Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Igazság szerint Webb ezen a meccsen jobb volt, mint Bear Jew...füligjimmy
Hehe, ezt a nicknevet még nem hallottam de jó 😀Rataxes
Biztos nyilvánvaló, de szögezzük le, mert nem szeretek más tollával ékeskedni, hogy valahol olvastam, szóval nem az enyém az érdem. Először nem is értettem (mondjuk sztem szar film)
Viszont egy szavazásban benne vagyunk e nagy unalmunkban? Az első offensive play egy Forte futás balra, vagy egy 40 méteres passz Marshallnak? Esetleg egyéb ötlet? Amúgy ne szívózzunk Tice-szal, mert lehet, hogy rokonságban áll a Mesterrel:



Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Igazság szerint Webb ezen a meccsen jobb volt, mint Bear Jew...füligjimmy
Hehe, ezt a nicknevet még nem hallottam de jó 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Engem Carimi nem győzött meg még mindig. Mindig arra lettem figyelmes, hogy valaki éppen felsegíti a földről. Egy falembertől meg ez tudjuk, hogy nem jelent jót...proki
Igazság szerint Webb ezen a meccsen jobb volt, mint Bear Jew, de a Webb mérték kiszámításánál Webb eleve 2 pont hátrányból indul. Tényleg alkalmatlan a bal oldalra, lába abszolút nincs hozzá. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én este 10ig (mi a túróért van 10kor ez a meccs!!!) a körmöm lerágom. Utána két hét mackómentesség. Győzelem kell!!!!!!

Blaine Gabbertfüligjimmy
Én sem értem, nem nyugati parti egyik csapat sem..... A többivel egyetértek! Mackóóóóó!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
 www.chicagobears.com/multimedia/videos/Final-Horn-Webb/eaabd324-ed6b-4caa-8754-45a68c5f8f12

Ez tényleg egy szellemi fogyatékos.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Engem Carimi nem győzött meg még mindig. Mindig arra lettem figyelmes, hogy valaki éppen felsegíti a földről. Egy falembertől meg ez tudjuk, hogy nem jelent jót...proki
Igazság szerint Webb ezen a meccsen jobb volt, mint Bear Jew, de a Webb mérték kiszámításánál Webb eleve 2 pont hátrányból indul. Tényleg alkalmatlan a bal oldalra, lába abszolút nincs hozzá. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én este 10ig (mi a túróért van 10kor ez a meccs!!!) a körmöm lerágom. Utána két hét mackómentesség. Győzelem kell!!!!!!

Blaine Gabbertfüligjimmy
nem tudom ki hogy van vele de én speciel jobban parázok ettől e meccstől mint a Dallas ellenitől, nem tudom miért...

Legyen már 10 én is azt mondom aztán lássuk a MEDVÉT!!! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Engem Carimi nem győzött meg még mindig. Mindig arra lettem figyelmes, hogy valaki éppen felsegíti a földről. Egy falembertől meg ez tudjuk, hogy nem jelent jót...proki
Igazság szerint Webb ezen a meccsen jobb volt, mint Bear Jew, de a Webb mérték kiszámításánál Webb eleve 2 pont hátrányból indul. Tényleg alkalmatlan a bal oldalra, lába abszolút nincs hozzá. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én este 10ig (mi a túróért van 10kor ez a meccs!!!) a körmöm lerágom. Utána két hét mackómentesség. Győzelem kell!!!!!!

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jimmy, kiváncsian várom az O-fal tagjainak Webb mértékét a tegnapi meccsről 😊proki
Webb Webb-mértéke 5,7. Küzdött a szerencsétlen, mint disznó a jégen, annyit nem is holdingolt, mint azt hittem, a besegítés érkezett (mindegyi TE kemény volt), ő meg legalább nem engedte el belül az emberét, tavaly még a saját mellette álló blokkolót is felrúgta egyszer az a barom. Ware csak elfüstölt mellette egyszer, ugye Cutler egyből túl sokáig tartotta a labdát, ami mérésem szerint 3.8 másodperc volt, zsebből jobbra mozogva. Hát az tényleg egy örökkévalóság, na mindegy. Carimi Webb-mértéke 4,6. Párszor megfirkálták, de jól dolgozott. Garza-Louis-Rachal Webb-météke 4, középen futásnál semmi, Garza snapet nem rontott, jól húztat (végre, de most screenek nem voltak), és vették fel a blitzeket. Összeségében NFL szintű teljesítményt láthattunk. Lehetne fanyalogni, de nem teszem, mert....

ismét sikerült mindössze 3 labdabirtoklásnyi különbséggel nyerni.

Blaine Gabbertfüligjimmy
Engem Carimi nem győzött meg még mindig. Mindig arra lettem figyelmes, hogy valaki éppen felsegíti a földről. Egy falembertől meg ez tudjuk, hogy nem jelent jót...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Rodriguez nem fog játszani, Bennett játéka kérdéses. Többiek teljes gázon. Mindenki azt mondja, hogy ez egy trap game lehet, de Big Love is tisztában van ezzel. Ha mindenki odateszi magát, akkor igencsak nehéz nap előtt áll.....

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Arra az egy drive-ra értettem, hogy csillagos ötös. A politizálásért pedig elnézést kérek. A 2. félidőben sztem nem volt gond, a fumbli nem Tice-on ment el, Cutler nem bízott, hogy felveszik a blitzet, elmozdult, már nem látta az üres embert (asszem Weems? lehet hülyeség, de mögötte egy védő egy elkapóval mocsoknagyot szabálytalankodott), Ware odaért. Utána szereztem még 10 pontot, mi kell még?

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Muhahahahaha



több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Mivel csak most érek rá, megkérdezem, ami böki a csőrömet pár napja: a félidő után az első drive az a legfaszább volt az elmúlt 8 évben, vagy a legfaszább volt? Nyitó drive=TD. Csillagos ötös a kócsing. De a játékok is kiváló momentumok voltak
Első játék passz AJ 12 yard. Webb megtartja az emberét, Forte besegít Rachalnak Ware ellen, fel lehet lépni a zsebben, patent passz. Második egy futás, Garza elbotlik, Louis megtart 2 embert, 2 yard. 3 passznál max protekt, Louis ismét egy az egyben tart (nagyon jó meccse volt), az 50-es játékos útban volt, és Cutler kicsit AJ mögé dobja, lefelé, hogy ne legyen int (vagy csak szar volt a passz), a srác észreveszi, felnyalja a földről. Bravó! Utána 7 man protnak tűnik, de Davis egy chip, Forte lesz a checkdown, Webb verve, de elég az idő, 10 yard Marshall. És a másik oldalon ott volt Davis töküresen, mármint nincs előttem védő 10 méterre üresen. Ez play call, és play design!! És utána... hét emberrel jönnek, A gap blitzre hárman ugranak, ami azért kicsit sok, Carimi seggreül, mellette Davis simán átengedi a védőt (a 96-ost, röhejes volt, őszintén szólva) Webb tehetetlen, Cutler 45nél megfordul, három védő zuhan felé, beleáll, és odadobja Hester elé. Elkapja, TÁCSDÁWN BEARS!!

Nem lehet mondani, hogy nem kerültek porszemek a gépezetbe. De ezekre a játékokra vártunk Cutler érkezése óta. Tudnék még hozsannázni, de már nem akarok. Jöjjön a Jax, és.....

Blaine Gabbertfüligjimmy
Ez volt az egyetlen igazán szép drive-unk. Kicsit több kellene ebből, az elég is lehet ilyen D mellett.

Off: Amúgy ne elmúltnyolcévezzél! 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
jimmy sztem várjunk bármilyen coach dicséréssel még 1-2 fordulót (pl a bye-ig) mert tavaly is volt h azt hittük összeállt a kép aztán kiderült h kevésbé. Jó volt a playcalling, jó benyomást tett a csapat mindenkire, jó lenne megtartani ezt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel csak most érek rá, megkérdezem, ami böki a csőrömet pár napja: a félidő után az első drive az a legfaszább volt az elmúlt 8 évben, vagy a legfaszább volt? Nyitó drive=TD. Csillagos ötös a kócsing. De a játékok is kiváló momentumok voltak
Első játék passz AJ 12 yard. Webb megtartja az emberét, Forte besegít Rachalnak Ware ellen, fel lehet lépni a zsebben, patent passz. Második egy futás, Garza elbotlik, Louis megtart 2 embert, 2 yard. 3 passznál max protekt, Louis ismét egy az egyben tart (nagyon jó meccse volt), az 50-es játékos útban volt, és Cutler kicsit AJ mögé dobja, lefelé, hogy ne legyen int (vagy csak szar volt a passz), a srác észreveszi, felnyalja a földről. Bravó! Utána 7 man protnak tűnik, de Davis egy chip, Forte lesz a checkdown, Webb verve, de elég az idő, 10 yard Marshall. És a másik oldalon ott volt Davis töküresen, mármint nincs előttem védő 10 méterre üresen. Ez play call, és play design!! És utána... hét emberrel jönnek, A gap blitzre hárman ugranak, ami azért kicsit sok, Carimi seggreül, mellette Davis simán átengedi a védőt (a 96-ost, röhejes volt, őszintén szólva) Webb tehetetlen, Cutler 45nél megfordul, három védő zuhan felé, beleáll, és odadobja Hester elé. Elkapja, TÁCSDÁWN BEARS!!

Nem lehet mondani, hogy nem kerültek porszemek a gépezetbe. De ezekre a játékokra vártunk Cutler érkezése óta. Tudnék még hozsannázni, de már nem akarok. Jöjjön a Jax, és.....

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Jags elleni meccsről szólva def oldalról azt várom, amit mindig szoktunk látni jól futó csapatokkal szemben(ergo semmi extra)...izomból feltöltjük a boxot MJD-nek tartogatva jókívánságainkat, aztán Blaine, dobjál...ha meg tudsz verni minket, tedd, ha nem, kikaptok...nem lepődnék meg, ha marha sok yardot érne el(az átlagához képest), egy-két int-el megspékelve...
O-ról inkább semmit...
Csak ne sérüljön meg senki...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy, kiváncsian várom az O-fal tagjainak Webb mértékét a tegnapi meccsről 😊proki
Webb Webb-mértéke 5,7. Küzdött a szerencsétlen, mint disznó a jégen, annyit nem is holdingolt, mint azt hittem, a besegítés érkezett (mindegyi TE kemény volt), ő meg legalább nem engedte el belül az emberét, tavaly még a saját mellette álló blokkolót is felrúgta egyszer az a barom. Ware csak elfüstölt mellette egyszer, ugye Cutler egyből túl sokáig tartotta a labdát, ami mérésem szerint 3.8 másodperc volt, zsebből jobbra mozogva. Hát az tényleg egy örökkévalóság, na mindegy. Carimi Webb-mértéke 4,6. Párszor megfirkálták, de jól dolgozott. Garza-Louis-Rachal Webb-météke 4, középen futásnál semmi, Garza snapet nem rontott, jól húztat (végre, de most screenek nem voltak), és vették fel a blitzeket. Összeségében NFL szintű teljesítményt láthattunk. Lehetne fanyalogni, de nem teszem, mert....

ismét sikerült mindössze 3 labdabirtoklásnyi különbséggel nyerni.

Blaine Gabbert

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó hát a többség el se jutott 45 meccsig 😀.

Amúgy meg | a Rams a Cardsot is legyőzte. Picit felértékelődött a 2 heti győzelmünk ellenük, főleg úgy, hogy bármilyen trágyául játszott az offense, azért különösebb veszély nem volt. |
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Tim Jennings named NFC's Defensive Player of the Month. Leads the league with four interceptions.

Micsoda meglepetés...

De most jön a ráadás (vicc micsoda szar irányítok voltak erre te jó ég):

Jay Cutler’s 81.5 passer rating in 45 games is best in Bears history.


több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha jól tudom ő félvér...Engem az érdekelne,hogy 100%osan fehér CB van e a ligában?! 😊Pap'pers
fekete rúgó/punter sincsjjncaa
meg fekete tulaj sem 😀davemayer
Green Bayben biztos van pár afróamerikai résztulajdonos. 😊

Egyéniben meg a mi új tulajunk, (Shao) Khan a legszínesebb owner az NFL történetében. iktriad
jó én a GB-t nem számolom ilyen téren, Khan meg maximum a legszínesebb, de nem fekete 😀

érdekes amúgy hogy miért alakul ez így, pedig biztos vannak gazdag afroamerikaiak is davemayer
Tesóm vetette fel ...nekem meg megütötte az egész a fülemet. Gondoltam feldobom témának.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Ha jól tudom ő félvér...Engem az érdekelne,hogy 100%osan fehér CB van e a ligában?! 😊Pap'pers
fekete rúgó/punter sincsjjncaa
meg fekete tulaj sem 😀davemayer
Green Bayben biztos van pár afróamerikai résztulajdonos. 😊

Egyéniben meg a mi új tulajunk, (Shao) Khan a legszínesebb owner az NFL történetében. iktriad
jó én a GB-t nem számolom ilyen téren, Khan meg maximum a legszínesebb, de nem fekete 😀

érdekes amúgy hogy miért alakul ez így, pedig biztos vannak gazdag afroamerikaiak is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól tudom ő félvér...Engem az érdekelne,hogy 100%osan fehér CB van e a ligában?! 😊Pap'pers
fekete rúgó/punter sincsjjncaa
meg fekete tulaj sem 😀davemayer
Green Bayben biztos van pár afróamerikai résztulajdonos. 😊

Egyéniben meg a mi új tulajunk, (Shao) Khan a legszínesebb owner az NFL történetében.
több mint 11 éve
chicagobearsman Chicago Bears 8 — Bears fan
én egyszer láttam fekete puntert idén preseason meccsen 😊
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Julian Edelmant használták már nem egyszer CB-ként, de Ő sem az eredetileg. Amúgy nincs fehér CB 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
SINCS. Azaz se fehér CB, se fekete rúgó/punter nincs. 😊
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha jól tudom ő félvér...Engem az érdekelne,hogy 100%osan fehér CB van e a ligában?! 😊Pap'pers
fekete rúgó/punter sincsjjncaa
De engem a CB-k érdekelnek nem pedig a rúgók meg a pánterek. 😊Pap'pers
szövegértelmezés egyesjjncaa
Értettem,de azok nem érdekelnek! 😛
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
Ha jól tudom ő félvér...Engem az érdekelne,hogy 100%osan fehér CB van e a ligában?! 😊Pap'pers
fekete rúgó/punter sincsjjncaa
De engem a CB-k érdekelnek nem pedig a rúgók meg a pánterek. 😊Pap'pers
szövegértelmezés egyes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal