Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel. gabokocka
Köszönjük.
Azért nektek is jár a gratuláció, mocskosul átmentetek rajtunk, csak a legvégén került szar a levesbe.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Grat srácok, további sok sikert, remélem a PO-ban seggberúgjátok a falconst 😊
Az különbözteti meg a jó csapatot a szartól, hogy tud élni a felkínált lehetőségekkel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.dcsicsak
Cutler amúgy, amikor idekerült, vezetett egy TD drive-ot a Packers ellen, csak a D kapott egy TD-t kb. fél perc alatt. Utána 30 másodperc alatt már nem tudott végigmenni a pályán. Második meccsén a regnáló bajnok ellen győztes FG drive. Csak ezekre senki nem emlékszik. Nema zt mondom, a világ legnagyobb clutch kúbija, de kiélezett helyzetekben jó. Ezért vagyunk ilyen jók a 3. kísérleteknél.

Matt Hasselbeck

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A csoport mai egyéb eredményei:

Vikings L
Packers W
Lions W
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.dcsicsak
Hát ma semmi de semmi nem sikerült. Csak a győzelem! 😊
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a jó csapat, aki szar játékkal, vérrel-verejtékkel, szűken, de behúzza. Én nem állítom, hogy jó csapat vagyunk, de ma ezt tettük.

50 perc szánalom után nem tudom mi történt az O-val. Az utolsó 10 perc nagyon rendben volt. Cutler 14/16 a végén... A fal blokkolt, Cutler precíz volt, az elkapó elkaptt. A defense rossz volt, de hozott egy pick sixet, Gould kihagyott egy FGt, de a végén beverte.

Ettől függetlenül nem érdemeltünk győzelmet, de a 6-1, az 6-1. Ennél csak jobb jöhet.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A ZomBears sámánok energiája egyetemes.

400+ engedett yard a D részéről. Híg fos.
Az Offense: tömény szar.

Hogy-hogy nem, de nyertünk, ez azért pozitív.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
először is, sokat köszönhetünk Cutlernek és Marshallnak, ez az utolsó drive tanári volt.
A fal botrányos, talán csak a Cardinalsnak van szarabb.
Mindegy, a W az W, ülepednie kell még.

De a legfontosabb!!: csalódtam Jimmy, nagyon csalódtam. Feladtad, nem hitted el hogy meg tudjuk fordítani. A szurkolóknak egy dolga van, hinni, és ez után a W után soha, de soha egy Bears streamet nem nyomok kikovi470
Éreztem a zavart az erőben! dcsicsak megoldotta helyettem. Ilyen is van, pöcsök! Néha a természetfölötti nem hagyja magát megzabolázni. Amúgy a vudum kurvára működött, csak minden más volt szar.

Matt HAsselback

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Igy van, soha ne add fel, soha!

Lett pár új ősz hajszálam... de mindegy, nyertünk! 😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
először is, sokat köszönhetünk Cutlernek és Marshallnak, ez az utolsó drive tanári volt.
A fal botrányos, talán csak a Cardinalsnak van szarabb.
Mindegy, a W az W, ülepednie kell még.

De a legfontosabb!!: csalódtam Jimmy, nagyon csalódtam. Feladtad, nem hitted el hogy meg tudjuk fordítani. A szurkolóknak egy dolga van, hinni, és ez után a W után soha, de soha egy Bears streamet nem nyomok kikovi470
A vuduja nélküle is működik ezek szerint.😀
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
először is, sokat köszönhetünk Cutlernek és Marshallnak, ez az utolsó drive tanári volt.
A fal botrányos, talán csak a Cardinalsnak van szarabb.
Mindegy, a W az W, ülepednie kell még.

De a legfontosabb!!: csalódtam Jimmy, nagyon csalódtam. Feladtad, nem hitted el hogy meg tudjuk fordítani. A szurkolóknak egy dolga van, hinni, és ez után a W után soha, de soha egy Bears streamet nem nyomok ki

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Miért izgultatok? meglett mondva hogy W. Sima W is lett 😊kovi470
Ja csak közben többször agyvérzést kaptam😊
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Jimmy! Nyertünknyerünknyertünk!!!!!!!!!! Hatott a vudud, mégha a gazdája már nem is bízott benne!!!!!!!!😀😀😀
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Miért izgultatok? meglett mondva hogy W. Sima W is lett 😊kovi470
Ja csak közben többször agyvérzést kaptam😊
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Miért izgultatok? meglett mondva hogy W. Sima W is lett 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
istenem ez annyira szép volt!!!!!!!!!!!! már a vége hogy berugtuk😊)))
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
elegem van, halálra izgulom magam, és akkor 22-20😕((((((((((frozee
Eredménykövetéshez javaslom a topicot ami erre való:  bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/8_het_-_chicago_bears_-_carolina_panthers
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
elegem van, halálra izgulom magam, és akkor 22-20😕((((((((((
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
IGEN!!!!!!!!!!!!!! csodás
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
 atdhenet.tv/53577/watch-carolina-panthers-vs-chicago-bears
több mint 11 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
😕(((((((((((((
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Valaki dobjon már streames linkeket pls.,mert a FirstRowon egy épkézláb stream sincs! 😡Pap'pers
szenvedek vele én is rendesen... 😕
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
hát úgy látszik nektek jobb a női énetek... :p

Félidőben kell egy alapos fejmosás az ol-nak, Cutlernek, meg úgy általában az egész csapatnak! Egy rakás sz@r, amit az elsőben mutattak, nem pedig foci!


Nem kéne elszúrni, azt amit felépítettünk ideáig a szezonban...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Valaki dobjon már streames linkeket pls.,mert a FirstRowon egy épkézláb stream sincs! 😡
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Őszintén mondom, én nem félek a mai meccstől, szerintem sima win lesz nekünk. Már ha Cutlerrel minden rendben van.norris21
Dettó! Semmi nincs ami azt súgná, hogy ez nem lesz W.kovi470
Szerénység! Ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység.
 www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI

Can Newtonfüligjimmy
😊

Ez igaz, de az álszerénység sem Webb, akarom mondani szebb...