Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink. tüsi91
azt hittem szétverem unokatesóm laptopját amikor megláttam hogy preventív D-t nyomunk 3 perccel a vége előtt 4 pontos előnyben. A Seahawks semmi extrát nem csinált csak rájött hogy a 7-10 yardos játékokat simán engedjük. Aztán amikor jöhetett volna stop akkor 3&14nél neki csinálunk még 3 yardot a tackle-lel majd 4&3-at simán engedünk.

Cutler&Marshall és Gould visszahoz minket a meccsbe és a D nem tud csinálni egy normális stoppot? mintha nem is ők lettek volna a pályán, a linebacker sorunkat ilyen homálynak még sosem láttam, a miss tackleökröl nem is beszélve.

Én nem hogy csoportgyőzelemről, még PO-ról sem beszélnék nagyon nyíltan mert a D elfáradt, ez tisztán látszik. A szezonunkat az dönti el hogy mikor jönnek ki ebből.

Bennett meg Wright meg elmennek a fenébe, főleg Bennett b+ ilyet Hester nem csinál, hasba dobta Cutler 50 yardról... vicc.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
#Bears CB Tim Jennings (shoulder) was in some pain in the postgame locker room but injury is not believed to be extremely serious.

Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink. tüsi91
Nem feltétlenül a PO verseny szempontjából írtam, csak "érdekességként". 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...dcsicsak
Ha nyernek akkor se rúgnak labdába idén már.

97 yardos meg 80 yardos drive.... Komolyan LOL. Ezt hívják úgy, hogy overcoaching.

Nézzek valami pozitívat: 2010ben is voltak nagyon rossz meccseink.
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Na ez ma nagyon nem kellett😕((((((
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mellesleg a Lions is elég nagyot szopott... 4 másodperccel a vége előtt 4.re TD-t kaptak...

Packers megint a csoport élén. Juhéj.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem értek egyet, a csoportgyőzelem még nem kuka, csak le kell nyomni a pacskerokat 😊ChesterPapa
Előbb várjuk meg az injury report-okat...

A mai vár Cutler és Marshall volt. A trágya viszont a nyakukba borult úgy ahogy van. Sajnálom ezt a meccset mert rohadtul megcsíphettük volna a Hox-ot, hogyha egy kicsit értelmesebb pl a coaching staff... A mérkőzés elején az a 4. próbálkozás, a második félidőben 4(!) pontos előnyre ráülés, rohadtul nem NFL szint. Pláne nem a Seattle ellen.
A védelem is teljesen szétesett második félidőre. Addig is nyeltük a futást, de hogy Wilson a második félidőben szétfutott minket az azért szégyen.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Sokkal több szerencsét jövő hétre! Minden idők egyik legjobb ütközete, és végjátéka volt! Igazi Showdown!
Azért, remélem jövőre már nem találkozunk!

üdv.H
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából volt annyi szerencsés meccsünk, hogy egy elmehet. De. Szép és jó ez a defense. Csak ugye, ha nem jönnek a turnoverek, amik mostanában nem jönnek, akkor látszik, hogy elit közelében sincsenek. Persze kvázi 17 pont nem sok, de amikor jól dobál az irányító, van futójáték, akkor vége van. Panthers, Frisco, ma. Ha Ponder nem akkora láma az a meccs is igen necces, mert AP-t sehogyan sem sikerült feltartóztatni. Ennyi a történet. Ma geci sok hibát vétettünk. Az offense 10 pontot szórt el. De hozott egy hosszabbítást. A D engedett vagy 7 3&longot, Wright megnyerhette volna a rendes játékidőben nem tette.

A Packerst meg sűrűn megszoktuk verni. Általában úgy kapunk ki, hogy nagyon maccsunk sincs.

Hayden hogyan a pöcsömbe szorította ki Moore-t?
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Nem értek egyet, a csoportgyőzelem még nem kuka, csak le kell nyomni a pacskerokat 😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Minden Bears-fan aláírta volna a 8-4-es mérleget december első hetében még szeptember elején. Újonc vagyok még itt a fórumon, tudom fire-tice, meg hasonlók. De én innen Nyíregyházáról nem fikáznék senkit. Hiszek, bízok, s szurkolok jövő héten is. Kibontok még egy Ottakringert. Csak névnapom lesz holnap! 😉
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyi volt a különbség múlt héthez képest, hogy akkor Ponder, ma Wilson. Ha múlt héten Wilson játszik a Minnyben ott is bukó.

Persze Bennett elejtett egy TDt, benn hagytunk 3 pontot. Ha az megvan nyerünk. Amit a defense művelt az finoman szólva szánalmas. Futás ellen szarok vagyunk, Hayden egy kalap szar, lehet Jennings sérülése súlyosabb. Pass rush alig.

Nem hiába utálom a Seahawks elleni meccseket, többnyire trágya teljesítményt nyújtunk. 8-4. Csoportgyőzelmet felejtsük el szépen.

Cutler fasza volt, Marshall is. Az OL sem volt rossz, a futójáték akadozik.

Ez a meccs köpedelem.
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Itt a december, nálunk már szakad is a hó, és végre megkezdődik az igazi foci! Go, Bears!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nagy az önbizalom most a Seahawks-topicban.Tartok a meccstől én is, de csak a Soldieren vagyunk nem?! Mi jóval pesszimistábbak szoktunk lenni a meccsek előtt, ami nem baj, mert így az örömünk nagyobb, ha nyerünk. Sok a sérülés, gyenge az OL, de jó a mérlegünk, s jól megy ellenük itthon ha jól emlékszem.Ha megvan a W, tuti a rájátszás. promax
Bizakodunk, vannak arra utaló jelek, hogy nyerhetünk, de minden a pályán dől el. Azért sztem nálatok sincs olyan, aki ezt a meccset L-re húzná látatlanban! 😊 Az tuti, hogy egy nagyon brusztolós, kőkemény védelmes, TO-eken múló csata lesz, nagy téttel. Este 7 Uraim, most pedig ebéd! 😀 Medvepapa
A mi oldalunkon nem vagyok biztos ebben a kőkemény védelem részben.undisputedly
Nekem az a gondom, hogy hiába rossz a Seahawks idegenben, zsinórban másodszor már lényegesen jobb ritmusban érkeznek.

Jeffery nem edzett egész héten, de státusza nem out, hanem doubtful. Talán már a Vikings ellen?

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagy az önbizalom most a Seahawks-topicban.Tartok a meccstől én is, de csak a Soldieren vagyunk nem?! Mi jóval pesszimistábbak szoktunk lenni a meccsek előtt, ami nem baj, mert így az örömünk nagyobb, ha nyerünk. Sok a sérülés, gyenge az OL, de jó a mérlegünk, s jól megy ellenük itthon ha jól emlékszem.Ha megvan a W, tuti a rájátszás. promax
Bizakodunk, vannak arra utaló jelek, hogy nyerhetünk, de minden a pályán dől el. Azért sztem nálatok sincs olyan, aki ezt a meccset L-re húzná látatlanban! 😊 Az tuti, hogy egy nagyon brusztolós, kőkemény védelmes, TO-eken múló csata lesz, nagy téttel. Este 7 Uraim, most pedig ebéd! 😀 Medvepapa
A mi oldalunkon nem vagyok biztos ebben a kőkemény védelem részben.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ezzel a nicknévvel mindig azt hiszem Bears drukker vagy 😀.

Persze, hogy közülünk sem húzza senki L-re. Otthon leszünk, eddig 3 olyan csapattól kaptunk ki, akik jobbak, mint mi, a többit ha küzködve is sokszor, de húztuk. A Hawks sem idegenben a legacélosabb (eddig), s nem jobb. Egy POra hajtó csapat ezeket a meccseket húzza otthon. Ha a Qwest Fielden lenne a meccs simán L-re venném.
Az, hogy a közelmúltban 2 alkalommal is a Seahawks nyert a Soldieren az alapszakaszban az egy más tészta. 2010-ben bepunnyadtunk a meccsbe, Cutler agyrázkódás után nagyon pontatlan volt, Mike Williams szétszopatta Tillmant. A tavalyi meccs meg ugye akkor volt, amikor.

Én is szoros meccsre számítok. 20 pont körül lesz mindkét csapat, de ithon csalódás lenne minden olyan eredmény, ami nem Bears neve mellé került W betűt jelentene.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nagy az önbizalom most a Seahawks-topicban.Tartok a meccstől én is, de csak a Soldieren vagyunk nem?! Mi jóval pesszimistábbak szoktunk lenni a meccsek előtt, ami nem baj, mert így az örömünk nagyobb, ha nyerünk. Sok a sérülés, gyenge az OL, de jó a mérlegünk, s jól megy ellenük itthon ha jól emlékszem.Ha megvan a W, tuti a rájátszás. promax
Bizakodunk, vannak arra utaló jelek, hogy nyerhetünk, de minden a pályán dől el. Azért sztem nálatok sincs olyan, aki ezt a meccset L-re húzná látatlanban! 😊 Az tuti, hogy egy nagyon brusztolós, kőkemény védelmes, TO-eken múló csata lesz, nagy téttel. Este 7 Uraim, most pedig ebéd! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk azért nevetséges, hogy minden szirszarért megy a büntetés. Lassan már egy kierőszakolt fumble-ért is küldik a csekket... Jah Weems is fizet a bunyért, Jefferson nem, mert meccsen kapta a 15 yardot.
Woottonnak egyébként nem jár le még a kontkraktusa. Majd 2014ben. Az már érdekesebb év lesz: Cutler, Hester, Tillman, Jennings többek közt + akinek rookie szerződése akkor jár le.

Hester, Spencer, Jeffery out, többiek rendben lesznek. Rossz meccset várok, hasonló lesz, mint a Panthers elleni szvsz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom, hogy ez itt off de hamár a büntikről van szó:
Suh ugye nem kapott eltiltást, pedig megvizsgálták az ügyet. Erre megbüntetik pénzbüntire. Ha rúgott akkor eltiltás jár, ha nem akkor semmi. Ez a köztes dolog nevetséges.
Ezért nincs értelme ezeken rágódni, mert hasraütésszerűen mennek.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
#Bears QB Jay Cutler fined $10,000 for unsportsmanlike conduct penalty when he flipped ball to #Vikings conerback in Sunday's game.

Már a zászlót is túlzónak tartottam, de hogy még pénzbünti is... röhejes. Épp csak oda pöttyentette a lasztit, nem pedig odakúrta.. szánalmas...soma80
Sztem jól tették a bírók, hogy megfogták a meccset az elején. Ha Weems bunyóját befújták, ezt is be kellett. Én sose azon problémázok, hogy milyen felfogásban vezetik a meccset, amíg azt konzisztensen csinálják. A játékosok pedig nem rendezték ezt az egész büntetés-fellebbezés kérdéskört az új CBA-ban, akkor fizessenek. Most annak mi értelme van, hogy mindig beírjuk, hogy mekkora röhejes pénzbüntetések vannak? Ki tudják fizetni. Urlacher pedig ne a bünti ellen fellebbezzen, hanem nézze meg vagy ötvenszer, AP hogyan küldte el gyufáért.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears QB Jay Cutler fined $10,000 for unsportsmanlike conduct penalty when he flipped ball to #Vikings conerback in Sunday's game.

Már a zászlót is túlzónak tartottam, de hogy még pénzbünti is... röhejes. Épp csak oda pöttyentette a lasztit, nem pedig odakúrta.. szánalmas...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha a GB ellen kikapunk, meg se érdemeljük a csoportgyőzelmet.

Hayden akkorát játszott a Frisco ellen, hogy Moore újra aktív volt, a Vikings elleni meccs pedig simán elmehetett volna rajta. Nem lepődnék meg, ha holnap sokkal kevesebbet lenne a pályán, vagy a szezon végére inkább Bowman lenne a csere CB helyette.

Izzy kap még 1 év 2 milliót, oszt marad. Wotton húzósabb, első normális, egészséges szezonja, de pl. Mincey mekkora lóvét kapott, plusz ott van Melton, na az egy húzós kérdés, és Peppers óriási szerződése. Kérdés, hogy mennyi lóvét akarsz belelölni egyetlen egységbe?

A Tengeri Sólymok védelme masszív, nem mondom, hogy jobb, más. A szokásos két botrányos drive után, ha az első negyedet egállal zárjuk, vagy a félidőt egy 3 pontos előnnyel, nyerünk. Félek, hogy Tice ismét összepiszkítja az ágyneműt.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
merjünk nagyot álmodni:

csak úgy lehetünk 2nd seedek ha a SF egy verséget szenved még(remélem kikapnak a NE-től...) és mi megnyerjük a hátralévő meccseinket. Hát erre nem sok esély van, így ahogy nekem kijött vagy a Giantset vagy a Redskinset fogadjuk a WC-on.Persze úgy számolva hogy innen egy 11-5-öt csinálunk, megverve a GB-t.

Egyébként én innen ezt tippelem:

SEA W
MIN W
GB W (nem tudom CMatthews lesz-e addigra)
ARI W/L (mindegy 😀 )
DET L

Viszont ha a GB ellen kikapunk akkor sztem nyerünk Arizonában, talán még így is meglehet a csoportgyőzelem.

A PO-ban hazai pályán W, ha idegenbe kell menni L.

Én leginkább egy Gianstet szeretném mert olyan jó lenne őket kiütni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Nagy az önbizalom most a Seahawks-topicban.Tartok a meccstől én is, de csak a Soldieren vagyunk nem?! Mi jóval pesszimistábbak szoktunk lenni a meccsek előtt, ami nem baj, mert így az örömünk nagyobb, ha nyerünk. Sok a sérülés, gyenge az OL, de jó a mérlegünk, s jól megy ellenük itthon ha jól emlékszem.Ha megvan a W, tuti a rájátszás.
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Kicsit nézegettem a szerződéseket. Szezon végén lejár: Urlacher, Bowman, Campbell, Collins, Hayden, Hayes, Izzy, Mannelly, McCown, Melton, DJ Moore, Ozougwu, Rachal, Roach, Scott, Spencer szerződése.Persze a többség cserejátékos, de azért kíváncsi vagyok Urlachert milyen szerződéssel kínálják meg. 35 éves lesz, ez a szezon már nem róla szól. Maradni fog, mert nincs mögötte senki, de igencsak gondolkodni kellene ki veheti át a helyét. Melton esetében ki kell nyitni majd a pénztárcát. Roachot megfogjuk tartani. Izzy már érdekesebb. Az előző két meccsen már Wootton volt a starter, ő is 32 lesz. Nem lepődnék meg újabb pass rusher érkezésén a drafton. DJ Moore elvesztette a nickel pozíciót Haydennel szemben. Rachal, Spencer nem maradnak, Scottot megtartják, backupnak jó. Csereirányító kérdés megint terítéken lesz, nem úgy mintha nem lenne mindegy kit raknak be, ha sajnos szükséges.tüsi91
Urlacher, Melton, Hayden, Mannelly, Roach (nagyon jó szezont fut ő is most), őket én megtartanám.

Urlacher a csapat arca, innen fog visszavonulni, én megdobnám egy két éves szerződéssel és hoznék egy rookiet mögé tanulni, remélem lehet egy csiszolatlan gyémántra lelni a 2.-3 körben is. Ő sem lesz már fiatalabb, és gyorsabb.

Melton, vannak meccsei, amikor teper mint atom, de van, h 3-4 meccsre is totál eltűnik, őt is megtartanám, de nem mindenáron...

Roach nem tudom, h milyen szerződéssel lenne elégedett, de ő vele nem lesz egyszerű megállapodni.

Izzy, Dj Moore kikerült a kezdőcsapatból, nem áldoznék rájuk túl sokat.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
ha tudnánk draftolni azt mondanám szerezzünk Cutler mögé egy prospectet, pont mert mindegy ki áll ott. A lényeg hogy hasonló felépítésű, mozgású legyen hátha Cutler mellett kitanulná a szakmát.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal