Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kicsit nézegettem a szerződéseket. Szezon végén lejár: Urlacher, Bowman, Campbell, Collins, Hayden, Hayes, Izzy, Mannelly, McCown, Melton, DJ Moore, Ozougwu, Rachal, Roach, Scott, Spencer szerződése.Persze a többség cserejátékos, de azért kíváncsi vagyok Urlachert milyen szerződéssel kínálják meg. 35 éves lesz, ez a szezon már nem róla szól. Maradni fog, mert nincs mögötte senki, de igencsak gondolkodni kellene ki veheti át a helyét. Melton esetében ki kell nyitni majd a pénztárcát. Roachot megfogjuk tartani. Izzy már érdekesebb. Az előző két meccsen már Wootton volt a starter, ő is 32 lesz. Nem lepődnék meg újabb pass rusher érkezésén a drafton. DJ Moore elvesztette a nickel pozíciót Haydennel szemben. Rachal, Spencer nem maradnak, Scottot megtartják, backupnak jó. Csereirányító kérdés megint terítéken lesz, nem úgy mintha nem lenne mindegy kit raknak be, ha sajnos szükséges.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Örülök hogy Hester nem játszik! A kedvencem, de kurvára nem megy idén a csókának, és mintha már nem is akarná, nincs benne a tűz.
Weems jó csóka, várom hogy végre nagyobb szerepet kapjon, szerintem nem lesz rossz.
Küldöldön már azt elemzik, hogy egy esetleges Trade-nél mit kaphat a Bears Hesterért, és hogy ha nincs Trade akkor is érdemes lenne-e megtartani 2014 után. Erre amúgy egybehangzó nem a válasz a legtöbb fórumon.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lancelot és Sir Charles állítólag játékra jelentkezik.

Jó hát ez a fal annyira nem meglepő. Tekintve abból, hogy a 7 emberből, az egyik tegnap jött, a másik múlt héten lett aktiválva a PSből.
A fő kérdés, vajon tudnak-e mégegyszer olyan jól játszani, mint a Vikings ellen tették? Vajon Tice rátalált a nyerő molekulára? Vajon a futójátékunk hatékonyabb lesz?

Nem szeretem a Seahawks elleni meccseket. Kemény ellenfél, jó védelemmel. Itthon viszont joggal reménykedhetünk a győzelembe. Tillman kiesése azért érzékeny veszteség lenne. Briggsé talán nem annyira.tüsi91
Nagyon hangoztatják, hogy Bennettet jobban be kell vonni a játékba. Igaz. Másrészt hiszem, ha látom. Régen az volt a taktika, add a labdát Payton kezébe. Most Cutler to Marshall. Remélem a Hester-experimentnek vége (stílusosan). Ha csak feleakkora töke lenne, mint Weemsnek.... Jeffery talán visszatér a Packers ellen. Szerintem ha statisztikalilag nem is, de a futás elég jól ment. Lehetne okosabb play call is, meg úgy általában. Martz keze alatt Forte All-Pro szezont futott, Knox pedig majd' 1000 yardos elkapó volt, Bennett pedig a liga legmegbízhatóbb célpontja 3. kísérleteknél. Legalább a támadófalat nem szidom többet......

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó hát ez a fal annyira nem meglepő. Tekintve abból, hogy a 7 emberből, az egyik tegnap jött, a másik múlt héten lett aktiválva a PSből.
A fő kérdés, vajon tudnak-e mégegyszer olyan jól játszani, mint a Vikings ellen tették? Vajon Tice rátalált a nyerő molekulára? Vajon a futójátékunk hatékonyabb lesz?

Nem szeretem a Seahawks elleni meccseket. Kemény ellenfél, jó védelemmel. Itthon viszont joggal reménykedhetünk a győzelembe. Tillman kiesése azért érzékeny veszteség lenne. Briggsé talán nem annyira.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
akkor most pontosan hogyan is áll ez a fal?Collapo
Webb-Williams-Garza-Carimi-Scott. Remélem legalább egyikük beválik, nem mindegy hogy 1 új játékos kell, vagy inkább 3.

Russell Wilsonfüligjimmy
Jimmy-jimmy, 3-1=2 legalábbis nálunk vidéken 😀

Kinek milyen előérzete van a Seattle ellen?
Én amennyire biztos voltam a 49ers elleni siekerben, annyira nem vagyok biztos ebben 😊kovi470
Meh, vacsora előtt gyengébb a matekom. Ha beválna egyikük, mondjuk Edwin, akkor ugye Louis visszatérésére is kényelmesebben lehetne várni, és elég lenne, draftolnánk egy RT-t, oszt Carimivel meglátnánk mi lesz. Ha mindkettő betli, akkor nincs mese, 3 új játékos kell. Az én aritmetikámat az élet írja.....

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
akkor most pontosan hogyan is áll ez a fal?Collapo
Webb-Williams-Garza-Carimi-Scott. Remélem legalább egyikük beválik, nem mindegy hogy 1 új játékos kell, vagy inkább 3.

Russell Wilsonfüligjimmy
Jimmy-jimmy, 3-1=2 legalábbis nálunk vidéken 😀

Kinek milyen előérzete van a Seattle ellen?
Én amennyire biztos voltam a 49ers elleni siekerben, annyira nem vagyok biztos ebben 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
akkor most pontosan hogyan is áll ez a fal?Collapo
Webb-Williams-Garza-Carimi-Scott. Remélem legalább egyikük beválik, nem mindegy hogy 1 új játékos kell, vagy inkább 3.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor most pontosan hogyan is áll ez a fal?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
EWill LG, Carimi RG. Legalábbis erre a hétre.


több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát a fellebbezési procedúrának komolyabbnak kell lennie, még életemben nem hallottam, hogy valaki büntijét mérsékelték, vagy eltörölték volna. Viszont ha fellebbezés után is "bűnösnek" találnak, az ítéletnek is szigorúbbnak kell lennie. Ez így vicc.

Russell Wilsonfüligjimmy
Ed Reed?
Szigorúbb is lehessen.tomi-tomi
3 év alatt 3 előhozott, "gyanús" szerelés, amiből tudtommal nem lett sérülés, pénzbünti talán igen, és kettő el is ismerte, h nem volt h2h, vagy hogy sportszerűtlen...

Reed-re nem szoktak panaszkodni, hogy alattomos lenne, van arra más a ligában. És hát 3 év, 3 "gyanús" hit és eltiltás... azért az furi, nem?

Azért ettől még igaz, ha jogos az ítélet, akkor legyen a fellebbezés után súlyosabb...

Egyébként meg azt mondom, h legyenek az ütközések kemények, de sportszerűek... valahol félúton. (it is in my sig)Collapo
Csak egy konkrét példát említettem jimmy-nek, ahol a fellebbezés sikeres volt.
Még egyet is értettem vele, hiszen a "sorozatnak" az egyik tagja egy Branch elleni szerelés volt, ami után gond nélkül lepacsiztak.tomi-tomi
Mea Culpa! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát a fellebbezési procedúrának komolyabbnak kell lennie, még életemben nem hallottam, hogy valaki büntijét mérsékelték, vagy eltörölték volna. Viszont ha fellebbezés után is "bűnösnek" találnak, az ítéletnek is szigorúbbnak kell lennie. Ez így vicc.

Russell Wilsonfüligjimmy
Ed Reed?
Szigorúbb is lehessen.tomi-tomi
3 év alatt 3 előhozott, "gyanús" szerelés, amiből tudtommal nem lett sérülés, pénzbünti talán igen, és kettő el is ismerte, h nem volt h2h, vagy hogy sportszerűtlen...

Reed-re nem szoktak panaszkodni, hogy alattomos lenne, van arra más a ligában. És hát 3 év, 3 "gyanús" hit és eltiltás... azért az furi, nem?

Azért ettől még igaz, ha jogos az ítélet, akkor legyen a fellebbezés után súlyosabb...

Egyébként meg azt mondom, h legyenek az ütközések kemények, de sportszerűek... valahol félúton. (it is in my sig)Collapo
Csak egy konkrét példát említettem jimmy-nek, ahol a fellebbezés sikeres volt.
Még egyet is értettem vele, hiszen a "sorozatnak" az egyik tagja egy Branch elleni szerelés volt, ami után gond nélkül lepacsiztak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát a fellebbezési procedúrának komolyabbnak kell lennie, még életemben nem hallottam, hogy valaki büntijét mérsékelték, vagy eltörölték volna. Viszont ha fellebbezés után is "bűnösnek" találnak, az ítéletnek is szigorúbbnak kell lennie. Ez így vicc.

Russell Wilsonfüligjimmy
Ed Reed?
Szigorúbb is lehessen.tomi-tomi
3 év alatt 3 előhozott, "gyanús" szerelés, amiből tudtommal nem lett sérülés, pénzbünti talán igen, és kettő el is ismerte, h nem volt h2h, vagy hogy sportszerűtlen...

Reed-re nem szoktak panaszkodni, hogy alattomos lenne, van arra más a ligában. És hát 3 év, 3 "gyanús" hit és eltiltás... azért az furi, nem?

Azért ettől még igaz, ha jogos az ítélet, akkor legyen a fellebbezés után súlyosabb...

Egyébként meg azt mondom, h legyenek az ütközések kemények, de sportszerűek... valahol félúton. (it is in my sig)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát a fellebbezési procedúrának komolyabbnak kell lennie, még életemben nem hallottam, hogy valaki büntijét mérsékelték, vagy eltörölték volna. Viszont ha fellebbezés után is "bűnösnek" találnak, az ítéletnek is szigorúbbnak kell lennie. Ez így vicc.

Russell Wilsonfüligjimmy
Ed Reed?
Szigorúbb is lehessen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte ma edzett, Brigg és Tillmann nem. Hát inkább ezt hagyják ki, mint a következő két csoportmeccset.

Kíváncsian várom, Marshall mellett elővesznek e valakit, Hester kiválása után Bennett kapott 4-5 passzt, Weems is egyet, ebből látszik, hogy kb. 2 célpontot tudunk kezelni ebben a sémában.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears QB Jay Cutler spoke out against hit Jared Allen put on Lance Louis. But says he is not a dirty player. Why?

“I was surprised by it to be honest,” Cutler said when I asked him about the play that led to a torn ACL for Louis. “He’s not that type of guy. He plays extremely hard. He does usually do things the right way. I have always respected him. It kind of caught me off guard. You look at the play and he hit him the head. He did all the things he shouldn’t do. Whether there is a fine, it will be up to the league office. But I don’t think it is indicative of the type of player or person he.”

Jay eléggé korrekt...Bear
Cutler Dobbinst is megvédte. Na igen. Mondjuk van kb. 2000 játékos a ligában, és hamár szakszervezeti tagok, akkor talán nem kellene szándékosan tönkretenni a mások karreirjét. Dumálhat Allen akármit, lehet hogy teljesen tönkretette Louis karrierjét, de az biztos, hogy több millió dollárt húzott ki a zsebéből. 21.000 dollár a büntetés, mert a szabályok szerint ennyi jár. Ennyit kapott volna egy újonc is, aki 40ezret keres egy hónapban. Ő előkaparja az aprót a kocsija ülése alól, oszt még borravalót is hagy Jolikának a pénztárban. Most ez a két corner fellebbezése is vicc. Nyilván ilyenkor olyan magyarázkodásokat lehet hallani, hogy leesik a füled, de fellebbeznek, úgyis megkapják a 4 meccset, addig pedig játszanak. Hát a fellebbezési procedúrának komolyabbnak kell lennie, még életemben nem hallottam, hogy valaki büntijét mérsékelték, vagy eltörölték volna. Viszont ha fellebbezés után is "bűnösnek" találnak, az ítéletnek is szigorúbbnak kell lennie. Ez így vicc.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bears QB Jay Cutler spoke out against hit Jared Allen put on Lance Louis. But says he is not a dirty player. Why?

“I was surprised by it to be honest,” Cutler said when I asked him about the play that led to a torn ACL for Louis. “He’s not that type of guy. He plays extremely hard. He does usually do things the right way. I have always respected him. It kind of caught me off guard. You look at the play and he hit him the head. He did all the things he shouldn’t do. Whether there is a fine, it will be up to the league office. But I don’t think it is indicative of the type of player or person he.”

Jay eléggé korrekt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gurode tavaly nálunk volt, sokat nem tett hozzá, de el se vett, stabil volt, s ez a lényeg... itt sztem simán starter lehet, ha jó formában van, a kiesések miattCollapo
Remélem pályára lép, hiányzott múltkor is két false start meg egy holding

Russell Wilsonfüligjimmy
Ezt fejtsd ki légyszives 😀Collapo
Nem egy nagy rébusz, Gurode az egyik legtöbbet büntetett játékos volt, még fénykorában is.

Mivel Spencer is minimum ezt a meccset kihagyja, Gabe és Edwin bizonyíthatja, hogy NFL játékosok.

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gurode tavaly nálunk volt, sokat nem tett hozzá, de el se vett, stabil volt, s ez a lényeg... itt sztem simán starter lehet, ha jó formában van, a kiesések miattCollapo
Remélem pályára lép, hiányzott múltkor is két false start meg egy holding

Russell Wilsonfüligjimmy
Ezt fejtsd ki légyszives 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gurode tavaly nálunk volt, sokat nem tett hozzá, de el se vett, stabil volt, s ez a lényeg... itt sztem simán starter lehet, ha jó formában van, a kiesések miattCollapo
Remélem pályára lép, hiányzott múltkor is két false start meg egy holding

Russell Wilson

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gurode tavaly nálunk volt, sokat nem tett hozzá, de el se vett, stabil volt, s ez a lényeg... itt sztem simán starter lehet, ha jó formában van, a kiesések miatt

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gurode teljesen oké, Babint meg 100%, hogy elviszi előttetek valaki.

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért fura a move, mert 52-en vagyunk...Okoye kidobása nem volt szükséges, hacsak nem jön még vki...
Curry járt itt workouton....de nem mondom, h pont ő fog jönni...
Gurode rendben van, nem igazán jut eszembe normálisabb backup G/C a piacról...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Bears announced they have signed G/C Andre Gurode to the active roster, waived DT Amobi Okoye


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Peter King: "Now for the NFC. It's bizarro world. Here's how I handicap the six-team race:
1. Washington (5-6). The 'Skins and Bucs are playing the best among the contenders, and if Washington can win one of the next two (Giants Monday, Ravens to follow), the last three weeks (at Cleveland, at Philly, Dallas) are manageable. How great would it be to see Robert Griffin III in a Wild Card game at Soldier Field, getting chased through the snow by Urlacher and Briggs?"

😊

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k