Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi miért nem tudunk Jake Longokat, Joe Thomasokat draftolni sosem az első körben? Mindig csak a bust... Unalmas már.proki
1/1, meg 1/2-re simán húzhatunk, csak ugye annak se örülnénk. hiába, a drukekrnek semmi se jó. Amúgy röhejesek voltak a bírók, Cariminek az egyik védő (79?) állandóan a sisakrácsát rángatta, egyszer seggre is ült, a két holding meg vicc volt. Ezekért a bírókért sírtak. Az amúgy milyen hülye szabály, hogy van egy bünti (offside), utána holding, akkor újra az egész. A Dallas ellen Marshallt végig rángatta Carr, jött a passz, beleütöttek a labdába, a bíró dobott egy zászlót. De nem volt szabálytalan, mert a beleütés után jött a szabálytalanság?! Nem, a zászlót baszott a bíró időben bedobni! Tiszta holdingokat meg nem fújnak, mert lenyelik a zászlót! Mindegy.

Cutler a szokásos rádióinterjújában (javaslom minden Bears drukkernek, hogy szánjon rá heti 40 percet) bevallotta, hogy ő hívta át a futójátékot három passzjátékra. Megkédezték tőle, hogy ugyan minek csinált ilyen hülyeséget, hát nem volt gyenge a válasza! Vmi olyasmi, hogy "futással nem lett volna meg a TD." -"De így se lett meg a TD!" "-Hát elsőre, meg másodikra meglehetett volna, csak elb@sztam" 😀

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Részlet mai nyilatkozatokból:

Alshon Jeffery update. Lovie Smith says "he should be out for a while." So, look for a WR in 2nd half of season.

Lovie Smith said Evan Rodriguez didn't play Monday because coaches liked better combinations. Bears also liked what Matt Spaeth offered.

Jeffery helyett szerepelt többet ugye Hester? Nagy szar volt.. Remélem azért az uccsó meccsekre visszajön Alshon

Nem tudom mit látnak az edzők Spaeth-ben, de én inkább látnám Rodriguezt többet a pályán, de hát ugye nem én vagyok az edző...
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Mi miért nem tudunk Jake Longokat, Joe Thomasokat draftolni sosem az első körben? Mindig csak a bust... Unalmas már.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Pár benyomás:
Nekem Jay most tetszett a legjobban az egész szezonban....nem a keménycsávóság miatt, hanem most emlékeztetett legjobban tavalyi önmagára...
Carimi állandóan fetreng, mmostmár idegesít...szinte csak akkor látom állva, amikor elindul a snap...Louis továbbra is messze túlszárnyalja tavalyi önmagát....
Ja, és az Öreg egyre jobban mozog...
Briggs vmi kva jó egész szezonban, mióta nézem a csapatot, talán most játszik a legjobban...
Peanut pedig zseniális volt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy kis statisztika ebédhez:
1. Since trading for Jay Cutler, #Bears now 18-1 when leading after the first quarter.
2. Since Lovie Smith was hired as head coach in 2004, #Bears now 47-9 when winning the turnover battle in a game
3. Under Lovie Smith, #Bears are 54-10 when leading at the half.
4. #Bears allowing just 13 points per game this season, the best mark in the league.During their current four game winning streak, #Bears are allowing just 8.5 points per game.
+1 In 12 games with the Conte/Wright starting safety tandem, #Bears defense has 22 INTs and only 9 passing TDs allowed.
+2 Brandon Marshall has team-high 41 receptions through 6 games. He's on pace for career-high 109, which would be most in #Bears history. (már most túlszárnyalta Roy Williams egész éves teljesítményét)

Szóval frusztráló a taktika, de működőképes.

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A nagy örömködés és kebel vizslatás közben Chris Williams aláírt a Ramshez, ahol a félelmetes Saffold, Hunter, Richardson 3as az OT felhozatal.
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Tényleg kómás voltam reggel, tele volt helyesírási hibával mindkét kommentem, bocs mindenkitől!

5-1!!!
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
ja, jó volt kommentár a Sport Tv-nél, grat. Höri, iletve a másik riporter is gyakrabban lehetne Richi helyett, mert nagyon jó volt ő is!norris21
Szaniszló Csaba volt az (Playoff meccseket szokott kommentálni). Rágtam a fülét az offseasonban, hogy vállaljon regular meccseket is. Szerintem igazán lehetne 75/25% arány közte és Kansas Richi között. (Mondjuk én Csabának adnám a 75öt...)
iktriad
Tudom ki ő, csak reggel a hajnali fennlét után már nem fogott az agyam, és eszembe nem jutott volna a neve. Szerintem elég lenne az 50-50% is, tényleg nagyon jól működött a Höri&Csaba páros.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Azt figyeltétek, hogy jelen állás szerint a csoportunkból 3 csapat is PO-ban van/lenne?

Nyilván 'hol van még a vége', de azért ez nem tudom, hogy mennyire gyakori 7 játékhét után (lassan az alapszakasz felénél).
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Meggyőztélcsi77
Kutatások bizonyították, mivel a gömb a tökéletes forma, fiatal lányok hatalmas, kerek cickói megnyugtatóan hatnak a férfiakra.

Én amúgy részben egyetértek veled. Évek óta mondom, hogy egy elit corner kéne, és a D akkor tudna feljebb lépni egy szintet. Azt nem hittem, hogy házon belül megoldják. Tillmann akkorát játszott, hogy Hesternek jobb meccse volt, mint Johnsonnak. Hamár Hester: minden csapatban van egy játékos, akiről sokkal többet beszélnek, mint amit a pályán mutatott teljesítménye indokolna. Legyen elkapó. Az jelent valamit, hogy harmadik kísérleteknél Cutler kb. 4. célpontja, de mindegy. Be van kekszelve az ütközésektől, hozzá se érnek, már hasravágja magát, hátrafut, kiszalad, előre sose. Így nem lehet.
ST botrány volt ezen a meccsen. Büntetések, Hester több kárt csinált, mint hasznot, 5 yardot ha visszahordtak, blokkolt FG, amit akarsz. Botrány. Egész szezonban átlagosak, vagy még azok se, pedig ennyi lóvé soha nem volt beleölve.

10+ pontos vezetésnél az legyen a legnagyobb gondunk, hogy pörgetjük az órát, és átadjuk a rossz field pozit. Én is attól a 2 drive-tól másztam falra, amúgy ez kellett. A Lions D nagyon agresszív volt, 8-9 ember a boxban, blitzek, stb. Mi nem kockáztattunk. Ami viszont nagy baj lehet, az a play design. Vártam, hogy hátha kinyílik a playbook, vagy valami. Passzjátéknál csávó rohan a pálya szélén, oszt néha visszafordul, néha nem. Tapsi Hapsinak nem volt ennyi trükk a tarsolyába!!!

Sok mindent akarnék még írni, de nem untatom a nagyérdeműt. Jah, úgy döntöttem, minden győzelem után beteszek a topicba képeket dúskeblű, fiatal lányokról. Akinek nem tetszik, most szóljon!!

Cam Newtonfüligjimmy
1.Nem untatsz senkit, írd ki magadból ami a szívedet nyomja!😊
2. Februárig minden héten kérjük, reméljük a ciciket!😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meggyőztélcsi77
Kutatások bizonyították, mivel a gömb a tökéletes forma, fiatal lányok hatalmas, kerek cickói megnyugtatóan hatnak a férfiakra.

Én amúgy részben egyetértek veled. Évek óta mondom, hogy egy elit corner kéne, és a D akkor tudna feljebb lépni egy szintet. Azt nem hittem, hogy házon belül megoldják. Tillmann akkorát játszott, hogy Hesternek jobb meccse volt, mint Johnsonnak. Hamár Hester: minden csapatban van egy játékos, akiről sokkal többet beszélnek, mint amit a pályán mutatott teljesítménye indokolna. Legyen elkapó. Az jelent valamit, hogy harmadik kísérleteknél Cutler kb. 4. célpontja, de mindegy. Be van kekszelve az ütközésektől, hozzá se érnek, már hasravágja magát, hátrafut, kiszalad, előre sose. Így nem lehet.
ST botrány volt ezen a meccsen. Büntetések, Hester több kárt csinált, mint hasznot, 5 yardot ha visszahordtak, blokkolt FG, amit akarsz. Botrány. Egész szezonban átlagosak, vagy még azok se, pedig ennyi lóvé soha nem volt beleölve.

10+ pontos vezetésnél az legyen a legnagyobb gondunk, hogy pörgetjük az órát, és átadjuk a rossz field pozit. Én is attól a 2 drive-tól másztam falra, amúgy ez kellett. A Lions D nagyon agresszív volt, 8-9 ember a boxban, blitzek, stb. Mi nem kockáztattunk. Ami viszont nagy baj lehet, az a play design. Vártam, hogy hátha kinyílik a playbook, vagy valami. Passzjátéknál csávó rohan a pálya szélén, oszt néha visszafordul, néha nem. Tapsi Hapsinak nem volt ennyi trükk a tarsolyába!!!

Sok mindent akarnék még írni, de nem untatom a nagyérdeműt. Jah, úgy döntöttem, minden győzelem után beteszek a topicba képeket dúskeblű, fiatal lányokról. Akinek nem tetszik, most szóljon!!

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Leadership

Delete
Cutler most nagyot javított az image-én. Be is veszek egy leszarom tablettát. Ami a lényeg: győzelem!



Cam Newtonfüligjimmy
Meggyőztél

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Leadership

Delete
Cutler most nagyot javított az image-én. Be is veszek egy leszarom tablettát. Ami a lényeg: győzelem!



Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Hadd legyek én a károgó! Ez egy nagy határ fos volt. Nem tudom meddig lesz szerencsénk, hogy három RZ látogatásból 0 pontot ér el az ellenfél, ebből kettőben nem teljesen rajtunk múlott a TO. A Lions ST balfaszkodásáról nem is beszélve. Valaki nagyon nem szeretheti az edzői gárdából Cutler és arra utazhatnk, hogy IR küldik.....
13 pont hazai pályán, még egy nem teljesen egészséges Cutlerrel is kurva kevés. A játékhívásokról már írtatok, egy fos volt a második félidőben. Én azt mondom, hogy rohadt mákunk volt, mert a Lions csak öt percre összekapja magát, csinál még egy td drive-ot, mehettünk volna a fenébe, mert nem éreztem, hogy tudunk pontot szerezni.


A pozitívumok ennek ellenére Cutler játéka, Marshall is jó volt, Bennett visszatérése, a védelemből Tillman, Briggs stb.

5-1,ez a lényeg és a csoportban 1-1csi77
Óriási mák? Nem tudom, h te milyen meccset néztél.... Azért a mákért tenni is kellett a D-nek, kivéve persze szegény Logan fair catches elejtését... A Detroiti front seven nagyon erős, a mi falunknak meg főleg, de azért elmanagelte Cutler a meccset, illetve Forte is majdnem összehozott 100yardot futásban, szóval a győzelem megérdemelt volt és sajnos nem fog minden meccsen 30pt-ot elérni a csapat, bár nem is értem, h várhatja el ezt bárki is.

5-1. D domináns, az O végre lehozott egy mérkőzést turnover nélkül...soma80
Akkor félreértettél. Nem a védelemnek volt óriási mákja, hanem a támadóknak, mert még az utolsó negyedben is elég lett volna plusz egy td drive a Lionstól és nem hiszem, hogy válaszolni tudtunk volna és szerintem itt most nagyon pipa lenne mindenki.
Valljuk be Stafford tegnap finoman szólva is gyengén játszott

A legdurvább az volt, amikor a félpályán kaptuk meg a labdát, kb 20-25 yard kellet volna a (valószínűleg döntő) FG-ig és esélyünk sem volt a first down-ra.
A 13 pontnál többre képes ez a csapat, de nem vagyok telhetetlen, nem akarok 30 pontot, nem is írtam ilyet.

A másik, már nem először tapasztalom, hogy kivédekezünk egy támadást, az órát kellene ölnünk, viszont a 2m warning, meg a meglévő időkérések miatt legalább egy first down is kéne. Na ez most sem sikerült, rengeteg időt hagytunk (igaz időkérés nélkül) a Lionsnak, korábban is volt már ilyen.

A győzelemnek örülök, a játéknak kevésbé.

Természetesen ez csak egy vélemény. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Leadership



több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Pozitívum: a D és az, hogy Cutler megúszta. A legnagyobb negatívum pedig a play-hívások idiótasága a red-zoneban.
Nem értek egyet azzal, hogy "óriási mákunk" volt, a D arra való, hogy labdákat szerezzen. 2 fumble után is a Lionshoz került vissza a labda, ott pl. egyáltalán nem volt mákunk.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Győzeleeeeeeem

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hadd legyek én a károgó! Ez egy nagy határ fos volt. Nem tudom meddig lesz szerencsénk, hogy három RZ látogatásból 0 pontot ér el az ellenfél, ebből kettőben nem teljesen rajtunk múlott a TO. A Lions ST balfaszkodásáról nem is beszélve. Valaki nagyon nem szeretheti az edzői gárdából Cutler és arra utazhatnk, hogy IR küldik.....
13 pont hazai pályán, még egy nem teljesen egészséges Cutlerrel is kurva kevés. A játékhívásokról már írtatok, egy fos volt a második félidőben. Én azt mondom, hogy rohadt mákunk volt, mert a Lions csak öt percre összekapja magát, csinál még egy td drive-ot, mehettünk volna a fenébe, mert nem éreztem, hogy tudunk pontot szerezni.


A pozitívumok ennek ellenére Cutler játéka, Marshall is jó volt, Bennett visszatérése, a védelemből Tillman, Briggs stb.

5-1,ez a lényeg és a csoportban 1-1csi77
Óriási mák? Nem tudom, h te milyen meccset néztél.... Azért a mákért tenni is kellett a D-nek, kivéve persze szegény Logan fair catches elejtését... A Detroiti front seven nagyon erős, a mi falunknak meg főleg, de azért elmanagelte Cutler a meccset, illetve Forte is majdnem összehozott 100yardot futásban, szóval a győzelem megérdemelt volt és sajnos nem fog minden meccsen 30pt-ot elérni a csapat, bár nem is értem, h várhatja el ezt bárki is.

5-1. D domináns, az O végre lehozott egy mérkőzést turnover nélkül...
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Urlachert és Pepperst is temették itt többen meccs előtt, aztán na. Az első sack Peppers, és bull rushban utt jött 54 is.
Amúgy rettenetes meccs volt, de gyönyörő D-vel, én meg úgyis csak azt élvezem, úgyhogy elégedett vagyok.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
:3



több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Hadd legyek én a károgó! Ez egy nagy határ fos volt. Nem tudom meddig lesz szerencsénk, hogy három RZ látogatásból 0 pontot ér el az ellenfél, ebből kettőben nem teljesen rajtunk múlott a TO. A Lions ST balfaszkodásáról nem is beszélve. Valaki nagyon nem szeretheti az edzői gárdából Cutler és arra utazhatnk, hogy IR küldik.....
13 pont hazai pályán, még egy nem teljesen egészséges Cutlerrel is kurva kevés. A játékhívásokról már írtatok, egy fos volt a második félidőben. Én azt mondom, hogy rohadt mákunk volt, mert a Lions csak öt percre összekapja magát, csinál még egy td drive-ot, mehettünk volna a fenébe, mert nem éreztem, hogy tudunk pontot szerezni.


A pozitívumok ennek ellenére Cutler játéka, Marshall is jó volt, Bennett visszatérése, a védelemből Tillman, Briggs stb.

5-1,ez a lényeg és a csoportban 1-1

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Van Höri topik is 😛.

Amúgy a héten Jimmy Te írtad, hogy kíváncsi vagy a bye week alatt dolgoztak-e ki passz routeokat Rodriguezre. Nos nem is játszott, pedig aktívak közt volt. Igaz fullbackes felállás is ritka volt, akkor meg Adams volt a blokkoló. Érdekes mindenesetre, mert a srác jól tolta azon a 3 meccsen, amin játszani tudott.tüsi91
Nagyon kíváncsi vagyok a gyerekre, ha nem idén, jövőre már ő is villanthat valamit. Megmondom őszintén, nem értettem a draftolását, nem hittem, hogy tud blokkolni. Tud. Most Kellen Davis botrány volt. Elkapásban, blokkolásban, mindenben.

Most nézem újra a meccset. Ki vette észre a wide9 felállást, szélen Wotton és Mekk Elek? Úgy tűnik rendszeres felállás, hogy Elek A-gap blitzet mutat, megy zónázni, vayg tényleg blitzel, nem eszi meg a play actiont se, most parádés volt. A lőlapon most egy fél sack. Peppers sokszor lejött, húzzanak a fiatal csikók. Ha őt frissen tudjuk tartani, retteghet.....

Cam Newton

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van Höri topik is 😛.

Amúgy a héten Jimmy Te írtad, hogy kíváncsi vagy a bye week alatt dolgoztak-e ki passz routeokat Rodriguezre. Nos nem is játszott, pedig aktívak közt volt. Igaz fullbackes felállás is ritka volt, akkor meg Adams volt a blokkoló. Érdekes mindenesetre, mert a srác jól tolta azon a 3 meccsen, amin játszani tudott.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez Kovács Sanyinak tetszett volna. Egy nagyon jó és egy vállalható D#.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Richi Rich nem engedné át a meccsek negyedét Csabinak.
Valóban jól nyomták Hörivel. Kár, hogy szar meccs volt miattunk.Bazzani
Ja, szegény Hörinek még nem jutott még szoros meccs (a Giants - Panthers blowout volt, a Pats-Denvernél is nagyon elmentek Bradyék, itt meg a Lions O volt nem tudta izgissé tenni a dolgot). 😕