Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Bears have placed LG Chilo Rachal on reserve/left squad list. He left squad for personal reasons. Signed G/T James Brown from p-squad.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Micsoda kellemetlenek ezek a kötelező seggnyaló nyilatkozatok. Most Marshall volt soron, el is mondta, hogy szerinte Garza csodálatos meccsen van túl. 😀 😀.
Tice mester meg azt mondotta volt vala, hogy meg kell találni a helyes utat. Na ne basszá ki velem? Ez most komoly. Végre srácok. Most már sínen vagyunk, csempiönsip.

Pedig Marshalltól azt vártam, hogy valami ilyesmit mond: Pff Garza, én különb center lennék! 😂 😂 😂
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Pffff. Komolyan visszasírom Knoxot... Hát ezt se hittem volna, de inkább ő, mint Hester. Kovács Sanyi mondta a dallasi meccs alatt egy SMSre reagálva, hogy Hester jó route runner és egyre jobb receiverként... Mehhh.
tüsi91
Inkább nézek meccset fos minőségű streamen, miközben apró, gonosz tapírok karmolásszák a herémet, minthogy a magyar közvetítésre fanyalodjam. picidzé
Hát! Gusztus dolga.... 😊
Mondanám, hogy kipróbáltam mind a kettőt és mecsoda különbség, de az nem lenne igaz. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Zsinórban két vereség persze beárnyékolja az ember szexuális életét, de a rájátszáshelyekért a riválisaink Hox, Tampa, Vikings. Cowboys, NO már 2 meccses hátrányban van. Ha felezzük a Vikings ellenit, és hazai pályán verjük a tengeri sólymokat, már ott vagyunk.

Christian Ponderfüligjimmy
igen, de te ezek szerint a csoportgyőzelemmel nem is számolsz, én meg végig abban gondolkodok 😀

WC-ból sok esélyt nem látok (ugye idegenben vagy a GB vagy a Giants/Cowboys)davemayer
Természetesen nem zárom ki a csoportelsőséget, Cutler visszatérésétől teszem függővé. Ha már holnap edzhet, nem elképzelhetetlen a 12-4-es mérleg. Ha nem ő játszik vasárnap, az nyilvánvalóan jelentősen csökkenti az esélyeinket. A csoportelsőségről pedig a Packers elleni hazai dönt majd.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Zsinórban két vereség persze beárnyékolja az ember szexuális életét, de a rájátszáshelyekért a riválisaink Hox, Tampa, Vikings. Cowboys, NO már 2 meccses hátrányban van. Ha felezzük a Vikings ellenit, és hazai pályán verjük a tengeri sólymokat, már ott vagyunk.

Christian Ponderfüligjimmy
igen, de te ezek szerint a csoportgyőzelemmel nem is számolsz, én meg végig abban gondolkodok 😀

WC-ból sok esélyt nem látok (ugye idegenben vagy a GB vagy a Giants/Cowboys)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Pont írni akartam én is... Phasz kivan.
Ahogy tegnap a JayCutlerShow-ban hallani lehetett Cutler se biztos, hogy visszajön most vasárnap. Így könnyen torokra vehetjük a Vikes ellenit is.dcsicsak
Ehh... én kaptam csak fel a fejem arra hogy nem azt mondta ó hamarosan visszatérek, hanem hogy fogok még játszani a szezonban...?


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Zsinórban két vereség persze beárnyékolja az ember szexuális életét, de a rájátszáshelyekért a riválisaink Hox, Tampa, Vikings. Cowboys, NO már 2 meccses hátrányban van. Ha felezzük a Vikings ellenit, és hazai pályán verjük a tengeri sólymokat, már ott vagyunk.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
tüsi91
picidzé
Idén 3 prémium csapattal mérkőztél papíron. Packers, Texans, Frisco. 3 terített betli offense részről. Miről beszélünk?tüsi91
így van, ez azért elég nagy kritika. Mégis, a PO meglehet, ott meg ugye bármi lehet...csak idegenbeli továbbjutás nem 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pffff. Komolyan visszasírom Knoxot... Hát ezt se hittem volna, de inkább ő, mint Hester. Kovács Sanyi mondta a dallasi meccs alatt egy SMSre reagálva, hogy Hester jó route runner és egyre jobb receiverként... Mehhh.
tüsi91
Inkább nézek meccset fos minőségű streamen, miközben apró, gonosz tapírok karmolásszák a herémet, minthogy a magyar közvetítésre fanyalodjam. picidzé
Ne aggódj Bears meccset én is streamen nézek. 😀. Ismétlésbe néztem bele Dallas meccsen is akkor hallottam.

Ami engem bánt. Persze 3 félidőt csereirányítóval játszottál le, de két TOP D ellen képes voltál 120 perc játék alatt nem kevesebb, mint 13 pontra. Most miről beszélünk? Ha van Cutler akkor se sokkal több. Idén 3 prémium csapattal mérkőztél papíron. Packers, Texans, Frisco. 3 terített betli offense részről. Miről beszélünk?
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Pffff. Komolyan visszasírom Knoxot... Hát ezt se hittem volna, de inkább ő, mint Hester. Kovács Sanyi mondta a dallasi meccs alatt egy SMSre reagálva, hogy Hester jó route runner és egyre jobb receiverként... Mehhh.
tüsi91
Inkább nézek meccset fos minőségű streamen, miközben apró, gonosz tapírok karmolásszák a herémet, minthogy a magyar közvetítésre fanyalodjam.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pffff. Komolyan visszasírom Knoxot... Hát ezt se hittem volna, de inkább ő, mint Hester. Kovács Sanyi mondta a dallasi meccs alatt egy SMSre reagálva, hogy Hester jó route runner és egyre jobb receiverként... Mehhh.

Ha Cutler nem játszik a Vikings ellen, akkor zakó. S akkor igencsak nehéz helyzetbe kerülnénk.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Talán nem akkora a baj, de a változatosság kedvéért, lehetne már egészséges is


Alshon Jeffery - WR - Bears

The Chicago-Sun Times reports Alshon Jeffery's Wednesday knee scope will be "minor," and likely sideline him 2-4 weeks.
That's the normal range for knee scopes, but it still puts Jeffery in danger of missing the entire fantasy playoffs. That, coupled with the fact that Jeffery has played just 26 snaps since Week 5 makes him an inessential hold in fantasy leagues. Devin Hester and Earl Bennett will be back to rotating snaps opposite Brandon Marshall in Week 12. It's bad news for the Bears' beleaguered offense. Chicago's offense has tough matchups with Minnesota and Seattle the next two weeks.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Igazából még annak is meglesz a jó oldala, hogy Cutler nem játszik. Legalább kiderül, hogy nélküle mit tud az offense, mennyire változik meg a stratégia, egy szó, mint száz Tice mit csinál. Fokmérő lesz az ő szempontjából is ez a meccs.
tüsi91
Remélem nem abból áll majd , hogy futunk két ergyát középre 6 yardért, majd Campbell elenged egy pontatlan 20+ yardos passzt (vagy drop) és jöhet vissza a védelem.....
csi77
Ezt még a meccs előtt írtam. Sajnos rohadtul bejött... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Szerintem a PO meglesz, ha más nem WC helyen (bár sztem nyerni kéne a csoportot, ez a mostani GB semmivel sem jobb nálunk), onnan meg idegenben minden pont ajándék. A PO-ban továbbjutni sztem csak hazai pályán van esélyünk előzetesen, ehhez viszont 11-5, 12-4 kellene. Jussunk be a PO-ba, aztán megyen 1 jó meccsünk, ezzel már elégedett lennék. Nagyon erős ez az NFC North így hogy a Vikes is felnőtt a feladathoz (AP nélkül meg kb KC 2.0 lenne 😛 ), jó lenne innen PO-ba kerülni.

Tavaly Martz amikor látta hogy vereti Cutlert azonnal blokkolási sémát váltott, meg is lett az eredménye. Idén sztem még ezt sem fogjuk látni Tice-tól, ez az ember sajnos egyértelmű visszalépés, bár ugye már 1000x leírtuk itt 😕davemayer
Most hétfőn mi sem nagyon voltunk különbek.....😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Szerintem a PO meglesz, ha más nem WC helyen (bár sztem nyerni kéne a csoportot, ez a mostani GB semmivel sem jobb nálunk), onnan meg idegenben minden pont ajándék. A PO-ban továbbjutni sztem csak hazai pályán van esélyünk előzetesen, ehhez viszont 11-5, 12-4 kellene. Jussunk be a PO-ba, aztán megyen 1 jó meccsünk, ezzel már elégedett lennék. Nagyon erős ez az NFC North így hogy a Vikes is felnőtt a feladathoz (AP nélkül meg kb KC 2.0 lenne 😛 ), jó lenne innen PO-ba kerülni.

Tavaly Martz amikor látta hogy vereti Cutlert azonnal blokkolási sémát váltott, meg is lett az eredménye. Idén sztem még ezt sem fogjuk látni Tice-tól, ez az ember sajnos egyértelmű visszalépés, bár ugye már 1000x leírtuk itt 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Semmi sem ment ezen a meccsen, de semmi, ez igaz. DOLOG. Hester -1 yardot hordott vissza. A Tampa2 védelmet halálba szopatták a tight endek, jaj de meglepő. Pass rush? Milyen pass rush? Safety hátulról szerel? Megváltóm irgalmazz... Persze ha szerel egyáltalán, mert ennyi missed tacklet már rég nem láttam.

De a legfájóbb pont számomra megint a playcall volt. Futás, futás, passz, 3&out. Futás, futás, passz, 3&out. Futás, futás, passz, 3&out. Félidő vége. Még a 15 hónapos lányom is vágta, hogy kell ellene védekezni, mondta!

Ő AZT.

Aztán a 4. negyedben mikor megvariálták a playcallt, csodák csodája jöttek a first downok. Elcsépelt mondás, de teljesen igaz: a hülyeség az, ha ugyanattól a kísérlettől más eredményre számítunk. Tice hülye. Lovie hülye.

Másodszor, negyedszer, huszadszor, századszor állnak neki ugyanannak. Ez a meccs nem leolvadás és balszerencse volt, hanem rávilágított az összes, igen súlyos hibára.

Superbowl? Ne nevettessük ki magunkat. Playoff? Elképzelhető, de valószínűtlennek látom.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Na jó b+ Cutler játsszon, a szezon múlhat ezen a meccsen. Hazai pályás csoportmeccs, kötelező W, itt nincs kérdés.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Pont írni akartam én is... Phasz kivan.
Ahogy tegnap a JayCutlerShow-ban hallani lehetett Cutler se biztos, hogy visszajön most vasárnap. Így könnyen torokra vehetjük a Vikes ellenit is.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jeffery térdét műtik. Báááááázmeeeeeeg

Christian Ponderfüligjimmy
Akkor lefőtt a szezon..?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jeffery térdét műtik. Báááááázmeeeeeeg

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
rajta kívül persze. Cutler nem mondhat mást, különben nem 4-5 sacket nyelne be miattuk, hanem jóval többet... meg különben is milyen leader lenne, ha kritizálni merészelni ezt a tehetséges O-falat... 😊 soma80
Persze tudom én, csak annyira ide kívánkozott ez a tweet 😀
Amúgy biztos rohadtul unja, hogy "tömjénezni kell" ezt a foshalmot. Már én is unom, pedig ez még csak a 10. mérkőzés volt idén.
Sőt igazából a motivációját nem értem, hogy hogy képes ennyi gyötrelem után is még odaállni, termelni a yardokat, td-ket...ez csak valami perverzió lehet, mást egész egyszerűen nem bírok elképzelni. Maximum még a szuicid hajlam...
Mindenesetre tisztelem a srácot, még ha nem is egy elit irányító, sokszor nem dönt jól, de mégis valahogy csak ő tud életet lehelni ebbe az offense-be. Elképesztő!
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
"I can't stop thinking about how the 49ers did all their damage with a 4 man rush. On the safety S.F. only sent 3 guys!"

ezen merengtem én is, h milyen moslék ez az O-fal egész meccs alatt, de ez a momentum volt a hab a tortán... Most borult ki a bili teljesen. Ticenak mennie kell, akár mennyire is rossz, h Cutler kap egy újabb O koordinátort.

A D csőd volt, és tényleg csak momentumai voltak a Pass rushért felelős emberkéknek... így azért nehéz dolga van a secondarynek. Marinellinek oda kell vágnia, mert ez így azért kevés.

Pozitívumok tegnapról: Jeffrey hiányzott ez látszik. Sérült kézzel is megtalálható volt, kár, h meccs vége újra rásérült... Hester szégyen, ezt amit idén csinál akármelyik returner meg tudja, és több szerepet szeretne O-ban, amint megkapja a passzt már földhöz vágja magát...

O-fal, hát nem tudom, h hány embert kéne lecserélni, de Webb-nek mennie kell, akármennyire is istenadta tehetség mindenki szerint, és aki ilyet nyilatkozik róla, annak is mennie kell.

Remélem még egyszer nem látom az O,D,ST csapatrészek egyidejű becsődölését...soma80

"Cutler on OL: It's a talented group. I know they work hard ... We've got to help them out with some pass protection. #jaycutlershow"


😀dcsicsak
rajta kívül persze. Cutler nem mondhat mást, különben nem 4-5 sacket nyelne be miattuk, hanem jóval többet... meg különben is milyen leader lenne, ha kritizálni merészelni ezt a tehetséges O-falat... 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"I can't stop thinking about how the 49ers did all their damage with a 4 man rush. On the safety S.F. only sent 3 guys!"

ezen merengtem én is, h milyen moslék ez az O-fal egész meccs alatt, de ez a momentum volt a hab a tortán... Most borult ki a bili teljesen. Ticenak mennie kell, akár mennyire is rossz, h Cutler kap egy újabb O koordinátort.

A D csőd volt, és tényleg csak momentumai voltak a Pass rushért felelős emberkéknek... így azért nehéz dolga van a secondarynek. Marinellinek oda kell vágnia, mert ez így azért kevés.

Pozitívumok tegnapról: Jeffrey hiányzott ez látszik. Sérült kézzel is megtalálható volt, kár, h meccs vége újra rásérült... Hester szégyen, ezt amit idén csinál akármelyik returner meg tudja, és több szerepet szeretne O-ban, amint megkapja a passzt már földhöz vágja magát...

O-fal, hát nem tudom, h hány embert kéne lecserélni, de Webb-nek mennie kell, akármennyire is istenadta tehetség mindenki szerint, és aki ilyet nyilatkozik róla, annak is mennie kell.

Remélem még egyszer nem látom az O,D,ST csapatrészek egyidejű becsődölését...soma80

"Cutler on OL: It's a talented group. I know they work hard ... We've got to help them out with some pass protection. #jaycutlershow"


😀
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
"I can't stop thinking about how the 49ers did all their damage with a 4 man rush. On the safety S.F. only sent 3 guys!"

ezen merengtem én is, h milyen moslék ez az O-fal egész meccs alatt, de ez a momentum volt a hab a tortán... Most borult ki a bili teljesen. Ticenak mennie kell, akár mennyire is rossz, h Cutler kap egy újabb O koordinátort.

A D csőd volt, és tényleg csak momentumai voltak a Pass rushért felelős emberkéknek... így azért nehéz dolga van a secondarynek. Marinellinek oda kell vágnia, mert ez így azért kevés.

Pozitívumok tegnapról: Jeffrey hiányzott ez látszik. Sérült kézzel is megtalálható volt, kár, h meccs vége újra rásérült... Hester szégyen, ezt amit idén csinál akármelyik returner meg tudja, és több szerepet szeretne O-ban, amint megkapja a passzt már földhöz vágja magát...

O-fal, hát nem tudom, h hány embert kéne lecserélni, de Webb-nek mennie kell, akármennyire is istenadta tehetség mindenki szerint, és aki ilyet nyilatkozik róla, annak is mennie kell.

Remélem még egyszer nem látom az O,D,ST csapatrészek egyidejű becsődölését...