Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sajnos igazán siralmas volt az Off., pedig a fal kifejezetten jól tartotta magát...
Én valahol a kettő között érzem a dolgot...néhány elfuserált call között jó hívások, szar kivitelezéssel...azért az is szomorú, h lehívtuk vagy 5ször uazt a játékot...nem volt más ötletünk...(az más kérdés, h működött 😊 )
Azért legyünk őszinték: ezen a meccsen a Texans sem csinált semmit...pont olyan fos játékot tettek az asztalra O-ban, mint mi...csak jobban pattant...egy ilyen halálos offense-t leradírozott a D....ergo: bárki ellen lesz esélyünk, ha a libafosnál kettővel jobb O-t játszunk...
Rodriguez-t egyre jobban csípem...el kellett takarnom a szemem, olyanokat blokkol ez a gyerek...
Ne lőjetek tarkón, de Louis is egyre szimpatikusabb...a kölök legalább fejlődik...Carimivel együtt brutál kettős volt...Bear
Megsúgom, ez a Texans offense, ha Fosternek nem megy, akkor csak közepes erőt képvisel. A defense-zel kiegészítve gyilkos ez a csapat. Minden csapatrészében megüti legalább a közepes szintet, a védelem meg elit(Cushing kiesést is elbírta). Jó recept, mi?

Nekünk csak egy kicsit kéne ahhoz javulni, hogy ezen a szinten legyünk....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajnos igazán siralmas volt az Off., pedig a fal kifejezetten jól tartotta magát...
Én valahol a kettő között érzem a dolgot...néhány elfuserált call között jó hívások, szar kivitelezéssel...azért az is szomorú, h lehívtuk vagy 5ször uazt a játékot...nem volt más ötletünk...(az más kérdés, h működött 😊 )
Azért legyünk őszinték: ezen a meccsen a Texans sem csinált semmit...pont olyan fos játékot tettek az asztalra O-ban, mint mi...csak jobban pattant...egy ilyen halálos offense-t leradírozott a D....ergo: bárki ellen lesz esélyünk, ha a libafosnál kettővel jobb O-t játszunk...
Rodriguez-t egyre jobban csípem...el kellett takarnom a szemem, olyanokat blokkol ez a gyerek...
Ne lőjetek tarkón, de Louis is egyre szimpatikusabb...a kölök legalább fejlődik...Carimivel együtt brutál kettős volt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Rodriguez egy TE (lenne). Nekik is eszükbe jutott. Edzésen ránéznek így is. Nem egy húdemagas ürge de TUD ELKAPNI ÉS BLOKKOLNI is. Ez 2-1 neki Davisel szemben.Delete
Csak használják is. Most is valami 11 snapet volt fent a pályán. Lfsz...
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears have signed QB Josh McCown and waived TE Brody Eldridge.

És ami totál kiment a fejemből: Rodriguez egy TE (lenne). Nekik is eszükbe jutott. Edzésen ránéznek így is. Nem egy húdemagas ürge de TUD ELKAPNI ÉS BLOKKOLNI is. Ez 2-1 neki Davisel szemben.


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Óbasszameg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy veztett a csapat. A feleségem a héten leselejtezte a kék-narancs fogkefét. Sic transit. picidzé
venni egy másikat és a 6 héttel ezelőtti állapotba hozni 1 nap alatt 😀davemayer
Ez most nem megy a fejembe... nem itt volt róla szó, hog egy rendes medve nem mos fogat? 😀Collapo
illik na, ez a XXI. század, a méz is argentin már... 😀davemayer
De ebből látszik ki a nős ember, én sztem félévente ha cserélek fogkefét.

Sokan mondják, hogy Cutler számára legjobb lenne, ha csücsülne hétfőn, még akkor is, ha a dokik engedik. Nekem vegyesek az érzéseim. Nem a Niners ellen kell most nyerni, hanem a következő két négyet behúzni. Ha így nézed, felesleges kockáztatni. Talán még Tice is profitálna ebből, mint edző. Végre elővenné azt, amiért elvileg kinevezték. Talán? Mindegy. A védelem szerintem megadja majd az esélyt Smith ellen is, Kaepernick pedig egy scramble-option QB, csemege. Nem is vuduzok, míg nem biztos a kezdő.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Óbasszameg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy veztett a csapat. A feleségem a héten leselejtezte a kék-narancs fogkefét. Sic transit. picidzé
venni egy másikat és a 6 héttel ezelőtti állapotba hozni 1 nap alatt 😀davemayer
Ez most nem megy a fejembe... nem itt volt róla szó, hog egy rendes medve nem mos fogat? 😀Collapo
illik na, ez a XXI. század, a méz is argentin már... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Óbasszameg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy veztett a csapat. A feleségem a héten leselejtezte a kék-narancs fogkefét. Sic transit. picidzé
venni egy másikat és a 6 héttel ezelőtti állapotba hozni 1 nap alatt 😀davemayer
Ez most nem megy a fejembe... nem itt volt róla szó, hog egy rendes medve nem mos fogat? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Óbasszameg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy veztett a csapat. A feleségem a héten leselejtezte a kék-narancs fogkefét. Sic transit. picidzé
venni egy másikat és a 6 héttel ezelőtti állapotba hozni 1 nap alatt 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Óbasszameg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy veztett a csapat. A feleségem a héten leselejtezte a kék-narancs fogkefét. Sic transit.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most esik csak le: hogyhogy még senki nem sütötte el, hogy a Bears meccs lesz a 49ers Sopoaga?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mi lenne ha leigazolnánk Kellen Winslowt?? Ne hurrogjatok le, de Davis helyén én is állhatnék, false startolni meg droppolni én is képes vagyok...

(Hogy a francba nincs neki meg csapata?)Delete
Nincs térde. (Ő maga kérte, hogy elmehessen a Pats-től, feladta a fájdalommal vívott küzdelmét.)tomi-tomi
egy igazi fuckin soldier sosem ad fel semmit, csalódott vagyok, nagyon csalódott

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Csak most néztem meg a meccset, már elég jól kiveséztétek.
Amit hozzátennék, hogy alig bírtam nézni a második félidőt, úgy felbasztam az agyam. Ahogy kiütötték Cutlert - enyire ocsmányul nyilvánvaló dirty hitet már rég láttam. Penalties offset, hát a faszomat beleverem, azt. Most agyrázkódás, és ki tudja. Cutler tipikusan jó volt mindig stressz alatt bár az igaz, hogy most ő se változtatott volna sokat, a playcall sztem is szar volt. Futnia kellett volna a két kiváló futónknak jobb oldalt, oszt kész.

Ő AZT!
Ja és észrevettétek, hogy már egy ideje nem DOLOG? Nem is jó, nem azt mondom, de nem is katasztrófa.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi lenne ha leigazolnánk Kellen Winslowt?? Ne hurrogjatok le, de Davis helyén én is állhatnék, false startolni meg droppolni én is képes vagyok...

(Hogy a francba nincs neki meg csapata?)Delete
Nincs térde. (Ő maga kérte, hogy elmehessen a Pats-től, feladta a fájdalommal vívott küzdelmét.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mi lenne ha leigazolnánk Kellen Winslowt?? Ne hurrogjatok le, de Davis helyén én is állhatnék, false startolni meg droppolni én is képes vagyok...

(Hogy a francba nincs neki meg csapata?)Delete
Nem véletlen nem ragadt meg sem a Seahawks-nál, sem a Pats-nél idén. Nincs rendben vele valami (azon túl, h igazi locker room cancer).

De a TE poszt tényleg ramatyul áll jelenleg. Most néztem meg a meccseteket és érdekes volt látni, h a második félidőben a dupla TE-es I-formationjeiteknél (elég sokszor, kb 7-8 alkalommal) a Texans nem szarozott/nem félt és felnyomott plusz egy LB-t (vagy Ruudot vagy egy OLB-t) és ment a 3-5ös felállás. A Spaeth-Davis páros Campbellel karöltve úgy látszik nem ijesztette meg őket 😊.
A 3. negyedben nem ment semmi ebből a felállásból, de a 4. negyed elején a kihagyott FG előtt volt egy 9 yardos passz Marshallnak majd egy 20 yardos futás. TE passz persze semmi.

Jó kis oldschool meccs volt 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Mi lenne ha leigazolnánk Kellen Winslowt?? Ne hurrogjatok le, de Davis helyén én is állhatnék, false startolni meg droppolni én is képes vagyok...

(Hogy a francba nincs neki meg csapata?)


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy biztos van abban igazság amit írsz, de azt te playcallnak hívod hogy a FG rangetől 5 yardra dobunk 1&10nél egy 30 yardos passzt Hesternek(...), egy futás pár yardért majd 3&x-nél támadjuk az end zone-t egy újabb Hester passzal??? amikor látszik hogy minden pont számítani fog az idő miatt+ van 2 nem rossz futód? ez minden csak jó playcall nem. davemayer
Első félidőt néztem, akkor nem emlékszem ilyesmire, mindenesetre akkor többször meglehetett volna a play.

Niners meglesz, Hox is, az igazság nevében.

Colin Kaepernickfüligjimmy
Tőlünk kikaptok!Helmut Zimmer


Főleg ha addig kiveszik a játékból Hestert, és Davist. Többen vagyunk nélkülük. Davisben tényleg bíztam.

Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jimmy biztos van abban igazság amit írsz, de azt te playcallnak hívod hogy a FG rangetől 5 yardra dobunk 1&10nél egy 30 yardos passzt Hesternek(...), egy futás pár yardért majd 3&x-nél támadjuk az end zone-t egy újabb Hester passzal??? amikor látszik hogy minden pont számítani fog az idő miatt+ van 2 nem rossz futód? ez minden csak jó playcall nem. davemayer
Első félidőt néztem, akkor nem emlékszem ilyesmire, mindenesetre akkor többször meglehetett volna a play.

Niners meglesz, Hox is, az igazság nevében.

Colin Kaepernickfüligjimmy
Tőlünk kikaptok!
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy biztos van abban igazság amit írsz, de azt te playcallnak hívod hogy a FG rangetől 5 yardra dobunk 1&10nél egy 30 yardos passzt Hesternek(...), egy futás pár yardért majd 3&x-nél támadjuk az end zone-t egy újabb Hester passzal??? amikor látszik hogy minden pont számítani fog az idő miatt+ van 2 nem rossz futód? ez minden csak jó playcall nem. davemayer
Első félidőt néztem, akkor nem emlékszem ilyesmire, mindenesetre akkor többször meglehetett volna a play.

Niners meglesz, Hox is, az igazság nevében.

Colin Kaepernick

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
a FG rangetől 5 yardra dobunk 1&10nél egy 30 yardos passzt Hesternek(...), egy futás pár yardért majd 3&x-nél támadjuk az end zone-t egy újabb Hester passzal???
davemayer
Fú, ezen én is kiakadtam hajnalban...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nem érdekelnek a kifogásaitok, meg kell ütnötök a Ninerst! Ennyi!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Akkora gond volt a play call? Tice megvetette a saját ágyát ezzel a szisztémával, most megnézheti milyen kényelmes benne feküdni, és nyilván más game plant képzelne el az ember, főleg zuhogó esőben (Itt is esett?  www.youtube.com/watch?v=q3tOw_wL2wQ). De a play call teljesen rendben volt. A game plan nagy kalap szamóca, az más kérdés. De olyan pozícióba hozta a srácokat, hogy simán megcsináhatták volna a játékot. Én végig ezért vártam, hogy egyszer majd elkapják a labdát, vagy hamár elkapták, nem ejtik el, vagy Cutler nem dobja át az üres embert. Az első félidőben végig könnyű passzokat hagytunk a pályán (tudom, időjárás). De végre választ kaptunk egy kínzó kérdésre: ha van idő a zsebben, látszik a game plan, és nem rossz a play design se. Azon már nem kezdek el morogni, hogy miért ezt a rendszert installáltuk, de egy kicsit komolyabb támadófallal ez is hatékony lenne.

Colin Kaepernickfüligjimmy
Jimmy biztos van abban igazság amit írsz, de azt te playcallnak hívod hogy a FG rangetől 5 yardra dobunk 1&10nél egy 30 yardos passzt Hesternek(...), egy futás pár yardért majd 3&x-nél támadjuk az end zone-t egy újabb Hester passzal??? amikor látszik hogy minden pont számítani fog az idő miatt+ van 2 nem rossz futód? ez minden csak jó playcall nem. Nem volt rossz a Texans D de azért ők is tudják kapni is a yardokat... 2 vereség ebben a szezonban de mindkettő olyan elkeserítő játékot hozott hogy vérmes reményeink ebben a szezonban szvsz nem lehetnek. Komolyan kíváncsi lennék hogyan magyarázzák ezt a határozott 6 pontot amit feltettünk a táblára. zavar minket az eső hazai pályán- innen egyszerűen nem tudok továbblépni, ez mindennek az alja. Olyan edzésbeli hiányosságai vannak a csapatnak hogy az elképesztő.

Végre nem tejbetők Lovie és odaszól a sporiknak az ill forward pass miatt, meg is nézik. Na mondom mi lett a csávóval, spenótot reggelizett? erre visszajön a kedves zebra és azt mondja confirmed? totál kiakadtam, ha azt mondja stand akkor csak simán vak de így még kötsög is volt már bocsánat. Bárhogy néztem nálam simán jó passz volt + azt hiszem tavalyelőtt Silány Manningnek egy ugyanilyet megadtak. És jöhettünk volna 1&goallal az ellenfél 4eséről kb.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Jól tévedek, hogy Cutler tavaly is 7-2-nél sérült meg? Nem kéne idén is ugyanabba a folyóba lépnünk...! 😕norris21
7-3nál, de majdnem, írtam is hogy felőlem lehet 7-2 de ne így ill. már csak azért is nyerni kellett volna hogy ne kísértsen ez a 7es szám.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Jól tévedek, hogy Cutler tavaly is 7-2-nél sérült meg? Nem kéne idén is ugyanabba a folyóba lépnünk...! 😕
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Fincsi meccsek jönnek! 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"#Bears expect to re-sign veteran QB Josh McCown"

"Too early to know anything yet about Cutler's status for next Monday, but the Bears could need another back-up behind Campbell"

És ami a legszörnyűbb:
"There will be no #JayCutlerShow today" 😕