Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ilyenkor úgy illene, hogy valaki felgyújtja minimum Tice kocsiját, nem?
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Szerin á.....
nincs értelme bármilyen elemzésnek mert csak ugyanaz lenne mint tavaly ilyenkor.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Defense oldalon minden szar összejött. Én komolyan nem hiszem, hogy még 1x ilyen előfordulna, h ennyien betlizzenek egyszerre. Wright olyan szinten játszott, hogy Afalava hozzáképest ma egy Troy Polamalu lett volna. Tillmant egy irányváltással elküldték peanut-ért. Urlachernél tapsoltunk, ha valakit sikerült elsőre levinnie (sajnos ez egyre ritkább), pass rush teljesen nyista... stb, stb. De tényleg le a kalappal a Frisco O előtt, a faluk nagyon erős, a play hívás és play designt tetszetős, ma mindenki parádé volt. Szerintem ezt gyorsan felejtsük el, ez egy ilyen nap volt. Meggyőződésem, hogy a Vikes ellen nem lesz gond a defense-el.

Offense oldalon nehéz indulatok nélkül írni. Ami tuti, ha Cutler játszik, akkor is kikapunk. No de ez? Cutler nélkül garbage time időszakig (mondjuk, hogy a második félidő eleje) nem tudtunk előre haladni. Campbellt sajnálom küzdött az életéért, de ismét bebizonyosodott, hogy bárkit betesznek ide az halott. Cutler értéke megint növekedett azért, mert nem játszott. A fal is konkrétan botrány. S persze lehet takarózni azzal, hogy mindenkinek lehet szar meccse, meg múlt héten nem volt probléma a Texans ellen, de Cutler nélkül megint plüssmaci volt az irányító egy búcsúi céllövöldében. Egyszerűen semmire nincs idő. Webb-Rachal-Garza egészen botrány, Carmi botrány, Louis közel volt a botrányhoz, de csak szar. Napról-napra, hétről-hétre, hónapról-hónapra, évről-évre ezt látjuk. Itt van ez a csóringer Cutler 2009 tavasza óta, elment 3,5 év, s nem tettél elé egy olyan falat, amely mögött életben maradhat. Undorító. Idén 2 darab jó csapat ellen, akiket papíron riválisnak tekint a PO csatában az ember (Packers, 49ers) 2 akkora terített betli, akkora QB tángálást mutatunk be, hogy az ÉN pofám szakad le.

Kíváncsi vagyok kire kenik most az OL és Tice kiváló munkájának rohadt gyümölcsét. Cutlerre most nem lehet. Azt hiszem újra Mike Martz time.

Még valami. Speciel Team. Aligha hiszem, hogy Dave Toub munkájával lenne gond, mert aki 5-6 évig zsinórban olyan STt rak össze, hogy retteg tőlünk az NFL, az érti a szakmáját. Persze kellett hozzá Hester klasszisa is, de rajta kívül is voltak eredményes returnerek Toub keze alatt. Hestert viszont elkell takarítani. Csodálatos volt, amit évekig művelt, de az idei performanszára inkább nem írok jelzőket.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Korábban már írtam, írtuk, hogy ha a védelemnem tud egyszer labdákat, meg td-t szerezni, kb hello kitty van. Ez most csúnyán kijött! Nem néztem statokat, de kb 6-7 first down-unk lehetett összesen, ami picsa még egy backup qb-val is. A túloldalon meg élete meccsét játszotta az elsőbálozó irányító, meg Aldon Smith is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Többek között Tice is beárazta magát, azt is el tudom képzelni hogy Cutler és Marshall összedumálnak és áthívják a playeket mert csak akkor tudunk haladni is. A meccsről felesleges bármit is írni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fikázzuk a magyar kommentátorokat, de ettől az ESPN beharangozótól simán hülyültem 20 IQ pontot. Da Coach azért visszatért a tévébe, meg is mondta, hogy a futójáték megállítása a lényeg 😀

Amiről senki nem beszél, hogy egy ilyen meccset simán meg lehet nyerni jó ST munkával. Egy remek punt aranyat ér, de és ilyenkor minden FG duplán számít. Nagyon hosszú meccs lesz, az biztos

Colin Kaepernickfüligjimmy
És a számolás?! 😀tomi-tomi
mivel valahol 23 és 59 között összezavarodtam a számolásban, elgondolkodok egy videónapló indításán. Biztos gyűjtenék vagy 2000 lájkot a jutúbon.

A várható játékosokon kívűl DJ inaktív. Szerződése utolsó évében pont e legmegfelelőbb időpont. Nem tudom, mi lehet a gond.

Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fikázzuk a magyar kommentátorokat, de ettől az ESPN beharangozótól simán hülyültem 20 IQ pontot. Da Coach azért visszatért a tévébe, meg is mondta, hogy a futójáték megállítása a lényeg 😀

Amiről senki nem beszél, hogy egy ilyen meccset simán meg lehet nyerni jó ST munkával. Egy remek punt aranyat ér, de és ilyenkor minden FG duplán számít. Nagyon hosszú meccs lesz, az biztos

Colin Kaepernickfüligjimmy
És a számolás?! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fikázzuk a magyar kommentátorokat, de ettől az ESPN beharangozótól simán hülyültem 20 IQ pontot. Da Coach azért visszatért a tévébe, meg is mondta, hogy a futójáték megállítása a lényeg 😀

Amiről senki nem beszél, hogy egy ilyen meccset simán meg lehet nyerni jó ST munkával. Egy remek punt aranyat ér, de és ilyenkor minden FG duplán számít. Nagyon hosszú meccs lesz, az biztos

Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
jaj, gondolom az nem játszott bele hogy ne sérüljenek le a játékosai egy megnyert meccsen, csak az hogy bukjanak a fogadóirodák...

amúgy nem azt hangoztatjátok 1 hete hogy ki is kaphattok, leszarjátok? 😀petey
Ne beszélj velem ilyen hangon, mert most mentem ki a mosdóba kb hetvenedszer. Másérszt én mindig szeretem az ilyeneket, aztán neadjisten 20 év múlva kiderül valami balhé. Különösen tetszik az onside kick rész, mert 9 pontos különbségnél szerény számításaim szerint kellett volna egy recover-TD-recover-FG 1 perc alatt. Egy 7 pontos különbség a meccs végén megnyugtatóbb, mint 9? Mindegy, én ezeket a húzásokat ki nem állhatom.

Colin Kaepernick

71 and counting......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Én szunyáltam egy kicsit, aztán arra ébredtem, hogy úgy elrontottam a gyomrom, de úgy, hogy hát inkább nem írok hasonlatot. Maradjunk annyiban amúgy se tudnék aludni, és a reklámszünetek a meccs minden harmadik percében, hát azok jól fognak jönni.

Harbaugh játszott kicsit a kezdő QB bejelentésével, most ismét változtatnak a fogadóirodák. Én személy szerint utálom az ilyen sumákolásokat, a fickónak nem ez az első ilyen jellegű megnyilvánulása ebben a szezonban.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8523891/jim-harbaugh-decision-decline-safety-had-huge-impact-betting-world
"That's what makes sports betting so unique. There's always a human touch involved."

füligjimmy
jaj, gondolom az nem játszott bele hogy ne sérüljenek le a játékosai egy megnyert meccsen, csak az hogy bukjanak a fogadóirodák...

amúgy nem azt hangoztatjátok 1 hete hogy ki is kaphattok, leszarjátok? 😀

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én szunyáltam egy kicsit, aztán arra ébredtem, hogy úgy elrontottam a gyomrom, de úgy, hogy hát inkább nem írok hasonlatot. Maradjunk annyiban amúgy se tudnék aludni, és a reklámszünetek a meccs minden harmadik percében, hát azok jól fognak jönni.

Harbaugh játszott kicsit a kezdő QB bejelentésével, most ismét változtatnak a fogadóirodák. Én személy szerint utálom az ilyen sumákolásokat, a fickónak nem ez az első ilyen jellegű megnyilvánulása ebben a szezonban.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8523891/jim-harbaugh-decision-decline-safety-had-huge-impact-betting-world
"That's what makes sports betting so unique. There's always a human touch involved."

Mindegy. Lovie Smith belép a terembe, ahol Marinelli tartja a felkészítést. Átlépi egy random újonc option irányító oszlásnak indult maradványait, és a következő tanácsokat adja, mit kezdjenek Kaepernick-kel

 www.youtube.com/watch?v=_in8vsu7nXY


Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Naná, hogy meg kell nézni! No question!


Most pedig visszaolvasom az elmúlt több, mint egy hét termését. :S
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
én már döntöttem úgyhogy jóéjt 😀

BEARS!!!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Baszki, nem tudom, hogy fent maradjak-e.... 😀
Egyre inkább úgy érzem én is, hogy ezt meg kellene nézni...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Érdekes lesz a két backup QB-s meccs. Sztem nem lesz sok pont, nem QB fronton fog eldölni. Sérülésmentes meccset!diverdoc
Kösz, nektek is!

Úgy vagyok vele, h ha JC nem vállalja túl magát és nem adja el a labdát, akkor komolyan partiban lehetünk...
Egyetértek Tüsivel, ez még mehet a levesbe, de utána nadrág fel, mert le kell hozni a Vikest és a Hawkst...különben reszeltek....Bear
Campbell sose arról volt híres, hogy túlvállaja magát, taán most elkezdi 😀 De poént félretéve, teljes éveiben a Redskinsnél hozott olyan QB ratingeket, mint nálunk Culter. Persze ő 20 TD felett egyszer se dobott, JC meg 20 alatt egyszer se végzett, és megvan az oka, miért tartották jó ötletnek inkább Sex Cannon kezébe adni a labdát. Ne vállaljon sacket, és oldjon meg 4 darab harmadik kísérlet. Ha végez vmi ilyesmivel 16/24, 170 yard, 30 futott, 0 TD, 0 INT, azzal már nyerni lehet.

Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Érdekes lesz a két backup QB-s meccs. Sztem nem lesz sok pont, nem QB fronton fog eldölni. Sérülésmentes meccset!diverdoc
Kösz, nektek is!

Úgy vagyok vele, h ha JC nem vállalja túl magát és nem adja el a labdát, akkor komolyan partiban lehetünk...
Egyetértek Tüsivel, ez még mehet a levesbe, de utána nadrág fel, mert le kell hozni a Vikest és a Hawkst...különben reszeltek....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai sem egy olyan meccs lesz, ami must win kategória. Azok ezek után lesznek (Vikings 2x, Hawks, mindegyik kőkemény, de azokat nyerni kell). Keaparnick gyakorlatilag rosszabbkor nem is mutatkozhat be. Ez a Bears D mindent tud ahhoz, hogy egy gyakorlatilag rookie irányítót zavarba hozzon. Persze lábon veszélyes a srác, de pl. Vicket is mindig sikerült limitálni.

Szerintem ma 20 szerzett ponttal lehet már nyerni. A lényeg, hogy ne adjuk el a labdát, s ebben J-Camp jó.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Érdekes lesz a két backup QB-s meccs. Sztem nem lesz sok pont, nem QB fronton fog eldölni. Sérülésmentes meccset!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Érdekes dolog ez a backup QB téma. Nézzük csak ezt a Jaguars témát. Mi a szent sz@r?! Campbell ügyes gyerek. Az elkapók adottak. Ő miért ne tarthatna mennybemenetelt ma? 😉 Meglepetést érzek a levegőben. (pozitív impulzusok) Élete meccsére készül a srác,de vele egyetemben az ellenfél backupja is. Sok pontot várok,annak ellenére,hogy kemény D-k vannak terítéken. Asszem nyerni fogunk. Go Macikók!
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ugyan azt tudom mondani mint az előző meccs előtt.
Ha Hesternek menni fog, a csapatnak is.
9 meccsen 333 visszahordott yardja van, ennyi kis tulzással 3 meccs alatt szokott lenni.

ÉS KÖZBEN JÖN A HÍR, SMITH OUT TONIGHT! YES! ez azért nagy megkönnyebbülés nekem!! Colin ügyes gyerek, de Jason jobb!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊csi77
Nem jön
minek mentem volna
inkább itt kaptam agybajtfrozee
Nekünk is könnyebb lett volna, ha ott vagy... 😊csi77
Jol van, ma nem leszek renitens, es ott leszek nem itt😀
Nem tudom, mire lehet szamitani ma hajnalban, de a tapasztalatom szerint a Bears ilyenkor szokott el kezdeni szarul jatszani....
En nagyon nem orulnek ha ma veszitenenk, es nem is akarom😀😀😀
Szoval go Bears....legalabb miattam😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tegnap még úgy feküdtem le hogy nem is annyira érdekel ahogy elkeni a szánkat a 49ers de milyen érdekes, ahogy közeleg a meccs időpontja annál biztosabb vagyok benne hogy felkelek és végig üvöltöm 😀

Sztem ST plusz teljesítmény ill. a TO-mutató megnyerése nélkül nincs esély a W-re, én is kb 10 pontot várok az O-től jobb esetben, de ehhez ugye kéne legalább 1 TD... Jó lenne ha szenvedne a Frisco, nagyon kéne nekünk ez a W így hogy bemákolta a GB a meccsét. Amúgy kár hogy nem most játszunk velük a Soldieren, amióta Rodgers a QB most lenne a legnagyobb esély hogy szétcincáljuk őket (értsd: 35-10 vagy vmi hasonló). Mire eljön az ellenük lévő meccs persze mindenki egészséges lesz tőlük, de ez így is van rendjén, jobb lesz így megverni őket 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lelkileg fontos a mai meccs. Ha meglesz, az adhat egyfajta egészséges magabiztosságot, ha bukunk, akkor pedig bénítólag hathat a tét majd a csoportrangadók esetében. Campbell bizonyíthat, s ha "véletlenül" 250 yard felett passzolna int. nélkül, akkor Jay lehet, hogy tovább fog hiányozni. Campbell szerintem most élete meccsére készül. (csak nehogy megsérüljön ő is áááá!) A cseréje most McCown lesz igaz? Róla mit kell tudni?promax
Tavaly is Ő volt Caleb backupja, játszott is. Nekem nem volt akkora csalódás mint Caleb. Főleg hogy no.3 QB-ként kapott szerepet. Reménykedjünk azért hogy rá már nem lesz szükség..kovi470
Köszönöm!
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lelkileg fontos a mai meccs. Ha meglesz, az adhat egyfajta egészséges magabiztosságot, ha bukunk, akkor pedig bénítólag hathat a tét majd a csoportrangadók esetében. Campbell bizonyíthat, s ha "véletlenül" 250 yard felett passzolna int. nélkül, akkor Jay lehet, hogy tovább fog hiányozni. Campbell szerintem most élete meccsére készül. (csak nehogy megsérüljön ő is áááá!) A cseréje most McCown lesz igaz? Róla mit kell tudni?promax
Tavaly is Ő volt Caleb backupja, játszott is. Nekem nem volt akkora csalódás mint Caleb. Főleg hogy no.3 QB-ként kapott szerepet. Reménykedjünk azért hogy rá már nem lesz szükség..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem érdekel, ha vereség lesz a 49ers elleni, de azért várom ezt a meccset, hogy Tice vajon mit tud kitalálni, milyen elképzelése lesz csere irányítóval, egy erős D ellen. Az én sajnálatos tippem, hogy az offense önerőből nem rak fel 10 pontot.tüsi91
Viszont ha korrekt mecset fognak lehozni, akkor Cutlert úgy kell picsán rúgni, hogy a lába ne érje a földet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson