NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
rgaby_ Chicago Bears 47
Na megvan a mázli. Kikapott a Packs. Ne is olyan rossz ez a Seattle 😀
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
Sack - 1. hely, INT - megosztott 2. Védőt játszottam, a védelmet szeretem, az ilyen statoktól el tudom feledni, hogy DOLOG, hogy Webb és Tice a világon van, stb. Diffenzgó!

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ha a 2012-es rókák folytatják ezt a tendenciát, akkor elég pofás class-t sikerált összehozni...Bear
Ha nem számítjuk hogy az utolsó 2 kör kuka + Hardinból semmit nem láttunk még 😛
De 3 (4?) potenciális kezdőt nálunk draftból összeszedni... nem gyakori.


több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
D összességében eddig nagyon pöpec, a DL különösen tetszik....az O-t nem is tárgyalnám, botrányos...az viszont jó, h csak az elején vagyunk...még elég normálisan összeállhat ez...a legjobban az zavar, h Jay lófasz módon játszik...tele a töke és ez süt róla (meg is értem mondjuk, de ez már akkor is sok)...
A 3-as Dline-nak örültem, néha ilyen is kell, és kedvenc ír barátom megint jól teljesített...
Ha a 2012-es rókák folytatják ezt a tendenciát, akkor elég pofás class-t sikerált összehozni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Eddig a DLből minden meccsen 3-4 emberkének jó volt. Eddig Melton pazar volt, tegnap szürke, ellenben Izzy villogott. Nagyon jó lesz így, ha marad a tendencia.

Marshall a Colts ellen legalább 3 labdát hajított el, a Packers ellen egy TDt, tegnap meg előzékenyen Finnegannek tálalt. Ha ezt Knox csinálja minden hszemben elküldeném a francba. Marshallra való tekintettel csak annyit írok, hogy k*rva kevés.

Jó ez a Webb mérték. 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
"Marshall semmi különlegeset nem mutat"

Számomra elég különleges, hogy szarabb mint Knox 😛

Egyébként igaz, hogy én a defense-t szeretem, de azért ennyire szar offense... Következő draft első 5 köre mind OL ember, és FA-ról is jöjjön 3 OL priority sign, különben mire normális támadófal lesz, kiöregszik mindenki más...fetomy
Szerintem fundamentális hibák vannak a playbookban, kezdve a játékok "megrajzolásánál".

Gyors átpörgetés után módosítanék: Carimi Webb-mutatója 7, Webbé 8.5. Botrányos, egyszerűen szinte minden passznál verve volt. Tice most jó meccset hívott. Jött a rams 6-7 emberrel, akkor hívta a screnneket, egy inside trap, máris 12 yardos futás, akkor a védők ráálltak a futásra, jött a play action.

Védőknél Melton túrót se csinált, Peppers a harmadik legjobb volt a védőfalban, pedig azt hittem, így néz majd ki Hunter ellen:
 www.youtube.com/watch?v=sjjR07m6hVU&feature=related
Többiek nagyon zordul tolták. Mekk Elek LB blitzei, zónái érdekes színfoltok, egyelőre túl nagy jelentőségük nincs. Két fél sacket (az már egy egész) simán be lehet neki írni. Tavaly gond volt, hogy akármilyen szedett-vedett fal ellen sem feltétlenül tudtak odaérni (lásd: Chargers), most zúznak. Ha ezt megspékelik néhány változatos blitz kombóval, ajjaj. Briggs pirított, Lach és Roach korrektül játszottak. TJ is da man.

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Marshall semmi különlegeset nem mutat"

Számomra elég különleges, hogy szarabb mint Knox 😛

Egyébként igaz, hogy én a defense-t szeretem, de azért ennyire szar offense... Következő draft első 5 köre mind OL ember, és FA-ról is jöjjön 3 OL priority sign, különben mire normális támadófal lesz, kiöregszik mindenki más...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
amúgy ahány meglepetés volt például ebben a fordulóban úgy kezdem el értékelni a mi kis győzelmünket... Érdekes lenne ha a GB botlana Seattle-ben, bár ennyi meglepetés már túlzás lenne sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Én nem bánom, ha a hazai meccsek 4. negyede garbage time lesz (eddig így volt), de idegenben is kellene 3-4 siker.

A Vikings pedig nem az elveszett bárányka, én már az elején sem éreztem annak. Ettől még meg kell őket verni, ha akarunk valamit

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
picidzé Chicago Bears 532
- A 3-4 front seven senkinek nem tűnt fel?????? Mekk Elek DE/ILB, hát nem hittem volna, hogy így fogják használni
füligjimmy
Csak a 2. félidőt láttam, elég későn tűnt fel. Valami 3rd&long és sack volt, mikor a felállásnál nekem csak az tűnt fel, hogy sok az ember a backfielden, és a lassításnál esett le, hogy áhá, 3 DL. Ebből a 3ból 5 ért oda szerencsétlen Bradfordhoz.
A 2. félidő tetszett nekem 😊.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A meccs rendesen felborzolta a kedélyeket, ezért van ekkora kommentáradat mind a két topicban. A meccs már a laptopon, nap közben kisebb adagogban meg is nézem . Addig is
- Ezt a meccset csak a szezon végén tudjuk majd értékelni, a Rams számomra most elhelyezhetetlen a térképen. Egy biztos, a Fischer/DC(akárki legyen is az) páros nagyon jó meccset hívott le.
- A 3-4 front seven senkinek nem tűnt fel?????? Mekk Elek DE/ILB, hát nem hittem volna, hogy így fogják használni

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Huh csak kikapott a Lions. A Vikes nem kis meglepetésre legyőzte a Friscot. Ejj pedig de biztosra vettem ellenük a 2 W-t... Még a Packers is kikaphatna hétfőn, de akkor már túl sok lenne a jóbol.tüsi91
Miért árultad eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel!!!!!!!!!!!!
Gyűlöleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek! Megvuduzlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk!

Tomy Romooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Huh csak kikapott a Lions. A Vikes nem kis meglepetésre legyőzte a Friscot. Ejj pedig de biztosra vettem ellenük a 2 W-t... Még a Packers is kikaphatna hétfőn, de akkor már túl sok lenne a jóbol.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lions OT 😀dcsicsak
Köptem is két hegyeset. Ezek mindig megcsinálják a végén... Bár ez a TD épp olyan volt, mint amit mi szoptunk tavaly a KC ellen. Világröhej.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Lions OT 😀dcsicsak
Na elmennek a picsába...


több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bejött, amit vártam, tré színvonal, sima győzelem. Bell nullánál nem sokkal több, Rodriguez máris milyen kulcsjátékos lett, pedig hogy fikáztuk. AJ elkaphatott volna még 70 yardot, BM-nek beírhatuk egy intet, Hester kezéből kicsúszott egy TD, naggyá tettük a meccsen semmit se mutató Finnegant. Cutler dobott 3 olyan rigót, a madártani intézetből telefonáltak. Az elkapók, különösen Marshall semmi különlegeset nem mutat. Carimi szar. Bevezettem a Webb-mértéket, ami megmutatja, milyen tré egy falember. A tízes a legrosszabb, ez 2011 Vikings elleni meccs. Szóval Carimi Webb-mértéke ezen a meccsen 8. Nagyon nem lesz ez így jó. Webb Webb-mértéke 6. A többieké 5.

A védelem pirított, de ez várható volt. Nudlikarú irányítóknak ilyen fallal semmi esélye.

Jöhet.....

Tony Romo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Lions OT 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Igazi Bears meccs volt. Gyengécske O, pazar D, solid ST. Lions kikapott. Minden happy. Csak Webb takarodna el Ticet kezén fogva. tüsi91
Csak nem a Vikings lesz az ellenfél?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazi Bears meccs volt. Gyengécske O, pazar D, solid ST. Lions kikapott. Minden happy. Csak Webb takarodna el Ticet kezén fogva.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Reiff is remek választás lett volna nektek és DeCastro után sem sírhattatok volna az első körben. Webbet nézve meg szinte bárki jöhetett volna még a 3.körben is...

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Csak lemaradt a vége. Eredetileg így nézett ki:

Webb has what it takes outside of the field.

Viszont megvan a kulcsmondat:
"I am concentrating on being a better player … but there is football on Sunday.''

Magyarán ő rajta van, hogy jobb játékos legyen, csakhát vasárnaponként sajna focizni kell :/

És azt is megtudtuk belőle, hogy nem Webb szar, hanem túl jók az ellenfelek. Szegény nagyon peches, pont ebbe az NFL nevű cuccba került, ahol nem szar DE-ktől kell megvédenie az irányítóját :/ Pedig akkora ász lenne ha szar passrushereket kéne feltartania!fetomy
Hát én beszarok! Én meg csak a hangom miatt nem lettem énekes! Amúgy kurvára koncentrálok......csi77
Érdekességképp figyelhetjük Cordy Glenn (Bills) játékát. Szerintem Jeffery előtt tisztességes karrier áll, ha Mekk Elek a Packers elleni teljesítményt (vagy ahhoz hasonlót) nyújtja továbbra is, revideálnom kell az álláspontomat. De Glenn egyelőre úgy néz ki, mint egy igazi vakoldali tackle. Valszeg a Bills vezetőit is meglepi, és persze a másik 30 csapat is passzolta, de Tice ugye valami olyasmit nyilatkozott, hogy csak akkor jön falember, ha igazi elsőkörös tehetség hullik az ölükbe. Nézem jobbról, bámulom balról, ez a srác ott volt a 2. körben, és eléggé ügyesen játszik. Namost a liga egyik legjobb támadófal edzője (röhögnöm kell) ezt nem látta? Heistand különb munkát végzett.

Sam Bradford

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Csak lemaradt a vége. Eredetileg így nézett ki:

Webb has what it takes outside of the field.

Viszont megvan a kulcsmondat:
"I am concentrating on being a better player … but there is football on Sunday.''

Magyarán ő rajta van, hogy jobb játékos legyen, csakhát vasárnaponként sajna focizni kell :/

És azt is megtudtuk belőle, hogy nem Webb szar, hanem túl jók az ellenfelek. Szegény nagyon peches, pont ebbe az NFL nevű cuccba került, ahol nem szar DE-ktől kell megvédenie az irányítóját :/ Pedig akkora ász lenne ha szar passrushereket kéne feltartania!fetomy
Hát én beszarok! Én meg csak a hangom miatt nem lettem énekes! Amúgy kurvára koncentrálok......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajnos Hekktől - úgy fest - csak akkor szabadulunk meg, ha elüti egy busz (amilyen mákunk van, összetörné a buszt és röhögve továbbsétálna)....mellesleg valóban iszonyú a két másik opció is...CWill-nek azonban kellene még egy esélyt adni, mert ha csak egy fokkal kevésbé ergya, akkor már komolyabb sanszunk van bárki ellen...a Rachal-movenak pedig örülök, passprotban Spencernél szarabb nem tud lenni, runblockingban azonban upgrade szerintem...rám ne cáfoljon...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondták, hogy ne olvassam a walterfootballt, mert mekkora szar, egyből elkezdtem olvasni. Na, ezt ott találtam, mindjárt bekekszelek


Csak lemaradt a vége. Eredetileg így nézett ki:

Webb has what it takes outside of the field.

Viszont megvan a kulcsmondat:
"I am concentrating on being a better player … but there is football on Sunday.''

Magyarán ő rajta van, hogy jobb játékos legyen, csakhát vasárnaponként sajna focizni kell :/

És azt is megtudtuk belőle, hogy nem Webb szar, hanem túl jók az ellenfelek. Szegény nagyon peches, pont ebbe az NFL nevű cuccba került, ahol nem szar DE-ktől kell megvédenie az irányítóját :/ Pedig akkora ász lenne ha szar passrushereket kéne feltartania!fetomy
Ha Quinn ellen nem tartja magát, akkor tényleg semmi keresnivalója a ligában. Megfirkálja, Allen, vagy Matthews, azzal még talán együtt lehet élni. De ha másod-harmadvonalbeli védők ellen se tud mit kezdeni... nos, nyilvánvaló, hogy az mit jelent. Quinn második éve van a ligában, egyelőre nem rossz, de nem is jó. Másik oldalon Long, ellene kell a besegítés.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak lemaradt a vége. Eredetileg így nézett ki:

Webb has what it takes outside of the field.

Viszont megvan a kulcsmondat:
"I am concentrating on being a better player … but there is football on Sunday.''

Magyarán ő rajta van, hogy jobb játékos legyen, csakhát vasárnaponként sajna focizni kell :/

És azt is megtudtuk belőle, hogy nem Webb szar, hanem túl jók az ellenfelek. Szegény nagyon peches, pont ebbe az NFL nevű cuccba került, ahol nem szar DE-ktől kell megvédenie az irányítóját :/ Pedig akkora ász lenne ha szar passrushereket kéne feltartania!