Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira tré idén az öreg, még tavalyi önmagához képest is... De mentálisan hiányozna. Roach menne a helyére, Hayes lenne az erős oldali LB.

Ha Jennings sem játszi az tényleg fasza lenne. Hayden 😂 😂 😂. Lehet, hogy DJ nagyképű, meg minden, de jobb játékos is.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-chicago-bears-urlacher-decicco-20121204,0,1749730.story

Decicco jött felkészülve Urlacher kiesésére... Lehet, h lassú már az Öreg, de még is csak a védelem egyik legfontosabb láncszeme esne ki. Lovie-ék még nem tudják, h pontosan milyen súlyos a sérülése.

OL, WR, LB, CB rendesen sérülnek az embereink.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Én azt sem tudom elképzelni, hogy a brutál passrusher csapatok ellen továbbjutna, akár otthon akár idegenben. Értsd Frisco, Giants.Bazzani
majd meglátjuk, Jay mobilitása azért sokat ér, aztán amint eltörik véget ér a szezonunk...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én azt sem tudom elképzelni, hogy a brutál passrusher csapatok ellen továbbjutna, akár otthon akár idegenben. Értsd Frisco, Giants.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ahogy a meccsek alakulnak, Wright kezében ott volt a by week.


Christian Ponderfüligjimmy
én speciel ezért vagyok/voltam nagyon ideges, mert nem mindegy hogy 2nd seed és adott esetben hazai pálya vagy a többi seed és ha a WC meg is van akkor is utána idegenben... davemayer
Egyelőre a szezonunk forgatókönyve tökéletes egy Super Bowl győzelemhez. Az NFL ugyanis dögunalmasan kiszámíthatatlan, az utolsó 20 győztesből kb. 17 ilyen össze-vissza szezon után nyete meg a gyűrűt. Mert a rájátszás marha izgalmas tud lenni, de bizony mondjuk ki őszintén, elég alacsony színvonalú meccsek vannak.

Christian Ponderfüligjimmy
nem nagyon tudom elképzelni a Bearsről hogy majd idegenben pirítva bejut a SB-ba de ne legyen igazam.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy a meccsek alakulnak, Wright kezében ott volt a by week.


Christian Ponderfüligjimmy
én speciel ezért vagyok/voltam nagyon ideges, mert nem mindegy hogy 2nd seed és adott esetben hazai pálya vagy a többi seed és ha a WC meg is van akkor is utána idegenben... davemayer
Egyelőre a szezonunk forgatókönyve tökéletes egy Super Bowl győzelemhez. Az NFL ugyanis dögunalmasan kiszámíthatatlan, az utolsó 20 győztesből kb. 17 ilyen össze-vissza szezon után nyete meg a gyűrűt. Mert a rájátszás marha izgalmas tud lenni, de bizony mondjuk ki őszintén, elég alacsony színvonalú meccsek vannak.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ahogy a meccsek alakulnak, Wright kezében ott volt a by week.


Christian Ponderfüligjimmy
én speciel ezért vagyok/voltam nagyon ideges, mert nem mindegy hogy 2nd seed és adott esetben hazai pálya vagy a többi seed és ha a WC meg is van akkor is utána idegenben...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ahogy a meccsek alakulnak, Wright kezében ott volt a by week.

Annyira időm sincs, hogy végignézzem a meccset (kb. minden kétsze szoktam), ehhez most kedvem pláne nincs, de hájlájtok stb. alapján ha a támadófal épp csak ennyire szar, akkor Cutler simán kihordja lábon, és nagyjából megállíthatatlan.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én továbbra is tartom, hogy Tice tegnap korrekt meccset hívott le. A 4&1re Big Love bólintott rá, eddig ezek a játékok Bushsal megvoltak. Tetszettek a play hívások, jó ütemben hívott screent is, végre használtuk a pálya közepét. Bennett kiválásával ő is nehezebb helyzetbe került, gyakorlatilag maradt 1 értelmes célpont. Bármennyire is akadozott, sőt nem ment a futás 3 negyeden keresztül, még is variálta a dolgokat, ez is kellett ahhoz, hogy a passzjáték működjön. A 4. negyed közepén 3&14re hívott egy drawt. Ott esetleg, igen talán megkockáztathattál volna egy passzjátékot. A punt után 10ről jött az ellenfél. No de 3&21re, 4 perccel a vége előtt én igen is jó döntésnek tartom, hogy nem erőltettük. Levettünk 40 másodpercet, átadtunk egy nagyon tré mezőnypozíciót (3 yardos vonal). A defense meg elvesztette.

Én aztán nem kedvelem Ticet, de a tegnapi meccs rendben volt az ő részéről.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Első megindulásból azt mondtam, Bassza meg!

Aztán ez mára teljesen megváltozott.
Ebből a vereségből nagyon de nagyon sokat tanulhat az egész csapat, összerázhatja őket az utolsó 4 hétre, amire akkor szükség van, hogy elmondani nem lehet.
Tice-ot lehet szidni, köpködni, tesszük is rendesen, de abszolút fejlődőképes. Az első 2 drive tegnap tanári volt, aztán a 4&1 megfogta a csapatot.
Sok hiba volt a meccsen de ez a vereség úgy érzem nagyon jót fog tenni hosszú távon.
Mondanám, hogy kurvára mindegy volt ez a meccs. Persze jó lett volna most 2. helyen állni, de azt valszeg bukta volna a csapat a végéig.
Jön a Packers, ott mindenképp nyerni kell, mert hiába nyertük volna ezt meg, ha a Green Bay elpicsáz ugyan ott vagyunk. Sőt!...


Az OL összekapta magát, azt hiszem a draftból és az FA piacról egy egész jó bagázst össze lehet kukázni jövőre.

Cutler hatalmas Leader, vállán cipelte az egész csapatot.
25 mp volt hátra, de nem az volt hogy vége, hanem többen írtuk, hogy nyugi, jön Cutler és Marshall.
És ez a 2 fasz megcsinálta 😊.

Valaki kinevette a meccs alatt, miszerint Marshall top 5. Kérdem ha olvassa, még most is nevet? 😀
Üzenem, Marshall Cutlerrel Top 3!

Lehet mondani bármit, ez a csapat kurvára hitet adott nekünk. Úgy mentünk neki a Texans 49ers meccseknek, hogy akár 2 W is lehet. Bár nem lett, mikor fordult elő utoljára hogy bízni lehetett a csapatban ilyen szinten? Nagyon nagyon rég.
És erre a csapatra még 3 évet lehet építeni. Tice fejlődik, jó lesz a csóka.

A pénzfeldobásnál éreztem, hogy aki azt nyeri az a meccset is. Ellenkező esetben a Hawks se fogott meg volna minket, az kurva isten!!

Üzenem a Vikings fanoknak( vannak ilyenek? 😀 ), hogy ettől csak még erősebbek lettünk, valamint a Packers fanoknak, hogy fel kell kötni a kisgatyájukat. Ja és Bazzaninak hogy Schwartz egy vicc, sajnálom. Most megszorítanám a kezed haver, de azért nem olyan erősen mint Harbaugh, nehogy pityeredés legyen 😀

Egy szó mint száz:

Cutler: Leader
Marshall: Top3

Jimmy pedig szerintem ne Pondert voodoo-zza, azt megcsinálja Ő magának. Inkább Petersont 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
D, amikor kellett nem tudta hozni az elvárt szintet.

According to Pro Football Focus (@pff) #Bears CB Charles Tillman was targeted 10 times for 98 yards (including GW TD) in Sunday's game.

D-ben mindenki haloványan teljesített sajnos...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kb 5 percet láttam, az alapján azt mondom, ez egy olyan meccs volt, amikor mindenki rálépett a saját pöcsére. Szerintem ez elég mélyenszántó elemzés volt, a Vikingek elleni már igyekszem vuduzni.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
amúgy azt a 4&1-et én sem nagyon értettem, fontos lett volna már az elején a 2 pos game, megnyugodhatott volna a csapat, nem is volt érdekes field poz (sima FG távolság volt már), nem értettem akkor sem. Bush lehet hogy eddig jól oldotta meg ezt de a line-unk eléggé összetákolt+ a Seahawks D pont jól állította meg a futást addig. Inkább 3.-nál volt gáz hogy nem sikerült bedőlnie előre. Egyébként így utólag meg ez teljesen mindegy ha csak a 3 pontot nézem, mert akkor is OT csak térdelünk a végén. Ejj ezt a 2 driveot a D-nek sokáig nem fogom megbocsájtani, max ha megfogják Rodgerst majd.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mi baszki simán hozhattuk volna a tegnapi meccset, kb ugyanúgy kaptunk ki, mint a Ravens a fos Pittsburghtől....
Ezek a fontos meccsek! Mit akarunk így a PO-ban?
Végre van egy szép drive-unk, amelyet így elbaszni negyedikre 7-0-nál.
4 pontos vezetésnél nézelődünk stb, stb.

Bennett-et én sem hibáztatom, de csak fájt....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Ha tegnap nem cseszik el most 2nd seed lenne a csapat. Hát gratulálok, ez csak akkor tudjuk kijavítani ha hozzuk a Vikes-t, a GB-t + a Cards/Lions valamelyikét.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Aludtam rá egyet. Nem látom másképp. Nyerhető meccset vesztettünk el, mert olyan egyéni és csapat hibákat hoztunk, amelyek nem férnek bele.

Bennettet nem csesztetem, mert talán az első decensebb dropja karrierje során. Ettől függetlenül hiba volt. Ha Wright megfogja arról beszélünk, hogy megint engedett a D 10 pontot. Nem tette. Lehet Ticet baszogatni, hogy félpálya közepén 2szer is 3&longra húzott egy biztonsági játékot a vezetés tudatában. Én nem teszem. Bízott a Dben, átadtunk rossz field pozíciót (saját 3as...), visszájára sült. De maradt 1 darab Marshallunk arra az időre már. Sanzenbachert felejtsd el, Weems sem hiába 5. számú elkapó, Kellen Davisről szót sem ejtek. Cutler&Marshall így is parádés meccset játszottak. A 4&1 utólag rossz döntés, de Bush ezeket rendszerint megoldotta eddig. Utólag tényleg könnyen okos az ember.

Pass protection megint volt. Webb zsinórban másodszorra nyújtott olyan teljesítményt, amire egy enyhe csettintést is megkockáztatok. Scottot néha megverték, de Cutlernek volt ideje ugrándoznia ilyenkor. A futásblokkolás más téma, nagyon elvesztünk ott hetek óta.

17 pont viszont kevés a győzelemhez, és a rendes játékidőre nézve a 17 kapottnak meg elégnek kellene lennie. Érdekes meccs: mert az O-val elégedett vagyok, a D-vel viszont...

Maradt 4 meccs: 2-2. WildCard hely. Reális.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink. tüsi91
azt hittem szétverem unokatesóm laptopját amikor megláttam hogy preventív D-t nyomunk 3 perccel a vége előtt 4 pontos előnyben. A Seahawks semmi extrát nem csinált csak rájött hogy a 7-10 yardos játékokat simán engedjük. Aztán amikor jöhetett volna stop akkor 3&14nél neki csinálunk még 3 yardot a tackle-lel majd 4&3-at simán engedünk.

Cutler&Marshall és Gould visszahoz minket a meccsbe és a D nem tud csinálni egy normális stoppot? mintha nem is ők lettek volna a pályán, a linebacker sorunkat ilyen homálynak még sosem láttam, a miss tackleökröl nem is beszélve.

Én nem hogy csoportgyőzelemről, még PO-ról sem beszélnék nagyon nyíltan mert a D elfáradt, ez tisztán látszik. A szezonunkat az dönti el hogy mikor jönnek ki ebből.

Bennett meg Wright meg elmennek a fenébe, főleg Bennett b+ ilyet Hester nem csinál, hasba dobta Cutler 50 yardról... vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
#Bears CB Tim Jennings (shoulder) was in some pain in the postgame locker room but injury is not believed to be extremely serious.

Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink. tüsi91
Nem feltétlenül a PO verseny szempontjából írtam, csak "érdekességként". 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink.
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Na ez ma nagyon nem kellett😕((((((
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...

Packers megint a csoport élén. Juhéj.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem értek egyet, a csoportgyőzelem még nem kuka, csak le kell nyomni a pacskerokat 😊ChesterPapa
Előbb várjuk meg az injury report-okat...

A mai vár Cutler és Marshall volt. A trágya viszont a nyakukba borult úgy ahogy van. Sajnálom ezt a meccset mert rohadtul megcsíphettük volna a Hox-ot, hogyha egy kicsit értelmesebb pl a coaching staff... A mérkőzés elején az a 4. próbálkozás, a második félidőben 4(!) pontos előnyre ráülés, rohadtul nem NFL szint. Pláne nem a Seattle ellen.
A védelem is teljesen szétesett második félidőre. Addig is nyeltük a futást, de hogy Wilson a második félidőben szétfutott minket az azért szégyen.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sokkal több szerencsét jövő hétre! Minden idők egyik legjobb ütközete, és végjátéka volt! Igazi Showdown!
Azért, remélem jövőre már nem találkozunk!

üdv.H
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából volt annyi szerencsés meccsünk, hogy egy elmehet. De. Szép és jó ez a defense. Csak ugye, ha nem jönnek a turnoverek, amik mostanában nem jönnek, akkor látszik, hogy elit közelében sincsenek. Persze kvázi 17 pont nem sok, de amikor jól dobál az irányító, van futójáték, akkor vége van. Panthers, Frisco, ma. Ha Ponder nem akkora láma az a meccs is igen necces, mert AP-t sehogyan sem sikerült feltartóztatni. Ennyi a történet. Ma geci sok hibát vétettünk. Az offense 10 pontot szórt el. De hozott egy hosszabbítást. A D engedett vagy 7 3&longot, Wright megnyerhette volna a rendes játékidőben nem tette.

A Packerst meg sűrűn megszoktuk verni. Általában úgy kapunk ki, hogy nagyon maccsunk sincs.

Hayden hogyan a pöcsömbe szorította ki Moore-t?
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Nem értek egyet, a csoportgyőzelem még nem kuka, csak le kell nyomni a pacskerokat 😊