Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
Pap'pers
Azért erre ne fogadj jelentős összeggel. Ha jól tudom Alex már részt vett, non-contact edzésen.dcsicsak
Nem áll szándékomban fogadni erre,de ami ellenünk szólhat az jelen esetben ellenük is.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
Pap'pers
Azért erre ne fogadj jelentős összeggel. Ha jól tudom Alex már részt vett, non-contact edzésen.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Campbellről mi a vélemény? csak én éreztem azt hogy vele kb ugyanúgy nincs esély a pontszerzésre mint Hanie-vel volt? Nem tudom hogy az időjárás miatt-e vagy mert nem tudta megcsinálni (vagy nem az volt a playcall) egy nagyobb Marshall-elkapáson kívül nem emlékszem normális passzára. Mondjuk drop-királyok is voltunk, ez tény.davemayer
Nem tudom, Hainébe ki mit látott, de a csávó az oldalvonalon nem bírta kidobni a labdát. A Packers ellen prevent D-ben Knox és Bennett lerázta az emberét egy drive-on belül, na ez volt a két legzseniálisabb passza a gyereknek. És persze nem vett észre a gólvanal előtt 3 méterre egy 150 kilós védőt, oszt dobott egy pick6-ot. És a legenda, kinek neve Caleb Haine, megszületett. Campbell nem adta el a labdát, és nem vállalt sacket. Ennyivel lehet nyerni? Nem. Tisztességes game plan, tisztességes futójáték, jó ST munka, jó elkapóteljesítmény is kell. Mi volt meg ezek közül vasárnap? Campbell nem fog neked meccset bukni. Ezért jó csereirányító. füligjimmy
ebben tökéletesen igazad van, nem fog bukni de azzal azért legyen tisztában mindenki hogy vele 100% kell mindenkitől, más nem fér bele. A felsorolt dolgok közül egy dolog biztosan nem volt meg: a megfelelő game plan. Nem sok esélyt látok rá hogy lesz a 49ers ellen... davemayer
Azért ne feledd dave,hogy nekik se a kezdő QB lesz fent! 😉
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A kérdés az, hogy ki ismeri fel a fenék királyt 😀.

tüsi91
Szerintem Tillman 😀kovi470
Hát biztos,hogy nem Tillman. Nézd a fejét. Rövid haja van (nagyon rövid)...ez olyan Wright kaliber.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ebben tökéletesen igazad van, nem fog bukni de azzal azért legyen tisztában mindenki hogy vele 100% kell mindenkitől, más nem fér bele. A felsorolt dolgok közül egy dolog biztosan nem volt meg: a megfelelő game plan. Nem sok esélyt látok rá hogy lesz a 49ers ellen... davemayer
Ezért keres Cutler 10 milliót, Campbell meg hármat. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Campbellről mi a vélemény? csak én éreztem azt hogy vele kb ugyanúgy nincs esély a pontszerzésre mint Hanie-vel volt? Nem tudom hogy az időjárás miatt-e vagy mert nem tudta megcsinálni (vagy nem az volt a playcall) egy nagyobb Marshall-elkapáson kívül nem emlékszem normális passzára. Mondjuk drop-királyok is voltunk, ez tény.davemayer
Nem tudom, Hainébe ki mit látott, de a csávó az oldalvonalon nem bírta kidobni a labdát. A Packers ellen prevent D-ben Knox és Bennett lerázta az emberét egy drive-on belül, na ez volt a két legzseniálisabb passza a gyereknek. És persze nem vett észre a gólvanal előtt 3 méterre egy 150 kilós védőt, oszt dobott egy pick6-ot. És a legenda, kinek neve Caleb Haine, megszületett. Campbell nem adta el a labdát, és nem vállalt sacket. Ennyivel lehet nyerni? Nem. Tisztességes game plan, tisztességes futójáték, jó ST munka, jó elkapóteljesítmény is kell. Mi volt meg ezek közül vasárnap? Campbell nem fog neked meccset bukni. Ezért jó csereirányító. füligjimmy
ebben tökéletesen igazad van, nem fog bukni de azzal azért legyen tisztában mindenki hogy vele 100% kell mindenkitől, más nem fér bele. A felsorolt dolgok közül egy dolog biztosan nem volt meg: a megfelelő game plan. Nem sok esélyt látok rá hogy lesz a 49ers ellen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Campbellről mi a vélemény? csak én éreztem azt hogy vele kb ugyanúgy nincs esély a pontszerzésre mint Hanie-vel volt? Nem tudom hogy az időjárás miatt-e vagy mert nem tudta megcsinálni (vagy nem az volt a playcall) egy nagyobb Marshall-elkapáson kívül nem emlékszem normális passzára. Mondjuk drop-királyok is voltunk, ez tény.davemayer
Nem tudom, Hainébe ki mit látott, de a csávó az oldalvonalon nem bírta kidobni a labdát. A Packers ellen prevent D-ben Knox és Bennett lerázta az emberét egy drive-on belül, na ez volt a két legzseniálisabb passza a gyereknek. És persze nem vett észre a gólvanal előtt 3 méterre egy 150 kilós védőt, oszt dobott egy pick6-ot. És a legenda, kinek neve Caleb Haine, megszületett. Campbell nem adta el a labdát, és nem vállalt sacket. Ennyivel lehet nyerni? Nem. Tisztességes game plan, tisztességes futójáték, jó ST munka, jó elkapóteljesítmény is kell. Mi volt meg ezek közül vasárnap? Campbell nem fog neked meccset bukni. Ezért jó csereirányító.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Campbellről mi a vélemény? csak én éreztem azt hogy vele kb ugyanúgy nincs esély a pontszerzésre mint Hanie-vel volt? Nem tudom hogy az időjárás miatt-e vagy mert nem tudta megcsinálni (vagy nem az volt a playcall) egy nagyobb Marshall-elkapáson kívül nem emlékszem normális passzára. Mondjuk drop-királyok is voltunk, ez tény.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ESPN Chicagonál pedig úgy csiripelik, hogy Rodriguez megy TE-nek, Jeffery pedig játszani fog. Elvileg a Texans ellen is pályára tudott volna már lépni, csak Loviék nem kockáztattak egy rásérülést.
Persze ezek még nem hivatalosak ugye.dcsicsak
Nem értem, E-Rod miért megy TE posztra. Egy snapet nem kapott még ott. Miért nem nézzük meg HB poszton néhány passzjátéknál? Azért ne feltételezzük, hogy a srác egyből tudja hozni a posztot a profik között. Szezon közepén a Frisco D ellen kell új dolgokat kipróbálni? Kapjon nagyobb szerepet Kyle Adams. Persze ő nem tud gyorsan futni 30 métert, és nekünk ez kell, a 30 méteres passzok, mert az a robbanékony. Világröhej teljesítményt várok.

 www.nationalfootballpost.com/All22-Cutlers-INT-vs-Texans-2Man-2716.html

Nagyon jó védekezés volt a Texans LB részéről, de ha megnézitek a 2. képet, Bennett és Marshall(főleg ő Bennett nem tudta megetetni) embere között megvan a 0,5-1 méter távolság, repül a labda, amikor elérik a route csúcsát, mire visszalépnek, meglehet az elkapás, védő csinálja a szerelést, 5 yard. Cutler arra se nézett. Persze amikor ezt a képet lőtték, már késő lett volna passzolni, sőt, pick-six veszély, és ugye egy timing route ilyen esőben elég kockázatos (ugye, Steve Smith), de 5 célpontből gyak. egy se volt üresen, talán még egy kis idő, és Forte megveri az emberét középen, de a fal már teljesen összeomlott. Hát igen, kb. 12 emberre tudsz rábökni, ez miért nem sikerült.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
A kérdés az, hogy ki ismeri fel a fenék királyt 😀.

tüsi91
Szerintem Tillman 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ESPN Chicagonál pedig úgy csiripelik, hogy Rodriguez megy TE-nek, Jeffery pedig játszani fog. Elvileg a Texans ellen is pályára tudott volna már lépni, csak Loviék nem kockáztattak egy rásérülést.
Persze ezek még nem hivatalosak ugye.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Megbüntették a kis hazug köcsögöt:
 www.windycitygridiron.com/2012/11/14/3646688/texans-tim-dobbins-fined-30000-for-hit-jay-cutler-bears

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A kérdés az, hogy ki ismeri fel a fenék királyt 😀.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Hehe!!! 😀😀 Amedeus amúgy tudatosan keresed az ilyen "típusú" képeket?
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
PFF: A big drop for the Bears as they continue to be a unit who can get the job done with their run blocking, but struggle mightily in pass protection. So far they’ve only got one player graded in the green, and that welcome surprise is J’Marcus Webb. It stands to reason that Gabe Carimi highlights the strengths and weaknesses of this unit. He is our second-ranked tackle in run blocking and fifth-lowest in pass protection.

Fenntartással kezelem a PFF statjait, de ebből islátszik, amit évek óta ugatunk: mindenképp kell egy guard, de inkább egy center. Jah, ne felejtsük el, ki tartotta volna jó ötletnek Fleener draftolását. (Eric Cartman hangján)
Nyenyenyenyenyenye nánánánánáná.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Off: ma egy 180cm körüli, vékony, Bears-baseball spakás agyontetovált figura állt mellettem a 4-6 villeren 7.30körül...Blahánál szállt ki, és bement Raiffeisen-be...nem vmelyik itteni Kolléga volt tán?

On: Jayt szerintem is pihentessük...semmi értelme erőltetni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
2010-ben is kihagyott egy meccset (jó az azutáni 1/1 Carolina ellen), de nem kell erőltetni vissza ha nem 100%-os.


több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Hát.... ez nem jó.

Jay Cutler - QB - Bears
NFL insider John Clayton reported on ESPN Tuesday that Jay Cutler (concussion) is "doubtful" to play Monday night at San Francisco.

Delonso_
ha a first seedre hajtunk akkor tényleg nagyon nagy gáz mert 6 pontos meccs jön, de ha a következő meccseket nézzük és úgy vizsgáljuk Cutler helyzetét akkor én is amondó vagyok hogy inkább most pihentessük, de húzzuk be a többi nyerhetőt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát.... ez nem jó.

Jay Cutler - QB - Bears
NFL insider John Clayton reported on ESPN Tuesday that Jay Cutler (concussion) is "doubtful" to play Monday night at San Francisco.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Na ja, egy normál TE nagyon elkélne...sanda gyanúm az, hogy simán LB-LT posztokra várhatunk picket jövőre, az OT-felhozatal nem rossz... MLB-k viszont nem kényeztetnek el minket...
Sztem a TE-t FA-ról majd megoldjuk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lesz 12 hetünk a fejlődésre. Semmi gáz nincs, az aranyásókat ütjük hétfőn mindenképp, ugyanis az O csak jobb lehet. Tice-ra lehet szórni az átkot, de nézegetve a többi csapat topicját úgy látom, hogy mindenhol alkalmatlanok az oc-ok. Lehet, a következő szezonban Go Vikings, Topmodell, s a többiek már mind NFL oc-ként fognak tündökölni, s olvasgatják majd az itthon maradók oc kritizáló kommentjeit. 😉 Vannak hibák. De vannak lehetőségek is. Davis kis híján ISTEN ( lehetett volna). De elkúrte. Bízzunk! A gyűrű a medve mancsra kerül, az Öreg pedig visszavonul, és szakkomentátor lesz az ESPN-en, Joe Gruden helyett, mert ő hozzánk jön. Minek is? Ja! OC-nek! 😀 promax
Tice meg lesz a HC mi 😉? (tudom jön hozzánk Reid helyére 😛)dande
Kb. 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lesz 12 hetünk a fejlődésre. Semmi gáz nincs, az aranyásókat ütjük hétfőn mindenképp, ugyanis az O csak jobb lehet. Tice-ra lehet szórni az átkot, de nézegetve a többi csapat topicját úgy látom, hogy mindenhol alkalmatlanok az oc-ok. Lehet, a következő szezonban Go Vikings, Topmodell, s a többiek már mind NFL oc-ként fognak tündökölni, s olvasgatják majd az itthon maradók oc kritizáló kommentjeit. 😉 Vannak hibák. De vannak lehetőségek is. Davis kis híján ISTEN ( lehetett volna). De elkúrte. Bízzunk! A gyűrű a medve mancsra kerül, az Öreg pedig visszavonul, és szakkomentátor lesz az ESPN-en, Joe Gruden helyett, mert ő hozzánk jön. Minek is? Ja! OC-nek! 😀 promax
Tice meg lesz a HC mi 😉? (tudom jön hozzánk Reid helyére 😛)
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lesz 12 hetünk a fejlődésre. Semmi gáz nincs, az aranyásókat ütjük hétfőn mindenképp, ugyanis az O csak jobb lehet. Tice-ra lehet szórni az átkot, de nézegetve a többi csapat topicját úgy látom, hogy mindenhol alkalmatlanok az oc-ok. Lehet, a következő szezonban Go Vikings, Topmodell, s a többiek már mind NFL oc-ként fognak tündökölni, s olvasgatják majd az itthon maradók oc kritizáló kommentjeit. 😉 Vannak hibák. De vannak lehetőségek is. Davis kis híján ISTEN ( lehetett volna). De elkúrte. Bízzunk! A gyűrű a medve mancsra kerül, az Öreg pedig visszavonul, és szakkomentátor lesz az ESPN-en, Joe Gruden helyett, mert ő hozzánk jön. Minek is? Ja! OC-nek! 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rodriguez egy TE (lenne). Nekik is eszükbe jutott. Edzésen ránéznek így is. Nem egy húdemagas ürge de TUD ELKAPNI ÉS BLOKKOLNI is. Ez 2-1 neki Davisel szemben.Delete
Csak használják is. Most is valami 11 snapet volt fent a pályán. Lfsz...
dcsicsak
Futtathatunk vele egyszerű flat route-ot (mondjuk ha egy ilyet elcsípnek, egyből pick-six), hogy levegyük a nyomást a támadófalról és Capmbellről.


Vagy, vaaaaaaaagy egyből egy 20 yardos deep dig kell neki is. Persze nem tudjuk a srác tud e profik között elkapni. Sokkal gyorsabb minden, ha Capmbell játszik, a 9ers D is tuti man covert fog végig használni, erre Tice majd jól meg akarja mutatni, hogy meg tudjuk így őket verni, ami nem fog összejönni először, és akkor méginkább meg akarja majd mutatni, mert egyszer csak összejön. Egyszer tényleg. Talán kétszer is. Martz alatt is ezt próbáltuk, hát az öreget kirúgták, nem tudom feltűnt e, pedig neki a kisujjában volt annyi, ami Tice pocijában van. Változatlanul nem értem miért nincsenek tisztességes checkdown passzaink, 1 yard is jobb, mint a büdös nagy semmi, és a screenek hova tűntek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson