Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Jay is a vártnál jobban teljesített szerintem.
Összességében nem volt ez rossz mérkőzés az előző kettőhöz képest. Sokkal kevesebb homály játék volt mint múlt héten.dcsicsak
Egyetértek, ilyenkor látszik, hogy Jayjel (ezt hogy a francba kell helyesen írni, így?? 😊 ) mennyivel más a támadójáték, és ezáltal a védelem is!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Jay is a vártnál jobban teljesített szerintem.
Összességében nem volt ez rossz mérkőzés az előző kettőhöz képest. Sokkal kevesebb homály játék volt mint múlt héten.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Remélem megtartjuk azt, amit az első félidőben csináltunk. A védők....meh, ha nem Ponder passzol, ebből ismét 30+ pontos meccs lehetett volna. Pass rush továbbra sincs, de tényleg nagyon jó a Vikings OL. De a mackó OL előtt is le a kalappal, de kétlem, hogy zsinórban két hétig ezt tudják hozni

Russell Wilsonfüligjimmy
Ne tessék a szokásodról megfelejtkezni! Két hétig nem volt rá indok, de most.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Remélem megtartjuk azt, amit az első félidőben csináltunk. A védők....meh, ha nem Ponder passzol, ebből ismét 30+ pontos meccs lehetett volna. Pass rush továbbra sincs, de tényleg nagyon jó a Vikings OL. De a mackó OL előtt is le a kalappal, de kétlem, hogy zsinórban két hétig ezt tudják hozni

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Első félidő offense pazar, második komoly visszaesés, de erőltetni sem kellett. A fél Ol kiesett.

Összességében sima W. Mivel a Tampa, a Seattle kikapott, na meg ugye a Vikings minden közvetlenül mögöttünk álló egylet vereséget szenvedett. Ha a GB kikapna akkor ennél pazarabb hétvégét nem lehet elképzelni.

Reméljük a sérültek rendbe lesznek. Tillman OK, többieket nem tudjuk.
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Hát szerintem Webb semmivel sem gyorsabb pl., ráadásul Carimi sokkal jobban blokkol futásnál, ha éppen nem ilyen fostaliga...már láttuk normálisan játszani, a potenciál jóval nagyobb benne, legalább is szerintem...
Abban igazad van, h mostanság valóban olyan, amit leírtál...azt fejtegettük, h a fejében van baj...hát ezért olyan...
Nem értek azzal egyet, h Webb bármiben is jobb lenne...Allen bedugja a valagába a kezét, pucsítva indul, 3 sack egy félidő alatt...na neee...LT-ről beszélünk...lassú, mint az állat...bullrushból is agyonverik...tök mindegy...Bear
No, most azért Webb egy az egyben levesz a pályáról egy Jared Allen nevű játékost, aki fél évvel ezelőtt hülyére verte. Mondom, tiszta Jason Peters a csávó. Namost ez inkább sértés.

Christian Ponderfüligjimmy
Én azért nem dobnám ki Carimit, mert mint abban többször egyetértett mindenki, nincs túl nagy tálentummal megáldva Tice és úgy completten az OL edző. Ha lenne egy tisztességes edzője, lehet kicsit többet ki tudna belőle hozni, csak úgy mint az egész OL-ból
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát szerintem Webb semmivel sem gyorsabb pl., ráadásul Carimi sokkal jobban blokkol futásnál, ha éppen nem ilyen fostaliga...már láttuk normálisan játszani, a potenciál jóval nagyobb benne, legalább is szerintem...
Abban igazad van, h mostanság valóban olyan, amit leírtál...azt fejtegettük, h a fejében van baj...hát ezért olyan...
Nem értek azzal egyet, h Webb bármiben is jobb lenne...Allen bedugja a valagába a kezét, pucsítva indul, 3 sack egy félidő alatt...na neee...LT-ről beszélünk...lassú, mint az állat...bullrushból is agyonverik...tök mindegy...Bear
No, most azért Webb egy az egyben levesz a pályáról egy Jared Allen nevű játékost, aki fél évvel ezelőtt hülyére verte. Mondom, tiszta Jason Peters a csávó. Namost ez inkább sértés.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Sziasztok! Találkozunk az eredménykövetőben, lehet az elején csak ltd formátumban leszek (F1, gyerekek fürdetése, vacsi stb) de szeretnék látni újra egy negyednyi garbage time-ot a mi javunkra.... 😊csi77
Te most az én esti programomról írtál? 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Találkozunk az eredménykövetőben, lehet az elején csak ltd formátumban leszek (F1, gyerekek fürdetése, vacsi stb) de szeretnék látni újra egy negyednyi garbage time-ot a mi javunkra.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát szerintem Webb semmivel sem gyorsabb pl., ráadásul Carimi sokkal jobban blokkol futásnál, ha éppen nem ilyen fostaliga...már láttuk normálisan játszani, a potenciál jóval nagyobb benne, legalább is szerintem...
Abban igazad van, h mostanság valóban olyan, amit leírtál...azt fejtegettük, h a fejében van baj...hát ezért olyan...
Nem értek azzal egyet, h Webb bármiben is jobb lenne...Allen bedugja a valagába a kezét, pucsítva indul, 3 sack egy félidő alatt...na neee...LT-ről beszélünk...lassú, mint az állat...bullrushból is agyonverik...tök mindegy...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Feltételezhetjük, hogy pályafutásuk jelenlegi szakaszában egyikük se tudvalami magas szinten focizni. Ekkor megnézed, hogy ki a gyorsabb, magasabb, erősebb, és az bizony Webb. A PFF tanulsága szerint (és a Rams ellenit leszámítva sztem is) Webb minden meccsen jobb volt, vagy legalábbis ugyanolyan szar. Persze ő a tapasztaltabb, de Carimi egyedül egy kurva blokkot nem tud megtartani SENKI ellen. Nincs olyan vízhordó, akit ki tud lapítani. Webb inkonzisztens, de jobb atléta, jobban is játszik, és őt néhanapján ott lehet hagyni egy az egyben. Nem sokszor, de időnként. És akkor nézne ki igazán jól, ha lenne végre zseb, amibe fel lehet lépni. Namost ha el tudjuk hozni az offseasonban Longot, vagy Albertet, bontok egy üveg valamit. Reálisan nézve ez nem fog megtörténni, Big Hekk pályafutásából kell kihozni a maximumot.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Mindketten tévedtek: az első play egy 1 yardos futás lesz középre, majd időkérés 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mielőtt amúgy eltemetnénk nemcsak ezt a szezont, hanem a jövő évit is, inkább beszéljünk egy kicsit erről a meccsről.

Christian Ponderfüligjimmy
Nyilán mindenki a boxban Petersont megfogni, CB-k egy az egyben, Ponder hajrá, ha tudsz, dobj szét...ez Def. oldalon
O-oldalon talány... 😊 Mondjuk lesz vagy 2-3 drive, ami úgy fog kinézni, h 1. play: futás, két yard...2. play, dettó...3. play incomplete pass...mindezt reménytelen szinten, alig kiszámíthatóan...Bear
Sztem az első egy play action passz, a célpont Hester 40 yardra, eredmény sack.

Nem tudom, Carimi miért érdemel még egy esélyt, fejben teljesesn szétesett a srác, a lábmunkája egy nulla. Ha amtőr hiái lennének, oké. De ez reménytelen szerintem. Biztos vannak példák, amikor valaki visszajött, általában ha egy játékos ennyire szar, akkor az is marad. RT-t ráadásul sokkal könnyebb akasztani. Webb nagyjából motiválhatatlan, de ha nem is Jason Peters szintű atléta, azért inkább őt választanám a kettő közül.

Christian Ponderfüligjimmy
Lelked rajta....Webb a hozzáállása miatt nem lesz soha egy centit sem jobb, szerintem Carimi pedig - ahogy Te is írtad - fejben esett szét...vagyis nem a fociban limitált (képesség-akarat szempontjából)...Ha ezt fixálják egy-két agyturkásszal, simán rendben lehet...

Tetszik az első play-es gondolat...lesz ilyen is... 😊
Mégpedig úgy, h Hester elvágódik a labda elől, nehogy hozzáérjen...aztán reklamáljuk a zászlót... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mielőtt amúgy eltemetnénk nemcsak ezt a szezont, hanem a jövő évit is, inkább beszéljünk egy kicsit erről a meccsről.

Christian Ponderfüligjimmy
Nyilán mindenki a boxban Petersont megfogni, CB-k egy az egyben, Ponder hajrá, ha tudsz, dobj szét...ez Def. oldalon
O-oldalon talány... 😊 Mondjuk lesz vagy 2-3 drive, ami úgy fog kinézni, h 1. play: futás, két yard...2. play, dettó...3. play incomplete pass...mindezt reménytelen szinten, alig kiszámíthatóan...Bear
Sztem az első egy play action passz, a célpont Hester 40 yardra, eredmény sack.

Nem tudom, Carimi miért érdemel még egy esélyt, fejben teljesesn szétesett a srác, a lábmunkája egy nulla. Ha amtőr hiái lennének, oké. De ez reménytelen szerintem. Biztos vannak példák, amikor valaki visszajött, általában ha egy játékos ennyire szar, akkor az is marad. RT-t ráadásul sokkal könnyebb akasztani. Webb nagyjából motiválhatatlan, de ha nem is Jason Peters szintű atléta, azért inkább őt választanám a kettő közül. A realitások talaján maradva nem tudod lecserélni mind a kettőt. Max ilyen Scott félékre

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mielőtt amúgy eltemetnénk nemcsak ezt a szezont, hanem a jövő évit is, inkább beszéljünk egy kicsit erről a meccsről.

Christian Ponderfüligjimmy
Nyilán mindenki a boxban Petersont megfogni, CB-k egy az egyben, Ponder hajrá, ha tudsz, dobj szét...ez Def. oldalon
O-oldalon talány... 😊 Mondjuk lesz vagy 2-3 drive, ami úgy fog kinézni, h 1. play: futás, két yard...2. play, dettó...3. play incomplete pass...mindezt reménytelen szinten, alig kiszámíthatóan...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Szerintem várjunk még Carimi leírásával...
Nem tudjuk, hogy mi nem stimmel, de annyit megér, hogy kap még egy évet...
Szerintem Webbtől kell sürgősen megszabadulni...
Lehet, h nincs tengernyi domináns LT a ligában, de mi lenne, ha a miénk nem lenne a TOP3 fosban minden évben...
Az RT-kérdést nem erőltetném...szerintem Louist is hagyhatjuk...
LT, LG, C...nálam ez a sorrend a cserére...mivel Carimit még nem írnám le, és Garza egy évet tuti marad....szélnek a bűvös duót (Spencer, Rachal), FA-ról ilyen szintet bármikor hozunk, de lesz pár ember a piacon, akik más szintet képviselnek...mellesleg pl. Sam Bakert is sokkal inkább nézem, mint Webbet...tele a tököm az ürgével...nagyon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mielőtt amúgy eltemetnénk nemcsak ezt a szezont, hanem a jövő évit is, inkább beszéljünk egy kicsit erről a meccsről.
1. Contain Peterson. CJ megfogva, Foster 100 yard felett futott, de vmi 3.5 yardos átlaggal. Gore.... nah igen, azzal a teljesítménnyel überszopó lesz a meccs. Ponder kedvenc célpontja kiesett.
2. Protect Cutler. Nemcsak a támadófalra kell gondolni. 2 hétig nem csinált semmit, nem videózott, nem dobott. Biztos nagyon tompa lesz. Ha 50% felett dobna, már meglepődnék. Marshallal megvan a kemisztri, ezt kell kihasználni, használjuk a slotban minél többet. Ne engedd, hogy áthívja a játékot, legyen egyértelmű hot read, kezd el végre mozgatni a zsebet. Ne add el a labdát, ne vállalj sacket. Tudom, bonyolult játék ez a football.....
3. Forte. Ennyi pénzért villants valamit, baby. Ez már nem a Williams Wall. Bush se meccsenként 3 cipelésért kap 6 milliót. Tegye fel a kezét, akinek hiányzik Chris Williams.
4. ST. Ideje berúgni a gólokat, ideje előre haladni, és nem hátra.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért az Atlantának is a jótündér fújt idén össze két győzelmet, mégse panaszkodnak. Kell két új falember. Kell egy RT, és egy center, vagy egy G. Ha csak egy jobban játszana, már a másik négy mellette jobban néz ki. Mekk Elek draftolásával úgy vagyok, hogy jópofa új dolgokat próbálnak ki vele, Peppers sokkal többet pihen, ha egy új edző át akar állni 3-4-re, kell egy NT (necces), egy ILB (egy jó közepest a teszkóból hozol), oszt jónapot, a front7 kész is van. A front4 fiatal, van depth, a safety-k fiatalok, Tillmann-Jennings élete formájában van. Tény, nincsen csere corner. Hány domináns LT van a ligában? Aztán nézzétek meg, hogy ők milyen csapatokban játszanak. Az összes skill poszton nemcsak kiváló játékosaink vannak, de sokszor depth is van mögöttük. Kell két falember, egy új OC (hát egy kompletten új edzői stábot már úgy el udnék képzelni). Nem teljesíthetetlen. Amúgy meglepődtem volna, ha Angelo utolsó elsőkörös pickje nem bust.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kötelező a győzelem,bár azért meg is kell dolgozni. Minden adott ahhoz,hogy sikerüljön is a W. Cutler kezd...nos máris nagyobb az esély. Az 5 emberről kár bármit is írni. Szeretném,hogy kellemes meglepetést okozzanak legalább egyszer nekem a szezonba. A Drafttal kapcsolatban,csak annyi írnék,hogy mi miért nem tudunk úgy tevékenykedni ahogyan az Atlanta teszi? Látják,hogy hol van baj...oda draftolnak. Csinálnak egy jó alapot és arra építkeznek. Olykor a legnehezebbnek tűnő dolgok a legegyszerűbbek,csak mindig túlszínezik és valami egyedit akarnak. Ezzel van a baj itt is. 😕
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Cutler nincs az elitek szintjén, rengeteg hibája van, de ennek az offensenek ő a mindene. Én nem várok tőle jó játékot holnap, ha valaki két hétig csak a monyát tekergetheti, az nem lesz csúcs formában. 2 éve mikor visszatért a Hawks ellen visszanéztem 17/39 volt a lőlapja TD és eladott labda nélkül. Holnap sem számítok egy fáklyás menetre, de a játéka így is jelentősen növeli a győzelmi esélyeket. Azt hiszem Jimmy bevezette a Webb-mértéket, aminek alapja a tavalyi Vikings elleni meccs.... Szép kilátások.

A defensetől nem tartok, sőt biztos vagyok benne, hogy igencsak piszkálja a csőrüket az az égés, amit hétfőn produkáltak.

Szűken, rossz meccsen, de úgy érzem nyerünk. A W betűnél holnap pedig nincs fontosabb.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Cutler nelkuli Bearst nem is lett volna akkora orom megverni. Igy legalabb fair meccs lehet aztan gyozzon a (jobbik) Vikings 😛Toca
azt hittem a Vikings MSZP-s, sok ott a (két)balkezes 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
bocsánat a kérdésért, de Cutler holnap fog játszani?emberke22
jimmy írta fentebb: Jay Cutler passing all concussion protocols, will start Sunday for the Bears against the Vikings

tehát igen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Cutler nelkuli Bearst nem is lett volna akkora orom megverni. Igy legalabb fair meccs lehet aztan gyozzon a (jobbik) Vikings 😛

Embereke kb 5 hszel elobblett leirva tekerj fel
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
bocsánat a kérdésért, de Cutler holnap fog játszani?
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Minden megbántás nélkül (hogy merek én ugatni a csoport aljáról?) ide 5 teljesen új falember kellene. Lehet, hogy egy szezon rámenne a kohézióra, de ennél rosszabb nem lehetne akkor sem.
Draft első 3 köre OL, de akkor meg a védelembe nem jönnek ifjú titánok.
Nehéz ügy. Mai napig nem értem, hogy miért hagytátok Reiffet meg DeCastrot Mekkelek miatt.Bazzani
az OL-kérdést csak draftról nem lehet megoldani, ezt kellett volna anno mérlegelniük amikor FA volt a Falcons falból 3 ember...
Nem lehet csak oda 3 picket áldozni + ahogy mi draftolunk jó ha az egyik megragadna. Kell legalább 1 azonnal bevethető FA + az első/második körben egy jól használható ifjú titán és mindjárt máshogy festene az egész. Hiszem hogyha Webbet kivesszük+ lecseréljük a centerünket mondjuk az jó hatással lenne Carimi teljesítményére is. Mondjuk az igazi baj az hogy jövőre könnyen lehet hogy Cutler már a 4. OC-al lesz kénytelen dolgozni... Így azért nehéz na.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal