NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nekem azt mondta egyszer a mesterem,hogy úgy kell hozzáállni,hogy minden meccset meg kell nyerni. Valamiért úgy érzem,hogy ugyanaz lesz a mérleg,mint az első 5 mérkőzésen. 4W & 1L....ha bejönne egyik szemem sírna a másik nevetne. Nevetne,mert az egész jó mérleg lenne...sírna,mert mondani lehetne,hogy ez aztán a "női" megérzés. A végén kiderül,hogy nő vagyok. 😀Pap'pers
Erről csak úgy tudsz meggyőződni, ha fogdosod magad. Win-win.

Ez sztem egy olyan meccs, amikor a rájátszást szinte borítékolhatod. Tény, a fontos kérdéseket el lehet dönteni az első 10 meccsen. Szép lenne.

Matthew Staffordfüligjimmy
Nem nyúlok magamhoz,csak akkor,ha tényleg így lesz,de akkor nagyon! Win,Win,Win,Lose,Win
8-2...isteni lenne,pont úgy,mint a nevem. 😉

Matthew Stafford (Utódkiedzés gyanánt!)Pap'pers
Akkor készíthetsz valami jóféle síkosítót, mert tutira így lesz!promax
Egy diszperzites vödörnyi vazelinben fogok fürdeni,ha így lesz kedves Promax! 😉
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Nekem azt mondta egyszer a mesterem,hogy úgy kell hozzáállni,hogy minden meccset meg kell nyerni. Valamiért úgy érzem,hogy ugyanaz lesz a mérleg,mint az első 5 mérkőzésen. 4W & 1L....ha bejönne egyik szemem sírna a másik nevetne. Nevetne,mert az egész jó mérleg lenne...sírna,mert mondani lehetne,hogy ez aztán a "női" megérzés. A végén kiderül,hogy nő vagyok. 😀Pap'pers
Erről csak úgy tudsz meggyőződni, ha fogdosod magad. Win-win.

Ez sztem egy olyan meccs, amikor a rájátszást szinte borítékolhatod. Tény, a fontos kérdéseket el lehet dönteni az első 10 meccsen. Szép lenne.

Matthew Staffordfüligjimmy
Nem nyúlok magamhoz,csak akkor,ha tényleg így lesz,de akkor nagyon! Win,Win,Win,Lose,Win
8-2...isteni lenne,pont úgy,mint a nevem. 😉

Matthew Stafford (Utódkiedzés gyanánt!)Pap'pers
Akkor készíthetsz valami jóféle síkosítót, mert tutira így lesz!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nekem azt mondta egyszer a mesterem,hogy úgy kell hozzáállni,hogy minden meccset meg kell nyerni. Valamiért úgy érzem,hogy ugyanaz lesz a mérleg,mint az első 5 mérkőzésen. 4W & 1L....ha bejönne egyik szemem sírna a másik nevetne. Nevetne,mert az egész jó mérleg lenne...sírna,mert mondani lehetne,hogy ez aztán a "női" megérzés. A végén kiderül,hogy nő vagyok. 😀Pap'pers
Erről csak úgy tudsz meggyőződni, ha fogdosod magad. Win-win.

Ez sztem egy olyan meccs, amikor a rájátszást szinte borítékolhatod. Tény, a fontos kérdéseket el lehet dönteni az első 10 meccsen. Szép lenne.

Matthew Staffordfüligjimmy
Nem nyúlok magamhoz,csak akkor,ha tényleg így lesz,de akkor nagyon! Win,Win,Win,Lose,Win
8-2...isteni lenne,pont úgy,mint a nevem. 😉

Matthew Stafford (Utódkiedzés gyanánt!)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem azt mondta egyszer a mesterem,hogy úgy kell hozzáállni,hogy minden meccset meg kell nyerni. Valamiért úgy érzem,hogy ugyanaz lesz a mérleg,mint az első 5 mérkőzésen. 4W & 1L....ha bejönne egyik szemem sírna a másik nevetne. Nevetne,mert az egész jó mérleg lenne...sírna,mert mondani lehetne,hogy ez aztán a "női" megérzés. A végén kiderül,hogy nő vagyok. 😀Pap'pers
Erről csak úgy tudsz meggyőződni, ha fogdosod magad. Win-win.

Ez sztem egy olyan meccs, amikor a rájátszást szinte borítékolhatod. Tény, a fontos kérdéseket el lehet dönteni az első 10 meccsen. Szép lenne.
Jimmy két kis kiegészítést eszközölnék ha lehet.
1. Tavaly úgy nyeltük a screent, mint kacsa a nokedlit. Wide9 ide vagy oda.
2. Vick sackjei nem a töketlenkedése miatt voltak. Egyrészt szar volt a fal, másrészt láthatólag felébredtek a fiaink. Asszem 15ször ütötték meg.
De nyugi, hétfőn Webb allPro-nak fog tűnni mellettük.Bazzani
Szerintem sokat is dajkálta a labdát. Mindig is hülye volt a játékhoz, de volt egy masszív fizikuma. Az most elkopott, és sikeresen levergődött a liga legrosszabb irányítói közé. Nem tudnék mondani hirtelen 5 olyan cspatot, ami átvenné őt, ezzel a szerződéssel.

Ha nincs blitz, én a screeneket nem erőltetném. Inkább egy kis zone blocking, inside trap, ilyesmi, sokkal hatásosabb lehet. Mondjuk Garza egy nulla. És ki kell használni a secondary hiányosságait.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy két kis kiegészítést eszközölnék ha lehet.
1. Tavaly úgy nyeltük a screent, mint kacsa a nokedlit. Wide9 ide vagy oda.
2. Vick sackjei nem a töketlenkedése miatt voltak. Egyrészt szar volt a fal, másrészt láthatólag felébredtek a fiaink. Asszem 15ször ütötték meg.
De nyugi, hétfőn Webb allPro-nak fog tűnni mellettük.

több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nekem azt mondta egyszer a mesterem,hogy úgy kell hozzáállni,hogy minden meccset meg kell nyerni. Valamiért úgy érzem,hogy ugyanaz lesz a mérleg,mint az első 5 mérkőzésen. 4W & 1L....ha bejönne egyik szemem sírna a másik nevetne. Nevetne,mert az egész jó mérleg lenne...sírna,mert mondani lehetne,hogy ez aztán a "női" megérzés. A végén kiderül,hogy nő vagyok. 😀
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Következő 5 meccs: Lions H, Panthers H, Titans A, Houston H, 49ers A. Ezekből ha 3-2vel kitudunk jönni nagyon rendben van minden. Papíron a következő 3 meccsen esélyesnek számítunk, utána 2szer jelen állás szerint nem. Mondjuk én nem lennék meglepve, ha kikapnánk valamelyik meccsen a 3 hozhatóból és megvernénk valamelyiket a Texans-49ers kombóból. Szezon előtt én a Pantherst írtam bukónak.

Más: legutóbbi 12 meccs első drivejából 1 darab FG a termése az offensenek.
Megint más:  www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/ Bár fenntartásokkal kell kezelni az ilyet, de Carimi számok alapján hátulról a negyedik.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Johnny Knoxról van valami híretek? PUP listáról aktiválva lesz?ironroy
Egyelőre semmi hír, sztem kihagyja a szezont

Matthew Staffordfüligjimmy
Még mindig kiráz a hideg, ha arra a tavalyi sérülésére gondolok. Akkor azt hittem belerokkan.
promax
Fogta volna meg a labdát rendesen, nem hajtogatják a fejét a seggébe. Nem akar az ember genyó lenni, de eszembe jut a hasraesése, Cutler törött ujja, a tropára ment szezon, egyből nem érzem magam rosszul amiatt, hogy nem látom többet... legalábbis mackó mezben nem valószínű.

Kis statisztika: a Lions 5 meccsen 9 sacket produkált. Pedig nem találkoztak túl jó támadófalakkal. 3 jött az Eagles ellen, Vick addig szaladgált, mint a fejetlen csirke, hogy csak levitték. Viszont futás ellen jók. Ne próbálkozzunk screenekkel a wide9 ellen. Cutler time, baby. Találtunk olyan prot sémákat, amik működnek, van némi ritmusa a passzjátéknak is. Tice ne legyen okosabb saját magánál. LoveRod majd lehív egyet a féltucat gameplan közül. Fognak yardokat, pontokat szerezni, Johnsont nem lehet kikapcsolni egy teljes meccen keresztül. De 27 pontnak elégnek kell lennie. Kedd hajnal, de messze van.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Johnny Knoxról van valami híretek? PUP listáról aktiválva lesz?ironroy
Egyelőre semmi hír, sztem kihagyja a szezont

Matthew Staffordfüligjimmy
Még mindig kiráz a hideg, ha arra a tavalyi sérülésére gondolok. Akkor azt hittem belerokkan.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Johnny Knoxról van valami híretek? PUP listáról aktiválva lesz?ironroy
Egyelőre semmi hír, sztem kihagyja a szezont

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Johnny Knoxról van valami híretek? PUP listáról aktiválva lesz?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Chris "big Bamba" Williams máris megjelent az Eaglesnél. Ha leigazolják, kíváncsian figyelem, Mudd mester ki tud e hozni belőle valamit.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mutassatok még egy csapatot az elmúlt 10 évből, aki egy tisztességes esélyt nem adott az első körben válaszott falembernek. Midenki ismeri a sztorit, most ez a camp battle volt szerintem a bónusz takony a sz@rtortán, betelt nála a pohár. Nekem is elszakadt volna a cérnám.

Ha a Lionstól kikapunk, nem azért lesz, mert egy bravúros, gigászi küzdelemben alulmaradunk, hanem mert kb. 50%-át hozza a csapat annak, amit tud. Mondjuk a Rams ellen a védelem pirított, Marshallról felpattant egy laszti, Hester keze közül meg kicsúszott egy TD. A Dallas ellen már nem történt ilyesmi, meg is lett az eredménye. Ott meg a védelmet firkálták meg párszor, amit nem tudott az ellen kihasználni. Minden meccsen van 7-8 fontos momentum. Ha ezeket hozod, nyered a meccset. Ezért nem paráztam a Packers elleni meccs után se, mintahogy nem hozsannázok most se, pedig 4-1, így kell indítani egy szezont. A köv. 3 meccsből hozni kell kettőt. Jó lenne egy csoportellenféllel szemben, de legyen meg a 10 győzelem a szezon végén, oszt irány a rájátszás. Ott még illene menni egy kört, de efölött minden ajándék. Reálisan nézve ennyi van jelenleg ebben a csapatban.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Williamsnél balhét sejtek a háttérben, nem lógott ki ő annyira a ebből a falból (sajnos). Ha jobban el lennénk eresztve jobb OL emberekkel akkor azt mondom oké, de így ez fura.

Lions meccsről meg annyit hogy a körmöm lerágom már most, tiszta ideg vagyok ha csak rágondolok. Az Eagles befejezhette volna a szezonjukat, erre megnyerették velük a meccset. Igazi 6 pontos meccs, ha kikapunk 4-2vel állunk de ha idevesszük azt hogy a csoportban így 0-2 lenne akkor nagy szívás lenne egy L. Készülhetünk rájuk 2 hetet, must win game ez mindkét csapatnak, igazi MNF várható.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears have signed CB Zack Bowman to a one-year contract and terminated the contract of vested veteran G/T Chris Williams.

#Bears have released former 1st rd draft pick Chris Williams, leaving only 1 from Angelo era.

Former #Bears OT Chris Williams expects to be on plane tonight to visit possible new team. Deciding on multiple offers.


OMFG... Angelo era... ennyire mamlasz, h lehetett? Nem értem, ennyire rosszabb lett volna, mint bárki más a falban? Azonnali cut? Érdekes.

 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/8513213/chicago-bears-cut-former-first-round-pick-chris-williams-re-sign-zack-bowman
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Én 45-3as Bears győzelmet tippelek.
Nem vagyunk jók.

Jeffery játszik?Bazzani
Igen, s talán Benett is.(off góól vezetünk a törökök ellen, Szalai😊)promax
Bennet ziher, de Jeffery? Sztem se jó a Lions, de any given sunday.

Matthew Staffordfüligjimmy
Jeffery max ha a Texans ellen pályára tud majd lépni... Annál hamarabb meg nem is kell.


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én 45-3as Bears győzelmet tippelek.
Nem vagyunk jók.

Jeffery játszik?Bazzani
Igen, s talán Benett is.(off góól vezetünk a törökök ellen, Szalai😊)promax
Bennet ziher, de Jeffery? Sztem se jó a Lions, de any given sunday.

Matthew Stafford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért az a detroiti offense elég durván be tud indulni...szal ne írjuk le őket...oda bírnak csapni...
Amiben erősen reménykedem - Jimmy voodoo-tudásán kívül persze - az a Lions CB-sor vékonysága....ott azért van keresnivalónk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Én 45-3as Bears győzelmet tippelek.
Nem vagyunk jók.

Jeffery játszik?Bazzani
Igen, s talán Benett is.(off góól vezetünk a törökök ellen, Szalai😊)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Halálosan komolyan gondolom.
A Bearsben minden megvan ami a mi gyengeségeinket ki fogja használni.

több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Én 45-3as Bears győzelmet tippelek.
Nem vagyunk jók.

Jeffery játszik?Bazzani
ezt te sem gondolod komolyan. Ez egy vérre-menő párharc volt mindig is. Szoros végkifejlet várható, remélem persze, h Bears W-vel a végén, de ez a MNF emlékezetes lesz....

20-17 ide. Aki kevesebb labdát ad el, az nyerhet
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én 45-3as Bears győzelmet tippelek.
Nem vagyunk jók.

Jeffery játszik?

több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ha már statisztika, akkor a védelmünk igen előkelő helyen áll, a különféle statokban és nemcsak a TO-ban.

 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/total/position/defense

Más: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én egy kicsit tartok ettől a Lionstól. Kurvára nem lehet ellenük biztosra menni, bárhonnan képesek felállni. (mondjuk abban a Denver sem volt kutya) Tippek? Én 27-20 ide....csi77
Kicsit én is tartok a Lionstól (nagyon kicsit, elképesztő mákjuk volt az Eagles ellen), de ha megvédik Cutlert Webbék én 24-3-at tippelek ide.(Brian szerez egy Stafford fumbli utáni td-t, Forte fut egyet, Jeffrey kap Jaytől egy 60 yardos td-passzt, Robbie bevág egyet 47-ről.😊)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ha már statisztika, akkor a védelmünk igen előkelő helyen áll, a különféle statokban és nemcsak a TO-ban.

 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/total/position/defense

Más: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én egy kicsit tartok ettől a Lionstól. Kurvára nem lehet ellenük biztosra menni, bárhonnan képesek felállni. (mondjuk abban a Denver sem volt kutya) Tippek? Én 27-20 ide....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én örülök, hogy mások is belekontárkodnak Jimmy woodo-jába.
Hátha elromlik.Bazzani
Nem fog elromlani semmi sem! 😉 Én isteni erőket hívok segítségül! 😀