Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Érdekes dolog ez a backup QB téma. Nézzük csak ezt a Jaguars témát. Mi a szent sz@r?! Campbell ügyes gyerek. Az elkapók adottak. Ő miért ne tarthatna mennybemenetelt ma? 😉 Meglepetést érzek a levegőben. (pozitív impulzusok) Élete meccsére készül a srác,de vele egyetemben az ellenfél backupja is. Sok pontot várok,annak ellenére,hogy kemény D-k vannak terítéken. Asszem nyerni fogunk. Go Macikók!
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ugyan azt tudom mondani mint az előző meccs előtt.
Ha Hesternek menni fog, a csapatnak is.
9 meccsen 333 visszahordott yardja van, ennyi kis tulzással 3 meccs alatt szokott lenni.

ÉS KÖZBEN JÖN A HÍR, SMITH OUT TONIGHT! YES! ez azért nagy megkönnyebbülés nekem!! Colin ügyes gyerek, de Jason jobb!!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊csi77
Nem jön
minek mentem volna
inkább itt kaptam agybajtfrozee
Nekünk is könnyebb lett volna, ha ott vagy... 😊csi77
Jol van, ma nem leszek renitens, es ott leszek nem itt😀
Nem tudom, mire lehet szamitani ma hajnalban, de a tapasztalatom szerint a Bears ilyenkor szokott el kezdeni szarul jatszani....
En nagyon nem orulnek ha ma veszitenenk, es nem is akarom😀😀😀
Szoval go Bears....legalabb miattam😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Tegnap még úgy feküdtem le hogy nem is annyira érdekel ahogy elkeni a szánkat a 49ers de milyen érdekes, ahogy közeleg a meccs időpontja annál biztosabb vagyok benne hogy felkelek és végig üvöltöm 😀

Sztem ST plusz teljesítmény ill. a TO-mutató megnyerése nélkül nincs esély a W-re, én is kb 10 pontot várok az O-től jobb esetben, de ehhez ugye kéne legalább 1 TD... Jó lenne ha szenvedne a Frisco, nagyon kéne nekünk ez a W így hogy bemákolta a GB a meccsét. Amúgy kár hogy nem most játszunk velük a Soldieren, amióta Rodgers a QB most lenne a legnagyobb esély hogy szétcincáljuk őket (értsd: 35-10 vagy vmi hasonló). Mire eljön az ellenük lévő meccs persze mindenki egészséges lesz tőlük, de ez így is van rendjén, jobb lesz így megverni őket 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lelkileg fontos a mai meccs. Ha meglesz, az adhat egyfajta egészséges magabiztosságot, ha bukunk, akkor pedig bénítólag hathat a tét majd a csoportrangadók esetében. Campbell bizonyíthat, s ha "véletlenül" 250 yard felett passzolna int. nélkül, akkor Jay lehet, hogy tovább fog hiányozni. Campbell szerintem most élete meccsére készül. (csak nehogy megsérüljön ő is áááá!) A cseréje most McCown lesz igaz? Róla mit kell tudni?promax
Tavaly is Ő volt Caleb backupja, játszott is. Nekem nem volt akkora csalódás mint Caleb. Főleg hogy no.3 QB-ként kapott szerepet. Reménykedjünk azért hogy rá már nem lesz szükség..kovi470
Köszönöm!
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Lelkileg fontos a mai meccs. Ha meglesz, az adhat egyfajta egészséges magabiztosságot, ha bukunk, akkor pedig bénítólag hathat a tét majd a csoportrangadók esetében. Campbell bizonyíthat, s ha "véletlenül" 250 yard felett passzolna int. nélkül, akkor Jay lehet, hogy tovább fog hiányozni. Campbell szerintem most élete meccsére készül. (csak nehogy megsérüljön ő is áááá!) A cseréje most McCown lesz igaz? Róla mit kell tudni?promax
Tavaly is Ő volt Caleb backupja, játszott is. Nekem nem volt akkora csalódás mint Caleb. Főleg hogy no.3 QB-ként kapott szerepet. Reménykedjünk azért hogy rá már nem lesz szükség..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem érdekel, ha vereség lesz a 49ers elleni, de azért várom ezt a meccset, hogy Tice vajon mit tud kitalálni, milyen elképzelése lesz csere irányítóval, egy erős D ellen. Az én sajnálatos tippem, hogy az offense önerőből nem rak fel 10 pontot.tüsi91
Viszont ha korrekt mecset fognak lehozni, akkor Cutlert úgy kell picsán rúgni, hogy a lába ne érje a földet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lelkileg fontos a mai meccs. Ha meglesz, az adhat egyfajta egészséges magabiztosságot, ha bukunk, akkor pedig bénítólag hathat a tét majd a csoportrangadók esetében. Campbell bizonyíthat, s ha "véletlenül" 250 yard felett passzolna int. nélkül, akkor Jay lehet, hogy tovább fog hiányozni. Campbell szerintem most élete meccsére készül. (csak nehogy megsérüljön ő is áááá!) A cseréje most McCown lesz igaz? Róla mit kell tudni?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézi az ember a Jax-Texans meccset, és arra gondol: Mi a lóf....?!

Eddig Henne minden 5. passza TD! Elképesztő!! Nyilván ez a kapanyél is elsül tipikus esete, de mi egy értelmes drive-ot nem tudtunk összerakni. füligjimmy
Ennek az oka persze rögtön kereshető az időjárásban, Cutler rossz döntéseiben, az elkapók dropjaiban, a falban, a csere QBban. De összességében 9 meccs alatt nem sikerült egyetlen defenset sem felülmúlni egyértelműen, vagy csak már akkor, amikor a védelem összedobott pár turnovert, adj Isten pontot is feltett a táblára. S ennek az okát az edzőkben is kell keresni. Sőt.

Nem érdekel, ha vereség lesz a 49ers elleni, de azért várom ezt a meccset, hogy Tice vajon mit tud kitalálni, milyen elképzelése lesz csere irányítóval, egy erős D ellen. Az én sajnálatos tippem, hogy az offense önerőből nem rak fel 10 pontot.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Szar lesz ha 2x szopunk a gumimaciktól.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊csi77
Nem jön
minek mentem volna
inkább itt kaptam agybajtfrozee
Egy gonddal kevesebb. Nem akarnék úgy menni a Fordra, hogy a Lions még a rájátszásért küzd. Hátravan 4 csoportmeccs, 2 Viking, szerintem az oda-vissza meglesz. Packers elleni szól majd a csoportelsőségről, és lesz e by week, de a következő 7 meccsből 3 meglesz. Ha nem, nincs miről beszélni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊csi77
Nem jön
minek mentem volna
inkább itt kaptam agybajtfrozee
Nekünk is könnyebb lett volna, ha ott vagy... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊csi77
Nem jön
minek mentem volna
inkább itt kaptam agybajt
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartamfrozee
Legközelebb gyere az eredménykövetőbe, hátha ott átjön ez az akarat...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát nem.....csak félig lett szép, pedig annyira akartam
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Most hogy Vettel-nek nem jött össze az elsőség, már csak a Detroit-nak kéne győznie, és szép az estém😊)))))))))))))

Lécccciiii lécccciiii
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nézi az ember a Jax-Texans meccset, és arra gondol: Mi a lóf....?!

Eddig Henne minden 5. passza TD! Elképesztő!! Nyilván ez a kapanyél is elsül tipikus esete, de mi egy értelmes drive-ot nem tudtunk összerakni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Akkor mára jöhet két mérkőzés. Az első legyen az ARI - ATL (Kíváncsi vagyok,hogy vajon Michael Floyd több szerepet kap e és,hogy tud e vele élni? A másik meg a IND - NE. Jó szórakozást mackótestvérek! 😉Pap'pers
Azért less bele a Lions meccsébe is, jelenleg égnek a sajtosok.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Akkor mára jöhet két mérkőzés. Az első legyen az ARI - ATL (Kíváncsi vagyok,hogy vajon Michael Floyd több szerepet kap e és,hogy tud e vele élni? A másik meg a IND - NE. Jó szórakozást mackótestvérek! 😉
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
ChesterPapa
Hali!
Én az ebay-t tudom mondani. Persze eredet igazolást ne kérj ha onnan rendelsz 😊

Kösz szépen az infót!
több mint 11 éve
ChesterPapa Chicago Bears 124 — Bears fan
Én valamiért nem tartok a Frisco ellen. Ugyanaz az érzés fog el,ha a meccsre gondolok. Nem kötelező megnyerni. Nem ütött szíven a Texans ellen L sem és ez sem fog. Nem szabad igaz úgy hozzáállni,hogy veszíthet a csapatom,de józan paraszt ésszel a frisco utáni 3 mérkőzés sokkal fontosabbak. A mackó szív azért zakatol és persze jó lenne nyerni meg mi lenne,ha de én csak jobban akarnám,hogy PO-ba kerüljünk,mint hogy nyerjünk akár a frisco vagy akár a texans ellen! Esetleg valaki nem tudja,hogy honnan lenne a legcélszerűbb (gondolok itt az anyagi dolgokra) pipás Bearses mezt rendelni? Ja meg van e még valaki aki akarna?Pap'pers
Hali!
Én az ebay-t tudom mondani. Persze eredet igazolást ne kérj ha onnan rendelsz 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Igazából még annak is meglesz a jó oldala, hogy Cutler nem játszik. Legalább kiderül, hogy nélküle mit tud az offense, mennyire változik meg a stratégia, egy szó, mint száz Tice mit csinál. Fokmérő lesz az ő szempontjából is ez a meccs.
tüsi91
Remélem nem abból áll majd , hogy futunk két ergyát középre 6 yardért, majd Campbell elenged egy pontatlan 20+ yardos passzt (vagy drop) és jöhet vissza a védelem.....
csi77
pedig én kb pont ezt várom. Nem hiszem hogy Tice kitalál valami mást mint amit eddig csinált, engem nagyon meglepne ha mutatna valamit a "tudásából". A sporikra eddig csak most voltam mérges ennél a playnél amikor Cutler megsérült, meggyőződésem hogy a lába tuti nem volt a los előtt, és ugye elég fontos volt ez így utólag 😕davemayer
Jó van na, de ne bírózzunk, nem vagyunk mi a Steelers! 😊 Igaz nekik bejött.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazából még annak is meglesz a jó oldala, hogy Cutler nem játszik. Legalább kiderül, hogy nélküle mit tud az offense, mennyire változik meg a stratégia, egy szó, mint száz Tice mit csinál. Fokmérő lesz az ő szempontjából is ez a meccs.
tüsi91
Remélem nem abból áll majd , hogy futunk két ergyát középre 6 yardért, majd Campbell elenged egy pontatlan 20+ yardos passzt (vagy drop) és jöhet vissza a védelem.....
csi77
pedig én kb pont ezt várom. Nem hiszem hogy Tice kitalál valami mást mint amit eddig csinált, engem nagyon meglepne ha mutatna valamit a "tudásából". A sporikra eddig csak most voltam mérges ennél a playnél amikor Cutler megsérült, meggyőződésem hogy a lába tuti nem volt a los előtt, és ugye elég fontos volt ez így utólag 😕davemayer
Tavaly(előtt?) a szezon egy pontján Forténak volt a legtöbb 20+ yados futása, és a legtöbb negatív yardos futása 😀 Ebből láttad, hogy micsoda képesség van elvesztegetve egy ilyen tré fal mögött. Erre a szezonra azért ezt kiköszüböltük, sőt, elég jól futják a 3&short szitukat. Mondjuk a húzások lettek sokkal rosszabbak, hát ez van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Igazából még annak is meglesz a jó oldala, hogy Cutler nem játszik. Legalább kiderül, hogy nélküle mit tud az offense, mennyire változik meg a stratégia, egy szó, mint száz Tice mit csinál. Fokmérő lesz az ő szempontjából is ez a meccs.
tüsi91
Remélem nem abból áll majd , hogy futunk két ergyát középre 6 yardért, majd Campbell elenged egy pontatlan 20+ yardos passzt (vagy drop) és jöhet vissza a védelem.....
csi77
pedig én kb pont ezt várom. Nem hiszem hogy Tice kitalál valami mást mint amit eddig csinált, engem nagyon meglepne ha mutatna valamit a "tudásából". A sporikra eddig csak most voltam mérges ennél a playnél amikor Cutler megsérült, meggyőződésem hogy a lába tuti nem volt a los előtt, és ugye elég fontos volt ez így utólag 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Igazából még annak is meglesz a jó oldala, hogy Cutler nem játszik. Legalább kiderül, hogy nélküle mit tud az offense, mennyire változik meg a stratégia, egy szó, mint száz Tice mit csinál. Fokmérő lesz az ő szempontjából is ez a meccs.
tüsi91
Remélem nem abból áll majd , hogy futunk két ergyát középre 6 yardért, majd Campbell elenged egy pontatlan 20+ yardos passzt (vagy drop) és jöhet vissza a védelem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png