Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Már Gameday van?!

Basszus és még aludnom is kéne a meccs előtt mert utána megyek melózni, mondjuk még korán van de nem tudom hogy fogok elaludni 9-10 körül.
A Saints tegnap nagy esélyt szalasztott el nekünk, kár pedig leszakadt volna 4 meccs után -2re a két legnagyobb riválisunk (persze ha mi nyerünk). Így azért elég szívás hogy simán 2-2vel állhat mindkét csapat. Remélem nem wareik szét Cutlert az éjjel.davemayer
Az utolsó mondatod üt! 😊
csi77
nem sértés a lájk 😛
Pedig azt hittem..... Most már nem, de legközelebb! 😊
(de kérlek ne tedd ezután már 😀 )davemayer

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Már Gameday van?!

Basszus és még aludnom is kéne a meccs előtt mert utána megyek melózni, mondjuk még korán van de nem tudom hogy fogok elaludni 9-10 körül.
A Saints tegnap nagy esélyt szalasztott el nekünk, kár pedig leszakadt volna 4 meccs után -2re a két legnagyobb riválisunk (persze ha mi nyerünk). Így azért elég szívás hogy simán 2-2vel állhat mindkét csapat. Remélem nem wareik szét Cutlert az éjjel.davemayer
Az utolsó mondatod üt! 😊
csi77
nem sértés a lájk 😛

(de kérlek ne tedd ezután már 😀 )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Már Gameday van?!

Basszus és még aludnom is kéne a meccs előtt mert utána megyek melózni, mondjuk még korán van de nem tudom hogy fogok elaludni 9-10 körül.
A Saints tegnap nagy esélyt szalasztott el nekünk, kár pedig leszakadt volna 4 meccs után -2re a két legnagyobb riválisunk (persze ha mi nyerünk). Így azért elég szívás hogy simán 2-2vel állhat mindkét csapat. Remélem nem wareik szét Cutlert az éjjel.davemayer
Hát igen, pipa is vagyok, mert lenyomhatták volna a Packerst! Ettől függetlenül nekünk nyernünk kellene, mert a Vikings ellen kalkulált győzelmek már nem tűnnek olyan egyértelműnek.
Az utolsó mondatod üt! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Már Gameday van?!

Basszus és még aludnom is kéne a meccs előtt mert utána megyek melózni, mondjuk még korán van de nem tudom hogy fogok elaludni 9-10 körül.
A Saints tegnap nagy esélyt szalasztott el nekünk, kár pedig leszakadt volna 4 meccs után -2re a két legnagyobb riválisunk (persze ha mi nyerünk). Így azért elég szívás hogy simán 2-2vel állhat mindkét csapat. Remélem nem wareik szét Cutlert az éjjel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Erőltessük csak Jefferyt. Hester éveken keresztül prezentálta, hogy nem alkalmas WRnek 4-5. számú felőlem lehet, előrébb ne nagyon. Marshall, Jeffery, Bennett.

| Vikes W. 3-1. Lions 1-3. Az anyját, karcol a Vikes D. |
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jah, sztem is Vikings legyen, De a legjobb a döntetlen

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000067340/article/devin-hester-unhappy-with-role-on-chicago-bears?module=HP11_headline_stack
Ez megvolt mindenkinek? A cikkíró itt vesztett el nagyjából

The Chicago staff did talk about a "Hester package" during the offseason. Perhaps we'll see it for the first time during Monday night's matchup

No, ebből lehet látni, hogy egy kurva snapet nem látott pl. a Rams elleni meccsből. biztos elfoglalt ember, nincs ideje meccset nézni, nem szórakozásból lett sportújságíró!

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én inkább a Vikingsnak drukkolnék, ha érdekelne hogy ki nyer 😛

Amúgy érdekes, elég tré a Saints de én bízom bennük valamiért, jó lenne egy jó meccset látni este.

Tökmindegy, ha mi nem nyerünk hétfőn mindenképp bukta ez a forduló.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Na srácok, kinek is kell drukkolni ma este 7-kor? Melyik az erősebb ellenfelünk, a Lions vagy a Vikings? 😊
Én az ő meccsüket tervezem (amennyire a lányaim engedik) megnézni.

A 10 óra utáni meccsen pedig szívesen látnék egy Brees -féle feltámadást, a védelem helytállásával együtt természetesen.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ebben a topicban nem szoktunk így viselkedni, nem?csi77
Mi különlegesek vagyunk. Én legalábbis biztosan, anyukám is megmondta.

Rogriguez biztosan nem játszik hétfőn, Jax ellen talán.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
Saját magunk eddigi teljesítményéhez viszonyítva gondoltam, hogy több a potenciál bennünk, mint ami látszik. Félreérthető volt, elismerem....... csi77
Nem támadás akart lenni csak gondoltam megkérdem.
Bónusz kérdés hétvégére. A total sackek száma lesz-e kétjegyű? 😊 olyan 12-15 között mondanám. Győzzön a jobb, de inkább a Dallas 😛Blevi
Az a szomorú, hogy annyi mostanában az idegbeteg nethuszár, hogy egy meccs előtt nem is mer kérdezni az ember az ellendrukkerektől semmit, csak ha egyből egy "elnézést kérek, amiért élek" sorral nyit. Semmi baj nincs azzal a kérdéssel, hogy miért gondolod, hogy jobb ez vagy az, miért túlértékelt, ésatöbbi. Leírja a véleményét ez, leírja amaz, lehet statisztikázni, meccsekről jeleneteket kiemelni, oszt vagy meggyőzöd a másikat, vagy nem. Persze valaki annyira nem követi a saját csapatát se, hogy nem is tudna értelmesebben reagálni. Na mindegy.

Én alacsony számot várok, sztem mindkét csapat annyira rámegy majd a pass rush semlegesítésére, hogy az irányítók szabadulni fognak a labdától. Mindkét részről kevesebb "mélységi" passzt várok.

Tony Romofüligjimmy
Ebben a topicban nem szoktunk így viselkedni, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2 éve sem vártam győzelmet Dallasba, most sem tartom esélyesnek a csapatot. Akkor Cutler parádésan játszott, a defense szerzett vagy 3 labdát, az ST meg utoljára ott kapott return TDt. Na ebből a defense hozhatja magát, Cutler olyan rossz formában van, mint a Fagyi meg az Úttest. Ha Marshall elkezd a saját tudásához mérten játszani (Tice is kellene hozzá), Cutler többször előveszi Bennettet és Forte tudja hozni magát nyerünk. Ha nem, akkor hétfőn fél 6 után megmondom.

Rodriguez nem játszik, Adams lesz a lead blocker. Nem örülünk.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én Jimmy-vel értek egyet, szerintem is arra fog mindkét csapat törekedni hogy a gyors játékokkal kevesebb időt adjanak a pass rushereknek. Legalábbis a Dallas tuti ezt fogja csinálni, Tice-ra még kíváncsi vagyok...

Számomra ez egy komoly fokmérője lesz a csapatnak, remélem képesek egy olyan eredményt hozni mint tavaly az Eagles ellen, ott még hittünk a PO-ba. Most is kell egy ilyen győzelem.

Sok puntra számítok, ha a D meg tudná időben állítani Romot akkor Hesternek nagy esélye lenne újabb TD-t elérni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Én is nagy def-pörgést várok a meccstől...bár jegyezzük meg, h pont ilyenkor szokott egy 33-30-as végeredmény születni...(miután kiokoskodtuk, h 9-6 lesz, összesen 15 first down-nal...)
Nagy adag futójáték, RB-passzok, TE-passzok (ebben ők azért sokkal jobban állnak, ha Witten összeszedi magát---bát inkább legyen olyan, mint a Tampa ellen)...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
Saját magunk eddigi teljesítményéhez viszonyítva gondoltam, hogy több a potenciál bennünk, mint ami látszik. Félreérthető volt, elismerem....... csi77
Nem támadás akart lenni csak gondoltam megkérdem.
Bónusz kérdés hétvégére. A total sackek száma lesz-e kétjegyű? 😊 olyan 12-15 között mondanám. Győzzön a jobb, de inkább a Dallas 😛Blevi
Az a szomorú, hogy annyi mostanában az idegbeteg nethuszár, hogy egy meccs előtt nem is mer kérdezni az ember az ellendrukkerektől semmit, csak ha egyből egy "elnézést kérek, amiért élek" sorral nyit. Semmi baj nincs azzal a kérdéssel, hogy miért gondolod, hogy jobb ez vagy az, miért túlértékelt, ésatöbbi. Leírja a véleményét ez, leírja amaz, lehet statisztikázni, meccsekről jeleneteket kiemelni, oszt vagy meggyőzöd a másikat, vagy nem. Persze valaki annyira nem követi a saját csapatát se, hogy nem is tudna értelmesebben reagálni. Na mindegy.

Én alacsony számot várok, sztem mindkét csapat annyira rámegy majd a pass rush semlegesítésére, hogy az irányítók szabadulni fognak a labdától. Mindkét részről kevesebb "mélységi" passzt várok.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Na akkor egy kis kedvcsináló:
 www.youtube.com/watch?v=ZMfPXXuPo4w&feature=related

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
Saját magunk eddigi teljesítményéhez viszonyítva gondoltam, hogy több a potenciál bennünk, mint ami látszik. Félreérthető volt, elismerem....... csi77
Nem támadás akart lenni csak gondoltam megkérdem.
Bónusz kérdés hétvégére. A total sackek száma lesz-e kétjegyű? 😊 olyan 12-15 között mondanám. Győzzön a jobb, de inkább a Dallas 😛
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
Saját magunk eddigi teljesítményéhez viszonyítva gondoltam, hogy több a potenciál bennünk, mint ami látszik. Félreérthető volt, elismerem.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
NEVEK alapján a mi elkapóink és a futóink is jobbak, persze ha mindenki egészséges.
Az más kérdés hogy az Ol mindent elront.davemayer
Sztem pont elkapóposzton nem vagyunk jobbak, ráadásul ők rutinosabbak, x éve futtatják ugyanazt a rendszert. Amellett nyilván lehet érvelni, hogy Marshall jobb, mint Austin, de jelenleg pocsék formában van, és azért Bennett, vagy AJ nem Bryant kategória, aki egy ligaelit red zone célpont. Talán a fal közepe nálunk jobb, mert elkerülték a sérülések (le is kopogom).

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊Blevi
NEVEK alapján a mi elkapóink és a futóink is jobbak, persze ha mindenki egészséges.
Az más kérdés hogy az Ol mindent elront.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Lehet kicsit provokatív lesz s kérdés de mivel van a Bears O-ban több potenciál? Csak érdekel a véleményetek. Sztem kb azonos erők összecsapása lesz, az dönt ki hibázik kevesebbet. Ha meg az ELIT O-lineok közül ki lesz a jelenleginél is elitebb. 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most hétvégén elválik a szar a májától, mint azt egy bölcs mondás tartja. Amennyiben PO a célunk, akkor a Dallast elvileg illene legyűrni. Nem rosszak, de nem verhetetlenek (akárcsak mi), de bennünk több a potenciál, főleg az offense-ben. Ha a fal egy kicsit összekapja magát , szerintem Jay-Jay kedve is megjön, végül is a játszópajtásai megvannak. A futással nem tudom mi lesz, ez talány most számomra. A D pedig hozzon egy erős átlagot, lehetőleg turnoverekkel fűszerezve, siettetve Romo-t.
A recept megvan, mi kell még?csi77
Visítani a muternak, hogy készítse el? Decemberben kezdődik az igazi foci, és én bőven elégedett leszek, ha január-februrában játszanak a legjobban.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
Most hétvégén elválik a szar a májától, mint azt egy bölcs mondás tartja. Amennyiben PO a célunk, akkor a Dallast elvileg illene legyűrni. Nem rosszak, de nem verhetetlenek (akárcsak mi), de bennünk több a potenciál, főleg az offense-ben. Ha a fal egy kicsit összekapja magát , szerintem Jay-Jay kedve is megjön, végül is a játszópajtásai megvannak. A futással nem tudom mi lesz, ez talány most számomra. A D pedig hozzon egy erős átlagot, lehetőleg turnoverekkel fűszerezve, siettetve Romo-t.
A recept megvan, mi kell még?csi77
GYŐZELEM, mi más?

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Most hétvégén elválik a szar a májától, mint azt egy bölcs mondás tartja. Amennyiben PO a célunk, akkor a Dallast elvileg illene legyűrni. Nem rosszak, de nem verhetetlenek (akárcsak mi), de bennünk több a potenciál, főleg az offense-ben. Ha a fal egy kicsit összekapja magát , szerintem Jay-Jay kedve is megjön, végül is a játszópajtásai megvannak. A futással nem tudom mi lesz, ez talány most számomra. A D pedig hozzon egy erős átlagot, lehetőleg turnoverekkel fűszerezve, siettetve Romo-t.
A recept megvan, mi kell még?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Classy üzenet Marshalltól. Bár a labdákat kapná így el.
 www.youtube.com/watch?v=NOh_EK7Yt2g

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ja csak ő valahogy így képzelte: