Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tök jó hogy mondtad Barbert meg R Williamst és mindkettő utána nálunk kötött ki 😀

Amúgy azt mondom hogy ha másért nem a hazai pálya miatt ti vagytok az esélyesek, a Bearsnek ennek ellenére nyernie kell. Mivel gyakorlatilag a csoportban minden meccs 2-őt ér és mindegyik neccesnek ígérkezik ezért azek a meccsek dönthetnek a PO-ról amiket a csoporton kívüliekkel vívunk.davemayer
nem akarom tovább fájdítani a szíved, de Marion és Roy2 mellett érkezett Sam Hurd, Az Ellátó is 😊slowmotion
Nem tudom, miért kell fikázni, ő csak azt tette, amit minden visszavonult játékos javasol: készült az NFL utáni életre. Most úgy 20 évig nem lesz gondja a kosztra, meg a kvártélyra.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Tök jó hogy mondtad Barbert meg R Williamst és mindkettő utána nálunk kötött ki 😀

Amúgy azt mondom hogy ha másért nem a hazai pálya miatt ti vagytok az esélyesek, a Bearsnek ennek ellenére nyernie kell. Mivel gyakorlatilag a csoportban minden meccs 2-őt ér és mindegyik neccesnek ígérkezik ezért azek a meccsek dönthetnek a PO-ról amiket a csoporton kívüliekkel vívunk.davemayer
nem akarom tovább fájdítani a szíved, de Marion és Roy2 mellett érkezett Sam Hurd, Az Ellátó is 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Tök jó hogy mondtad Barbert meg R Williamst és mindkettő utána nálunk kötött ki 😀

Amúgy azt mondom hogy ha másért nem a hazai pálya miatt ti vagytok az esélyesek, a Bearsnek ennek ellenére nyernie kell. Mivel gyakorlatilag a csoportban minden meccs 2-őt ér és mindegyik neccesnek ígérkezik ezért azek a meccsek dönthetnek a PO-ról amiket a csoporton kívüliekkel vívunk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Én győzelmet várok a Dallas ellen idegenben is, nem érdekel mik az esélyeink.
2 éve egy jobb formában lévő Dallast vert meg egy gyengébb O-ű Bears, tavaly a Philly ellen még rosszabbak voltak az esélyeink és nyertünk idegenben is.
davemayer
Azért ezzel erősen vitatkoznék. Abban az évben franchise rekord szar volt a D egy demoralizáló vereség után játszottunk,talán a támadó fal(ami 2007 óta folyamatosan hanyatlik) valamivel jobb volt,de a fentebb említett demoralizáló vereség is egy utolsó másodperces oline penalty miatt lett szóval még ezt sem mondhatnám. Egyébként is szvsz nem mérvadó dolog egy két évvel ezelőtti meccsre alapozva jósolgatni akármelyik irányba is. Cowboykarcsi
persze hogy nem mérvadó de összehasonlításképpen azért megteszi. Ha felvázoljuk hogy azóta ti mennyit fejlődtetek meg mi mennyit akkor elmondható azért hogy (bár egyik csapat sem ment át óriási fejlődésen) a Dallas stagnál nálunk meg az O-ben azért nem kicsit bővült a repertoár. Más kérdés hogy normális csapatok ellen a O olyan mintha vennél egy Aston Martint de nem tankolnál bele - szépen mutat csak nem megy.davemayer
az a szezon ugye az edzőbuktató szezon volt, a kérdéses meccs gyönyörűen illeszkedett az 1-7-es szezonkezdetbe.
védelemben most sokkal jobban állunk, hát a támadósor meg majd kiderül.
mindenesetre megszabadultunk a túlfizetett, lusta falemberektől, Barber helyett van Murray, Roy Williams helyett Dez kezd, ha nem lesz megint az, hogy FG-távolságon belül odaajándékozzuk a labdát az ellenfélnek a második percben, akkor talán lehet esélyünk. meg ha tudunk blokkolni a futásnak.

ha meg nem, akkor jön az új titkos fegyverünk: Szöszi Moorman 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én győzelmet várok a Dallas ellen idegenben is, nem érdekel mik az esélyeink.
2 éve egy jobb formában lévő Dallast vert meg egy gyengébb O-ű Bears, tavaly a Philly ellen még rosszabbak voltak az esélyeink és nyertünk idegenben is.
davemayer
Azért ezzel erősen vitatkoznék. Abban az évben franchise rekord szar volt a D egy demoralizáló vereség után játszottunk,talán a támadó fal(ami 2007 óta folyamatosan hanyatlik) valamivel jobb volt,de a fentebb említett demoralizáló vereség is egy utolsó másodperces oline penalty miatt lett szóval még ezt sem mondhatnám. Egyébként is szvsz nem mérvadó dolog egy két évvel ezelőtti meccsre alapozva jósolgatni akármelyik irányba is. Cowboykarcsi
persze hogy nem mérvadó de összehasonlításképpen azért megteszi. Ha felvázoljuk hogy azóta ti mennyit fejlődtetek meg mi mennyit akkor elmondható azért hogy (bár egyik csapat sem ment át óriási fejlődésen) a Dallas stagnál nálunk meg az O-ben azért nem kicsit bővült a repertoár. Más kérdés hogy normális csapatok ellen a O olyan mintha vennél egy Aston Martint de nem tankolnál bele - szépen mutat csak nem megy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én győzelmet várok a Dallas ellen idegenben is, nem érdekel mik az esélyeink.
2 éve egy jobb formában lévő Dallast vert meg egy gyengébb O-ű Bears, tavaly a Philly ellen még rosszabbak voltak az esélyeink és nyertünk idegenben is.
davemayer
Azért ezzel erősen vitatkoznék. Abban az évben franchise rekord szar volt a D egy demoralizáló vereség után játszottunk,talán a támadó fal(ami 2007 óta folyamatosan hanyatlik) valamivel jobb volt,de a fentebb említett demoralizáló vereség is egy utolsó másodperces oline penalty miatt lett szóval még ezt sem mondhatnám. Egyébként is szvsz nem mérvadó dolog egy két évvel ezelőtti meccsre alapozva jósolgatni akármelyik irányba is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Én győzelmet várok a Dallas ellen idegenben is, nem érdekel mik az esélyeink.
2 éve egy jobb formában lévő Dallast vert meg egy gyengébb O-ű Bears, tavaly a Philly ellen még rosszabbak voltak az esélyeink és nyertünk idegenben is.

2 dolog verhet meg minket, az OL-unk (minő meglepetés) és a playcalling. Ha Tice ezt is elbassza (mert nálam a Rams is el lett baszva) akkor kukába vele.

Ha itt vki PO-ot akar akkor az ilyen meccseket is hozni kell és kész.

Az meg hogy egy ilyet élőben kell nézni az alap 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Megnéztem a Dallas-Tampa meccset, hát mit mondjak, hogy sértődés ne essék. A Tampától (600 yardot kaptak előző héten) visszafújtak egy return TD-t, Romot agyba-főbe verték, szal a D csemegézhet. Viszont a Dallas D pirított. Lehet mondani, hogy Freeman ilyen-olyan irányító, Cutler sincs jobb formában, gyengébb a fal, lehet Forte nem játszik, ismét két jó corner ellen kell dobálnia. Nem lepődök majd meg egy 9-6os végeredményen, ide vagy oda.

Tony Romofüligjimmy
a Tampa viszont nem 200 yardot csinált előző hétvégén, ebből 70-et lényegében garbage time-ban, állandó 3 deep ellen.
a return TD-t adom, mondjuk ott mindenki leállt sípszó után az egy szem labdaszerző kivételével, de valszeg ott akkor is meglett volna a TD. az 14-13.
utána 2 & valamennyiről, 14 yardosról nem fújtak le egy helmet to facemaskot a LDE-n, kicsit azért más lett a leányzó fekvése azzal, hogy 1st & 7 on TB7 helyett 3rd & 20 on TB 24 lett.

kíváncsi vagyok, idén mit találtok ki, meg hogy Ryan végre oda meri-e állítani a cornereinket press coverage-re. Cupcake két éve nem merte, le is gyilkoltatok a sok underneath passzal, meg asszem kb az összes megpattanó labda a Ti védőitekhez ment, de szó szerint.

azért remélem, megéri majd felkelni...

ja, az egyik hsz végéről lehagytad a vudu rontást 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Forte ma állítólag teljes kakaóval edzett.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Többnyire azt látom az arckifejezésén, hogy tele van a fsza az egésszel kb.dcsicsak
Igen. Mert így is van. De ettől még ő az offense első embere és nem kellene neki kimutatnia ilyen nyíltan. Mentálsian össze kell rakni a srácot, különben nekünk harangoztak. Tavaly láttuk, hogy a legfontosabb emberünk... Szar játékot várok tőle hétfőn, ütik-verik majd... Fortetól nagyon kellene egy parádés teljesítmény, no meg a Dtől. Legalább a Sport TVben egy jó izű Cutler fikát hallgathat a nagyérdemű. Már aki hajlandó azt elviselni. Én biztos nem.tüsi91
Várjál, hátha Höri lesz a szakkom, akkor ő nem fogja fikázni talán.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Többnyire azt látom az arckifejezésén, hogy tele van a fsza az egésszel kb.dcsicsak
Igen. Mert így is van. De ettől még ő az offense első embere és nem kellene neki kimutatnia ilyen nyíltan. Mentálsian össze kell rakni a srácot, különben nekünk harangoztak. Tavaly láttuk, hogy a legfontosabb emberünk... Szar játékot várok tőle hétfőn, ütik-verik majd... Fortetól nagyon kellene egy parádés teljesítmény, no meg a Dtől. Legalább a Sport TVben egy jó izű Cutler fikát hallgathat a nagyérdemű. Már aki hajlandó azt elviselni. Én biztos nem.tüsi91
Én annyit akartam az egészből kihámozni (csak lehagytam), hogy valószínűleg a csávóba kódolva van a hiba. A QBR nyilván nem szentírás, és mindenkinek lehet rossz-jobb napja, és sok mindenre rá lehet bökni, de a ne ingadozzom már harmadik éve 40 és 140 között. Azért ez egy pöttyet inkonzisztens.

Megnéztem a Dallas-Tampa meccset, hát mit mondjak, hogy sértődés ne essék. A Tampától (600 yardot kaptak előző héten) visszafújtak egy return TD-t, Romot agyba-főbe verték, szal a D csemegézhet. Viszont a Dallas D pirított. Lehet mondani, hogy Freeman ilyen-olyan irányító, Cutler sincs jobb formában, gyengébb a fal, lehet Forte nem játszik, ismét két jó corner ellen kell dobálnia. Nem lepődök majd meg egy 9-6os végeredményen, ide vagy oda.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Forte játszani fog?
A D teljesítményétől egyenlőre én nem tartok. Jennings, és úgy az egész védelem lendülete még pár meccsig szerintem kitart. Csak addig kezdjen el termelni az offense is pontokat, mert megint el fogjuk használni Urliékat.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Többnyire azt látom az arckifejezésén, hogy tele van a fsza az egésszel kb.dcsicsak
Igen. Mert így is van. De ettől még ő az offense első embere és nem kellene neki kimutatnia ilyen nyíltan. Mentálsian össze kell rakni a srácot, különben nekünk harangoztak. Tavaly láttuk, hogy a legfontosabb emberünk... Szar játékot várok tőle hétfőn, ütik-verik majd... Fortetól nagyon kellene egy parádés teljesítmény, no meg a Dtől. Legalább a Sport TVben egy jó izű Cutler fikát hallgathat a nagyérdemű. Már aki hajlandó azt elviselni. Én biztos nem.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Többnyire azt látom az arckifejezésén, hogy tele van a fsza az egésszel kb.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Teljesen egyetértek, írtam nemrég, h nagyon elégedetlen vagyok vele most...már az első meccs eleje is szutymák volt...
Tavaly is csapkodták, de sokkal jobban játszott...össze sem lehet hasonlítani...ha jobb lesz a protection, nyilván javulni fog, de vajon jobb lesz-e a prot????Bear
Az elmúlt évekből kikerestem Cutlerinho első 5 meccsén mi volt a QBR (most akkor lesz a by week)
2010:
Lions W-108,3 (pedig ütötték)
Dallas W-136,7
Packers W-83 (itt is csapták rendesen)
Giants L- 40,7 (agyrázkódás)
Seahawks - 69,4 (6 sack egyből)
Egész szezonban a ratingja 30-140 között ingadozott.
2011:
Falcons W - 110 (6 sack)
NO L - 67,3 (5 sack)
Packers L - 78,9 (3 sack)
Panthers W - 46,7 (1 sack, mondjuk túrót se kellett csinálnia, nem is csinált)
Lions L - 99,6 (3 sack, de sokkal több lehetett volna, magasan kiemelkedett a csapatból)
Szóval olyan a teljesítménye az elmúlt két évben, mint a kutya vacsorája, és nem mindig támadófal kérdése. Mondjuk Ron Turner kipicsázása óta (és 2009-ben a védelem is botrányos volt), mindent összeszámolva a mérlegünk vele a center mögött kereken 20-10. Szóval nem kell megbánni semmit, de valami (Jay, a fal, elkapók, koordinátor) nem stimmel.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Nagy bánatomra még mindig maradnak a "bohócok" a pályán. 😕 Azonban van itt valami:  www.youtube.com/watch?v=rfKMCAlNP8s&feature=player_embedded#! Ha másra nem is jók...erre igen...😀
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért szeretnék végre egy normál teljesítményt az O-tól...
Ne feledjük, h a Dallasból hiányzik a két kezdő S, ez azért nem jöhet rosszul...bár nem ettől lesz az Offense-ünk pofás...Jayt végre el kellene kezdeni megvédenünk...Bear
Ezzel lehet nem leszek népszerű, de Jay elkezdhetne emlékeztetni kicsit a tavalyi önmagára. Nem érzi a zsebet, nem hoz gyors döntéseket, egyáltalán nem olvassa a védelmet. Ismét új rendszer, ismét új koordinátor, szóval egyelőre nem veszem vérét, de ez egyelőre kevés. Hétfőn rámcáfolhat.

Tony Romofüligjimmy
Teljesen egyetértek, írtam nemrég, h nagyon elégedetlen vagyok vele most...már az első meccs eleje is szutymák volt...
Tavaly is csapkodták, de sokkal jobban játszott...össze sem lehet hasonlítani...ha jobb lesz a protection, nyilván javulni fog, de vajon jobb lesz-e a prot????


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Azért szeretnék végre egy normál teljesítményt az O-tól...
Ne feledjük, h a Dallasból hiányzik a két kezdő S, ez azért nem jöhet rosszul...bár nem ettől lesz az Offense-ünk pofás...Jayt végre el kellene kezdeni megvédenünk...Bear
Ezzel lehet nem leszek népszerű, de Jay elkezdhetne emlékeztetni kicsit a tavalyi önmagára. Nem érzi a zsebet, nem hoz gyors döntéseket, egyáltalán nem olvassa a védelmet. Ismét új rendszer, ismét új koordinátor, szóval egyelőre nem veszem vérét, de ez egyelőre kevés. Hétfőn rámcáfolhat.

Tony Romofüligjimmy
Ha lehiggad (és nincs DOLOG és nem droppolnak az elkapók), akkor rendben lesz minden. Tegnap Áront is meghúzkodták, mint a szánkót, de nem borult el az agya.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azért szeretnék végre egy normál teljesítményt az O-tól...
Ne feledjük, h a Dallasból hiányzik a két kezdő S, ez azért nem jöhet rosszul...bár nem ettől lesz az Offense-ünk pofás...Jayt végre el kellene kezdeni megvédenünk...Bear
Ezzel lehet nem leszek népszerű, de Jay elkezdhetne emlékeztetni kicsit a tavalyi önmagára. Nem érzi a zsebet, nem hoz gyors döntéseket, egyáltalán nem olvassa a védelmet. Ismét új rendszer, ismét új koordinátor, szóval egyelőre nem veszem vérét, de ez egyelőre kevés. Hétfőn rámcáfolhat.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért szeretnék végre egy normál teljesítményt az O-tól...
Ne feledjük, h a Dallasból hiányzik a két kezdő S, ez azért nem jöhet rosszul...bár nem ettől lesz az Offense-ünk pofás...Jayt végre el kellene kezdeni megvédenünk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Marshall a Colts ellen legalább 3 labdát hajított el, a Packers ellen egy TDt, tegnap meg előzékenyen Finnegannek tálalt. Ha ezt Knox csinálja minden hszemben elküldeném a francba. Marshallra való tekintettel csak annyit írok, hogy k*rva kevés.
tüsi91
Erről akartam már írni kicsit hosszabban, csak lusta voltam. BM (és az elkapók) nagyon nehéz helyzetbe hozzák nemcsak Cutlert, de az egész támadófalat. Capers kb. mindenki kezébe adta a kulcsot, hogyan lehet kikapcsolni a Bears O-t. A Rams támadta Cutlert 5-7 emberrel, 8 ember a boxban, és ezt nem tudtuk büntetni. Ezt addig fogja mindenki csinálni, amíg nem használjuk ki az egy-egyeket szélen. A másik, hova tűntek a slan passzok? Nézzétek ezt:
 www.youtube.com/watch?v=16qhwX26vOA

Jónéhány route-ot felhasználunk, de pl. a comeback route, amivel kb. Marshall levédhetetlen, azokat elkezte AJ futni a második félidőben. El is kapkodta a lasztikat. Ezek "olcsó", 5-10-15 yardos játékok. Pitéért nem használjuk többet? Segítjük a falat, Cutlert (aki fejben nagyon lassú most, elsőszámú célponton a szeme, aztán szabadul is a labdától, pedig néha még lenne ideje), rúgjunk FG-t, jöjjön a D.
Tice-Bates olyan O-t szeretne, amelyik keményen fut, és hosszú passzokkal viszi be a végső ütést. Szerintem ez nem olyan sikeres filozófia manapság. Egyrészt nincs meg hozzá a támadófal, másrészt évek óta ilyesmit csinál pl. a Dallas (szintén nincs jó faluk), Ravens, ha meg kell nevezne az NFL 5 legjobb támadóegységét, nem ők jutnak eszedbe. Nem kezdtük rosszul a szezont az elmúlt évekhez képest, minden esély megvan rá, hogy 3-2 mérleggel menjünk egy hét pihire. Akkor ki lehet gyomlálni a gazt (pl. Hester package), kicsit átgondolni a dolgokat.

Dallas ellen sok jót nem várok. A D kemény lesz, ha gyors a pálya, még jobbak is lehetnek. Ha nem hétfőn lesz mindenkinek szar meccse, Romo komoly verést kaphat. Timmy J Bryant/Austin ellen, Conte-Wright is biztos tesztelve lesz, ha lesz Romonak elég ideje. Viszont Cutler is komoly verést kaphat. Ryan úgy a segge alá gyújt, hogy megszalonnázhatunk alatta mindannyian. Forte nagyon kéne, de egy egészséges Forte. Ha Bush is kidőlt, jók vagyunk kb. 9 pontra. Azért vuduzok

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nekem egy OL hiányzik.
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Tony Munoz állítólag Japánban átesett valami beavatkozáson, és a visszatérését fontolgatja. Le is igazoljuk, mert Webb még a holdinghoz is hülye. Ahhoz először is meg kéne fogni az ellent. Bár néha sikerül neki, az meg akkora élményszámba megy, hogy egyből befújják
füligjimmy
Én már tavaly megmondtam, hogy még velem is jobban járna a Bears, a hájat és a hülyeséget hozom, de legalább AKARNÉK játszani.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Azt suttogják hogy Bush megsérült, inkább miatta... Nem tudom melyik verzió a jobb.


több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan Grant próbálkozik, úgy látszik Forté többet hagy ki a vártnál.