kicsit. Megnéztem a meccs vágott verzióját, szerintem a pályán lévő 11 emberből hatnak maximum sejtései vannak, mi fog történni. Cutler nem állt meg a lábán 2 másodpercre se. MEgértem, hogy inkább szteppel párat, jobban jár, de hogy megint nem volt konzisztens 3-5 yardos passzjáték??? Ezzel a támadófallal mi a túrót akarsz? Nyomnak négyen, néha csak hárman, protban van 6, végezd el a matekot. De legalább elég lenne csak két embert duplázni!!! Jeffery-bírók, hát igen, érdekes volt, az tény. Drake talán nem tanította meg, hogy ne nyújtsa ki a karját SOHA!!! Ha nem ér hozzá, akkor se!! Miért tudta Shields állandóan megragadni a mezét? Mert tudta hova fordul, bazzeg!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Arizona, Detroit. Vikingsnél Houston, green bay. Mi 7, ők 6. helyen. Most úgy azt mondanám egy karnyújtásra van csak a PO, de mán minek...Delete
Jobban megnézve nekem az jött ki, hogy még 2 győzelemmel sem nagyon lenne meg a PO. Mert a Giants nyer kettőt sztem, a Hawks meg 1et tuti megnyer. És ha négy 10-6-os csapat lesz, akkor abból nem mi jönnénk ki jól...proki
A Giants egyelőre mögöttünk van, miénk a tie beaker (nem t'om hogyan, nfl.com), Vikingeknek kellene 1x kikapni, nekünk kettőt nyerni. Erre mondják a középszerű újságírók, hogy a sorsunk nem a saját kezünkben van.

Nekem kedvencem Fewell, bár most ugye... bízok MRI-ben (még nincs itt elég ideje ahhoz, hogy lemondjak róla), hogy kiválasztja a megfelelő embert. De lehet parázni, azért Rivera, Shurmur, mittomén, szóval vannak szar edzők a ligában dögivel. Egyetemről nem hiszem, hogy keresnének. Ez egy veterán keret, jó védelem, jó ST, alulteljesítő offense, playmakerek azért vannak. Ezt a sémát kell tovább vinni, ha nem tesszük, az a "fürdővízzel gyereket is" esete nálam. Gus Bradley? Bár inkább hozzuk az elérhető legjobbat, ő meg hadd csinálja, ahogy neki jólesik? Rick Dennison túl egyszerű megoldás lennefüligjimmy
Most még mögöttünk van a Giants, de én úgy néztem, hogy ha ők is, és mi is nyerjük a két meccset, akkor már előttünk lesznek. Gondolom azért, mert ha több 10-6-os csapat van, akkor ott már más tiebreaker van érvényben. Valaki tudja esetleg, hogy lenne ez?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Úgyis szeretitek a nálunk levitézlett embereket. Vigyétek Linehant HC-nak.Bazzani
Azért az elmúlt 3 évben Marinéni keze alatt megtáltosodott a védelem. Szóval jöhet Linehan is, a legrosszabb, ami történhet, hogy Cutler is passzol ijedtében vagy 4500 yardot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgyis szeretitek a nálunk levitézlett embereket. Vigyétek Linehant HC-nak.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Arizona, Detroit. Vikingsnél Houston, green bay. Mi 7, ők 6. helyen. Most úgy azt mondanám egy karnyújtásra van csak a PO, de mán minek...Delete
Jobban megnézve nekem az jött ki, hogy még 2 győzelemmel sem nagyon lenne meg a PO. Mert a Giants nyer kettőt sztem, a Hawks meg 1et tuti megnyer. És ha négy 10-6-os csapat lesz, akkor abból nem mi jönnénk ki jól...proki
A Giants egyelőre mögöttünk van, miénk a tie beaker (nem t'om hogyan, nfl.com), Vikingeknek kellene 1x kikapni, nekünk kettőt nyerni. Erre mondják a középszerű újságírók, hogy a sorsunk nem a saját kezünkben van.

Nekem kedvencem Fewell, bár most ugye... bízok MRI-ben (még nincs itt elég ideje ahhoz, hogy lemondjak róla), hogy kiválasztja a megfelelő embert. De lehet parázni, azért Rivera, Shurmur, mittomén, szóval vannak szar edzők a ligában dögivel. Egyetemről nem hiszem, hogy keresnének. Ez egy veterán keret, jó védelem, jó ST, alulteljesítő offense, playmakerek azért vannak. Ezt a sémát kell tovább vinni, ha nem tesszük, az a "fürdővízzel gyereket is" esete nálam. Gus Bradley? Bár inkább hozzuk az elérhető legjobbat, ő meg hadd csinálja, ahogy neki jólesik? Rick Dennison túl egyszerű megoldás lenne

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Arizona, Detroit. Vikingsnél Houston, green bay. Mi 7, ők 6. helyen. Most úgy azt mondanám egy karnyújtásra van csak a PO, de mán minek...Delete
Jobban megnézve nekem az jött ki, hogy még 2 győzelemmel sem nagyon lenne meg a PO. Mert a Giants nyer kettőt sztem, a Hawks meg 1et tuti megnyer. És ha négy 10-6-os csapat lesz, akkor abból nem mi jönnénk ki jól...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Van olyan ember aki jövőre jöhetne HC, OC-nak? Valaki olyan aki nem csak egy szükségmegoldás, hanem valaki olyan akinek tényleg vannak elképzelései?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azon filóztam, hogy vajon a tavalyi szezon vége volt-e a nehezebben elviselhető vagy ez?
Tavaly a liga tán legjobb formában lévő csapata voltál. Verted a Phillyt MNF-en idegenben 30 pontot szerezve, úgy elverted utána a Lionst, míg jég a határt, az offensenek semmi különöset nem kellett csinálnia. Utána úgy verted meg a Chargerst 31 pontot szerezve, hogy a D nagyon gyengén játszott. Álltál 7-3al, jött a sorsolás könnyű része: Oakland, Kansas, Denver, Seahawks, Packers, Vikings. Aligha nem ez 4-2 simán lett volna Cutlerral. S mentél volna a Giantshez a WC körben.

De az idei meltdown? Éles meccsen 30,31 pont? Ha megszorozzuk 2vel... vagy többel.

Az év közepén már ment a zúgolódás, hogy miért nincs még új szerződése Big Lovenak... Az ő regnálásának 2 mérkőzés múlva véget kell érnie, bármi is legyen az eredmény a Cardinals és a Lions ellen.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Azt hiszem egy Bears drukker ne építsen a draftra, ne számolgasson hogy hány vereség kell, mi 1/1-re is egy megbízható, jobb puntert húznánk...

Amit tüsi írt az sokkal érdekesebb, hogy a jövő évi sorsolást hogy befolyásolhatja a mostani 2 meccs, ez inkább felkeltette az érdeklődésemet.

Mondjuk azt az égést nem szeretném hogy ettől a Cardinalstól kikapjunk, de hát ki vagyok én hogy győzelmet várok ettől a csapattól? 20 pontot szerezni egy meccsen, ez ám a mérce...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Nyerni kell , tovább kell jutni!! Így igaz, nem előny a draft szempontjából annyira az a két hely. Ilyen alapon tudatosan bukni kellett volna az összes meccsünket, hogy 1/1-esek legyünk...