Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Höhh. Az oké, hogy nem olyan súlyos a sérülése, mint az NFC döntőn volt (az second grade volt: egyrészt nem tudom ez mit jelent, másrészt a mostaninál meg nem írták). Vajon Lovie most, hogy szikrázik már a ház szembemegy a filozófiájával? Sérült vagy --> nem játszol.

Játszani fog szerintem ez aligha kérdéses. Egyszerűen Lovienak is túl nagy a tét már.

Amúgy Spencer lesz a bal oldali guard... Bennett vélhetően nem játszik. Csórikámtól nagy szezont vártam, hát mit ne mondjak: majd jövőre. Mindig csak jövőre. Már valami Forte traderől is susmognak a nagy okosok a vízen túl.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
fasza, pár találkozás pakolós barátaival és megint nézhetjük az oldalvonalnál 😕

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/relbikt9yga5ivzhqm2w
Chicago Bears' Jay Cutler has sprained MCL, report says
Jay Cutler's neck injury isn't the only thing the Chicago Bears quarterback should be concerned about going into Sunday's game against the Green Bay Packers.


faszán kinyírjuk itt az évek során ezt a csávót.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Egyébként van olyan érzésem, hogy most ez a 2 vereség és teljesen jogos fika áradat, a Packers ellen évek óta tartó szopóroller összerázza a csapatot. Ezen a meccsen sokan az állásukért fognak játszani vagy éppen coachingolni. Hazai pályán biztos pokoli jó hangulat lesz, s a szurkerek sokat segítenek majd a csapatnak. Óriási a tétje a meccsnek, de ez motiválóan kell, hogy hasson.

Nem szoktam ilyet írni meccs előtt, de most nyerni fogunk. Aztán lehet nagyot koppanok.tüsi91
Szép lenne... de valahogy ez nem jellemző ránk... Én nagy égést várok. De inkább neked legyen igazad, ugye.


több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyébként van olyan érzésem, hogy most ez a 2 vereség és teljesen jogos fika áradat, a Packers ellen évek óta tartó szopóroller összerázza a csapatot. Ezen a meccsen sokan az állásukért fognak játszani vagy éppen coachingolni. Hazai pályán biztos pokoli jó hangulat lesz, s a szurkerek sokat segítenek majd a csapatnak. Óriási a tétje a meccsnek, de ez motiválóan kell, hogy hasson.

Nem szoktam ilyet írni meccs előtt, de most nyerni fogunk. Aztán lehet nagyot koppanok.tüsi91
én is pont a fent leírtaktól tartok. sajnos nekünk eredmények szempontjából nem megy rosszul, a mutatott játék viszont elég kevés..

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Nagyon kell ez a trash talk... Hagy égjünk mégjobban amikor vagy 40 ponttal vernek el minket... Mintha utolsó meccse lenne... na kíváncsi leszek én erre.Delete
WR Brandon Marshall on facing Packers Sunday: "This is the biggest game of my career. This game is personal for me. We all know what's at stake, so I'm going to play like it's my last game."

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyébként van olyan érzésem, hogy most ez a 2 vereség és teljesen jogos fika áradat, a Packers ellen évek óta tartó szopóroller összerázza a csapatot. Ezen a meccsen sokan az állásukért fognak játszani vagy éppen coachingolni. Hazai pályán biztos pokoli jó hangulat lesz, s a szurkerek sokat segítenek majd a csapatnak. Óriási a tétje a meccsnek, de ez motiválóan kell, hogy hasson.

Nem szoktam ilyet írni meccs előtt, de most nyerni fogunk. Aztán lehet nagyot koppanok.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nagyon kell ez a trash talk... Hagy égjünk mégjobban amikor vagy 40 ponttal vernek el minket... Mintha utolsó meccse lenne... na kíváncsi leszek én erre.


több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Komoly feltámadás kellene ahhoz hogy megverjük a GB-t, mondjuk ha úgy játszanak mint vasárnap este még így is van esélyünk, viszont ha CMatthews visszatér akkor 0, megeszi ezt a OL-t reggelire 8na jó ebédre).davemayer
Jó eséllyel visszatér ő és Woodson is 😊 sőt, szerintem Lang isSzobi22
Most már ideje lenne, hogy összekócoljuk a haját (vagy inkább a fogait) 😊
csi77
na, mi a gond a jó öreg Sir Charles-szal? igazán kedves srác 😊 hogy megbántotta szegény Marshall lelkét valamivel, amire már nem emlékszik?

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Tegnap edzés sem volt... 😀.

Az OL kapja össze magát... No igen, úgy kompletten mindenki megtehetné ezt. Kezdve a védelemmel, akik ha hozzák azt, mint az őszi meccsen, akkor nem lehet egy rossz szavunk sem. Csak attól jelen pillanatban nagyon messze vagyunk. Főleg a passrush...
Folytatva Cutlerral, aki egy tré meccset játszott, folytatva az elkapókkal. Ennyi drop egy félszezonban sem fér bele, mint amiket az elmúlt két hétben prezentáltak. S főleg nem kulcshelyzetekben. Folytatva Tice-al, aki remélem visszatér a Vikings és a Seahawks elleni meccsekhez, ahol soccer nyelven szólva csak a gól hiányzott a játékunkból (inkább a Seattle elleni meccsre értem ezt). Ha netán hátrányba kerülnk, remélem nem kezdünk el megint eszetlenül rohanni az eredmény után, agyba-főbe passzoltatni, mert akkor egyrészt Cutlert megint szanaszét verik, másrészt full simán kikapunk.

S az ST is villanthatna valamit, mert az idei lőlap csalódás keltő. Összvissz 1 TD, az is punt block return, visszahordott nincs is. Hát nem ehhez szoktunk. Ugye az őszi meccsen egy trükkös play után még kapituláltunk is. De úgy egészen egyszerűen idén 0 az egység. A 20ig nem tudjuk kihozni kickoffnál a labdát.

Szerintem is nyerhetünk, mert ugye mint tudjuk a labda gömbölyű. Jah nem. De előbb-utóbb minden szar széria megszakad, meg most ez az év meccse és a sok ehhez hasonló okosság.

Addig ismételjük, amíg egyszer bejön. Jó lenne, ha vasárnap klappolna minden.

Ahogy olvasom a tengerentúlon is nagy az orális vita. Briggs most idiótázta le Finleyt, aki az elmúlt években rendszeresen mélytorkoztatta a védelmünket.tüsi91
Akkor a legutóbbi edzésen 😀 laikusan gondoltam az szerda vót 😀

Marshall is megmondta, hogy kvázi utálja a Packerst, és úgy készül, mintha karrierje utolsó meccse lenne, ha kell a fejét ott hagyja a pályán 😀 megy az adok-kapok rendesen, mégiscsak a liga legnagyobb rivalizálása, és a liga legjobb csapata játszik.. a Packerssel 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tegnap edzés sem volt... 😀.

Az OL kapja össze magát... No igen, úgy kompletten mindenki megtehetné ezt. Kezdve a védelemmel, akik ha hozzák azt, mint az őszi meccsen, akkor nem lehet egy rossz szavunk sem. Csak attól jelen pillanatban nagyon messze vagyunk. Főleg a passrush...
Folytatva Cutlerral, aki egy tré meccset játszott, folytatva az elkapókkal. Ennyi drop egy félszezonban sem fér bele, mint amiket az elmúlt két hétben prezentáltak. S főleg nem kulcshelyzetekben. Folytatva Tice-al, aki remélem visszatér a Vikings és a Seahawks elleni meccsekhez, ahol soccer nyelven szólva csak a gól hiányzott a játékunkból (inkább a Seattle elleni meccsre értem ezt). Ha netán hátrányba kerülnk, remélem nem kezdünk el megint eszetlenül rohanni az eredmény után, agyba-főbe passzoltatni, mert akkor egyrészt Cutlert megint szanaszét verik, másrészt full simán kikapunk.

S az ST is villanthatna valamit, mert az idei lőlap csalódás keltő. Összvissz 1 TD, az is punt block return, visszahordott nincs is. Hát nem ehhez szoktunk. Ugye az őszi meccsen egy trükkös play után még kapituláltunk is. De úgy egészen egyszerűen idén 0 az egység. A 20ig nem tudjuk kihozni kickoffnál a labdát.

Szerintem is nyerhetünk, mert ugye mint tudjuk a labda gömbölyű. Jah nem. De előbb-utóbb minden szar széria megszakad, meg most ez az év meccse és a sok ehhez hasonló okosság.

Addig ismételjük, amíg egyszer bejön. Jó lenne, ha vasárnap klappolna minden.

Ahogy olvasom a tengerentúlon is nagy az orális vita. Briggs most idiótázta le Finleyt, aki az elmúlt években rendszeresen mélytorkoztatta a védelmünket.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
elvileg nem nehéz csak az Oline kapja össze magát....😊Janek
Meg ST meg Marshallon kívül az összes elkapó, meg Tice, és akkor még nem beszéltünk Mare-ról. 😊
Mindenkitől nagy meccs kell, de nem érzem lehetetlennek.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
elvileg nem nehéz csak az Oline kapja össze magát....😊

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Jennings visszatérhet már?
Valahogy el kéne kapjátok az övtáskásokat 😊Janek
Tegnap még nem edzett, valószínüleg nem játszik, de nem 100%.

Bizony el.. 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jennings visszatérhet már?
Valahogy el kéne kapjátok az övtáskásokat 😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Komoly feltámadás kellene ahhoz hogy megverjük a GB-t, mondjuk ha úgy játszanak mint vasárnap este még így is van esélyünk, viszont ha CMatthews visszatér akkor 0, megeszi ezt a OL-t reggelire 8na jó ebédre).davemayer
Jó eséllyel visszatér ő és Woodson is 😊 sőt, szerintem Lang isSzobi22
Nem lesz Woodson.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Komoly feltámadás kellene ahhoz hogy megverjük a GB-t, mondjuk ha úgy játszanak mint vasárnap este még így is van esélyünk, viszont ha CMatthews visszatér akkor 0, megeszi ezt a OL-t reggelire 8na jó ebédre).davemayer
Jó eséllyel visszatér ő és Woodson is 😊 sőt, szerintem Lang isSzobi22
Most már ideje lenne, hogy összekócoljuk a haját (vagy inkább a fogait) 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marshall jól van. Legyen is. Legalább ő.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000110316/article/brandon-marshall-throws-fuel-on-bearspackers-rivalry
picidzé
Én Hestert hallgatnám szívesen, hogy miután nagyobb szerepet rinyált ki magának, miért nem tudja spritnből elkapni azt a kurva labdát, ha mégis gombfoci stílusban odapöckölik neki, akkor miért hasal le a védő előtt, miért fut vissza 15 yardokat, ésatöbbi. Nem Marshallnak kéne felpörögni. Ő is hibázott egy komolyat múlt héten. De a többiek? Webb holding, AJ kétszer (jó, elcsúszott, hát ilyen van), Hester (elhitte valaki, hogy el fogja kapni?), Cutler (mit gondolt?), ezekből egy is elég, kettő már sok. A támadók szereztek nettó 0 pontot. A Hox ellen az első negyedben meg lehetett volna nyerni a meccset. Persze volt a pályán egy ellenfél is, akik nem tették meg az a szívességet, hogy komolyakat hibázzanak, amikor megtették, nem használtuk ki. Amikor nem a tálentummal van gond, akkor előbb-utóbb ki lehet jönni a hullámvölgyből. De addig véget érhet a szezon, és nézhetünk új HC után. Amit nem bánnék, mert hogy valaki lassan évtizedes tapasztalattal a háta mögött ennyire sötét legyen a labda másik oldalához, én olyat még nem láttam.

Bowl meccsek, szabadügynök piac nyitása, itt a draft (mackó?) a nyakunkon......

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Marshall jól van. Legyen is. Legalább ő.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ysk1mkurf8944ubiaxvt
Brandon Marshall throws fuel on Bears-Packers rivalry
Brandon Marshall already has a strong dislike for the Green Bay Packers, even though he has only been with the Chicago Bears for less than a full season.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Komoly feltámadás kellene ahhoz hogy megverjük a GB-t, mondjuk ha úgy játszanak mint vasárnap este még így is van esélyünk, viszont ha CMatthews visszatér akkor 0, megeszi ezt a OL-t reggelire 8na jó ebédre).davemayer
Jó eséllyel visszatér ő és Woodson is 😊 sőt, szerintem Lang is

több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears announce DT Amobi Okoye has been re-signed to 1-year contract.

Immáron másodszor. S a történet folytatódik.tüsi91
#Bears needed another body at DT given the injuries to Stephen Paea (foot/shoulder) and Henry Melton (shoulder).

Teljesen logikus, h olyan ember hozzanak vissza, aki volt már nálunk nem is volt teljesen szar és ismeri a rendszert.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears announce DT Amobi Okoye has been re-signed to 1-year contract.

Immáron másodszor. S a történet folytatódik.

Cutler: "Everyone is playing for their job at this point. It's not just Lovie."
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A csapat ma nem edz, elmentek egy séta túrára. 😀. Igazából egyértelmű az ok.

2 éve mi is csináltunk ilyet 5 zsinórban elszenvedett vereség után, csak mi nem séta túrára mentünk edzés helyett, hanem egy kis kaja-pia volt. 😀. Mondanom sem kell, hogy nyertünk a hétvégén.

Szóval remélem piáznak is sétálás közben. 😀.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Az ég világon semmi, sőt kedvelem is. De hullámvölgyben van, s ezt azért szerintem ha lenne rá lehetőséged megkérdeni ő is aláírná. A Panthers ellen például krikán alul játszott, Lafell 62 yardos játéka vastagon az övé volt, utána kioszott 15 yardért egy totál felesleges late hitet. S ezek a nagyobb hibák voltak csal. A Frisco ellen Wrighttal kézen fogva olyan rosszul játszottak, hogy majdnem visszasírtam Afalavat. A Vikes ellen hozott egy INTet, az igaz, a Hawks ellen gyakorlatilag meg nem játszott. Hétvégén meg AP hosszú futásánál simán levihette volna 9 yardon... A szezon elején csakúgy, mint az egész Dnek neki is jobban ment. De fiatal srác, ez a 2. éve, tavaly kezdett talán 7 meccsen. Ha nem is elit duó alkotnak Wrighttal, de nem rossz tandem ez. Jövőre bejöhet Hardin még, ha ő egészséges tud maradni, akkor 3 fiatal jó, de nem elit képességű safety lesz, ami azért nem rossz.

tüsi91
Rendben, én csak annyit mondok, hogy, ha a védelem első soraiban mindenki legalább az ő átlagát hozná, nem lenne bajunk.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az ég világon semmi, sőt kedvelem is. De hullámvölgyben van, s ezt azért szerintem ha lenne rá lehetőséged megkérdeni ő is aláírná. A Panthers ellen például krikán alul játszott, Lafell 62 yardos játéka vastagon az övé volt, utána kioszott 15 yardért egy totál felesleges late hitet. S ezek a nagyobb hibák voltak csal. A Frisco ellen Wrighttal kézen fogva olyan rosszul játszottak, hogy majdnem visszasírtam Afalavat. A Vikes ellen hozott egy INTet, az igaz, a Hawks ellen gyakorlatilag meg nem játszott. Hétvégén meg AP hosszú futásánál simán levihette volna 9 yardon... A szezon elején csakúgy, mint az egész Dnek neki is jobban ment. De fiatal srác, ez a 2. éve, tavaly kezdett talán 7 meccsen. Ha nem is elit duó alkotnak Wrighttal, de nem rossz tandem ez. Jövőre bejöhet Hardin még, ha ő egészséges tud maradni, akkor 3 fiatal jó, de nem elit képességű safety lesz, ami azért nem rossz.

tüsi91
Elkezdtem gondolkodni manapság ki az elit playmaker safety, oszt hirtelen egy se jutott eszembe. Olyan pedig pláne nincs, aki rendszertől függetlenül kiváló lenne. Gameplant tökéletesen végrehajtani tudó játékosok felé kell elmozdulni. Hardint remélem látjuk jövőre nickelben, Stelz nem megoldás semmire, Moore távozik (hát nem fogják marasztalni), Hayden ugye....

Aaron Rodgers

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az ég világon semmi, sőt kedvelem is. De hullámvölgyben van, s ezt azért szerintem ha lenne rá lehetőséged megkérdeni ő is aláírná. A Panthers ellen például krikán alul játszott, Lafell 62 yardos játéka vastagon az övé volt, utána kioszott 15 yardért egy totál felesleges late hitet. S ezek a nagyobb hibák voltak csal. A Frisco ellen Wrighttal kézen fogva olyan rosszul játszottak, hogy majdnem visszasírtam Afalavat. A Vikes ellen hozott egy INTet, az igaz, a Hawks ellen gyakorlatilag meg nem játszott. Hétvégén meg AP hosszú futásánál simán levihette volna 9 yardon... A szezon elején csakúgy, mint az egész Dnek neki is jobban ment. De fiatal srác, ez a 2. éve, tavaly kezdett talán 7 meccsen. Ha nem is elit duó alkotnak Wrighttal, de nem rossz tandem ez. Jövőre bejöhet Hardin még, ha ő egészséges tud maradni, akkor 3 fiatal jó, de nem elit képességű safety lesz, ami azért nem rossz.