Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No igen, 2006-ban is jól álltunk pontokkal, pedig akkor a Sex Cannon szórta a labdát az ellenre. Visszasírjuk azt a falat, és azt a konzisztens futójátékot.

Hamár futójáték, tegnap olvastam, Forte kb. 15 labdaérintést kap meccsneként, pedig valami bődületes átlagai vannak. Oké, van kifogás, hogy miért csak ennyi (Packers meccs fele, aztán Dallas, most kiütés volt), de mostmár sokkal nagyobb szerepet kell neki adni, főleg a screenpasszoknál. Elővenni Kellen Davist is, vasárnap egy passz nem ment felé.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Az nfl.com-on megkérdeztek nyolc "gurut", hogy mit várnak a szezon második felében. Mind a nyolcan po-ba várják a csapatot, ketten pedig azt gondolják, hogy ott leszünk a super bowlon. Vajon egy hét múlva is így gondolják majd?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most nézem azt is, hogy bárhogy szidjuk az O-t (teljesen jogosan amúgy), harmadik a csapat Points per game-ben a 49ers és a Pats mögött. Mi lenne, ha nem lenne DOLOG?picidzé
Azért ez 1 kicsit sánta statisztika mert a Def TD-ket le kellene vonni és úgy már nem annyira rózsás a helyzet!!!!Antman
Hogy pontosan látszódjék, mennyire jelentős ez a hozzájárulása a védelmeteknek. Eddig összesen 65 nem Off. TD született, ebből egyedül a Bears nyolcat szerzett. (A Liga arány 10 Off. TD-re esik egy nem Off. TD, Nálatok nem éri el a 3:1 arányt.) A 31 védelem 38 TD-t hozott össze, a Tiétek hetet. Brutális teljesítmény.


Offensive PPG-ről van szó. picidzé
picidzé, az lehetetlen, a Bears Off-é 22,5, ennél jobb a Pats, a Broncos, a Texans, a Giants, a Packers, a Bucs, a Falcons, a Saints, a Lions, a Steelers és a Vikings. Nagyjából együtt vagytok a Ravens, a 49-ers és a Bengals támadóival. (12-15. hely)
Összpontszámban (PPG) vagytok harmadikok, a Pats és a Texans mögött.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most nézem azt is, hogy bárhogy szidjuk az O-t (teljesen jogosan amúgy), harmadik a csapat Points per game-ben a 49ers és a Pats mögött. Mi lenne, ha nem lenne DOLOG?picidzé
Azért ez 1 kicsit sánta statisztika mert a Def TD-ket le kellene vonni és úgy már nem annyira rózsás a helyzet!!!!Antman
Offensive PPG-ről van szó.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Most nézem azt is, hogy bárhogy szidjuk az O-t (teljesen jogosan amúgy), harmadik a csapat Points per game-ben a 49ers és a Pats mögött. Mi lenne, ha nem lenne DOLOG?picidzé
Azért ez 1 kicsit sánta statisztika mert a Def TD-ket le kellene vonni és úgy már nem annyira rózsás a helyzet!!!!

több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Most nézem azt is, hogy bárhogy szidjuk az O-t (teljesen jogosan amúgy), harmadik a csapat Points per game-ben a 49ers és a Pats mögött. Mi lenne, ha nem lenne DOLOG?

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Végre írnak is a csapatról. Én az nfl.com-ot nem nagyon nézem, mert idegesítő, harsány szart csináltak belőle, évek óta inkább a sportsillustratedet bújom inkább.
A címlapsztori a Bears (Midseason Monsters), ill. Kingnél a lead az all-pro teamhez: "Bears' Tillman, Wright are Midseason All-Pros"

Ill. a midseason reportban a "legszarabb ízű palacsintát áruló stadionok" és a "leginkább senkit sem érdeklő csapat" mellett ott van az is, hogy: "BEST DIVISION -- NFC North"

Pedig már kezdtem fogalmazni egy esszét magamban, ti. hogy a Bears az NFL Jobbikja, mert ŐK agyonhallgatják őket.

Más: meccs óta még nem írtam ide, röviden Ő AZT, illetve DOLOG, de futás ellen csak jobb DOLOG. A D meg a D, imádják, amit csinálnak, a siker pörgeti a vén szarokat egyre hihetetlenebb magasságokba. Úgyhogy bevezetek egy új rövidítést, ezentúl úgy írom, hogy "imádom a Bears defense-ét, és ha ezen múlna a SB gyűrű, kiszolgáltatnám nekik ifjú, szűzi testemet*", hogy ŐKET.



*34 év, 98 kiló, sok szőr és rossz ízületek, de hát ajándék drukkernek ne nézd a hasizmát

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Cutlert jelölték a heti Air Player of the Week díjra.
Milyen sűrűn van ilyen? 😀dcsicsak
Rá is szavaztam 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Cutlert jelölték a heti Air Player of the Week díjra.
Milyen sűrűn van ilyen? 😀
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Háhááá...bejött az álmom...legalábbis a múltkori. Nem más volt,mint "bekötött" szemmel a Titans ellen...és tessssséééééék! 😉 Van itt valami új,hiszen nem hiába ragadtam meg újra a billentyűzetem. Újabb álmom volt. Eddig fikáztuk a play hívásokat,mert hát na...valljuk be...volt kivetnivaló bennük,de az álmomba más volt a tényállás. Varázslatos fordulatot vett az egész történet. Mintha szándékosan csinálták volna az egészet. Nem rizsálok tovább és nem megyek bele a részletekbe. Szoros mérkőzésen 1 FG-lal miénk lett a győzelem. \.../(O.o)\.../
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A döntőig egy csapat van, aki ellen nem sok esélyt adnék, és az a Giants, utána a Packers, akiket a D ugyan tud kontrollálni, de az O folyton torkos borz üzemmódba kapcsol. De jelenleg az a kérdésem, hogyan fogják megállítani a Texanst? A pass rush gyakorlatilag eltűnt a Cowboys elleni meccs óta, és Melton szerintem egyre rosszabb. A Titans ellen botrány volt, Conte is brutális a legutóbbi két meccsén. Hétfő reggelre okosabbak leszünk, az tény.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Persze, hogy kemény az NFC, meg a PO egy lutri. De ha vasárnap legyőznéd a Texanst (akik vita nélkül az AFC egyik, ha nem a legjobb együttese), akkor igen is kilehetne mondani, hogy ez a csapat képes lehet bejutni a döntőbe (azt nem írtam, hogy gyűrű a vége, csak döntőt).

Hozzáteszem én nem várok győzelmet a hétvégén sem, sem nagy döntőt, sőt én még azt is bravúrnak tartanám, ha a csoportot behúznánk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Én még akkor sem mondanám ezt ha nyernénk, ez az NFC elég kemény, a PO-ban mindig van egy meglepetés is. Sok függ sztem attól hogy erő-nyerők leszünk-e vagy WC-ozni kell. Ha kell és esetleg nyerünk mehetünk a Falcons/49ers-hez idegenben, és ha utána nyernénk és a másig ágról a másik nyer akkor mehetünk oda is. és mindezt 1 hét alatt. Nem hiszem hogy ez a csapat kész erre de cáfoljanak meg. Többek között ezért is kellene nekünk a h-f-a mert akkor ők jönnének hozzánk... nagyon nem mindegy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a csapat jelenleg a POra jó reálisan. Gyűrűre nem. 7-1 szép mérleg. Sőt pazar. De még is csak játszottál az Indy ellen Luck első meccsén, Sam Bradford vezette Rams ellen, a hihetetlenül fifkás támadójátékról méltán híres Jags ellen, meg egy olyan Titans ellen, aki ellen boldog-boldogtalan feltesz 30 pontot. Emellett mondjuk vannak nagy győzelmek is, prime time meccsen aláztad halommá a Dallast, prime time meccsen nulláztad a Lionst (tudom, hogy 13-7 lett, de akkor már mindegy volt), vesztett helyzetből bűn rosszul játszva verted a Panthers. Meg kikaptál Green Baybe.

Jön a Texans. A liga egyik legjobbja. Erős védelem. Offense terén ha kell megcsapnak földön, ha kell a levegőbe. A Panthers épp ilyen volt, csak talán gyengébb kivitelbe. Most kiderül igazán milyen ez a D. Félek, hogy meglátjuk a rossz oldalt is.
Mindenesetre ezt a meccset 2 negyed elfogadható offense játékkal nem fogod megnyerni.

Mindenesetre, ha legyőznénk a Texanst, akkor ki lehet jelenteni, hogy SB esélyes csapat a Bears.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Azért szerintem gyűrűről beszélni a szezon ezen szakaszában nem szerencsés, sok csapat volt aki nem képes a PO-ban azt hozni amit az alapszakasz során. Először sztem a SB-t akkor érdemes szóba hozni ha meglenne a home field adv vagy főcsoportdöntőt játszunk. Egyéb esetekben távol van még az egész, a PO-ról érdemes beszélni, de az ott betöltött szerepéről a Bearsnek még mindig korai. Érdekes 2 meccs vár a csapatra, egyszerre kellhet nagyon és egyáltalán nem. Ha a h-f-a a cél akkor nyerni kell, ha a PO akkor el lehet bukni akár mindkettőt is még akkor sincs akkora probléma (ha hozzuk a többit...)

Tavaly 7-3nál sérült meg Cutler, már csak ezért sem szeretném ha mindkét meccset elbuknánk, legyen inkább 8-2 vagy 9-1 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elég lesz a gyűrűhöz?füligjimmy
Bármennyire is rossz ezt kimondani, de szerintem nem. Ez ami most van nem elég egy gyűrűhöz. Lehet örülni a védelemnek, hogy turnover-gyár, meg Tillman MVP és még sorolhatnánk, de ha egy offense nem tesz valamit a defense mellé, akkor nem sok jóban reménykedhetünk. ENNYIRE, nem lehet a védelemre támaszkodni én úgy gondolom.
Lovie is nyilatkozgatja, hogy "én nem foglalkozom az offenszív statisztikákkal, foglalkozzon vele az az edző akinek szüksége van rá. Nekünk itt a D". Aha...
Trágya fallal, csilliárd sack-el, szétvert irányítóval nem lehet haladni.

Ha most szétkap minket egy Texans (vagy még behelyettesíthető azért 1-2 csapatnév ide) D, akkor ugyan mitől lenne más egy döntőben?

Nem elég konzisztens és változatos (még? - eh... Ő AZT!) ahhoz az offense, hogy bárkinek is meglepetést tudjunk okozni.

Imádom a védelmünket, de egyedül még ők sem nyerhetnek gyűrűt szvsz.
dcsicsak
Jó van megy a sírás hétről hétre itt már ment idény előtt is, Lovie így Lovie úgy, oszt csak meg lesz az a gyűrű nektek 😉 😛 Azért Rexxel így sem álltatok O terén anno és egész sokáig elmeneteltetek, úgyhogy sztem annál jelenleg úgy tűnik sokkal jobb állapotban vagytok. Bár a D meg ahhoz képest esetleg még! gyengébb de az is összeállhat. Hosszú az idény meglátjuk hogyan fordul a kocka (esetleg felénk szerencsésebben, sírunk mi is eleget 😀)
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Elég lesz a gyűrűhöz?füligjimmy
Bármennyire is rossz ezt kimondani, de szerintem nem. Ez ami most van nem elég egy gyűrűhöz. Lehet örülni a védelemnek, hogy turnover-gyár, meg Tillman MVP és még sorolhatnánk, de ha egy offense nem tesz valamit a defense mellé, akkor nem sok jóban reménykedhetünk. ENNYIRE, nem lehet a védelemre támaszkodni én úgy gondolom.
Lovie is nyilatkozgatja, hogy "én nem foglalkozom az offenszív statisztikákkal, foglalkozzon vele az az edző akinek szüksége van rá. Nekünk itt a D". Aha...
Trágya fallal, csilliárd sack-el, szétvert irányítóval nem lehet haladni.

Ha most szétkap minket egy Texans (vagy még behelyettesíthető azért 1-2 csapatnév ide) D, akkor ugyan mitől lenne más egy döntőben?

Nem elég konzisztens és változatos (még? - eh... Ő AZT!) ahhoz az offense, hogy bárkinek is meglepetést tudjunk okozni.

Imádom a védelmünket, de egyedül még ők sem nyerhetnek gyűrűt szvsz.
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Minden csapat képviselteti magát az nfl.com kezdőlapján szinte, kivévem mi, s a Texanst sem nagyon látom. Jövő héten a rangadó után másképp lesz, de igazán annak örülnék, ha február első napjaiban lenne tele egy Bears -Texans meccsel...promax
Maradjunk életben februárig. Én a fronthatások miatt vagyok kikészülve, Cutler a csontjai miatt aggódhat. Ilyen támadófal.... megnézed mégegyszer, hát rosszabb, mint hitted. A Texans D legalább 6-8 alkalommal fogja földre vinni. Ami egy dolog, de szinte soha nincs tiszta zseb körülötte. Nem tudom eldönteni, a play design ilyen szar, az elkapóink nem tudnak route-ot futni, vagy Cutler dobja a labdát túl hamar, vagy ennyire kiszámíthatóak vagyunk (8 meccses offense, csak mondom) vagy égyből tetszőleges hármat kell választani, de időnként botrányos. Futtatni a labdát! Meccs előtt is írtam, jobb oldalon jók vagyunk. Végre észrevették! Garza kivételével mindenki tud blokkolni, Forte kezébe adod a labdát, nagyon rossz dolog nem történhet. Ha még Davis/Adams/Spaeth/Rogriguez, vagy ebből a négyből legalább kettő eltalálja az emberét, már 10 yard. A play action passzainkat nem eszi meg senki (mondjuk ahhoz is blokkolni kéne), mert tudják, hogy nem ragaszkodunk a futójátékhoz. Végre láttam, hogy első kísérletre rossz passz után futást hívtunk (kikáromkodtam magam az eredménykövetőben, mert a 3&6 mindig jobb, mint a 3&10). Büntetések, rontott blokkok, Davis is mehet a picsába. Passznál Carimi-Webb botrányos, Garza úgy általában szartasztikus. Aki kiemelkedi: Marshall, és hatalmas meglepetésre Louis. A többiek azt hozzák, amit vártunk. Elég lesz a gyűrűhöz?

Matt Schaubfüligjimmy
Ha álmodom, elég a gyűrűhöz, s hétről hétre egyre erőteljesebbek az álmok, mint a hajnali merevedés. 😀 A Huston védői szétszedik Jayt, ettől félek én is. Watt tarolni fog, még jó, hogy Coushing sérült.(ugye még az?) Lehet, hogy hülyeséget fogok most írni, de a Texans elleni W-hez azt offensnek meglepőt kell húzni. A fal? szarból várat nem lehet. Forte futások? Passz? Játékainkat kielemezték, jobb csapatok ellen kevés. Rodriguez lehet a meglepetés.(nem számítanak rá) Fb futásokat is elbírnék képzelni, s jó blokkokat várok tőle, hátha... Ez az a meccs, amikor a D nem nyerhet az O nélkül. 270 yard kell minimum.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Minden csapat képviselteti magát az nfl.com kezdőlapján szinte, kivévem mi, s a Texanst sem nagyon látom. Jövő héten a rangadó után másképp lesz, de igazán annak örülnék, ha február első napjaiban lenne tele egy Bears -Texans meccsel...promax
Maradjunk életben februárig. Én a fronthatások miatt vagyok kikészülve, Cutler a csontjai miatt aggódhat. Ilyen támadófal.... megnézed mégegyszer, hát rosszabb, mint hitted. A Texans D legalább 6-8 alkalommal fogja földre vinni. Ami egy dolog, de szinte soha nincs tiszta zseb körülötte. Nem tudom eldönteni, a play design ilyen szar, az elkapóink nem tudnak route-ot futni, vagy Cutler dobja a labdát túl hamar, vagy ennyire kiszámíthatóak vagyunk (8 meccses offense, csak mondom) vagy égyből tetszőleges hármat kell választani, de időnként botrányos. Futtatni a labdát! Meccs előtt is írtam, jobb oldalon jók vagyunk. Végre észrevették! Garza kivételével mindenki tud blokkolni, Forte kezébe adod a labdát, nagyon rossz dolog nem történhet. Ha még Davis/Adams/Spaeth/Rogriguez, vagy ebből a négyből legalább kettő eltalálja az emberét, már 10 yard. A play action passzainkat nem eszi meg senki (mondjuk ahhoz is blokkolni kéne), mert tudják, hogy nem ragaszkodunk a futójátékhoz. Végre láttam, hogy első kísérletre rossz passz után futást hívtunk (kikáromkodtam magam az eredménykövetőben, mert a 3&6 mindig jobb, mint a 3&10). Büntetések, rontott blokkok, Davis is mehet a picsába. Passznál Carimi-Webb botrányos, Garza úgy általában szartasztikus. Aki kiemelkedi: Marshall, és hatalmas meglepetésre Louis. A többiek azt hozzák, amit vártunk. Elég lesz a gyűrűhöz?

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Minden csapat képviselteti magát az nfl.com kezdőlapján szinte, kivévem mi, s a Texanst sem nagyon látom. Jövő héten a rangadó után másképp lesz, de igazán annak örülnék, ha február első napjaiban lenne tele egy Bears -Texans meccsel...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát persze! Minden fontosabb, mint a mi győzelmünk, 29 szerzett labdánk, elképesztő fordításunk múlt héten, a 7 defense TD, stb, stb,.
Szvsz azért van, mert nincs egy Tomb Raidy, Rodgers, Big Ben, Vick, esetleg hasonló celeb vagy rosszfiú irányító akiről lehet csemegézni a sajtónak. Valljuk be Jay-Jay nem felhasználóbarát, nehéz róla hétről-hétre valamit felkutatni, szenzációs bejelentéseket tenni (bár a balhéjáról Webb-bel foglalkoztak).
Lovie sem a botrány/celeb edző, a tulajdonosok se extravagáns, extrovertált elmebetegek, így a sajtónak már a védelmünk sem olyan érdekes. Hester sem csillog annyira.
A szakértőknél pedig valamiért kiestünk a virágkosárból...

Majd ha egyszer kikapunk, akkor jönnek majd elő a frissen támadt okosok, hogy ezt ők már előre látták.
Az nfl.com is nyilván bulvárosodik a szakmaiság megtartása mellett.
csi77
Chicago became the first team in NFL history to record a passing TD, rushing TD, interception return for TD and blocked-punt TD in the same quarter in NFL history.

Nem szeretem az ilyeneket, mert kb. ezerhatszáz ilyen rekordot lehet felállítani, vagy megdönteni, de akkor is, talán egy apró szösszenetet megérdemelt volna. Ricsi közvetítések közben mindig rikoltozott, hogy történelem íródik a szemünk előtt (meg a névtelen hősök, hát egy ideig jópofának tartottam, aztán lelkes amatőrnek, aztán... nem nézem 5 éve, maradjunk ennyiben). Mellesleg az új nfl.com (mellé az nba.com) valami elképsztően nézhetetlen, egy rakás kontrollálhatatlan videó- és reklámhalmaz.

Matt Schaub

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Egyébként az jópofa, hogy az nfl.com kezdőlapján egy árva szó nincs erről a csacska 31 pontos győzelemről. Például sokadik hete zsinórban vezető téma, hogy a Dallas éppen melyik csapattől szopott ki valami epikus módon, ugye őket úgy verték fiaink, hogy félidőben kérdés nem volt, de mindegy. Az egyetlen mackókkal kapcsolatos hír, hogy Bud Adams befenyített mindenkit, mert tényleg akkorát égtek, hogy idáig éreztük a füstjét. Közben a Bears D úton van "minden idők legjobb védelme" cím felé. Végül is ez annyira nem újság, az újonc irányítók rangsora, Jerry Jones öltözőből való kizárása(?), és a roppant érdekfeszítő, mindenki számára tanulságos, és a pallérozott elmék számára nélkülözhetetlen fantázia foci hírek mellett.

Matt Schaubfüligjimmy
Hát persze! Minden fontosabb, mint a mi győzelmünk, 29 szerzett labdánk, elképesztő fordításunk múlt héten, a 7 defense TD, stb, stb,.
Szvsz azért van, mert nincs egy Tomb Raidy, Rodgers, Big Ben, Vick, esetleg hasonló celeb vagy rosszfiú irányító akiről lehet csemegézni a sajtónak. Valljuk be Jay-Jay nem felhasználóbarát, nehéz róla hétről-hétre valamit felkutatni, szenzációs bejelentéseket tenni (bár a balhéjáról Webb-bel foglalkoztak).
Lovie sem a botrány/celeb edző, a tulajdonosok se extravagáns, extrovertált elmebetegek, így a sajtónak már a védelmünk sem olyan érdekes. Hester sem csillog annyira.
A szakértőknél pedig valamiért kiestünk a virágkosárból...

Majd ha egyszer kikapunk, akkor jönnek majd elő a frissen támadt okosok, hogy ezt ők már előre látták.
Az nfl.com is nyilván bulvárosodik a szakmaiság megtartása mellett.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:p
Én is így érzem, Brian biztos olvasta a fanyalgókat itt 😊 és rátett egy lapáttal. Az Öreg névviszont fura nekem, lévén egy évvel fiatalabb, mint én.....:pcsi77
Mivel majd 5 évvel öregebb vagy nálam, csak annyit mondok....fater, hol van a biciki!!

 www.youtube.com/watch?v=PramnDtgv8M

Matt Schaubfüligjimmy
jegyezd meg, harminc fölött minden perc ajándék... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png