Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Fun fact: Another margin of one here: Bears six interceptions returned for touchdowns this year, Cam Newton five touchdown passes this year.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rodriguez-t vajon mi a toszért nem játszatják?
Ez már a második meccse, hogy aktív a rosteren, de egy snapet sem volt a pályán.
A közvetítés elején meg ha jól láttam a kezdő Offense-ben is mutatták...dcsicsak
Nem akarják betolni elkapásoknál a pálya közepére? Nem tudom, "hivatalos" kommentet még nem olvastam. Amúgy valakinek hiányzik Greg Olsen? Egyszer Mekk Elek elfüstölt mellette, egyszer úgy próbált blokkolni, hogy szaladt a védő előtt, egyszer asszem Moore fél kézzel ledöntötte, Newton előtt próbált takarítani. Visszajönnek a régi szép emlékek....

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Rodriguez-t vajon mi a toszért nem játszatják?
Ez már a második meccse, hogy aktív a rosteren, de egy snapet sem volt a pályán.
A közvetítés elején meg ha jól láttam a kezdő Offense-ben is mutatták...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olvasom a cikkeket. Kiemelik Cutler milyen tré volt, de a 4. negyedben parádézott. Kiemelik, hogy a D milyen fontos pick sixet hozott, de arról sehol nem olvasok, hogy Tice ugyan milyen szar munkát végez. A Jags ellen botrány első félidőt követően a defense döntött, utána már lehetett villogni. Sebaj, majd a bye weeken kielemeznek mindent. Aha. Vajon mi a lópikulát csináltak? Mert a Lions ellen is szenvedtünk, meg tegnap is. Underneath passz a 4. negyed elején volt először. Bennett 24 yard. Mintha ki lenne kötve, hogy a LOStól számítva legalább 10 yardnak kell lennie a passznak... Pedig YACban mindig is jók voltak az elkapóink.

Első 8 drive, Cutler: 5/13, 45 yard, INT, 2 fumble, 6 sack, QBR: 16,5
Utolsó 3 drive (lényegében a 4. negyed), Cutler 14/16, 141 yard, TD, QBR: 132,6tüsi91
Tice sajtótájékoztatóját pár napja dícsértem, hogy neki legalább van egy koncepciója. Ezt a meccset tekintsük egy állatorvosi lónak. Ez a koncepció a látottak alapján a következő: egyféle "Coryell-fáról" származó run-heavy, mélységi passzokkal operáló támadóegység, amolyan Joe Gibbs/Norv Turner stílusában, és egy Andy Reid/Mike Homgren fémjelezte gyors, rövid passzokkal operáló West Coast O. Lehet mondani, hogy ez a koncepció milyen nehéz helyzetbe hozza a védelmeket, mert ugye valamilyen szinten a hülyeség is kiszámíthatatlan. De talán csekély 7 meccsen nem kellett volna kipróbálni mindent, amit az elmúlt 30 évben kitaláltak.

És most csöcsök


Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Rivera a végén zseniálisan press coverről soft zónára váltott, nehogy egy playből megverjetek minket. Ez a válasz a kérdéseitekre 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olvasom a cikkeket. Kiemelik Cutler milyen tré volt, de a 4. negyedben parádézott. Kiemelik, hogy a D milyen fontos pick sixet hozott, de arról sehol nem olvasok, hogy Tice ugyan milyen szar munkát végez. A Jags ellen botrány első félidőt követően a defense döntött, utána már lehetett villogni. Sebaj, majd a bye weeken kielemeznek mindent. Aha. Vajon mi a lópikulát csináltak? Mert a Lions ellen is szenvedtünk, meg tegnap is. Underneath passz a 4. negyed elején volt először. Bennett 24 yard. Mintha ki lenne kötve, hogy a LOStól számítva legalább 10 yardnak kell lennie a passznak... Pedig YACban mindig is jók voltak az elkapóink.

Első 8 drive, Cutler: 5/13, 45 yard, INT, 2 fumble, 6 sack, QBR: 16,5
Utolsó 3 drive (lényegében a 4. negyed), Cutler 14/16, 141 yard, TD, QBR: 132,6
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jah, majd' elfelejtettem.

Győzelem!!!


Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát akkor megnézem a Giants-Cowboys meccset, ezen legalább nem izgulokfrozee
Az biztos, egyelőre kasztrálásra hasonlít.

Amit nem értek. Ott van egy nagyon jó slot elkapó. Ott van a liga egyik legjobb elkapója. Van egy kiváló, és egy jó futó. Van egy, meh, átlagos TE állomány. És itt van a liga egyik legerősebb karú irányítója is. Edzők tucatjai (jah, anno Chud visszautasított minket) ölnének ezért az állásért! És ebből ennyit lehet kihozni? Tice azért jött, hogy ne legyen több 7 step drop, mozgassuk a zsebet, futtassuk a labdát, védjük jobban az irányítót. Majd valaki mutosson rá ezek közül mit valósítottunk meg.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nézem a meccs utáni közvetítést, senki nincs elájulva. Smith hasraesése megnyerte a meccset. De pontosan az történt, amit vártam: az erőfutásokkal operáló csapatok nagyon komoly gondokat okoznak. Főleg ha tisztelned kell az irányító karját is. Contét nem cinkelném különösebben, gyak. első éve, passzolt TD-t most se kaptunk, az a zóna minden meccsen ott van egyszer, most tudták először kihasználni. Az ütése kretén volt. Peppers szezon legjobb meccsét játszotta. Lach, Briggs erre nem lesz büszke. A védőfalat szabálytalanul tudták csak tartani (ha Hochuli nem fogadott erre a meccsre, megeszem a kalapom). De a Frisco ellen sztem jók vagyunk. Texans át fog gyalogolni a védelmen.

Matt Hasselbeckfüligjimmy
Sajnos nem láttam az első félidőből semmit sem,mivel nem volt netem. 😡 A 2. félidőben is csak a 3. negyed végét és a 4. negyedet láttam. Hááát én sok ideget ettem annyi idő alatt is. Ez a lényegen nem változtat. Megvan a W és ez számít. 6-1 az 6-1. A 15ösünk egészen sokat sántikált. Történt vele valami?
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Hát akkor megnézem a Giants-Cowboys meccset, ezen legalább nem izgulok
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nézem a meccs utáni közvetítést, senki nincs elájulva. Smith hasraesése megnyerte a meccset. De pontosan az történt, amit vártam: az erőfutásokkal operáló csapatok nagyon komoly gondokat okoznak. Főleg ha tisztelned kell az irányító karját is. Contét nem cinkelném különösebben, gyak. első éve, passzolt TD-t most se kaptunk, az a zóna minden meccsen ott van egyszer, most tudták először kihasználni. Az ütése kretén volt. Peppers szezon legjobb meccsét játszotta. Lach, Briggs erre nem lesz büszke. A védőfalat szabálytalanul tudták csak tartani (ha Hochuli nem fogadott erre a meccsre, megeszem a kalapom). De a Frisco ellen sztem jók vagyunk. Texans át fog gyalogolni a védelmen.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Majd valaki hozzáértő írja le, hogy mitől táltosodott meg Cutler és az offense az utolsó 10 percben.tüsi91
Én nem értek hozzá,de valószínűleg a drukk teszi! 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Majd valaki hozzáértő írja le, hogy mitől táltosodott meg Cutler és az offense az utolsó 10 percben.tüsi91
Voodoo. Más magyarázatot nem tudok elképzelni.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majd valaki hozzáértő írja le, hogy mitől táltosodott meg Cutler és az offense az utolsó 10 percben.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel. gabokocka
Köszönjük a kulturált szurkolást, én nem lennék ilyen nyugodt a helyedben. A csapat pedig nem rossz, talán a koncentráltsággal van gond. csi77
Hova stresszeljek, nem tök8 hogy 3-13, vagy 4-12 lesz a vége.
Majd egy normális FO-val és edzői stábbal elkezdek izgulni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Miért izgultatok? meglett mondva hogy W. Sima W is lett 😊kovi470
Ja csak közben többször agyvérzést kaptam😊frozee
Hiányoztál az élő eredménykövetésről. Nyilván könnyebb lett volna veled együtt... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel. gabokocka
Köszönjük a kulturált szurkolást, én nem lennék ilyen nyugodt a helyedben. A csapat pedig nem rossz, talán a koncentráltsággal van gond.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel. gabokocka
Köszönjük.
Azért nektek is jár a gratuláció, mocskosul átmentetek rajtunk, csak a legvégén került szar a levesbe.dcsicsak
Ó az már nagyon rég benne van, csak mindig a meccsek végén úszik fel a felszínre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel. gabokocka
Köszönjük.
Azért nektek is jár a gratuláció, mocskosul átmentetek rajtunk, csak a legvégén került szar a levesbe.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.dcsicsak
Cutler amúgy, amikor idekerült, vezetett egy TD drive-ot a Packers ellen, csak a D kapott egy TD-t kb. fél perc alatt. Utána 30 másodperc alatt már nem tudott végigmenni a pályán. Második meccsén a regnáló bajnok ellen győztes FG drive. Csak ezekre senki nem emlékszik. Nema zt mondom, a világ legnagyobb clutch kúbija, de kiélezett helyzetekben jó. Ezért vagyunk ilyen jók a 3. kísérleteknél.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A csoport mai egyéb eredményei:

Vikings L
Packers W
Lions W
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.dcsicsak
Hát ma semmi de semmi nem sikerült. Csak a győzelem! 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a jó csapat, aki szar játékkal, vérrel-verejtékkel, szűken, de behúzza. Én nem állítom, hogy jó csapat vagyunk, de ma ezt tettük.

50 perc szánalom után nem tudom mi történt az O-val. Az utolsó 10 perc nagyon rendben volt. Cutler 14/16 a végén... A fal blokkolt, Cutler precíz volt, az elkapó elkaptt. A defense rossz volt, de hozott egy pick sixet, Gould kihagyott egy FGt, de a végén beverte.

Ettől függetlenül nem érdemeltünk győzelmet, de a 6-1, az 6-1. Ennél csak jobb jöhet.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.