Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions drukkerségnél tényleg nincs nagyobb átok.... 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
A voodoo-d alaposan megroggyant Kapás Nick-nél, és most ellened fordul, meglátod!!😊

Először csak a csajod lép le, majd lerobban a kocsid, útilaput kapsz a melóhelyen, az állam lefoglalja a házad... és egy nap arra ébredsz, hogy immár a Lions-nak drukkolsz!!

A voodoo fagyi visszanyal, meglátod.😊

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
promax
füligjimmyGo Vikings!
szánalom 😛davemayer
Ebből is látszik, hogy stílusteremtő egyéniség vagyok.

Helm: próbáljuk mi széthúzni a pályát vertikálisan is, meg horizontálisan is, épp ez a problémám. Hol a fenébe vannak az egyszerű passzok? A pályának a LoS-tól számítva van egy 30 négyzetméteres zónája, amit egyáltalán nem használunk. Ezzel a támadófallal kissé luxus.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Cutler visszatér 1-2 meccsen belül akkor síma PO.
Ha nem sztem akkor is meg lesz csak döcögősen.

több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Légyszi mondjátok, hogy ez a folyó nem ugyanaz, és hogy idén nem úgy lesz, mint tavaly...! Sajnos hajnalban nagyon úgy tünt, hogy de 😕 kb az 1. negyedig volt éles a meccs, aztán utána már garázsmenet, ugyanolyan esélytelen volt még a firstdown is, mint tavaly 7-3 után.....

Cutler mikor tér vissza???
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pont ráérek megnézni a derbyt, remélem igazi csonttörő harc lesz.
Hamár nekünk a jól megszokottak szerint tökmindegy....

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
promax
füligjimmyGo Vikings!
szánalom 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Gyógyulj meg Jay! Az örömködő Vikes fanoknak meg annyit, hogy még előttetek vagyunk leszarni lehet, de felszarni nem. promax
Jövünk és hengerelünk, vadászat lesz, itt van újra a medveszezon!!

füligjimmy

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Gyógyulj meg Jay! Az örömködő Vikes fanoknak meg annyit, hogy még előttetek vagyunk leszarni lehet, de felszarni nem. promax
Igyanak előre a medve bőrére. Majd rájönnek mikor a medve iszik utólag a viking bőr alól! 😉
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Gyógyulj meg Jay! Az örömködő Vikes fanoknak meg annyit, hogy még előttetek vagyunk leszarni lehet, de felszarni nem.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Éppen ideje volt kijönnie a szarnak maximálisan. Ennél már csak jobb lesz! 😉
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Azért volt a pályán egy egész jó ellenfél is. Az első félidőben Kaepernick megcsinált 3 olyan passzt, hogy csak pislogtam, mert sztem még az anyja se sejtette, hogy ilyet is tud. 😀 A labda másik oldalán nincs miről beszélni. Carimi volt már ilyen rossz, Webb is, egyszerre még nem. Rachal tőlük lett kirúgva, nálunk kezdő. Mondjduk ő legalább szereti a közelharcot, már előrelépés.

Ha például Helmut (vagy bárki más természetesen) olvassa a topicot, leírhatná Bates mit próbált megvalósítani a Tengeri Sólymoknál. Mert eltelt 10 meccs, és szerintem levonhatjuk azt a tanulságot, hogy ez a rendszer lehet sikeres, csak nagyon sok minden kell hozzá. Két elit elkapó. 3 WR set ugyan van, de a 3. WR csak azért lép pályára, hogy meglegyen a 11 ember. Tight end is van mutatóba, most nyomokban értelmesebb route-okat láttam, de kellene egy klasszis, hogy komolyat villantson. Természetesen kell egy NFL-szintű támadófal, amihez minimum 2 új játékos kell. füligjimmy
Jelen! Nem nézek sok mackó meccseket, de amit láttam, abból arra következtetek,hogy végrehajtja az OC paprancsait, és edzi az irányítókat! A playbook nem az övé! Ha azt játszanátok, amit ő szeret, folyamatosan húznátok szét a területet! (azon a 2 meccsen, amellyen láttalak Titeket, nem ezt láttam)! Nálunk volt egy öreg Matt Hasse, egy darab Carlsonja, egyerősen középszer fala, és ha eltekintünk a ténytől, hogy szerettük Stokley-t és szerettük Williamset, akkor sem volt elit az az elkapóbrigád! Nálunk kérdés volt, hogy bírja-e Bates felfogását Hass karja!? Ja persze, és, ha nem volt Matt mert lesérült, akkor ott volt cserének Karesz! Tök mást játszottunk!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elment 10 forduló. A mérleg 7-3 csakúgy, mint tavaly. Tavaly ilyenkor lett vége érdemben a szezonunknak. Bátorkodtam összeállítani egy kis statisztikát a tavalyi évről és az ideiről offense szempontból. Tavaly Martz, idén Tice. Tavaly Roy Williams, idén Brandon Marshall. Tavaly a védelmet a 2-5. fordulóig halommá alázták, idén meccseket nyertek. Persze pár statot pl. (RZ hatékonyság) kihagytam de így is érdekes az összkép. Pontokat kizárólag offense pontok alapján számoltam. Piros tavalyi, kék idei.

pont 1stD yard y/play rush y/car pass comp y/pass 3rd% sack TO poss
21,9 18,3 332,8 5,48 116,8 4,14 215,9 58,1% 6,82 33,7% 23 12 30:26
19,3 17,9 299,4 4,76 122,8 4,23 176,6 59,6% 5,89 35,6% 34 18 31:49
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami nélkülözhetetlen ide, egy normáls LT....egy ilyen Webb-el hosszútávon nincs értelme menni...abban bízom, h MRI ezt tudja...és nem akarja Jayt/akárkit tovább öletni..
Sajnos eszembe jutott a Turner offense, mégpedig úgy, hogy az jobb volt, mint a mostani...Martznál azért nem éreztem ilyet...ráadásul az O. egyre silányabb a Dallas-meccs óta...hétről-hétre szutymákabb...
A másik bajom az öreg...olyan szerelésekről csúszott le....pfff....
Ha nem húzunk egy LT-t a draft 1-2 körében, leégetem a valagukról a szőrt egy jóképű disznópörzsölővel...Bear
Néztem a Stanford-Oregon meccset, és a tőlünk kiebrudalt Hamilton munkájának továbbra is elismeréssel adózok. Utólag visszanézve őt kellett volna megtartani. Mi nem ismerhettük igazán, de Big Love se ismer fel egy tehetséges fiatal edzőt, azért az elég jellemző a pályafutására. A tight end Ertz egészen kiválóan játszott, csak mondom 😀

Cordy Glenn kellett volna Mekk Elek helyett, bázzeg. Vagy DeCastro. Megnézném úgy Webb statjait, hogy lehet egyet a zsebben előre lépni. De most a támadófal minden játékosa megmihálylott. Én Carimit cserélném, sokat vártam tőle, semmit nem kaptam. Nem MRI válaszotta, rúgjuk ki, lépjünk tovább, felesleges még egy évet adni neki. Webb sztem marad, RT, C/G nálam komolyabb, és egyszerűbb pótolni. Klasszis LT nem terem a fügefán, és Webb kb. a 4. legszarabb jelenleg a falban. Mondhattam volna azt is, hogy 2. legjobb, de nem teszem.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Tegnap a Cutler témára jutott eszembe. Szóval nekik lehet, de neki nem? Oké


több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ami nélkülözhetetlen ide, egy normáls LT....egy ilyen Webb-el hosszútávon nincs értelme menni...abban bízom, h MRI ezt tudja...és nem akarja Jayt/akárkit tovább öletni..
Sajnos eszembe jutott a Turner offense, mégpedig úgy, hogy az jobb volt, mint a mostani...Martznál azért nem éreztem ilyet...ráadásul az O. egyre silányabb a Dallas-meccs óta...hétről-hétre szutymákabb...
A másik bajom az öreg...olyan szerelésekről csúszott le....pfff....
Ha nem húzunk egy LT-t a draft 1-2 körében, leégetem a valagukról a szőrt egy jóképű disznópörzsölővel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért volt a pályán egy egész jó ellenfél is. Az első félidőben Kaepernick megcsinált 3 olyan passzt, hogy csak pislogtam, mert sztem még az anyja se sejtette, hogy ilyet is tud. 😀 A labda másik oldalán nincs miről beszélni. Carimi volt már ilyen rossz, Webb is, egyszerre még nem. Rachal tőlük lett kirúgva, nálunk kezdő. Mondjduk ő legalább szereti a közelharcot, már előrelépés.

Ha például Helmut (vagy bárki más természetesen) olvassa a topicot, leírhatná Bates mit próbált megvalósítani a Tengeri Sólymoknál. Mert eltelt 10 meccs, és szerintem levonhatjuk azt a tanulságot, hogy ez a rendszer lehet sikeres, csak nagyon sok minden kell hozzá. Két elit elkapó. 3 WR set ugyan van, de a 3. WR csak azért lép pályára, hogy meglegyen a 11 ember. Tight end is van mutatóba, most nyomokban értelmesebb route-okat láttam, de kellene egy klasszis, hogy komolyat villantson. Természetesen kell egy NFL-szintű támadófal, amihez minimum 2 új játékos kell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
10-6 és megy a Seahawks első körben.


több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
olyan jó lenne amúgy ha valaki lenyilatkozná hogy direkt nem hajtottak és nem ennyit tudnak, akkor kevésbé lennék ideges a következő 3 miatt... Ha ezt az évet is elcseszik úgy hogy a felénél már 7 győzelmünk van akkor mehet mindenki isten hírével.davemayer
Az se lenne rossz, elkezdeni egy offense guru keze alatt dolgozni. Marshall egy monster, 960 yard, 8 TD, hogyan tudtam élni eddig az életem nélküle? Jeffery sérülése nem súlyos. Szerintem aránylag korrektül tudtuk futtatni a labdát. A statok nem ezt mutatják, de annyira nem volt rossz. Ha a véelem mégegyszer ilyen pocsék lesz, akkor nincs miről beszélni, de 10 meccsből 7 kiváló, 2 közepes, és 1 rossz telejsítmény azért nem azt mutatja, hogy fundamentális gond van.

Christian Ponderfüligjimmy
nem, most még semmi nagyobb probléma nincs az eredményekkel, nekem csak azzal van ha megint megrekedünk itt. Ebből a szezonból innen nálam a 10-6 a minimum, de inkább a 11-5. Tavaly ilyenkor sérült meg Cutler és jött a bohóccsoport (SD,DEN, KC,OAK) elleni meccssorozat amit sikerült 0-4-el abszolválni. Rossz emlékek...davemayer
Az a baj, hogy sajnos a 9-7, horrible dictu a 8-8 is ugyanúgy benne van a kártyacsomagban, mint a 10-6, ha nem lesz offense. Márpedig a fal nélkül nincs. Ha jó a fal, akkor kell egy legalább közepes Cutler, meg a Forte és no drop. Na akkor van miről beszélni. Azt már meg sem említem, hogy a D nyilván ilyen szar nem lesz már, de nem evidens, hogy labdát és td szerez. Az ST pedig szintén halovány....



DE jöjjön az optimista verzió: Végül is mi történt? Kikaptunk két jobb formában levő csapattól, az elsőn a D-vel nem is volt baj, a másodikon összeomlott minden. Cutler ebből csak egy félidőt játszott kb, ergó ha visszajön, feljavulunk. A falnak voltak már jobb napjai, ezeket kellene hozni és már megint javultunk. A védelem szerez labdákat, de legalább jó field pozíciókat, az ST pedig a hátralévő hat meccsen legalább egy TD-t. Szerintem a két legjobb védelemmel már találkoztunk, a hátralévő meccseken sem nyulak és őzgidácskák lesznek, de talán kevésbé tudnak megállítani minket. Na így meglehet a 10-6, sőt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
olyan jó lenne amúgy ha valaki lenyilatkozná hogy direkt nem hajtottak és nem ennyit tudnak, akkor kevésbé lennék ideges a következő 3 miatt... Ha ezt az évet is elcseszik úgy hogy a felénél már 7 győzelmünk van akkor mehet mindenki isten hírével.davemayer
Az se lenne rossz, elkezdeni egy offense guru keze alatt dolgozni. Marshall egy monster, 960 yard, 8 TD, hogyan tudtam élni eddig az életem nélküle? Jeffery sérülése nem súlyos. Szerintem aránylag korrektül tudtuk futtatni a labdát. A statok nem ezt mutatják, de annyira nem volt rossz. Ha a véelem mégegyszer ilyen pocsék lesz, akkor nincs miről beszélni, de 10 meccsből 7 kiváló, 2 közepes, és 1 rossz telejsítmény azért nem azt mutatja, hogy fundamentális gond van.

Christian Ponderfüligjimmy
nem, most még semmi nagyobb probléma nincs az eredményekkel, nekem csak azzal van ha megint megrekedünk itt. Ebből a szezonból innen nálam a 10-6 a minimum, de inkább a 11-5. Tavaly ilyenkor sérült meg Cutler és jött a bohóccsoport (SD,DEN, KC,OAK) elleni meccssorozat amit sikerült 0-4-el abszolválni. Rossz emlékek...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
olyan jó lenne amúgy ha valaki lenyilatkozná hogy direkt nem hajtottak és nem ennyit tudnak, akkor kevésbé lennék ideges a következő 3 miatt... Ha ezt az évet is elcseszik úgy hogy a felénél már 7 győzelmünk van akkor mehet mindenki isten hírével.davemayer
Az se lenne rossz, elkezdeni egy offense guru keze alatt dolgozni. Marshall egy monster, 960 yard, 8 TD, hogyan tudtam élni eddig az életem nélküle? Jeffery sérülése nem súlyos. Szerintem aránylag korrektül tudtuk futtatni a labdát. A statok nem ezt mutatják, de annyira nem volt rossz. Ha a véelem mégegyszer ilyen pocsék lesz, akkor nincs miről beszélni, de 10 meccsből 7 kiváló, 2 közepes, és 1 rossz telejsítmény azért nem azt mutatja, hogy fundamentális gond van.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
olyan jó lenne amúgy ha valaki lenyilatkozná hogy direkt nem hajtottak és nem ennyit tudnak, akkor kevésbé lennék ideges a következő 3 miatt... Ha ezt az évet is elcseszik úgy hogy a felénél már 7 győzelmünk van akkor mehet mindenki isten hírével.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Támadófal kell (még mindig), meg egy teljesen új playbook (már megint). De ha rá kell böknöm valamire, ami igazán aggaszt, az a pass rush hiánya. Az utóbbi 4-5 meccsen szinte nincs.

Christian Ponder

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
A ST-el kapcsolatban azért én nem ekézném annyira Hestert, semmi esélye nem volt egyik meccsen sem igazán meglógni. Persze, volt amit ő rontott el de sokszor arra nincs esélye hogy egyáltalán visszahordjon (nem tudok statot de tutira több a fair catch mint régen). Magyarul elsősorban én nem az ő teljesítményében keresném a hibát.

Tice-ról jelenleg csak az jut eszembe hogy miért nem lehet év közben kirúgni valakit? Lovie ennyire nem félti az állását?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal