Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs. Ha reálisan nézzük akkor Fordomnak kellene, hogy legyen.
De Skodám van, Fabia.

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nem tudom elképzelni, hogy más csapatnak szurkoljak.
Amelyik szimpi még az a Ravens Ray Lewis miatt és valami érthetetlen indokból most a Tampa. 😮
De csak a Lions semmi más.Bazzani
Fogadjunk,hogy van egy Peugeot 407esed! 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom elképzelni, hogy más csapatnak szurkoljak.
Amelyik szimpi még az a Ravens Ray Lewis miatt és valami érthetetlen indokból most a Tampa. 😮
De csak a Lions semmi más.

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kutler out hétfőre.Bazzani
Sajnos igen.

Hé Bazz! Már régóta megakartam kérdezni,de ha nem Lion szurkoló lennél,akkor melyik csapatot választanád?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kutler out hétfőre.

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én valamiért nem tartok a Frisco ellen. Ugyanaz az érzés fog el,ha a meccsre gondolok. Nem kötelező megnyerni. Nem ütött szíven a Texans ellen L sem és ez sem fog. Nem szabad igaz úgy hozzáállni,hogy veszíthet a csapatom,de józan paraszt ésszel a frisco utáni 3 mérkőzés sokkal fontosabbak. A mackó szív azért zakatol és persze jó lenne nyerni meg mi lenne,ha de én csak jobban akarnám,hogy PO-ba kerüljünk,mint hogy nyerjünk akár a frisco vagy akár a texans ellen! Esetleg valaki nem tudja,hogy honnan lenne a legcélszerűbb (gondolok itt az anyagi dolgokra) pipás Bearses mezt rendelni? Ja meg van e még valaki aki akarna?Pap'pers
Abszolút, teljese egyetértek! A Texans ellen nem kaptunk hatalmas verést, kidőlt Cutler, a D is kicsit visszafogottabb volt, belefér, nagyon is. Nem dőlt össze a világ, és akkor se fog ha nem nyerünk a 9ers ellen. De semmivel nem tartok jobban a meccstől mint a Viks ellenitől, sőt! Azt gondolom a kettő közül utóbbi meccset lesz nehezebb behúzni.

Campbell pedig jó lesz! Sérülése előtt a Raidersben sem volt rossz, csak ott meghalt a nagyfőnök( isten nyugasztalja), és mindent egy lapra odavitték Palmert, mondván rájátszás kell.
Tud dobni, futni, okos fickó, nem lesz baj.

Fosson inkáb a Frisco!!!!!!!!!!!!!!!!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én valamiért nem tartok a Frisco ellen. Ugyanaz az érzés fog el,ha a meccsre gondolok. Nem kötelező megnyerni. Nem ütött szíven a Texans ellen L sem és ez sem fog. Nem szabad igaz úgy hozzáállni,hogy veszíthet a csapatom,de józan paraszt ésszel a frisco utáni 3 mérkőzés sokkal fontosabbak. A mackó szív azért zakatol és persze jó lenne nyerni meg mi lenne,ha de én csak jobban akarnám,hogy PO-ba kerüljünk,mint hogy nyerjünk akár a frisco vagy akár a texans ellen! Esetleg valaki nem tudja,hogy honnan lenne a legcélszerűbb (gondolok itt az anyagi dolgokra) pipás Bearses mezt rendelni? Ja meg van e még valaki aki akarna?
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[OFF] cöcöcö, jön a zh és te AmcsiFoci fórumozol? 😀[/OFF]
Collapo
Kv mellett azért van rá néha idő 😛dcsicsak
Nekem mondod, holnap hasonló sors vár rám is... igaz, ezt már csak úgy hobbiból csinálom 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
[OFF] cöcöcö, jön a zh és te AmcsiFoci fórumozol? 😀[/OFF]
Collapo
Kv mellett azért van rá néha idő 😛
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
[OFF] cöcöcö, jön a zh és te AmcsiFoci fórumozol? 😀[/OFF]
[ON]Amúgy nem hinném, hogy eleve fel kellene adni ezt a meccset... ha egészséges is lenne ASmitsh, akkor is lenne bőven esély... azért mégiscsak a liga egyik leginkább TO képes csapata a tiétek...[PERON]

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ZSE-NI-Á-LIS!!!!! Plusz egymillió pont, amiért a focit összekötötted az az összes romantikus dallal, amit valaha írtak. 😀
füligjimmy
Köszi. 3 nap non-stop zh-ra készülés eléggé kicsinálja az agyat, hogy ilyenek jöjjenek ki belőle... 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Campbell azért összességében jó irányító. Tud vigyázni a labdára, eltudja osztani őket, egy biztonsági játékot kisujjból lehoz, de nem egy bevállalós irányító. De ez nem gond. Ilyen egy jó backup QB. Tavaly ez PO-t ért volna... Nagyon csodát nem kell várni tőle, nem fog 300 yard felett passzolni 3 TDvel megspékelve. Látott már NFL pályát közelről közel sem lesz vele akkora összeomlás, mint Hanievel. Így is sok 3rd down lesz, vajúdni is fogunk rendesen.
Én is vastagon ekézem Tice-t, de Cutler teljesítménye sem közelíti meg azt, amit tavaly csinált. Nem a számokra gondolok, hanem döntés hozásra. A kérdést csak félve teszem fel, de mi lenne Marshall nélkül? 😮tüsi91
TearDROPS in our eyes...dcsicsak
ZSE-NI-Á-LIS!!!!! Plusz egymillió pont, amiért a focit összekötötted az az összes romantikus dallal, amit valaha írtak. 😀

Én továbbra se tudom megemészteni azt az eladott labdát, mert utólag megnézed, egy TE (sztem Adams) is pozícióban volt 12 yardra. Marshall, Adams, két sokkal jobb opció. Tököm tele van a 40 méteres passzokkal, megmondom őszintén. Foghatjuk ezt a falra, 4 év alatt 3 koordinátor, de Cutler részéről amatőr hiba, és nem az első.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Campbell azért összességében jó irányító. Tud vigyázni a labdára, eltudja osztani őket, egy biztonsági játékot kisujjból lehoz, de nem egy bevállalós irányító. De ez nem gond. Ilyen egy jó backup QB. Tavaly ez PO-t ért volna... Nagyon csodát nem kell várni tőle, nem fog 300 yard felett passzolni 3 TDvel megspékelve. Látott már NFL pályát közelről közel sem lesz vele akkora összeomlás, mint Hanievel. Így is sok 3rd down lesz, vajúdni is fogunk rendesen.
Én is vastagon ekézem Tice-t, de Cutler teljesítménye sem közelíti meg azt, amit tavaly csinált. Nem a számokra gondolok, hanem döntés hozásra. A kérdést csak félve teszem fel, de mi lenne Marshall nélkül? 😮tüsi91
TearDROPS in our eyes...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Campbell azért összességében jó irányító. Tud vigyázni a labdára, eltudja osztani őket, egy biztonsági játékot kisujjból lehoz, de nem egy bevállalós irányító. De ez nem gond. Ilyen egy jó backup QB. Tavaly ez PO-t ért volna... Nagyon csodát nem kell várni tőle, nem fog 300 yard felett passzolni 3 TDvel megspékelve. Látott már NFL pályát közelről közel sem lesz vele akkora összeomlás, mint Hanievel. Így is sok 3rd down lesz, vajúdni is fogunk rendesen.
Én is vastagon ekézem Tice-t, de Cutler teljesítménye sem közelíti meg azt, amit tavaly csinált. Nem a számokra gondolok, hanem döntés hozásra. A kérdést csak félve teszem fel, de mi lenne Marshall nélkül? 😮
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nem várok győzelmet ettől a meccstől így már, Cutlerrel sztem akár nyerhettünk is volna, az esélyeink pont feleződtek sztem 20%-ról 10%-ra. Az O ugyanúgy nem lesz produktív a D meg nem tudja a teljes meccsen 10 pont alatt tartani az ellent így ez L lesz, az a kérdés hogy a D mekkora különbséget tud tartani közte. Ha lenne beleszólásom azt mondanám hogy ne kockáztassanak, az eredménynél is fontosabb hogy ne legyen sérülés a 3 kulcsfontosságú meccs előtt. Ha a következő 3 W akkor sztem meglesz a csoport.

Ja és már tessék előre készülni a sok 3&out-ra, számomra a forduló meglepetése lenne már az is ha normálisan (értsd futással) tudnánk haladni szépen ez ellen a Frisco D ellen.davemayer
Pöttyet sztem túlbecsülöd a Friscot, de ezen nem veszünk össze. Támadófaluk jobb, ennyi. A többi egység minimum egál. Lehet Tice meglep minket, és elkezdjük használni a pálya közepét 0-10 yard között 😀 Viccen kívűl, Cutler akkora betlit terített vasárnap, kicsit nézze a meccset kívűlről.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
nem várok győzelmet ettől a meccstől így már, Cutlerrel sztem akár nyerhettünk is volna, az esélyeink pont feleződtek sztem 20%-ról 10%-ra. Az O ugyanúgy nem lesz produktív a D meg nem tudja a teljes meccsen 10 pont alatt tartani az ellent így ez L lesz, az a kérdés hogy a D mekkora különbséget tud tartani közte. Ha lenne beleszólásom azt mondanám hogy ne kockáztassanak, az eredménynél is fontosabb hogy ne legyen sérülés a 3 kulcsfontosságú meccs előtt. Ha a következő 3 W akkor sztem meglesz a csoport.

Ja és már tessék előre készülni a sok 3&out-ra, számomra a forduló meglepetése lenne már az is ha normálisan (értsd futással) tudnánk haladni szépen ez ellen a Frisco D ellen.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ui.: milyen király lenne, ha lenne a csapatban egy Hammer nevű RB, és minden TD után nyomnád a "Hammer time" táncot?füligjimmy
Ezen az alapon, ha lenne egy Greenwich Mean nevű játékos, az lenne az igazán mókás... TD -> GMT +6 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Cutler nem edzett, szóval Campbell time. Az ő karrierje kb. ezen a meccsen dől el. Szerintetek?

ui.: milyen király lenne, ha lenne a csapatban egy Hammer nevű RB, és minden TD után nyomnád a "Hammer time" táncot?füligjimmy
Remélem megoldja, voltak jó meccsei Washingtonban, nem sansztalan a dolog, mint a múlt szezonban, Urlacher is magabiztosabban beszélt róla, mint tavaly Hanie esetében, bíznak benne a játékosok. A Friscónak nagyobb a teher, mint rajtunk, elvileg Smith sérült ugye... Ha Hammer time nem is lesz, de remélem lehetséges a "Forte Time, vagy "Bush time" 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler nem edzett, szóval Campbell time. Az ő karrierje kb. ezen a meccsen dől el. Szerintetek?

ui.: milyen király lenne, ha lenne a csapatban egy Hammer nevű RB, és minden TD után nyomnád a "Hammer time" táncot?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Harbaugh kórházba vonult, valami gond van a szívével!

 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/81705/49ers-harbaughs-heart-procedure-minor

Cutler nagyjából most esik át az "agyrázkódás-teszten". Szerintem Campbell fog kezdeni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De lehet, hogy csak megtévesztés, és a meccs napján jelentik be, hogy mégse Smith a kezdő.füligjimmy
Csak a vudut akarják szabotálni jimmy!!!Delete
A pokol összes démonát szabadítom rájuk. Vagy inkább alszok, és akkor nem. Őszintén megmondom, nem érdekel ez a meccs.

Nagyon jó írás a támadófalról.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/11/15/watt-an-assignment/

Kicsit visszatérnék a Bowen által kielemzett játékra. Tételezzük fel, hogy célpontként 1st Marshall, 2nd Davis, 3rd Forte, 4rd Bennett. Jobbról-balra olvassa Cutler a játékot, Marshallnál kezdi. Oké, ő ott van, nézzük Davist. Nem vág bel az LB elé, mögötte egyből safety, dobjuk arra, juhé. Tegyük fel, hogy nem csinál ekkora marhaságot, ez a play akkor is halálra vaan ítélve. Bennett route-jának sztem nincs elég mélysége. Mire JC odanéz, corner simán a nyakán van. Forte talán meg tudná oldani, de ismét egy safety-LB közötti zónába kéne dobni, plusz neki még idő kell, mire megfutja, ami ugye nincs, a támadófal miatt. De húzza befelé a védőjét, Bennett és a CB között van némi hely, miért nem fut egy inside slantet? Vagy én vagyok vak, vagy ott volt egy 6 négyzetméteres üres zóna. Szóval ennél playnél van két reális opciód. Vagy egyből BM-nek dobod a labdát, vagy semmi nem lesz belőle. Ez megmagyaráz néhány dolgot.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
De lehet, hogy csak megtévesztés, és a meccs napján jelentik be, hogy mégse Smith a kezdő.füligjimmy
Csak a vudut akarják szabotálni jimmy!!!


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
Pap'pers
Azért erre ne fogadj jelentős összeggel. Ha jól tudom Alex már részt vett, non-contact edzésen.dcsicsak
Én is olvastam, meg is lepődtem. Elég kétségbeesett lépés lenne a részükről sztem a Bears D ellen visszahozni. Mondjuk ez is mutatja, hogy ők kb. mennyire bíznak Kaepernick-ben, pedig a Rams ellen szépen termelt a srác. De lehet, hogy csak megtévesztés, és a meccs napján jelentik be, hogy mégse Smith a kezdő. Tökmindegy, van annyira veterán ez a védelem, hogy ilyesmi ne zavarja meg őket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
Pap'pers
Ez világos, csupán arra próbáltam meg felhívni a figyelmed, hogy az a LESZ még nincs kőbe vésve.dcsicsak
Jó hát majd kiderül. 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
Pap'pers
Ez világos, csupán arra próbáltam meg felhívni a figyelmed, hogy az a LESZ még nincs kőbe vésve.