NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Hester ma 30 éves. Meglephetné magát (meg minket) ma néhány jó elkapással. (Jó visszahordást már írni sem merek, meg 30 felett ugye ezt már nem is lehet elvárni.😀)
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀davemayer
Jó, akkor beszéljünk a hüvelygombáról! 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?norris21
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀davemayer
A Gyűrűk ura nem novemberben játszódott? 😀 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?norris21
komoly ember novemberben nem beszél semmilyen gyűrűről 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck
füligjimmy
Én mondok mégjobbat! Mi lenne, ha a szezon végén az Öreg visszavonulna, mert meglenne végre a gyűrűje, és utána húznánk egy falembert, meg egy linebackert...?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...proki
Vagy, kapaszkodj, mert akkorát mondok, figyeljél.... vagy húzhatnánk egy JÓ FALEMBERT! Na, na, leírva durva, mi???!!! Én ilyen vagyok, határokat feszegetek!

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
Teo jöhetne is majd a drafton, bár tartok tőle, hogy addigra már nem lesz bent...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után. tüsi91
ebből sztem évenkénti hosszabbítás lesz, ha lesz. Vagy megállapodnak vele még 2 évben. Sztem amíg játszani akar addig már maradjon a Bearsnél, nem szívesen látnám más csapatnál.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha jól tudom, amúgy FA lesz az Öreg a szezon után.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerinted Urlachernek hány olyan szezonja lehet még, amikor nem csak a múltja miatt játszik? A következő drafton (az OL megerősítésén túl) akkor már elkezdhetünk LB-ket is keresni?promax
Odáig nem mennék, hogy a múltjából él, de saját bevallása szerint is messze a fénykora. Most Johnson, Foster, Gore, AP, Lynch ellen (atyagatya, van még elit RB a ligában rajtuk kívűl) meg lehet mutatni, mennyi maradt a tankban. Aki látta az öreget szerzett labdával futni, az tudja, hogy sose volt egy szellőléptű gazella. De valahogy mégis robbanékony volt. A center nem tudta blokkolni (blitzelni mondjuk sose tudott), és befutotta a pályát vonaltól vonalig. De én azt hittem, még lesz benne 1 jó, meg 2 közepes év. Most egyelőre ez egy elég közepes szezon. Arra emlékszem, draft előtt nagy líblingem volt Mychal Kendricks, de DE/WR kombót tippeltem az első körre (pedig nem akartam DE-t, Mekkeleket pláne nem). Mindenesetre idén már LB-t a draftlistához adhatjuk.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ez a Titans D igencsak az alja a ligának, bármilyen mutatót figyelembe véve. Ha ő ellenük nem tud Tice domborítani lehúzhatja magát egy tetszőleges helyen, mondjuk egy olyan 2 betűs helyen, amelyre a csoportok 2-3. helyezettjei ácsingóznak.
Ma azt érzem relatíve simán nyerünk (remélem igazam lesz). CJ kezd belelendülni, de feltöltjük a LOS-t, és okkal bízhatunk abban, hogy a meccs úgy fog alakulni, mint a Panthers előtti mérkőzéseink.tüsi91
Minden hétnek úgy ugrunk neki, hogy igen, most egy olyan secondary/védelem jön, amelyik [random fikázás]. Oszt a sajtreszelővel rejszolás nem lehet olyan fájdalmas, mint a Bears támadójátéka. És vegyük már észre, hogy a fal jobb oldala dózerol! Picsáért nem futunk többet Carimi mögött? Az egyetlen, amiben jó a srác, hát ezért hoztuk!

A védelemben szerintem két ember a kulcs: Melton, és Roach. Ha ők rosszul játszanak, akkor nagyon-nagyon nehéz lesz. Melton nyilvánvaló, Johnson lendületét vagy a LoS-nál töröd meg, vagy kb. 10 yard múlva. Ráadásul Hasselbeck arcában végig ott kell lenni, nagyon szépen produkált eddig a Bears D ellen az elmúlt pár évben. Már nem az, aki volt, de kisujjában van a szakma. Roach... ő az, ki szépen, csendben az egyik kulcsa lett a védelemnek. Éveken keresztül szoptuk a TE passzokat. Drag, deep dig, shallow cross, flag, deep middle, amit akarsz. Roach szépen, csendben a cover nagy részét átvette a Nagy Kopasztól. És végre levettük a pályáról Finley-t (miket művelt ellenünk az elmúlt években, eszem megáll), Wittent, Pettigrew-t. Most a TE játékokat szintén erőltető Titans jön, Cook, és Stevens(?) összehozott eddig vagy 45 elkapást, és ahogy nézem, elég szép átlagokkal. Ha bezúzzuk a fal közepét, és kivesszük Cookot a játékból, ez ritka nagy verés is lehet.

Matt Hasselbeckfüligjimmy
Szerinted Urlachernek hány olyan szezonja lehet még, amikor nem csak a múltja miatt játszik? A következő drafton (az OL megerősítésén túl) akkor már elkezdhetünk LB-ket is keresni?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a Titans D igencsak az alja a ligának, bármilyen mutatót figyelembe véve. Ha ő ellenük nem tud Tice domborítani lehúzhatja magát egy tetszőleges helyen, mondjuk egy olyan 2 betűs helyen, amelyre a csoportok 2-3. helyezettjei ácsingóznak.
Ma azt érzem relatíve simán nyerünk (remélem igazam lesz). CJ kezd belelendülni, de feltöltjük a LOS-t, és okkal bízhatunk abban, hogy a meccs úgy fog alakulni, mint a Panthers előtti mérkőzéseink.tüsi91
Minden hétnek úgy ugrunk neki, hogy igen, most egy olyan secondary/védelem jön, amelyik [random fikázás]. Oszt a sajtreszelővel rejszolás nem lehet olyan fájdalmas, mint a Bears támadójátéka. És vegyük már észre, hogy a fal jobb oldala dózerol! Picsáért nem futunk többet Carimi mögött? Az egyetlen, amiben jó a srác, hát ezért hoztuk!

A védelemben szerintem két ember a kulcs: Melton, és Roach. Ha ők rosszul játszanak, akkor nagyon-nagyon nehéz lesz. Melton nyilvánvaló, Johnson lendületét vagy a LoS-nál töröd meg, vagy kb. 10 yard múlva. Ráadásul Hasselbeck arcában végig ott kell lenni, nagyon szépen produkált eddig a Bears D ellen az elmúlt pár évben. Már nem az, aki volt, de kisujjában van a szakma. Roach... ő az, ki szépen, csendben az egyik kulcsa lett a védelemnek. Éveken keresztül szoptuk a TE passzokat. Drag, deep dig, shallow cross, flag, deep middle, amit akarsz. Roach szépen, csendben a cover nagy részét átvette a Nagy Kopasztól. És végre levettük a pályáról Finley-t (miket művelt ellenünk az elmúlt években, eszem megáll), Wittent, Pettigrew-t. Most a TE játékokat szintén erőltető Titans jön, Cook, és Stevens(?) összehozott eddig vagy 45 elkapást, és ahogy nézem, elég szép átlagokkal. Ha bezúzzuk a fal közepét, és kivesszük Cookot a játékból, ez ritka nagy verés is lehet.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hülyeség,de picit túlnézek most a mai meccsen, és a szezon második felére mondok egy 4-4et. Szerintem az a realitás. Aztán ebből lehet 3-5 és 5-3 is. Mindegy 10 győzelemmel minimum WC helyen belibbensz a POba.

Ehhez viszont tényleg kell a mai meccs. Martz-al teljesen biztos lennék a győzelembe, Tice-al nem. Jóval több futójátékot szeretnék látni, zabáljuk az órát, tegyünk fel pontokat. Nem kell mindig TD, de ne olyan meccs legyen, hogy este/holnap arról ugatunk, hogy az offense egy félidőig kalap szar, a másikban nem volt rossz. Legyen konstanstan jó/közepes, legyen ritmusa a játéknak. Ezek talán nem akkora elvárások. Aztán kijövünk egy olyan borzadállyal, hogy ketté áll a fülünk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Kicsit parázok ettől a mai meccstől, megint olyan amit nagyon nehézzé tudunk magunknak tenni. Remélem Tice egy jó alapot fog hívni és ha esetleg elhúzunk az ellentől akkor éli csak ki magát a hülyeségeivel. Ha estelenül csináljuk az O-t és a D-nek túl sokat kell a pályán lennie akkor problémák adódhatnak, normális O-el és egy olyan D-vel ami hozza amit eddig mutatott egy percig sem lehet probléma. Nagyon komoly lenne a 7-1, remélem a srácok is átérzik hogy az ilyen W nagyon kellene a csoportrangadók előtt.

Ha ma nyerünk akkor még az is lehet hogy belefér ha kikapunk a Texanstól is és a 49erstől is (de hozzuk legalább a hazai csoportmeccseket).

7-1, 2 hazai csoportmeccs+ vikings idegenben és seahawks (o), cardinals (i), ez 5 nyerhető meccs, 11-12 W már elég kell hogy legyen. Nagyon kell ez a mai meccs!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a Titans D igencsak az alja a ligának, bármilyen mutatót figyelembe véve. Ha ő ellenük nem tud Tice domborítani lehúzhatja magát egy tetszőleges helyen, mondjuk egy olyan 2 betűs helyen, amelyre a csoportok 2-3. helyezettjei ácsingóznak.
Ma azt érzem relatíve simán nyerünk (remélem igazam lesz). CJ kezd belelendülni, de feltöltjük a LOS-t, és okkal bízhatunk abban, hogy a meccs úgy fog alakulni, mint a Panthers előtti mérkőzéseink.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jay Cutler bajszot növeszt....

 espn.go.com/espnradio/chicago/play?id=8569683

Kedvenc részemet idézném, szabadfordításban (az egész egy kb. 40 perces gyakorlatialag haveri beszélgetés, a nem Bears drukkereknek mondom).

Waddle: - Szerinted a média még mindig szándékosan macerál?
Cutler: - Nyeh.....

Matt Hasslebeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
NFL names Bears CB Charles Tillman Defensive Player of the Month. Tim Jennings got the honor previously.

Bears CB dominancia. Hát ezt sem gondoltam volna, mármint, h Jennings is ilyen évet fog futni. Tillman megérdemelte.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Van egy összeesküvés-elméletem. Jelenleg 3 pontos favoritok vagyunk a Titans ellen. Nagyon sokan a Bearsre fogadnak. Úgy értem, nagyon sokan. Figyeljük a bíráskodást, Uraim.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Szerintetek milyen meccs lesz ez a KC - SD?Pap'pers
Siralmasan vicces.ulpianus
A bizonyítási vágy...lehet kihozza valamelyik csapatból azon a szinten az állatot. 😊 Én azért megnézem...hátha.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Szerintetek milyen meccs lesz ez a KC - SD?Pap'pers
Siralmasan vicces.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nem tudod majd eltelni ez a hajnal sem foci nélkül,csak az a kérdés,hogy igazi football lesz e vagy ne is reménykedjen benne az ember,hogy lát valamit?! Szerintetek milyen meccs lesz ez a KC - SD?
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"Bears make the Radway move official. To make room they cut Joe Anderson."
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Jeffery visszatérhet a Frisco ellen, juhé!füligjimmy
Nocsak. A minap twitteren még úgy írták az ESPN-nél, hogy Lovie nem tud információt adni a visszatéréséről. Hajrá!

Más:
"Bears adding WR Raymond Radway to practice squad today, according to source. They're going to have to release someone to make room."
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jeffery visszatérhet a Frisco ellen, juhé! Hestert azonnal ki a kezdőből, kis adagokban nézem a meccset második napja, botrányos. Nem tudom, miért nem lehet egyszerűen visszahordó, és semmi más. Előre Earl Bennettel. Vagy a WR/TE poszt továbbra is prioritás? Mert volt olyan drive, amiben háromszor dropoltak. Az emlékezetes Spaeth drop/fumble is ekkor történt. A Hester experiment tart vagy 5 éve. Abba kell hagyni. Kellen Davis is elejt labdákat, de azért nem lehet azt elvárni, hogy valaki blokkol egész meccsen, aztán hirtelen hopp, lépjen elő. Egy meccsen keresni kell 6-7 alkalommal, ha felét elrontja, el lehet felejteni. Az meg a másik röhej, hogy van 10 elkapása, holott Martz alatt az volt a gond, hogy nincs eleget játékban se ő, se Olsen. Oké. A másik kérdésem, hova a picsába tűntek a könnyű játékok? A counter blitzek? És úgy általában minden, ami működött? Képzeljétek el a tavalyi támadójátékot, Knox helyén Marshall, néhány új elemmel megspékelve. Forténak fel kellene robbannia a ligát! A Titans ellen a Colts kb. 5 yardos átlaggal futott! Ha ellenük is gondjaink lesznek, akkor a Super Bowl álmokat, amiket titokban dédelgettem(ünk), azt el lehet felejteni. Mert akkor Big Love negyedszerre is ugyanabba a folyóba lépett: egy szűk látókörű, változásra képtelen segédedzőt válaszott, akinek a hiányosságai a szezon legnagyobb meccsén megsemmisítik a csapatot. Legalább ez rekord lehet a maga nemében.

Matt Hasselbeck.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Pap'pers
Nem tudok linket küldeni, internetes előfizetésem van. Fél évre 50 dollár (~11.000 forint), annyira nem nagy tétel, kell hozzá egy paypal account, oszt csocsi, egy raklap sportesemény a világ minden tájáról.

Big Love nem ért az offense-hez. Pontosabban annyit ért hozzá, mint mi. Ami kevés. Mint DC, el tudja képzelni, őket hogyan tudná valaki megverni. Ebből leadnak neki egy maszlagot, oszt meg is vették kilóra. Félreértés ne essék, Turnerhez képest Tice is kibeb*szott nagy előrelépés. Végre mindenki blokkol például. Kivéve néha Hester, de ő még a régi puding iskola maradványa. Cutler előtt az elmúlt két meccset bukjuk. Ezért lennék én kíváncsi, mit is tud igazából ez a gyerek, de erősebb a gyanúm, hogy ezt soha nem fogjuk megtudni. Ha Shanny fénykorában érkezik Denverbe, már bajnok lehetne.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson