Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyébként az jópofa, hogy az nfl.com kezdőlapján egy árva szó nincs erről a csacska 31 pontos győzelemről. Például sokadik hete zsinórban vezető téma, hogy a Dallas éppen melyik csapattől szopott ki valami epikus módon, ugye őket úgy verték fiaink, hogy félidőben kérdés nem volt, de mindegy. Az egyetlen mackókkal kapcsolatos hír, hogy Bud Adams befenyített mindenkit, mert tényleg akkorát égtek, hogy idáig éreztük a füstjét. Közben a Bears D úton van "minden idők legjobb védelme" cím felé. Végül is ez annyira nem újság, az újonc irányítók rangsora, Jerry Jones öltözőből való kizárása(?), és a roppant érdekfeszítő, mindenki számára tanulságos, és a pallérozott elmék számára nélkülözhetetlen fantázia foci hírek mellett.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:p
Én is így érzem, Brian biztos olvasta a fanyalgókat itt 😊 és rátett egy lapáttal. Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:pcsi77
Mivel majd 5 évvel öregebb vagy nálam, csak annyit mondok....fater, hol van a biciki!!

 www.youtube.com/watch?v=PramnDtgv8M

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Most fogom újra megnézni, de nálam a meccs legjobbja: Brian Urlacher. Hamár azt mondtam, hogy erősen közepes éve van. Ahogy olvasta a játékot az INT előtt, abban benne volt 13 év rutinja. Pedig ráfázhatott volna, ha a szintén nem elsőbálozó Hassie vár egy tizedmásodpercet, az Öreg ellépése miatt Cook épp üresre játszotta magát. Aztán uccu neki, szaladjunk, hadd lobogjon a hajunk! Komolyan azt hittem, hogy inkább leül egy pillanatra, vagy valaki közelebb hozza a gólvonalat. Később Chris Johnson futott egy seam route-ot, és ki lihegett végig a nyakán? Brian Urlacher.

Matt Schaubfüligjimmy
Én is így érzem, Brian biztos olvasta a fanyalgókat itt 😊 és rátett egy lapáttal. Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:pcsi77
Akkor Te leszel az Öreg bátyja... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Def. megint káprázat volt, csak kapkodtam a fejem....Peanut...bakter 4 FF...másnak két szezon kell hozzá...nálam DPOY eddig (már az elmúlt héten is agyaltam ezen, de mostanra egészen biztos vagyok benne... 😊 )
Az, hogy 3 negyed garbage time legyen, durván arctalan....ráadásul az uccsó negyed nagy részében már a C-csapat lézengett a pályán....
Az O-ról megint nem tudjuk, h milyen....számtalan ötlettelen dolog volt, a szekér megint akkor indult el, amikor már nem volt tét...Webb űberszutyok volt megint...ritka idegesítő egy ilyen iszonyat...
Ha a HOU, SF kettősből fogunk egyet, a fél lábunk már benn van...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Most fogom újra megnézni, de nálam a meccs legjobbja: Brian Urlacher. Hamár azt mondtam, hogy erősen közepes éve van. Ahogy olvasta a játékot az INT előtt, abban benne volt 13 év rutinja. Pedig ráfázhatott volna, ha a szintén nem elsőbálozó Hassie vár egy tizedmásodpercet, az Öreg ellépése miatt Cook épp üresre játszotta magát. Aztán uccu neki, szaladjunk, hadd lobogjon a hajunk! Komolyan azt hittem, hogy inkább leül egy pillanatra, vagy valaki közelebb hozza a gólvonalat. Később Chris Johnson futott egy seam route-ot, és ki lihegett végig a nyakán? Brian Urlacher.

Matt Schaubfüligjimmy
Én is így érzem, Brian biztos olvasta a fanyalgókat itt 😊 és rátett egy lapáttal. Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:p

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most fogom újra megnézni, de nálam a meccs legjobbja: Brian Urlacher. Hamár azt mondtam, hogy erősen közepes éve van. Ahogy olvasta a játékot az INT előtt, abban benne volt 13 év rutinja. Pedig ráfázhatott volna, ha a szintén nem elsőbálozó Hassie vár egy tizedmásodpercet, az Öreg ellépése miatt Cook épp üresre játszotta magát. Aztán uccu neki, szaladjunk, hadd lobogjon a hajunk! Komolyan azt hittem, hogy inkább leül egy pillanatra, vagy valaki közelebb hozza a gólvonalat. Később Chris Johnson futott egy seam route-ot, és ki lihegett végig a nyakán? Brian Urlacher.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olyan kis fanyalgó vagy. Webb kreativitása segít Cutlernek egy magasabb szintre lépni. Mindenki végig tudja tolni a Super Mariot, vagy a Mortal Kombatot kezdő szinten. Nekem különösen tetszett, hogy Carimi az egyik screenpasznál úgy blokkolt, hogy hasravágta magát két védő előtt. Egyfajta trükk, sokan átesnek a legkisebb küszöbon is. Sajnos nem jött be, de én értékelem, hogy ilyen újdonságokkal próbálkoznak. És mi lett a vége?

Győzelem! Jéééééééééé



Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mivel 51-20ra nyertünk egy olyan meccsen, amely 1 negyed alatt igencsak eldőlt, nagyon nem érdemes fanyalogni. Én jó szokáshoz híven azért kiemelek 1-2 dolgot.

Minő meglepő kezdjük Webbel. Az az ember tegnapi is förtelem volt. Egy safety, egy holding, egy false start, egy sack, amiből FF lett. Hát széles a repertoárja azt nem mondom. Nem vagyok egy nagy guru, meg nem szakmai szemmel nézem a meccset, hanem a labda útját követem, de az másnak is feltűnt, hogy legalább 3szor olyan blokkolási séma volt, hogy Webb besegített (?) Rachalnak, a TE meg ott maradt 1-1ben a DEvel... Ebből jött egy sack, amikor Davis mellett elsuhantak.
Carimi pass protja is elég gáz, futásnál jól dózerol, akárcsak Louis. Nem hittem volna, hogy ő lesz idén, akinek a teljesítményét dicsérni fogom.

Defenseről megint mit lehet írni? 29 turnover 8 meccsen.
ST első idei TD, első idei jó visszahordás.

Vasárnap jön egy kvázi tét nélküli meccs, ha kikapsz az is sok mindent elmond, ha nyersz, akkor meg konkrétan SB esélyes van. Meglátjuk.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Uraim (esetleg Hölgyeim), úgy látom szükséges némi tejszínhab a csapat által felszolgált süteményre. Íme


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
7-1. Azt hiszem ez minden képzeletet felülmúl.

Jövő héten jön a Texans. Erős D. Erős running game, erős passing game. De a vereség is belefér.tüsi91
Fokmérő meccs. Kössék fel a gatyájukat. Ők is, mi is. De ami jelenleg zajlik... a sors is akarja? Kiegyenesedik majd ez a kérdőjel?

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Tillmant MVP-nek. Egy művészet amit csinál.


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
7-1. Azt hiszem ez minden képzeletet felülmúl.

Jövő héten jön a Texans. Erős D. Erős running game, erős passing game. De a vereség is belefér.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Hát a félidőn túl vagyunk, de a keményebb menet most indul

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
This is the 3rd time the Bears have scored 40+ pts. this season. The last year Chicago had at least 4 such games? 1948kishaszi
Kösz az infót!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
This is the 3rd time the Bears have scored 40+ pts. this season. The last year Chicago had at least 4 such games? 1948

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Nem erőltetném, falemberekkel jó ideje befürdünk... Meg amúgy is, defense wins championship!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?norris21
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀davemayer
Az én eljegyzésem novemberben volt......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Hester ma 30 éves. Meglephetné magát (meg minket) ma néhány jó elkapással. (Jó visszahordást már írni sem merek, meg 30 felett ugye ezt már nem is lehet elvárni.😀)
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀davemayer
Jó, akkor beszéljünk a hüvelygombáról! 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?norris21
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀davemayer
A Gyűrűk ura nem novemberben játszódott? 😀 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?norris21
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
ebből sztem évenkénti hosszabbítás lesz, ha lesz. Vagy megállapodnak vele még 2 évben. Sztem amíg játszani akar addig már maradjon a Bearsnél, nem szívesen látnám más csapatnál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal