Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A lényeg, hogy nyertünk. És szerencsére Cutler is megúszta ép bőrrel, emiatt se aggódtam. Kellen Davis végre több lehetőséget kapott, és továbbra is a liga egyik legrobbanékonyabb és éegtökösebb játékosa van nálunk Hester személyében. Sajnos évek óta az offense cipeli hátán a csapatot, ideje lenne a védelemnek is felpörgetnie a teljesítményét.

Majdnem, mindig csak majdnem



Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Összességében szerintem nem volt rosszabb az összteljesítmény mint eddig.
A D most nem hozott TD-t, kb ennyivel voltunk rosszabbak az eddigieknél.
O-téren még mindig totál homály van.
Ő AZT! MOST! Hester takarodjon a kezdőből, Jeffery reméljük jövő hétre elérhető lesz, Bennettet sokkal többet kéne használni...

Ismét bebizonyosodott, hogy a TO-csatát nyerő csapat viszi a W-t.

Talán ez az L nyomós érv lesz Tice seggén a cipőnyom mellett...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Merő híg f0s. :/ Ideje lenne termelni a pontokat srácok!Pap'pers
Ajánlom figyelmedbe az eredménykövetőt:
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/10_het_-_chicago_bears_-_houston_texans_-_snf

Egyébként ezért van kiírva fejlécben, ott is belekattinthatsz az épp aktuális meccsekbe.ulpianus
Kösz szépen,de ott is jártam. Ide csak a mackó pajtiknak írtam le egy gyönyörű mondatba a véleményem. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Merő híg f0s. :/ Ideje lenne termelni a pontokat srácok!Pap'pers
Ajánlom figyelmedbe az eredménykövetőt:
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/10_het_-_chicago_bears_-_houston_texans_-_snf

Egyébként ezért van kiírva fejlécben, ott is belekattinthatsz az épp aktuális meccsekbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Merő híg f0s. :/ Ideje lenne termelni a pontokat srácok!
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Huhh. Bukott a Falcons, a Giants. Nyerni kell!!! Csak felkelek 2-kor!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Láttam azt a hozzászólást, csak akkor nem írtad le a miért-et, most igen. 😊
Most, hogy így mondod, ez tök igaz 😀 Nézem én is fél szemmel a meccset, most ez is egy olyan teljesítmény lesz, hogy éppen ne tegyék második sorba 😀dcsicsak
Jah, az indokom, mert csak 😀 Hirtelen nem is tudom kihez hasonlítani a srácot, talán Chad Pennington? Fenét! Kyle Orton!

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ma este van kb. 35-40% esélyünk, így még szebb lesz a győzelem! 😊norris21
Azok alapján, ahogy most játszik a Titans idegenben a Phins ellen, azon lepődnék meg, ha nem nyernénk 20 ponttal. 😀

Már egy ideje motoszkál bennem, egyszer le is írtam, de valami kozmikus összeesküvés eltűntette a hozzászólásomat. Béláim az Úrban! Szerintetek Pondert nem Lovie Smith alkotta, aztán elhelyezte Vikings mezben? Annyira nem rossz, hogy lecseréljék, de pont az a típus, akit a D le szokott nullázni.

Matt Schaubfüligjimmy
Láttam azt a hozzászólást, csak akkor nem írtad le a miért-et, most igen. 😊
Most, hogy így mondod, ez tök igaz 😀 Nézem én is fél szemmel a meccset, most ez is egy olyan teljesítmény lesz, hogy éppen ne tegyék második sorba 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ma este van kb. 35-40% esélyünk, így még szebb lesz a győzelem! 😊norris21
Azok alapján, ahogy most játszik a Titans idegenben a Phins ellen, azon lepődnék meg, ha nem nyernénk 20 ponttal. 😀

Már egy ideje motoszkál bennem, egyszer le is írtam, de valami kozmikus összeesküvés eltűntette a hozzászólásomat. Béláim az Úrban! Szerintetek Pondert nem Lovie Smith alkotta, aztán elhelyezte Vikings mezben? Annyira nem rossz, hogy lecseréljék, de pont az a típus, akit a D le szokott nullázni.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Ma este van kb. 35-40% esélyünk, így még szebb lesz a győzelem! 😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ha a mérkőzést nem tudom megnézni élőben éjszaka, tud valaki valamilyen lehetőséget, linket, ahol megnézhetném majd hétfő reggel, vagy bármikor? Köszi!promax
Online még mindig itt lehet megnézni a mérkőzéseket:  magyarmedve.blogspot.hu/p/2012-es-szezon-merkozesei.html

Vagy a már említett torrent-oldalak:
 www.tenyardtracker.com (regisztráció szükséges, plusz az arányt figyelik)
 sport-video.org.ua/americanfootball.html (A jobb oldali zöld nyílra kattintva tudod letölteni.)dcsicsak
Köszönöm!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha a mérkőzést nem tudom megnézni élőben éjszaka, tud valaki valamilyen lehetőséget, linket, ahol megnézhetném majd hétfő reggel, vagy bármikor? Köszi!promax
Online még mindig itt lehet megnézni a mérkőzéseket:  magyarmedve.blogspot.hu/p/2012-es-szezon-merkozesei.html

Vagy a már említett torrent-oldalak:
 www.tenyardtracker.com (regisztráció szükséges, plusz az arányt figyelik)
 sport-video.org.ua/americanfootball.html (A jobb oldali zöld nyílra kattintva tudod letölteni.)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aki doubtful-nak írnak (a 25% az), az igen ritkán játszik. Ez a 25% az inkább 5-10% a valóságban. 3 hete is azt írták, hogy a Frisco ellen térhet vissza. Én meg amondó leszek, hogy ebből a 2 hét múlva esedékes Vikes meccs lesz.

tüsi91
Én reméltem, hogy most szagol egy kis puskaport, és a Frisco ellen teljes gőzzel mehet.

Bowen szokásos meccs előtti elemzése
 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/ct-spt-1111-bears-bowen-chicago--20121111,0,2751122.column

Most csak azért linkeltem be, mert nagyon rémlik, hogy Cutler így megtalálta Davist egy corner route-on a Cowboys ellen (szintén 3-4, ex-Phillips D, tudom, régebbről, azóta más így meg úgy, de jelenleg nincs jobb analógiám). És arról a meccsről még az maradt meg, hogy KD állandóan tökegyedül volt, de nem ment felé a labda, mert ugye az 5 yardos passzokat dobálják csak a gyerekek. Valamit, valakit fel kell adniuk, 6-7 man front ellen tűrhetően futunk, nincs már annyi negatív yardos futójáték, figyelni kell Marshallra is, Cutlernak is itt az ideje célba venni másokat, nem lehet mindent Tice-ra fogni.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Aki doubtful-nak írnak (a 25% az), az igen ritkán játszik. Ez a 25% az inkább 5-10% a valóságban. 3 hete is azt írták, hogy a Frisco ellen térhet vissza. Én meg amondó leszek, hogy ebből a 2 hét múlva esedékes Vikes meccs lesz.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
 www.youtube.com/watch?v=ckZqxn3S_sA

4 slant, meg egy comeback (vagy hitch) route. Egyszer nem ment ilyen profin azóta se. Persze nem ezért szeretjük, és nyilván ezt nem csak Marshallnak kéne hozni, hanem pl. Hesternek, és Bennettnek. Jeffery azért elég jól futotta a comeback route-okat.

Matt Schaubfüligjimmy
Jeffrey vajon játszik majd? A chicagobears.com 25%-ra írja.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.youtube.com/watch?v=ckZqxn3S_sA

4 slant, meg egy comeback (vagy hitch) route. Egyszer nem ment ilyen profin azóta se. Persze nem ezért szeretjük, és nyilván ezt nem csak Marshallnak kéne hozni, hanem pl. Hesternek, és Bennettnek. Jeffery azért elég jól futotta a comeback route-okat.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Én a quick slanteket hiányolom marhára...
Ha normálisan begyakorolják, szinte a legbiztosabb passz-play...nagyon jó lenne látni néhányat....Bear
Szerintem a visszahordások dönthetik el a meccset. Eddig 1 jó visszahordást láttunk, abban mondjuk benne volt Hester minden tudása. Ha meg tud lódulni párszor, az hatalmas segítség lenne, ebben látom igazából az X-faktort 😊kovi470
A visszahordás tényleg kulcskérdés lehet, de Weems több lehetőséget kaphatna.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Én a quick slanteket hiányolom marhára...
Ha normálisan begyakorolják, szinte a legbiztosabb passz-play...nagyon jó lenne látni néhányat....Bear
Szerintem a visszahordások dönthetik el a meccset. Eddig 1 jó visszahordást láttunk, abban mondjuk benne volt Hester minden tudása. Ha meg tud lódulni párszor, az hatalmas segítség lenne, ebben látom igazából az X-faktort 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én a quick slanteket hiányolom marhára...
Ha normálisan begyakorolják, szinte a legbiztosabb passz-play...nagyon jó lenne látni néhányat....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Espn-nél 14-ből 10-en a Bears győzelmét tették. Semmit nem jelent, de azért mutatja, hogy nem írják le a csapatot, sőt!!

A Texans ellen nyerünk, meglátjátok simább lesz mint hinnénk. SIMA LIBA!!kovi470
Ohhh...hát én is ezt írtam. A messiás szóljon belőled! Különben ne legyen a nevem Pap! Ámen!
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Espn-nél 14-ből 10-en a Bears győzelmét tették. Semmit nem jelent, de azért mutatja, hogy nem írják le a csapatot, sőt!!

A Texans ellen nyerünk, meglátjátok simább lesz mint hinnénk. SIMA LIBA!!kovi470
Reméljük! Fel kell kelnem a meccsre, csak a Packs ellenit nem láttam ebben a szezonban, L is lett.
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Espn-nél 14-ből 10-en a Bears győzelmét tették. Semmit nem jelent, de azért mutatja, hogy nem írják le a csapatot, sőt!!

A Texans ellen nyerünk, meglátjátok simább lesz mint hinnénk. SIMA LIBA!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ha a mérkőzést nem tudom megnézni élőben éjszaka, tud valaki valamilyen lehetőséget, linket, ahol megnézhetném majd hétfő reggel, vagy bármikor? Köszi!promax
keress torrent oldalakon vagy a google-n, én olyat nem tudok ahol online fent van az egész meccs.davemayer
Köszi! Remélem, hogy fel tudok kelni majd.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
Ha a mérkőzést nem tudom megnézni élőben éjszaka, tud valaki valamilyen lehetőséget, linket, ahol megnézhetném majd hétfő reggel, vagy bármikor? Köszi!promax
keress torrent oldalakon vagy a google-n, én olyat nem tudok ahol online fent van az egész meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ha a mérkőzést nem tudom megnézni élőben éjszaka, tud valaki valamilyen lehetőséget, linket, ahol megnézhetném majd hétfő reggel, vagy bármikor? Köszi!